Średnia ocena: 4.9  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (12)

  • Anonim 30.07.2015

    Pięć XD Sorka Karola, ale od pewnego czasu nie wstawiam już ocen ;)
    Wiersz fajny, choć rymy czasami kuleją, ale nie znam się na tym, więc wiesz ;D
    No dobrze, że Ślepiec dał wątek o drabblach na forum ^^

  • Anonim 30.07.2015

    ...rtęć.
    Bo termometr pękł na dwa
    I się rtęć wylała ma"

    Masz pione za rymowanie,
    Ale tylko tym razem takie głaskanie
    Jutro już będę surowy
    Tylko mi przejdzie ból głowy :]

  • Anonim 30.07.2015

    ok, ja tam nie żałuję nikomu ;p
    fajny wierszyk

  • Prue 30.07.2015

    Ta część nie przypadła mi do gustu. Sztucznie brzmiało, ale początek wiersza zgrabny i składny. Ode mnie 4
    "Okazało się po czasie,
    Że w tej literackiej masie
    ,,Słowotwórców" jest bez liku
    Lecz matematyków kilku
    Matma od zarania czasu
    Sprawia wiele ambarasu
    Bo to trzeba tęgich głów
    By policzyć do stu słów
    I nie chodzi wcale o to,
    Żeby kogoś wmieszać w błoto
    Mam ogromnie wielką chęć
    Żeby dostać znowu…"

  • KarolaKorman 30.07.2015

    Dziękuję za komentarze :)

  • Amy 30.07.2015

    Rymy czasami kuleją, z rytmem też nie jest najlepiej, ale i tak mi się podobało. :D

  • Sky300 30.07.2015

    Ja ocenie tylko tekst oraz przekaz :) I to właśnie dostajesz ode mnie pięć :D

  • Angela 30.07.2015

    Rymy nie są dla mnie tak bardzo istotne, za przekaz należy się 5 : )

  • KarolaKorman 31.07.2015

    Tak naprawdę liczy się dobra zabawa, dziękuję za komentarze :)

  • Rasia 19.06.2016

    Postanowiłam wrócić do Twojej wcześniejszej twórczości i troszkę pomyszkować :) Wielki szacunek za napisanie drabble i wiersza w jednym. Troszkę czasem gubiłaś rytm i końcówka wydawała się taka oderwana, ale wysoko postawiłaś sobie poprzeczkę. W ogólnym rozrachunku czwóreczka :)

  • GeraltRiv 22.06.2016

    Nietypowe połączenie. Przez to trochę ciężko mi się czytało ale nie jest najgorzej. Rymy też pasują.

  • KarolaKorman 23.06.2016

    Dziękuję pięknie :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania