pusto było, komenta nie było to chociaż sam se napisałeś hi, hi a i puchaćz podreperował średnią komentatorską
śmiszny twór, gniot średniej jakości, grafomania doskonała, nie podoba się - tak napisalem co byś nie gadał że komentarza nie dałem hi, hi
W pierwszej - rączki.
W drugiej - ręki.
Tekst dostarczył mi
Udręki.
Są perełki
I są kwiaty
Zgrane środki
Aprobaty.
Nie patrz jednak Bogumile
Na oceny swej promile
Jeśli damę zadowoli
To niech reszta Cię pierdoli.
Piszesz wszakże dla swej damy
Więc kiełbasę kładź na dramy
Nie martw się oceną lichą
I pół litra weź z zagrychą.
Wszekże Tomek Cię propsuje
Reszta to są zwykłe... je.
Więc nie pękaj, kurde blaszka
I do boju postaw ptaszka
W pierwszej drogi
W trzeciej drogi
Strasznie zasób masz
Ubogi
Może weź pod kranik głowę
Po przyśpiewki masz
Chu...e
Płacze toto: ustyskuje
— kiedy damy posmakuje.
Nie rozumie, że i dama
Także ma go za kasztana.
(ponad 2min, bo kapapeczke jadłem) :(
Bogumile, mam pytanie
Czy aż tak masz pustą banię?
Czy żeś się poturlał z górki
I zdychają Twe komórki?
Może to nie tędy droga
Wodę piłeś po pierogach?
Albo pożar był, Ty stałeś
I po prostu zaczadziałeś?
Ciągle szukam gdzieś przyczyny
Podwalin Twej zawiesiny
Stwierdzam jednak prosto z mostu
Ty ubytki masz po prostu.
Tobie nikt tu nie dogodzi
Wojowniku Panabozi
Idź wiec przeto gdzie las ciemny
By nie było widać gęby
Że nie znajdzie i jasnowidz
Tam bądź se bestią z Wadowic
I niech ktoś powie, że to nie jest portal literacki!
Can, przedostatni wers jest nierytmiczny.
Wprawdzie niegramatycznie, ale rytmicznie by było:
Tam bądź bestią se z Wadowic. :)))
Często wrzucam się (i odmiany) zbyt wcześnie. Bierę na cycę, że pogrzeszyłem w zapisie. Niestety właśnie jestem na etapie ściągania pierwszej skarpetki, a ten przedsenny taniec jest na tyle absorbujący, że już trudex. Zwykłe żarty i Bogumił to wie. Czasem targamy się tak za warkoczyki ;)
Bogumił, to są zbytki. Żarty. Wiesz dobrze, że Cię (surowo, bo surowo), ale jednak uwielbiam. Jesteś takim Bonusem BGC opowi. Nie pękaj. Nosek do góry.
Bogumile, napisaliśmy sobie 20sekundowe, głupie wierszyki dla sportu. Tak moje jak i Twój nie mają sensu i powinny być odbierane w charakterze żartu. Nie pękaj.
Panowie i jak tu was nie kochać, tyle radochy z czytania XD.
Panie Autorze, pomimo zapowiadanego powrotu do polityki, mam nadzieję, że poematy na cześć Królowej
nie znikną z Pańskiego repertuaru : )
Komentarze (31)
Te oceny przekonują mnie że warto wrócić do literatury politycznej.
pusto było, komenta nie było to chociaż sam se napisałeś hi, hi a i puchaćz podreperował średnią komentatorską
śmiszny twór, gniot średniej jakości, grafomania doskonała, nie podoba się - tak napisalem co byś nie gadał że komentarza nie dałem hi, hi
Nie poddawaj się.
W pierwszej - rączki.
W drugiej - ręki.
Tekst dostarczył mi
Udręki.
Są perełki
I są kwiaty
Zgrane środki
Aprobaty.
Nie patrz jednak Bogumile
Na oceny swej promile
Jeśli damę zadowoli
To niech reszta Cię pierdoli.
Piszesz wszakże dla swej damy
Więc kiełbasę kładź na dramy
Nie martw się oceną lichą
I pół litra weź z zagrychą.
Wszekże Tomek Cię propsuje
Reszta to są zwykłe... je.
Więc nie pękaj, kurde blaszka
I do boju postaw ptaszka
(48sek)
Ciao ;)
Canu drogi
nie wysilaj się
mój drogi
nie ruszyłem
nawet tyłka
żeby ci nie pękła żyłka.
7 sekund
W pierwszej drogi
W trzeciej drogi
Strasznie zasób masz
Ubogi
Może weź pod kranik głowę
Po przyśpiewki masz
Chu...e
Płacze toto: ustyskuje
— kiedy damy posmakuje.
Nie rozumie, że i dama
Także ma go za kasztana.
(ponad 2min, bo kapapeczke jadłem) :(
Canulas 7 sekund
Przedwczesną ejakulację można leczyć. Głowa do góry ;)
XDDD
Canulas Bogumił :))))
Aga jednostrzały Co to ma być?
Bogumił to jest uśmiech :) Innymi słowy: czytając Was uśmiechnęłam się :))
Bogumile, mam pytanie
Czy aż tak masz pustą banię?
Czy żeś się poturlał z górki
I zdychają Twe komórki?
Może to nie tędy droga
Wodę piłeś po pierogach?
Albo pożar był, Ty stałeś
I po prostu zaczadziałeś?
Ciągle szukam gdzieś przyczyny
Podwalin Twej zawiesiny
Stwierdzam jednak prosto z mostu
Ty ubytki masz po prostu.
Tobie nikt tu nie dogodzi
Wojowniku Panabozi
Idź wiec przeto gdzie las ciemny
By nie było widać gęby
Że nie znajdzie i jasnowidz
Tam bądź se bestią z Wadowic
Baja-bongo – opowijska stonko
I niech ktoś powie, że to nie jest portal literacki!
Can, przedostatni wers jest nierytmiczny.
Wprawdzie niegramatycznie, ale rytmicznie by było:
Tam bądź bestią se z Wadowic. :)))
Często wrzucam się (i odmiany) zbyt wcześnie. Bierę na cycę, że pogrzeszyłem w zapisie. Niestety właśnie jestem na etapie ściągania pierwszej skarpetki, a ten przedsenny taniec jest na tyle absorbujący, że już trudex. Zwykłe żarty i Bogumił to wie. Czasem targamy się tak za warkoczyki ;)
Canu żartownisiu to napisz lepszy.
Bogumił, to są zbytki. Żarty. Wiesz dobrze, że Cię (surowo, bo surowo), ale jednak uwielbiam. Jesteś takim Bonusem BGC opowi. Nie pękaj. Nosek do góry.
Canu wolałbym żebyś nie przemieniał się w trola.
Canu bonusa to szukaj u siebie w spodniach. Zachowujesz się niesmacznie.
Bogumile, napisaliśmy sobie 20sekundowe, głupie wierszyki dla sportu. Tak moje jak i Twój nie mają sensu i powinny być odbierane w charakterze żartu. Nie pękaj.
Canulas wierszyki tak ale to dalej to już było przegięcie.
Bogumił, ok Cofam zatem to z Bonusem. Chcę by było neutralnie. Nie jest mym zamiarem Ci dokuczać.
Canulas ani moim. Pozdro.
Panowie i jak tu was nie kochać, tyle radochy z czytania XD.
Panie Autorze, pomimo zapowiadanego powrotu do polityki, mam nadzieję, że poematy na cześć Królowej
nie znikną z Pańskiego repertuaru : )
Oczywiście mogę też napisać o twojej grafomanii;)
Bogumił może lepiej nie : D
Angela to musisz być grzeczna.
Bogumił nie obiecuję, wiesz jak jest...
Dobranoc.
Angela pozdr.
:DDD
Bardzo dobre.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania