aa
aaAutor: Pan BuczybórCzytano 609 razyData dodania: 28.11.2016
Średnia ocena: 3.3 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić10
Kawka to całkiem sympatyczny ptak i do tego prawie czarny. A wylać na pewno byle komu się nie da choćby nawet ten ktoś był wąsaczem:) Mnie mruczenie nie straszne:) 5
Dzięki za opinię
Bez porywów tym razem, a szkoda. Tylko 4 Wybacz
Wybaczam
Kaw(k)a najważniejsza przy wszystkich pracach
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (5)
Kawka to całkiem sympatyczny ptak i do tego prawie czarny. A wylać na pewno byle komu się nie da choćby nawet ten ktoś był wąsaczem:) Mnie mruczenie nie straszne:) 5
Dzięki za opinię
Bez porywów tym razem, a szkoda.
Tylko 4
Wybacz
Wybaczam
Kaw(k)a najważniejsza przy wszystkich pracach
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania