.

 

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 13

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (19)

  • TeodorMaj 16.10.2016

    Świetne! Humorystyczne. Podoba mi się xD 5

  • Z humorem, choć smutne. Karma! Zostawiam 5

  • Pan Buczybór 16.10.2016

    O matko! Te teksty mnożą się jak bakterię. I każdy jest świetny. 5

  • Ritha 16.10.2016

    Dziękuję zbiorczo xD

  • Anonim 16.10.2016

    :D Biedna świnka, nie powiem dałam się nabrać i myślałam, że kogoś naprawdę morduje

  • Tina12 16.10.2016

    Końcówka najlepsza.
    5

  • KarolaKorman 16.10.2016

    świetny pomysł, 5 :)

  • Upadły(D.F) 17.10.2016

    Zaraza z początku myślałem, być może tak rozumieć to chciałem że zabójstwo w twym tekście widziałem xD A tu świnka skarbonka rozbita, no i kasjerka prawi pobita :P Fajnie się czyta więc daję pięć, zwiększam do pisania twą chęć :)

  • NataliaO 17.10.2016

    Bardzo fajny pomysł i bardzo dobre wykonanie . na końcu uśmiechnęłam się 5:)

  • Ritha 17.10.2016

    Dziękuję zbiorczo po raz drugi :)

  • Freya 17.10.2016

    Chyba nie jesteś potworem, bo to ona nie chciała podzielić się, a więc była świnką. Metoda resocjalizacji nieco dyskusyjna, pewnie dlatego zawieszono karę śmierci. Inna sprawa, że jakbyś nie była takim skąpiradłem, to pewnie byłyby jakieś papierki, a nie sam bilon. Żółtki - ciekawe, ja to prędzej; miedziaki, metal, albo złom. Też brzydko, ale z respektem do kitajców, hihi.;-)

  • Ritha 18.10.2016

    Fraya xDD

  • Angela 17.10.2016

    Ja to się tak odgrażam, ale kiedyś naprawdę przez Ciebie padnę. Będziesz miała matkę rodziny na sumieniu : D 5

  • Ritha 18.10.2016

    Pij melisę Angela ;)

  • marok 20.08.2018

    Zaiste przybywam. Tekst ma coś w sobie. Niby krótki ale jednak dla mnie pełnowartościowy ( głupie to wiem ;) ).
    Humor i trochę gorzkiego smutku. Równowaga jednak została zachowana, tekst nie stał się parodią. Dobra tobita

  • marok 20.08.2018

    *robota

  • Ritha 20.08.2018

    marok cos Ty odkopał xD

  • marok 20.08.2018

    Ritha co chciałem

  • Ritha 20.08.2018

    marok ok :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania