aa

aa

Średnia ocena: 3.3  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • Adam T 28.11.2016

    Kawka to całkiem sympatyczny ptak i do tego prawie czarny. A wylać na pewno byle komu się nie da choćby nawet ten ktoś był wąsaczem:) Mnie mruczenie nie straszne:) 5

  • Pan Buczybór 28.11.2016

    Dzięki za opinię

  • Angela 28.11.2016

    Bez porywów tym razem, a szkoda.
    Tylko 4
    Wybacz

  • Pan Buczybór 28.11.2016

    Wybaczam

  • Onyx 10.12.2020

    Kaw(k)a najważniejsza przy wszystkich pracach

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania