Karola jaka autoreklama :D Bardzo fajne i z przymrużonym okiem :D Podobało mi się. Wielofunkcyjność jak Nokia 3310 - sms'a wyślesz, gwoździa wbijesz, konia podkujesz... 5
"obiad?-" - zjadłaś spację
"kwituję podając jej kanapki." - przecinek po "kwituję"
"- Muszę odpocząć kochanie" - po "odpocząć"
"wzdycha odkładając talerz" - po "wzdycha"
"–proszę." - spacja
"Dobranoc mamusiu" - po "dobranoc" przecinek
"mówi całując mnie" - po "mówi"
Sporo uciekło Ci przecinków jak na tak krótki tekst, ale zakończenie mnie ubawiło :) Ciekawy miałaś pomysł z tym rozdzieleniem dnia na pory i konkretne osoby. Zostawiam czwóreczkę :)
Komentarze (12)
taka prawda, prawda. Ładne ; 4:)
Karola jaka autoreklama :D Bardzo fajne i z przymrużonym okiem :D Podobało mi się. Wielofunkcyjność jak Nokia 3310 - sms'a wyślesz, gwoździa wbijesz, konia podkujesz... 5
Taki los Matki Polki : ) Ładnie 5
Jared, zrobię jeszcze wiele innych rzeczy :)
Dziękuję Wszystkim :)*
Angela twoje zdanie mnie rozwaliło xD
Karola, świetnie napisane, 5 :)
Dzięki Sky :)
"obiad?-" - zjadłaś spację
"kwituję podając jej kanapki." - przecinek po "kwituję"
"- Muszę odpocząć kochanie" - po "odpocząć"
"wzdycha odkładając talerz" - po "wzdycha"
"–proszę." - spacja
"Dobranoc mamusiu" - po "dobranoc" przecinek
"mówi całując mnie" - po "mówi"
Sporo uciekło Ci przecinków jak na tak krótki tekst, ale zakończenie mnie ubawiło :) Ciekawy miałaś pomysł z tym rozdzieleniem dnia na pory i konkretne osoby. Zostawiam czwóreczkę :)
Taka reklama twojego życia, co? No w sumie ja też jestem zabiegany xd
Sam wiesz, że nie zawsze piszemy o sobie, ale zawsze coś jest w tekście z prawdy o nas :)
Prawda ;-)
Ha, ha, taki jesteś pewien :)
Oczywiście :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania