Zaraza z początku myślałem, być może tak rozumieć to chciałem że zabójstwo w twym tekście widziałem xD A tu świnka skarbonka rozbita, no i kasjerka prawi pobita :P Fajnie się czyta więc daję pięć, zwiększam do pisania twą chęć :)
Chyba nie jesteś potworem, bo to ona nie chciała podzielić się, a więc była świnką. Metoda resocjalizacji nieco dyskusyjna, pewnie dlatego zawieszono karę śmierci. Inna sprawa, że jakbyś nie była takim skąpiradłem, to pewnie byłyby jakieś papierki, a nie sam bilon. Żółtki - ciekawe, ja to prędzej; miedziaki, metal, albo złom. Też brzydko, ale z respektem do kitajców, hihi.;-)
Zaiste przybywam. Tekst ma coś w sobie. Niby krótki ale jednak dla mnie pełnowartościowy ( głupie to wiem ;) ).
Humor i trochę gorzkiego smutku. Równowaga jednak została zachowana, tekst nie stał się parodią. Dobra tobita
Komentarze (19)
Świetne! Humorystyczne. Podoba mi się xD 5
Z humorem, choć smutne. Karma! Zostawiam 5
O matko! Te teksty mnożą się jak bakterię. I każdy jest świetny. 5
Dziękuję zbiorczo xD
:D Biedna świnka, nie powiem dałam się nabrać i myślałam, że kogoś naprawdę morduje
Końcówka najlepsza.
5
świetny pomysł, 5 :)
Zaraza z początku myślałem, być może tak rozumieć to chciałem że zabójstwo w twym tekście widziałem xD A tu świnka skarbonka rozbita, no i kasjerka prawi pobita :P Fajnie się czyta więc daję pięć, zwiększam do pisania twą chęć :)
Bardzo fajny pomysł i bardzo dobre wykonanie . na końcu uśmiechnęłam się 5:)
Dziękuję zbiorczo po raz drugi :)
Chyba nie jesteś potworem, bo to ona nie chciała podzielić się, a więc była świnką. Metoda resocjalizacji nieco dyskusyjna, pewnie dlatego zawieszono karę śmierci. Inna sprawa, że jakbyś nie była takim skąpiradłem, to pewnie byłyby jakieś papierki, a nie sam bilon. Żółtki - ciekawe, ja to prędzej; miedziaki, metal, albo złom. Też brzydko, ale z respektem do kitajców, hihi.;-)
Fraya xDD
Ja to się tak odgrażam, ale kiedyś naprawdę przez Ciebie padnę. Będziesz miała matkę rodziny na sumieniu : D 5
Pij melisę Angela ;)
Zaiste przybywam. Tekst ma coś w sobie. Niby krótki ale jednak dla mnie pełnowartościowy ( głupie to wiem ;) ).
Humor i trochę gorzkiego smutku. Równowaga jednak została zachowana, tekst nie stał się parodią. Dobra tobita
*robota
marok cos Ty odkopał xD
Ritha co chciałem
marok ok :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania