Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!
coś mi wycieka
Ten obrzęk
To nie od seksu
Nie uprawiam go w gardło
Nie tak ale tak nie
A potem apatycznie zapatrzony w przestrzeń
sobie wyobrażam ukwiały
na rafie koralowej
Siedzą i nigdzie nie idą nawet jak mają coś do roboty
Kiwają się leniwie
Ja nie
Bardziej jestem jak rafa
Wrosłem w dno
Cały z płytek i żyję i nigdzie się nie wybieram
Co to za żywot
Zagadka
Co wycieka z otworu w mojej głowie
płyn mózgowo-rdzeniowy krew limfa osocze bulgocze krocze
Czy sperma
Sprawdzam
Lepki, lekko słony
Glut jak glut
W zasięgu wzroku brak dostawców nasienia
Ja sam raczej nie
Choć depresja pasuje
Ale nie taka
Kurwa
zaziębiłem się
Powinienem był od tego zacząć
Że też zawsze wszystko w takim chaosie
Komentarze (41)
Nieanonimowa.
Nieanalna nieskazitelna jak rozgwiazda
Coś innego z dobrym pomysłem. Wiersz mi się spodobał 5)
Dzięki, samo życie ;)
Nie wiem co autor miał na myśli, po prostu nie wiem, taki przeskok z jednej emocji do drugiej, taki troszkę bełkot, no wybacz Okropny, ja po prostu Twoich wierszy nie rozumiem
Ostatni paragraf wyjaśnia, a ja wybaczam.
xD Hehehe.
Chaotyczny, ale konsekwentny, w tym chaosie jest metoda. Niby skojarzenia oczywiste, puenta oczywiście zaskakująca i jeszcze jakiejś filozoficznokurwaegzystencjalne momenty. O rafie mi się podobało. Hm, stwierdzam, że moje wiersze są zbyt oczywiste. Hm x 2, znowu napisalam za dlugi koment. Sory. Ps. Też mam kurde katar :/
Aha i jeszcze, uno, due, tre, quattro... CINQUE!
Ritha sęk!
Coś od początku miałam przeczucie, że o gluty chodzi. Sama zasmarkana, wszystko widzę z poza chusteczek do nosa : ) 5
Leci pięć patyków za pomysł xD Choć sama się domyślałam, bo jestem przeziębiona i ciągle mi z nosa kapie :)
Thx
Dziwno, dziwniej, najdziwniej. 5
Aj, waj, thx
Dodam mega dziwne ,ale fajna puenta na koniec ;D
Przecinek spacja, ale dzięki
wiem, ale nie da się poprawiać ;D bleeeeeee hahahha :p
Weź, idź
Nigdzie się nie wybieram ;D
Pomysł oceniam na 5, wykonanie na 2+. Nie możesz pisać wierszy tak, jak mówisz. To tak, jak z kobietą. Chciałbyś, żebyśmy wszystkie chodziły rozebrane, czy wolałbyś sam rozbierać po kawałeczku, smakować, dawkować i takie tam? Nie lubię też wulgaryzmów w poezji, szczególnie ''kurwy'' i ''chuje'' źle na mnie działają.
Robimy ten wiersz od początku, wers po wersie?
Po jednym zrezygnowałaś?
Wszędzie napotykam wulgaryzmy, do czego Ci one potrzebne?
No, jesli ty tego nie wiesz, to już nikt nie załapie, co i po co autor mial na mysli
Od tego puenta nie staje się mocniejsza, można inaczej, a u Ciebie nawet spokojnie zrezygnować, bo cały tekst jest silny. Mam na myśli opowiadania, bo nad wierszami trzeba by trochę popracować.
Tak podejrzewałem, że tylko straszysz, że przeczytasz i ocenisz wszystko
Nie lubię oceniać, kiedy nie widzę efektów. Nie współpracujesz.
Oczekiwałaś, że będę może zmieniał pod twoje dyktando?
betti
"Każdy może oceniać mój tekst, nawet bardziej cieszą te krytyczne komentarze, ale zmieniać swoich wierszy nie pozwolę nikomu, bez względu, jak bardzo może to się nie podobać.
Pozdrawiam.elka."
No i koniec sensu, majtki na dupę...
Okropny, jeżeli ktoś zmienia wiersz na gorszy wydźwięk, co ja widzę gołym okiem, to przepraszam, ale coś jest nie tak.
Gdy jednak ktoś jedzie grafomanią i zwracam mu na to uwagę, dla przykładu podając jak uniknąć błędów, a on mi za to, pokazuje komentarz z forum, na którym mam może ze dwa wiersze, to jak to nazwać?
seksu *
betti no jak to jak? Nazywasz mnie hipokrytą, a tu taka niespodzianka!
Zbyszku, nie podniecaj się proszę.
Nie proś, bo nie będzie Ci dane.
Co tu się dzieje? :)
Betti wpadła jak śliwka w gówno i patrzymy, co będzie dalej.
Okropny, mam dla Ciebie fajny wiersz. Znalazłam na Ósmym. Zobacz, jak można fajnie wulgaryzmami operować.
Darujcie sobie sążniste
artykuły za życia miałem
mieliznę a później piach
łachy teraz nie róbcie
że moja legenda żyje
nagi i martwy więc mi zwisa
szukałem ciepłej posadki
i dupy ( płci pięknej )
za życia nie wyszło
a teraz piszecie że
młode dziewczyny śpią
z moim tomikiem poezji przyciśniętym
do łona i śnią o mnie
chuj by to strzelił
betti faktycznie, teraz rozumiem!
Okropny, trele morele :_
Neurotyk co?
To dobrze, bo ja Ciebie widzę w takich wierszach. Niepokornych
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania