Średnia ocena: 4.6  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (12)

  • NataliaO 31.07.2015

    taka prawda, prawda. Ładne ; 4:)

  • Anonim 31.07.2015

    Karola jaka autoreklama :D Bardzo fajne i z przymrużonym okiem :D Podobało mi się. Wielofunkcyjność jak Nokia 3310 - sms'a wyślesz, gwoździa wbijesz, konia podkujesz... 5

  • Angela 31.07.2015

    Taki los Matki Polki : ) Ładnie 5

  • KarolaKorman 31.07.2015

    Jared, zrobię jeszcze wiele innych rzeczy :)
    Dziękuję Wszystkim :)*

  • Sky300 31.07.2015

    Angela twoje zdanie mnie rozwaliło xD
    Karola, świetnie napisane, 5 :)

  • KarolaKorman 31.07.2015

    Dzięki Sky :)

  • Rasia 19.06.2016

    "obiad?-" - zjadłaś spację
    "kwituję podając jej kanapki." - przecinek po "kwituję"
    "- Muszę odpocząć kochanie" - po "odpocząć"
    "wzdycha odkładając talerz" - po "wzdycha"
    "–proszę." - spacja
    "Dobranoc mamusiu" - po "dobranoc" przecinek
    "mówi całując mnie" - po "mówi"
    Sporo uciekło Ci przecinków jak na tak krótki tekst, ale zakończenie mnie ubawiło :) Ciekawy miałaś pomysł z tym rozdzieleniem dnia na pory i konkretne osoby. Zostawiam czwóreczkę :)

  • GeraltRiv 25.06.2016

    Taka reklama twojego życia, co? No w sumie ja też jestem zabiegany xd

  • KarolaKorman 26.06.2016

    Sam wiesz, że nie zawsze piszemy o sobie, ale zawsze coś jest w tekście z prawdy o nas :)

  • illibro 09.01.2017

    Prawda ;-)

  • KarolaKorman 09.01.2017

    Ha, ha, taki jesteś pewien :)

  • illibro 10.01.2017

    Oczywiście :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania