Sucre - to Twoje jest też super - można by rzec, że brakujący kawałek do tego co już jest :)
P.S. "niech" - co ciekawe przeczytałem jako niech, mimo iż było nich (przed poprawką) także luz. Literówkami się nie przejmuj, ale miło że poprawiasz.
Heya kalwaryjski grafomanie Jak z tym wikipediowym podejściem do wykropkowania dr. Karola N. znaczy zasłużonego sutenera?
Zatrybiłeś przez siebie wklejony cytat z wyjaśnieniem o warukowaniu od zgodności końcówki skrótu i pełnego wyrazu?!
Aeliora
Kurcze, trudno uwierzyć ale mimo wrodzonego matołectwa naPISałaś bez jednego błędu. Łaska ducha świętego cię dotknęła. Inaczej nie da się wytłumaczyć. Wkrótce spotkasz się z nim. Ponieważ nie przed środą, masz czas na rachunek sumienia. Jezusa przeproś (bóg tu jest, daję słowo) za brudzenie języka i życia duchowego, a nawet zgorszenie. Chyba nie chcesz odejść z tak plugawą gębą... Za karę czeka wiecznošć z ciężką kłódką zamykającą otwór gębowy.
ireneo "Niezbadane są wyroki Boskie". Ja bym na twoim miejscu aż tak nie szarżował z prześmiewaniem Pana Boga (z dużej litery się pisze ty "miszczu" ortografii, interpunkcji i gramatyki języka polskiego).
jjzielezinski
też debilnie Janko, nie PISze się z wielkiej. Ostatecznie możba pisać z wielkiej ale to zostaeiam debilom Janko-grainowym.
I tak wam dopomusz buk
Grain
Koronko, toż tą wiki podpierała się ta szmata JJ.
Cóż z tego jeśli nie trybi treści. Pewnie na gimnazjum rodzicielom jaj zabrakło...
Podobnie jak twoim
Grain
spedofilony, esbecki TW., olej tę wiki i wyjaśnij kumpeli spod ciemnej gwiazdy jak sie poprawnie posługiwać podobnymi skrótami. Głupio patriotycznie szmacić język ojczysty. To ona ćwierćanalfabetka. Podciągnij ją choć do siebie, znaczy półanalfabetyzmu.
<"jjzielezinski
też debilnie Janko, nie PISze się z wielkiej. Ostatecznie można pisać z wielkiej, ale to zostawiam debilom Janko-grainowym.
I tak wam dopomusz buk"
Dalia - dziękuję za komentarz i za ładną ocenę :)
A skoro się to podoba -
brać, korzystać i cytować
Napisane w dobrej wierze
nie zaszkodzi na banerze ;)
Sokrates - dziękuję za miły i przyjemny dla oka komentarz :)
Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński
Anonim3 miesiące temu
"jjzielezinski 4 godz. temu
Dobranocka Ja jestem tylko kolejnym, zwykłym użytkownikiem tego portalu, ale będę miał istną zabawę kiedy adminom prokuratura dorwie się do d*py... A przypuszczam, że jeżeli takie jazdy będą miały miejsce j.w. opisałem, to wcześniej czy później ktoś nie wytrzyma i tak to się będzie mogło dla paru niefrasobliwych gostków zakończyć (i to ABSOLUTNIE BEZ MOJEGO UDZIAŁU)...
A przy okazji... whois dns wypluwa dane domeny jak na talerzu, także tego...
"Powodzenia" dla niefrasobliwych..."
Komentarze (58)
Byłam i 5 zostawiłam
Dziękuję :)
Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński
To jest cudne:
Może bociek w swej ofierze
psa rudego nam zabierze?
Weźmie go do ciepłych krajów,
do imigranckiego raju.
A ja dodam od siebie:
Nie znam się na ortografii,
nich rudego psa szlag trafi.
Amen
niech
Sucre - to Twoje jest też super - można by rzec, że brakujący kawałek do tego co już jest :)
P.S. "niech" - co ciekawe przeczytałem jako niech, mimo iż było nich (przed poprawką) także luz. Literówkami się nie przejmuj, ale miło że poprawiasz.
Gratuluję pomysłu i wykonania.
Dziękuję :)
Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński
realista tu 5* stawia
O tym powiedzieć tu wypada,
że nie siła argumentu,
Ale argument siły tu włada.
A ja dodam pięć od siebie.
realista - Dziękuję :)
Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński
Sucre - jeszcze raz dziękuję, tym razem za 5-kę :)
Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński
Kolejny obszczymurek nie może się pogodzić, że Polacy pokazali watykańskim kundlom gdzie ich miejsce.
łabędzi śpiew czopka Tuska
Rudy za kilka dni będzie się sam prosił o gnój i taczki.
Grain - Dziękuję za komentarz :)
Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński
Grain rzuciły się do odpowiedzi cwele watykańskiego kundla xD szczekajcie, szczekajcie :D
Sucre rzuciły się do odpowiedzi cwele watykańskiego kundla xD szczekajcie, szczekajcie :D
jjzielezinski nie dziękuj, sowiecki sługusie.
SwanSong, coraz cieńszy ten śpiew, tak to się nie załapiesz na podchujaszczego w KOdziarni, popłuczyny po Soku z buraka.
Śpiew nielota.
Grain ty mi już od lat wieszczysz ostatni śpiew. Próbuj dalej.
SwanSong, niemoto, nie wieszczę - tylko widzę. I nie tylko ja.
Grain Od lat widzisz...
SwanSong, a męcz się, miotaj jak gówno w przeręblu popłuczyn z buraka
SwanSong wypierdalaj
Aeliora świetna riposta. Ale tak trzeba do tego chama, bo inaczej nie rozumie.
Dobranocka zgadza się
Aeliora do mamusi tak mów xD
SwanSong ty do swojej
Aeliora wolę do twojej.
Świetna satyra.
Poprawiłeś mi znów humor ;)
Pzdr.
Dziękuję Violu :) - zawsze do usług (byleby mi tylko weny nie zabrakło, a warsztat cały czas szlifuję)
Pozdrawiam serdecznie! :) J. J. Zieleziński
jjzielezinski, Ta Pani wie, że was tu głównie piorą, ale okresowo mniej?
słaba rymowanka
Heya kalwaryjski grafomanie Jak z tym wikipediowym podejściem do wykropkowania dr. Karola N. znaczy zasłużonego sutenera?
Zatrybiłeś przez siebie wklejony cytat z wyjaśnieniem o warukowaniu od zgodności końcówki skrótu i pełnego wyrazu?!
Ircia, UB-ecka gnido, Wikipeddia jest opanowana przez ideowo tobie bliskich - jak kuwry czekistom.
Wypierdalaj
Aeliora
Kurcze, trudno uwierzyć ale mimo wrodzonego matołectwa naPISałaś bez jednego błędu. Łaska ducha świętego cię dotknęła. Inaczej nie da się wytłumaczyć. Wkrótce spotkasz się z nim. Ponieważ nie przed środą, masz czas na rachunek sumienia. Jezusa przeproś (bóg tu jest, daję słowo) za brudzenie języka i życia duchowego, a nawet zgorszenie. Chyba nie chcesz odejść z tak plugawą gębą... Za karę czeka wiecznošć z ciężką kłódką zamykającą otwór gębowy.
ireneo "Niezbadane są wyroki Boskie". Ja bym na twoim miejscu aż tak nie szarżował z prześmiewaniem Pana Boga (z dużej litery się pisze ty "miszczu" ortografii, interpunkcji i gramatyki języka polskiego).
ireneo tylko Bóg może mnie sądzić
A nie napewno takie coś jak ty
jjzielezinski
też debilnie Janko, nie PISze się z wielkiej. Ostatecznie możba pisać z wielkiej ale to zostaeiam debilom Janko-grainowym.
I tak wam dopomusz buk
Grain
Koronko, toż tą wiki podpierała się ta szmata JJ.
Cóż z tego jeśli nie trybi treści. Pewnie na gimnazjum rodzicielom jaj zabrakło...
Podobnie jak twoim
Grain
spedofilony, esbecki TW., olej tę wiki i wyjaśnij kumpeli spod ciemnej gwiazdy jak sie poprawnie posługiwać podobnymi skrótami. Głupio patriotycznie szmacić język ojczysty. To ona ćwierćanalfabetka. Podciągnij ją choć do siebie, znaczy półanalfabetyzmu.
<"jjzielezinski
też debilnie Janko, nie PISze się z wielkiej. Ostatecznie można pisać z wielkiej, ale to zostawiam debilom Janko-grainowym.
I tak wam dopomusz buk"
Super
Pozdrawiam serdecznie 5 🌻
Miłego popołudnia
Dziękuję za komentarz :)
Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński
"Może bociek w swej ofierze
psa rudego nam zabierze?
Weźmie go do ciepłych krajów,
do imigranckiego raju." – genialne w swej prostocie :)
Zostawiam 5. Pozdrowienia :)
I właśnie dlatego takie piękne.
Dalia - dziękuję za komentarz i za ładną ocenę :)
A skoro się to podoba -
brać, korzystać i cytować
Napisane w dobrej wierze
nie zaszkodzi na banerze ;)
Dziękuję za komentarz :)
Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński
Dobranocka - Dziękuję :)
Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński
Może bociek błąd naprawi,
wszak go nie miał tu zostawić.
No bo poprzez ten przypadek,
walczy o ten land co dziadek.
Sumienie gryzie. nie zakrzyczysz go.
opowiedz o wyjeździe do Buda-pesztu w 1983 r. ( stan wojenny).
NO!
Starszy Woźny, czopku, za rozumem nie tutaj
Grain ,
Wielki Tydzień! Umyłeś okna, zakupy zrobiłeś?
Umartwiaj się. Przeżywaj! Szpile wbijaj bogusiowi.
uaktywnił tyle swych klonów, że gubi się.
NO!
Grain- Świetna kolejna zwrotka i interpretacja :)
(ta satyra ma szerszy wymiar, ale podoba mi się Twoja interpretacja)
Dziękuję za komentarze i wsparcie :)
Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński
Świetna satyra i dowcipnie przedstawiona
Sokrates - dziękuję za miły i przyjemny dla oka komentarz :)
Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński
"jjzielezinski 4 godz. temu
Dobranocka Ja jestem tylko kolejnym, zwykłym użytkownikiem tego portalu, ale będę miał istną zabawę kiedy adminom prokuratura dorwie się do d*py... A przypuszczam, że jeżeli takie jazdy będą miały miejsce j.w. opisałem, to wcześniej czy później ktoś nie wytrzyma i tak to się będzie mogło dla paru niefrasobliwych gostków zakończyć (i to ABSOLUTNIE BEZ MOJEGO UDZIAŁU)...
A przy okazji... whois dns wypluwa dane domeny jak na talerzu, także tego...
"Powodzenia" dla niefrasobliwych..."
Powyższy cytat swoje źródło ma komentarzach w poniższych linkach:
https://www.opowi.pl/tedy-a120541/?nid=349966#comment-1038572
https://www.opowi.pl/semper-fi-a120632/
Polecem przeczytać całość komentarzy z powyższych linków (a nie część wyrwaną z kontekstu), dzięki czemu będzie wiadomo o co chodzi.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania