Drabble - Drabble ( SlugaLegionu) Autor: KarolaKorman Czytano 471 razy Data dodania: 30.07.2015
Średnia ocena: 4.9 Głosów: 7
Zaloguj się, aby ocenić34
Komentarze (12)
Anonim30.07.2015
Pięć XD Sorka Karola, ale od pewnego czasu nie wstawiam już ocen ;)
Wiersz fajny, choć rymy czasami kuleją, ale nie znam się na tym, więc wiesz ;D
No dobrze, że Ślepiec dał wątek o drabblach na forum ^^
Anonim30.07.2015
...rtęć.
Bo termometr pękł na dwa
I się rtęć wylała ma"
Masz pione za rymowanie,
Ale tylko tym razem takie głaskanie
Jutro już będę surowy
Tylko mi przejdzie ból głowy :]
Ta część nie przypadła mi do gustu. Sztucznie brzmiało, ale początek wiersza zgrabny i składny. Ode mnie 4
"Okazało się po czasie,
Że w tej literackiej masie
,,Słowotwórców" jest bez liku
Lecz matematyków kilku
Matma od zarania czasu
Sprawia wiele ambarasu
Bo to trzeba tęgich głów
By policzyć do stu słów
I nie chodzi wcale o to,
Żeby kogoś wmieszać w błoto
Mam ogromnie wielką chęć
Żeby dostać znowu…"
Postanowiłam wrócić do Twojej wcześniejszej twórczości i troszkę pomyszkować :) Wielki szacunek za napisanie drabble i wiersza w jednym. Troszkę czasem gubiłaś rytm i końcówka wydawała się taka oderwana, ale wysoko postawiłaś sobie poprzeczkę. W ogólnym rozrachunku czwóreczka :)
Komentarze (12)
Pięć XD Sorka Karola, ale od pewnego czasu nie wstawiam już ocen ;)
Wiersz fajny, choć rymy czasami kuleją, ale nie znam się na tym, więc wiesz ;D
No dobrze, że Ślepiec dał wątek o drabblach na forum ^^
...rtęć.
Bo termometr pękł na dwa
I się rtęć wylała ma"
Masz pione za rymowanie,
Ale tylko tym razem takie głaskanie
Jutro już będę surowy
Tylko mi przejdzie ból głowy :]
ok, ja tam nie żałuję nikomu ;p
fajny wierszyk
Ta część nie przypadła mi do gustu. Sztucznie brzmiało, ale początek wiersza zgrabny i składny. Ode mnie 4
"Okazało się po czasie,
Że w tej literackiej masie
,,Słowotwórców" jest bez liku
Lecz matematyków kilku
Matma od zarania czasu
Sprawia wiele ambarasu
Bo to trzeba tęgich głów
By policzyć do stu słów
I nie chodzi wcale o to,
Żeby kogoś wmieszać w błoto
Mam ogromnie wielką chęć
Żeby dostać znowu…"
Dziękuję za komentarze :)
Rymy czasami kuleją, z rytmem też nie jest najlepiej, ale i tak mi się podobało. :D
Ja ocenie tylko tekst oraz przekaz :) I to właśnie dostajesz ode mnie pięć :D
Rymy nie są dla mnie tak bardzo istotne, za przekaz należy się 5 : )
Tak naprawdę liczy się dobra zabawa, dziękuję za komentarze :)
Postanowiłam wrócić do Twojej wcześniejszej twórczości i troszkę pomyszkować :) Wielki szacunek za napisanie drabble i wiersza w jednym. Troszkę czasem gubiłaś rytm i końcówka wydawała się taka oderwana, ale wysoko postawiłaś sobie poprzeczkę. W ogólnym rozrachunku czwóreczka :)
Nietypowe połączenie. Przez to trochę ciężko mi się czytało ale nie jest najgorzej. Rymy też pasują.
Dziękuję pięknie :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania