Gdyby ten tekst pojawił się na NSzO, to w życiu nie odgadłabym autora/rkę i bardziej obstawiłabym DD, bo wy macie pidobną tożsamość.
Bardzo mi się podoba.
5
Aisak Nie, nie każdemu piszę to samo. A jak mam ochotę na zwięzłość, piszę krótko i na temat. Teraz odczep się z łaski swojej, boś znalazła obiekt westchnień od ironicznego komentarza w wątku z konkursem prozy.
Jag, nie ma bo już jest dyskwalifikacja tekstu (-3 punkry), nie będę komentować kogoś kto mi pisze "Wypierdalaj" i sobie nie życzy mojej obecności za każdym razem.
Więc mogę już komuś podziękować za udział w zabawie.
Dzięki za dobre chęci.
Grawitacja, nie czytałaś chyba zasad tej zabawy... zsrr napisał wyraźnie:
''uczestnicy, którzy nie wezmą udziału w głosowaniu dostaną punkty minusowe (dokładnie -3 punkty) bądź ich teksty zostaną wykluczone z konkursu (wariant ekstremalny i mam nadzieję, że nie będzie trzeba go stosować)''
Jeżeli nie wzięłaś udziału w głosowaniu zostały Ci odjęte punkty. Ale przecież tak czy inaczej, to jedynie zabawa, więc po co się aż tak jeżyć?
Grafomanka Przymusowa komentowanie wszystkich utworów uczestników, czy nie? Gdyby nie to, to olejka na chamstwo i lecimy dalej. 🥳No ja jeże lubię i wiesz co nie mam ochoty znowy zbierać "wypierdalaj". Pod moim komentarzem.
Zabawa jest wtedy, gdy wszyscy się bawią.
O, pojawiło się. Na początku w pierwszej linijce wychodz - wychodź. W ostatniej linijce perz-pech? Chyba że ma zostać perz.
Bardzo takie oniryczne, trochę też psychodeliczne. Ciekawe :)
to było, nie było i znowu nie ma? Chyba mi nawet minęło - mogłem wtedy przeczytać, a teraz trudno, czasem się traci okazję jak się nie jest wystarczająco szybkim
Komentarze (46)
Gdyby ten tekst pojawił się na NSzO, to w życiu nie odgadłabym autora/rkę i bardziej obstawiłabym DD, bo wy macie pidobną tożsamość.
Bardzo mi się podoba.
5
podobną
Aisak Tak, coś mamy wspólnego z DD 😁
Dziękuję i miło dostać taki pozytyw na bitwę. 😉
Podoba mi się - napisane z pomysłem.
Spróbuj synonimów🤣
Aisak Spróbuję, jak będę miał taki kaprys. Stwierdzam fakt. Coś się mnie uczepiła?
Aisak Masz kaprys to idź do Tytuska i innych oszołomów z tej strony.
Każdemu piszesz to samo. Jak bot. Trochę inwencji twórczej, bo jesteś "literatem".
Aisak Nie, nie każdemu piszę to samo. A jak mam ochotę na zwięzłość, piszę krótko i na temat. Teraz odczep się z łaski swojej, boś znalazła obiekt westchnień od ironicznego komentarza w wątku z konkursem prozy.
Sufjen
Już wiem. Stały tekst na odczepne.
Bardzo nieładnie i co najważniejsze NIEUCZCIWE. Ale zbieraj punkciki, zbieraj.
Tyle z mojej strony.
Aisak Jak chcesz, mogę Ci je oddać. Zachowujesz się jak potłuczona.
Sujfen Dobre tematy podałeś. Dzięki :)
Sufjen
Napisałam to, co zaobserwowałam. Tylko tyle🤷♀️
Już nie będę więcej do ciebie pisała, bo po co.
A tematy rzeczywiście super
Grawitacja Polecam się na przyszłość. :)
Vol de mord?
Cain Nie, "Mord" to po szedzku morderstwo. A tu Draculo. Zaraz zmienię ten mylący tytuł.
Grawitacja Zabieg ze strachem zboczeńcem, zabawny. Dodatkowe przypomnienie by się nie bać
Cainite Tak, nie warto się bać
O masz... No nie wiem jak czytać. Brakuje tak około stu słów.
Jag, nie ma bo już jest dyskwalifikacja tekstu (-3 punkry), nie będę komentować kogoś kto mi pisze "Wypierdalaj" i sobie nie życzy mojej obecności za każdym razem.
Więc mogę już komuś podziękować za udział w zabawie.
Dzięki za dobre chęci.
Grawitacja kto?
JagVetInte Admin już zrobił widzę pożądek, Aisak wpis też zniknął z forum. 😂
Brak dowodów
Który wpis zniknął?
Aisak w wątku jakie tu nudy
Grawitacja
O ile pamiętam, to nie napisałam niczego niestosownego, to czemu zniknął?
Aisak Ty nie tylko wypierdalanka 😂 chyba że to było w innym okienku
Grawitacja, nie czytałaś chyba zasad tej zabawy... zsrr napisał wyraźnie:
''uczestnicy, którzy nie wezmą udziału w głosowaniu dostaną punkty minusowe (dokładnie -3 punkty) bądź ich teksty zostaną wykluczone z konkursu (wariant ekstremalny i mam nadzieję, że nie będzie trzeba go stosować)''
Jeżeli nie wzięłaś udziału w głosowaniu zostały Ci odjęte punkty. Ale przecież tak czy inaczej, to jedynie zabawa, więc po co się aż tak jeżyć?
Grafomanka Przymusowa komentowanie wszystkich utworów uczestników, czy nie? Gdyby nie to, to olejka na chamstwo i lecimy dalej. 🥳No ja jeże lubię i wiesz co nie mam ochoty znowy zbierać "wypierdalaj". Pod moim komentarzem.
Zabawa jest wtedy, gdy wszyscy się bawią.
Grawitacja, nie chodzi o komentowanie, tylko o głosowanie... Oddajesz głosy na innych uczestników czy nie?
Grafomanka Tak, wiadomo. 🤨Myślałam, że to dotyczy też komentarzy. Niech to szlag trafi. Durne zamieszanie. Sorry wszyscy.
Sprawdzę później
Mnie takie działania strasznie jeżą, jeszcze 2 tygodnie i spadam stond.
Cymbał nie potrafi usunąć komentarzy bydła spod tekstu
https://www.opowi.pl/kobiece-odlamki-a114394/
A zajmuje się pierdołami na forum?
To naprawdę trzeba mieć IQ mniej, niż 70.
Aisak Szkoda słów
I to nie są pierdoły
kurde, spóźniłem się...
Aleks99 Nie taki był plan. Spalone, zatopione komuś na rękę.
No weź nie kasuj. Jeszcze ci bloknie admin dodawanie nowych
Cain, dyscyplina z bloka jest przekonywująca 😅
O, pojawiło się. Na początku w pierwszej linijce wychodz - wychodź. W ostatniej linijce perz-pech? Chyba że ma zostać perz.
Bardzo takie oniryczne, trochę też psychodeliczne. Ciekawe :)
Aleks99 No, u mnie często onirycznie. 😉
Perz ma zostać.
Dzięki :)
Dzień dobry, rozpoczynamy głosowanie!
https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/#reply
Zapraszam do oddania głosów.
LBnD Poddany głos, dzięki.
to było, nie było i znowu nie ma? Chyba mi nawet minęło - mogłem wtedy przeczytać, a teraz trudno, czasem się traci okazję jak się nie jest wystarczająco szybkim
Panie, mało istotne co to było, nic straconego poza tym, wartoś zerowa 😉 trochę mojego humoru w tym temacie było i tyle.
Dzięki
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania