Dwunasta edycja otwarta zapraszamy
Nech wena nam zaświeci O!
Ruszamy z kolejną edycją Niepowtarzalnych.
Tematy już są, nie czekamy i rzucamy wyzwanie:
Asteria obala teorię chaosu i podaje: - Wyjątek przekreśla regułę
C₁₂H₂₂O₁₁ zapachniała wiosennie i bez kolców: - Peonia - święta róża.
Pasja kieruje nas do innych domen: - Linki zewnęrzne.
Szpilka owocowo pobudza apetyt: - Sezon na truskawki. 🍓🍓🍓 ٩(◕‿◕。)۶
JagVetInte stosuje luźną wymówkę i: - Jakoś tak wyszło. ☹️
Stylowy nietuzinkowy, ale: - "Parszywa dwunastka".
I - Kto jeszcze?
✍️ Piszemy do 04 maja /00.00 /
Zapraszamy i zachęcamy Opowijczyków do konwersacji ze słowem. Z radością oczekujemy dezerterów. Z przyjemnością powitamy nowe twarze.
Wyruszajmy w kolejną podróż z uśmiechem! Prosimy o luźne podejście, bo to tylko zabawa.
Można się przyznawać, albo nie. To konkurs na największego Sztukmistrza Kamuflażu – wszystkie chwyty i nieczyste zagrania dozwolone. Wolno dużo, nawet bardzo, tylko trzeba trzymać fason i kulturę. O!
Gatunek dowolny i oryginalne pomysły wskazane. Komentujemy i zgadujemy, inspirujemy i wzajemnie się nakręcamy. Zakładajmy więc maski i piszmy... A jest o czym O!
Wysyłamy na maila: niepowtarzalny.styl.zopowi@gmail.com
A my wrzucamy na stronę. Anonimowo. Trzeba mieć założony profil na Opowi.
*👉Więcej o Nas na Forum:
https://www.opowi.pl/forum/niepowtarzalny-styl-z-opowi-w1144/
i na Głównej w zakładce Konkursy: https://www.opowi.pl/konkursy
Hej ho! Niepowtarzalny Styl z Opowi.
Komentarze (11)
Zapraszamy do zabawy O!
Co to za ustawki, ledwo ogłosiliście tematy, a już macie dwa teksty. Proponowałbym wrzucać tylko dwa dziennie, żeby nie zaśmiecić głównej. Nie każdemu przecież pasuje ta zabawa, a inni też chcieliby się pokazać i powisieć nieco dłużej z tekstem.
Dobranocka a zwisaj ile chcesz, kto ci zabrania?
To niech piszą też na niepowtarzalny, kto broni xD?
JagVetInte chodziło mi tylko o to, żeby nie zaspamić całej głównej jednym konkursem, bo się ludziom przeje i będą omijać. Taki wniosek racjonalizatorski. W dawnych dobrych czasach Niepowtarzalne ukazywały się tylko dwa na dobę. Ale zrobicie jak chcecie.
Ej, to nie miał być temat xD ale w sumie może być, o!
Cichaj, plan psujesz
Aleks99 topra
może być O!
Jest 20 uczestników (ludziów), jakby każdy napisał po 4 teksty, to byłaby niezła sumka.
20x4=80
Tylko cztery teksty...
Albo 3.
Ostatecznie.
To już tłok O!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania