Poprzednie częściDwunasta edycja otwarta zapraszamy

Dwunasta edycja za nami O!

Podsumowanie!!!

 

Pisano na tematy niepowtarzalne, ambitne i śmieszne z przymrużeniem oka i takie niezwyczajne:

Wyjątek przekreśla regułę. Peonia - święta róża. Linki zewnętrzne. Sezon na truskawki. Jakoś tak wyszło. "Parszywa dwunastka”.

 

Trochę chaosu u nas i zawirowań i cisza, ale dajemy radę, by zaistnieć w opowijskiej społeczności i błyszczeć na Głównej. Nie wszyscy strzelali i celnie i na ślepo i nie wszyscy trafiali i pudłowali. Są też tacy, co się dobrze ukryli. Są też, co odeszli. Są też nieaktywni. Szkoda, bo to przecież tylko zabawa.

 

(plus - minus, a za pomyłki przepraszamy)

SUPER MISTRZYNI KAMUFLAŻU została:

Królowa Tautogramów - /na 20/19 nieodkryte/: i 1, 1/2 trafienia.

MISTRZYNIAMI KAMUFLAŻU zostają:

Szpilka - /na 2/1 nieodkryty/: i 1 trafienie.

Pasja - /na 6/1 nieodkryty/: i 0 trafienia i 0 aktywności.

Wianuszek - /na 1/1 nieodkryty/: i 0 trafienia i 0 aktywności.

TseCylia - /na 1/1 nieodkryty/: i 0 trafienia i 0 aktywności.

Jag - 1 trafienie.

 

Podziękowania dla wszystkich komentujących. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji? (Czy jest sens? Może zrobić przerwę? Proszę o wypowiedzi w tym temacie.)

 

Jak zawsze, wszyscy podają tematy do kolejnej edycji na Niepowtarzalnej płaszczyźnie.

pod: https://www.opowi.pl/forum/niepowtarzalny-styl-z-opowi-w1144/

/jutro mija termin o 22.00/

 

Dziękujemy Wszystkim za super zabawę i uśmiech.

 

Niepowtarzalny Styl

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (16)

  • Zapraszam do dyskusji )!

  • Królowa Tautogramów 2 miesiące temu

    Stylowy,
    Moim bardzo skromniutkim zdaniem, to zły moment na przerwę.
    Proponuję przerwę wakacyjną na całe dwa miesiące.
    Teraz się wstrzymaj i wytrzymaj, nawet jeśli będą tylko trzy prace.

    Bo jak teraz zrobisz przerwę, która nie wiadomo, ile potrwa, a za moment przyjdą wakacje i libacje, to wszystko wuj strzeli.

    Tak myślę🌞

  • Dzięki za wypowiedź. Poczekamy na inne O!

  • Królowa Tautogramów 2 miesiące temu

    Jestem za!
    Niech się wypowie 28 obserwowanych.

    Bum! Bum!
    Referendum!

  • Królowa Tautogramów razem z Batyrem ogłosiliście referendum :))

  • Królowa Tautogramów 2 miesiące temu

    NStylowy
    A to papug jeden! Na pewno podgląda opowi i ukradł mi pomysła! Szkandal.
    😆

  • JagVetInte 2 miesiące temu

    Jezu, ja myślałem że dzisiaj też jeszcze można strzelać... Się udałem.

  • JagVetInte 2 miesiące temu

    A co do przerwy, może rzeczywiście poczekaj do końca czerwca?

  • JagVetInte raczej pociągnijmy do końca czerwca, a potem wakacyjna przerwa.

  • Wrzucajcie tematy O!

  • Szpilka 2 miesiące temu

    A to Królowa cwaniuszka, tak z przyczajki zaatakowała i wydudkała wszystkich ¬‿¬ Nio, do czerwca można pociągnąć, a potem urlop się na leży.

    Szczególne podziękowania dla Królowej, się kobitka napracowała.
    Piękne podziękowania dla balowiczów i naszego wodzireja ¬‿¬

  • kigja 2 miesiące temu

    Dzięki wielkie, tak mnie natchło i mnie wzięło, ale wena nie trwa wiecznie...

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Kigja

    ¬‿¬

  • Szpilka 2 miesiące temu

    *należy

  • Pasja 2 miesiące temu

    Dzięki za prowadzenie i trwanie.
    W tej edycji nie mogłam być aktywna.
    Nadrobię.
    Pozdrawiam

  • kigja 2 miesiące temu

    Zachęcam do wzięcia udziału w zabawie:
    https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-zaczynamy-w1959/
    😁

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania