**

***

Średnia ocena: 3.9  Głosów: 14

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (58)

  • Aeliora 3 miesiące temu

    Byłam i 5 zostawiłam

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    Dziękuję :)

    Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński

  • Sucre 3 miesiące temu

    To jest cudne:

    Może bociek w swej ofierze
    psa rudego nam zabierze?
    Weźmie go do ciepłych krajów,
    do imigranckiego raju.

    A ja dodam od siebie:

    Nie znam się na ortografii,
    nich rudego psa szlag trafi.
    Amen

  • Sucre 3 miesiące temu

    niech

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    Sucre - to Twoje jest też super - można by rzec, że brakujący kawałek do tego co już jest :)
    P.S. "niech" - co ciekawe przeczytałem jako niech, mimo iż było nich (przed poprawką) także luz. Literówkami się nie przejmuj, ale miło że poprawiasz.

  • Sucre 3 miesiące temu

    Gratuluję pomysłu i wykonania.

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    Dziękuję :)

    Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński

  • realista 3 miesiące temu

    realista tu 5* stawia
    O tym powiedzieć tu wypada,
    że nie siła argumentu,
    Ale argument siły tu włada.

  • Sucre 3 miesiące temu

    A ja dodam pięć od siebie.

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    realista - Dziękuję :)

    Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    Sucre - jeszcze raz dziękuję, tym razem za 5-kę :)

    Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński

  • SwanSong 3 miesiące temu

    Kolejny obszczymurek nie może się pogodzić, że Polacy pokazali watykańskim kundlom gdzie ich miejsce.

  • Grain 3 miesiące temu

    łabędzi śpiew czopka Tuska

  • Sucre 3 miesiące temu

    Rudy za kilka dni będzie się sam prosił o gnój i taczki.

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    Grain - Dziękuję za komentarz :)

    Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński

  • SwanSong 3 miesiące temu

    Grain rzuciły się do odpowiedzi cwele watykańskiego kundla xD szczekajcie, szczekajcie :D

  • SwanSong 3 miesiące temu

    Sucre rzuciły się do odpowiedzi cwele watykańskiego kundla xD szczekajcie, szczekajcie :D

  • SwanSong 3 miesiące temu

    jjzielezinski nie dziękuj, sowiecki sługusie.

  • Grain 3 miesiące temu

    SwanSong, coraz cieńszy ten śpiew, tak to się nie załapiesz na podchujaszczego w KOdziarni, popłuczyny po Soku z buraka.
    Śpiew nielota.

  • SwanSong 3 miesiące temu

    Grain ty mi już od lat wieszczysz ostatni śpiew. Próbuj dalej.

  • Grain 3 miesiące temu

    SwanSong, niemoto, nie wieszczę - tylko widzę. I nie tylko ja.

  • SwanSong 3 miesiące temu

    Grain Od lat widzisz...

  • Grain 3 miesiące temu

    SwanSong, a męcz się, miotaj jak gówno w przeręblu popłuczyn z buraka

  • Aeliora 3 miesiące temu

    SwanSong wypierdalaj

  • Dobranocka 3 miesiące temu

    Aeliora świetna riposta. Ale tak trzeba do tego chama, bo inaczej nie rozumie.

  • Aeliora 3 miesiące temu

    Dobranocka zgadza się

  • SwanSong 3 miesiące temu

    Aeliora do mamusi tak mów xD

  • Aeliora 3 miesiące temu

    SwanSong ty do swojej

  • SwanSong 3 miesiące temu

    Aeliora wolę do twojej.

  • viola arvensis 3 miesiące temu

    Świetna satyra.
    Poprawiłeś mi znów humor ;)
    Pzdr.

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    Dziękuję Violu :) - zawsze do usług (byleby mi tylko weny nie zabrakło, a warsztat cały czas szlifuję)

    Pozdrawiam serdecznie! :) J. J. Zieleziński

  • Anonim 3 miesiące temu

    jjzielezinski, Ta Pani wie, że was tu głównie piorą, ale okresowo mniej?

  • zsrrknight 3 miesiące temu

    słaba rymowanka

  • ireneo 3 miesiące temu

    Heya kalwaryjski grafomanie Jak z tym wikipediowym podejściem do wykropkowania dr. Karola N. znaczy zasłużonego sutenera?
    Zatrybiłeś przez siebie wklejony cytat z wyjaśnieniem o warukowaniu od zgodności końcówki skrótu i pełnego wyrazu?!

  • Grain 3 miesiące temu

    Ircia, UB-ecka gnido, Wikipeddia jest opanowana przez ideowo tobie bliskich - jak kuwry czekistom.

  • Aeliora 3 miesiące temu

    Wypierdalaj

  • ireneo 3 miesiące temu

    Aeliora
    Kurcze, trudno uwierzyć ale mimo wrodzonego matołectwa naPISałaś bez jednego błędu. Łaska ducha świętego cię dotknęła. Inaczej nie da się wytłumaczyć. Wkrótce spotkasz się z nim. Ponieważ nie przed środą, masz czas na rachunek sumienia. Jezusa przeproś (bóg tu jest, daję słowo) za brudzenie języka i życia duchowego, a nawet zgorszenie. Chyba nie chcesz odejść z tak plugawą gębą... Za karę czeka wiecznošć z ciężką kłódką zamykającą otwór gębowy.

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    ireneo "Niezbadane są wyroki Boskie". Ja bym na twoim miejscu aż tak nie szarżował z prześmiewaniem Pana Boga (z dużej litery się pisze ty "miszczu" ortografii, interpunkcji i gramatyki języka polskiego).

  • Aeliora 3 miesiące temu

    ireneo tylko Bóg może mnie sądzić
    A nie napewno takie coś jak ty

  • ireneo 3 miesiące temu

    jjzielezinski
    też debilnie Janko, nie PISze się z wielkiej. Ostatecznie możba pisać z wielkiej ale to zostaeiam debilom Janko-grainowym.
    I tak wam dopomusz buk

  • ireneo 3 miesiące temu

    Grain
    Koronko, toż tą wiki podpierała się ta szmata JJ.
    Cóż z tego jeśli nie trybi treści. Pewnie na gimnazjum rodzicielom jaj zabrakło...
    Podobnie jak twoim

  • ireneo 3 miesiące temu

    Grain
    spedofilony, esbecki TW., olej tę wiki i wyjaśnij kumpeli spod ciemnej gwiazdy jak sie poprawnie posługiwać podobnymi skrótami. Głupio patriotycznie szmacić język ojczysty. To ona ćwierćanalfabetka. Podciągnij ją choć do siebie, znaczy półanalfabetyzmu.

  • ireneo 3 miesiące temu

    <"jjzielezinski
    też debilnie Janko, nie PISze się z wielkiej. Ostatecznie można pisać z wielkiej, ale to zostawiam debilom Janko-grainowym.
    I tak wam dopomusz buk"

  • andrew24 3 miesiące temu

    Super

    Pozdrawiam serdecznie 5 🌻
    Miłego popołudnia

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    Dziękuję za komentarz :)

    Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński

  • Dalia 3 miesiące temu

    "Może bociek w swej ofierze
    psa rudego nam zabierze?
    Weźmie go do ciepłych krajów,
    do imigranckiego raju." – genialne w swej prostocie :)

    Zostawiam 5. Pozdrowienia :)

  • Dobranocka 3 miesiące temu

    I właśnie dlatego takie piękne.

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    Dalia - dziękuję za komentarz i za ładną ocenę :)
    A skoro się to podoba -
    brać, korzystać i cytować
    Napisane w dobrej wierze
    nie zaszkodzi na banerze ;)

    Dziękuję za komentarz :)

    Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    Dobranocka - Dziękuję :)

    Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński

  • Grain 3 miesiące temu

    Może bociek błąd naprawi,
    wszak go nie miał tu zostawić.
    No bo poprzez ten przypadek,
    walczy o ten land co dziadek.

  • Starszy Woźny 3 miesiące temu

    Sumienie gryzie. nie zakrzyczysz go.
    opowiedz o wyjeździe do Buda-pesztu w 1983 r. ( stan wojenny).
    NO!

  • Grain 3 miesiące temu

    Starszy Woźny, czopku, za rozumem nie tutaj

  • Starszy Woźny 3 miesiące temu

    Grain ,
    Wielki Tydzień! Umyłeś okna, zakupy zrobiłeś?
    Umartwiaj się. Przeżywaj! Szpile wbijaj bogusiowi.
    uaktywnił tyle swych klonów, że gubi się.
    NO!

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    Grain- Świetna kolejna zwrotka i interpretacja :)
    (ta satyra ma szerszy wymiar, ale podoba mi się Twoja interpretacja)

    Dziękuję za komentarze i wsparcie :)

    Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński

  • Sokrates 3 miesiące temu

    Świetna satyra i dowcipnie przedstawiona

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    Sokrates - dziękuję za miły i przyjemny dla oka komentarz :)

    Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński

  • Anonim 3 miesiące temu

    "jjzielezinski 4 godz. temu
    Dobranocka Ja jestem tylko kolejnym, zwykłym użytkownikiem tego portalu, ale będę miał istną zabawę kiedy adminom prokuratura dorwie się do d*py... A przypuszczam, że jeżeli takie jazdy będą miały miejsce j.w. opisałem, to wcześniej czy później ktoś nie wytrzyma i tak to się będzie mogło dla paru niefrasobliwych gostków zakończyć (i to ABSOLUTNIE BEZ MOJEGO UDZIAŁU)...

    A przy okazji... whois dns wypluwa dane domeny jak na talerzu, także tego...
    "Powodzenia" dla niefrasobliwych..."

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    Powyższy cytat swoje źródło ma komentarzach w poniższych linkach:
    https://www.opowi.pl/tedy-a120541/?nid=349966#comment-1038572
    https://www.opowi.pl/semper-fi-a120632/

    Polecem przeczytać całość komentarzy z powyższych linków (a nie część wyrwaną z kontekstu), dzięki czemu będzie wiadomo o co chodzi.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania