🖤

🖤

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (46)

  • Aisak 7 miesięcy temu

    Gdyby ten tekst pojawił się na NSzO, to w życiu nie odgadłabym autora/rkę i bardziej obstawiłabym DD, bo wy macie pidobną tożsamość.
    Bardzo mi się podoba.
    5

  • Aisak 7 miesięcy temu

    podobną

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Aisak Tak, coś mamy wspólnego z DD 😁
    Dziękuję i miło dostać taki pozytyw na bitwę. 😉

  • Sufjen 7 miesięcy temu

    Podoba mi się - napisane z pomysłem.

  • Aisak 7 miesięcy temu

    Spróbuj synonimów🤣

  • Sufjen 7 miesięcy temu

    Aisak Spróbuję, jak będę miał taki kaprys. Stwierdzam fakt. Coś się mnie uczepiła?

  • Sufjen 7 miesięcy temu

    Aisak Masz kaprys to idź do Tytuska i innych oszołomów z tej strony.

  • Aisak 7 miesięcy temu

    Każdemu piszesz to samo. Jak bot. Trochę inwencji twórczej, bo jesteś "literatem".

  • Sufjen 7 miesięcy temu

    Aisak Nie, nie każdemu piszę to samo. A jak mam ochotę na zwięzłość, piszę krótko i na temat. Teraz odczep się z łaski swojej, boś znalazła obiekt westchnień od ironicznego komentarza w wątku z konkursem prozy.

  • Aisak 7 miesięcy temu

    Sufjen
    Już wiem. Stały tekst na odczepne.
    Bardzo nieładnie i co najważniejsze NIEUCZCIWE. Ale zbieraj punkciki, zbieraj.
    Tyle z mojej strony.

  • Sufjen 7 miesięcy temu

    Aisak Jak chcesz, mogę Ci je oddać. Zachowujesz się jak potłuczona.

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Sujfen Dobre tematy podałeś. Dzięki :)

  • Aisak 7 miesięcy temu

    Sufjen
    Napisałam to, co zaobserwowałam. Tylko tyle🤷‍♀️
    Już nie będę więcej do ciebie pisała, bo po co.
    A tematy rzeczywiście super

  • Sufjen 7 miesięcy temu

    Grawitacja Polecam się na przyszłość. :)

  • Cainite 7 miesięcy temu

    Vol de mord?

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Cain Nie, "Mord" to po szedzku morderstwo. A tu Draculo. Zaraz zmienię ten mylący tytuł.

  • Cainite 7 miesięcy temu

    Grawitacja Zabieg ze strachem zboczeńcem, zabawny. Dodatkowe przypomnienie by się nie bać

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Cainite Tak, nie warto się bać

  • JagVetInte 7 miesięcy temu

    O masz... No nie wiem jak czytać. Brakuje tak około stu słów.

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Jag, nie ma bo już jest dyskwalifikacja tekstu (-3 punkry), nie będę komentować kogoś kto mi pisze "Wypierdalaj" i sobie nie życzy mojej obecności za każdym razem.
    Więc mogę już komuś podziękować za udział w zabawie.
    Dzięki za dobre chęci.

  • JagVetInte 7 miesięcy temu

    Grawitacja kto?

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    JagVetInte Admin już zrobił widzę pożądek, Aisak wpis też zniknął z forum. 😂

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Brak dowodów

  • Aisak 7 miesięcy temu

    Który wpis zniknął?

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Aisak w wątku jakie tu nudy

  • Aisak 7 miesięcy temu

    Grawitacja
    O ile pamiętam, to nie napisałam niczego niestosownego, to czemu zniknął?

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Aisak Ty nie tylko wypierdalanka 😂 chyba że to było w innym okienku

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Grawitacja, nie czytałaś chyba zasad tej zabawy... zsrr napisał wyraźnie:

    ''uczestnicy, którzy nie wezmą udziału w głosowaniu dostaną punkty minusowe (dokładnie -3 punkty) bądź ich teksty zostaną wykluczone z konkursu (wariant ekstremalny i mam nadzieję, że nie będzie trzeba go stosować)''

    Jeżeli nie wzięłaś udziału w głosowaniu zostały Ci odjęte punkty. Ale przecież tak czy inaczej, to jedynie zabawa, więc po co się aż tak jeżyć?

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Grafomanka Przymusowa komentowanie wszystkich utworów uczestników, czy nie? Gdyby nie to, to olejka na chamstwo i lecimy dalej. 🥳No ja jeże lubię i wiesz co nie mam ochoty znowy zbierać "wypierdalaj". Pod moim komentarzem.
    Zabawa jest wtedy, gdy wszyscy się bawią.

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Grawitacja, nie chodzi o komentowanie, tylko o głosowanie... Oddajesz głosy na innych uczestników czy nie?

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Grafomanka Tak, wiadomo. 🤨Myślałam, że to dotyczy też komentarzy. Niech to szlag trafi. Durne zamieszanie. Sorry wszyscy.

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Sprawdzę później

  • Aisak 7 miesięcy temu

    Mnie takie działania strasznie jeżą, jeszcze 2 tygodnie i spadam stond.

  • Aisak 7 miesięcy temu

    Cymbał nie potrafi usunąć komentarzy bydła spod tekstu
    https://www.opowi.pl/kobiece-odlamki-a114394/
    A zajmuje się pierdołami na forum?
    To naprawdę trzeba mieć IQ mniej, niż 70.

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Aisak Szkoda słów

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    I to nie są pierdoły

  • Aleks99 7 miesięcy temu

    kurde, spóźniłem się...

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Aleks99 Nie taki był plan. Spalone, zatopione komuś na rękę.

  • Cain 7 miesięcy temu

    No weź nie kasuj. Jeszcze ci bloknie admin dodawanie nowych

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Cain, dyscyplina z bloka jest przekonywująca 😅

  • Aleks99 7 miesięcy temu

    O, pojawiło się. Na początku w pierwszej linijce wychodz - wychodź. W ostatniej linijce perz-pech? Chyba że ma zostać perz.
    Bardzo takie oniryczne, trochę też psychodeliczne. Ciekawe :)

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Aleks99 No, u mnie często onirycznie. 😉
    Perz ma zostać.
    Dzięki :)

  • LBnDrabble 7 miesięcy temu

    Dzień dobry, rozpoczynamy głosowanie!

    https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/#reply

    Zapraszam do oddania głosów.

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    LBnD Poddany głos, dzięki.

  • zsrrknight 7 miesięcy temu

    to było, nie było i znowu nie ma? Chyba mi nawet minęło - mogłem wtedy przeczytać, a teraz trudno, czasem się traci okazję jak się nie jest wystarczająco szybkim

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Panie, mało istotne co to było, nic straconego poza tym, wartoś zerowa 😉 trochę mojego humoru w tym temacie było i tyle.
    Dzięki

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania