aa
aaAutor: Pan BuczybórCzytano 661 razyData dodania: 16.10.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 11
Zaloguj się, aby ocenić55
Dam 5, bo mogę. Ale (wiem, nie zaczyna się zdania od ale xD) wywaliłbym ten fragment o psach :P
Tak. Wiem. Kontrowersje. Ale jak to mówią niekontrowersyjny pisarz to nudny pisarz. W sumie tylko ja tak mówię.
Tutaj się uśmiałam, już właściwie od początku drabble było w lekkim tonie, podobają mi się twoje zdania, ładnie budują nastrój
Tak trochę podzielam zdanie Teodora, ale w zasadzie nie wiem. W każdym razie uśmiechnęłam się na koniec. Piąteczka ;) Zostałeś nominowany w Wyzwaniach :)
Piękne zakończenie, jakże prawdziwe :D
Te psy też mi nie pasują, ale przecież możesz, Twoja wola :) 5
Zakończenie, jest bombowe. 5 XD
te psy mi nie podchodzą, ale cały tekst zabawny i przyjemny ; 5:)
Uśmiech od ucha do ucha : D 5
Hahaha wzorowo napisany Drabble przy okazji pokazujący prawdę o facetach xD
Już myślałam, że będzie to kolejny smętny tekst o tym co wolno a czego nie, ale fajnie się rozkręciło. Piąteczka ;)
U mnie nic smętnego nie ma. O to się nei bój.
Zajebiaszczaste drabble
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (13)
Dam 5, bo mogę. Ale (wiem, nie zaczyna się zdania od ale xD) wywaliłbym ten fragment o psach :P
Tak. Wiem. Kontrowersje. Ale jak to mówią niekontrowersyjny pisarz to nudny pisarz. W sumie tylko ja tak mówię.
Tutaj się uśmiałam, już właściwie od początku drabble było w lekkim tonie, podobają mi się twoje zdania, ładnie budują nastrój
Tak trochę podzielam zdanie Teodora, ale w zasadzie nie wiem. W każdym razie uśmiechnęłam się na koniec. Piąteczka ;) Zostałeś nominowany w Wyzwaniach :)
Piękne zakończenie, jakże prawdziwe :D
Te psy też mi nie pasują, ale przecież możesz, Twoja wola :) 5
Zakończenie, jest bombowe.
5 XD
te psy mi nie podchodzą, ale cały tekst zabawny i przyjemny ; 5:)
Uśmiech od ucha do ucha : D 5
Hahaha wzorowo napisany Drabble przy okazji pokazujący prawdę o facetach xD
Już myślałam, że będzie to kolejny smętny tekst o tym co wolno a czego nie, ale fajnie się rozkręciło. Piąteczka ;)
U mnie nic smętnego nie ma. O to się nei bój.
Zajebiaszczaste drabble
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania