Dyplom
Sufjen
Za udział i zwycięstwo w 0 edycji Literkowej Bitwy na Drabble - Śmiech, Sztorm
Drabble Gdzieś jest mój dom zdobyło uznanie głosujących i czytelników, zdobywając najwięcej punktów w głosowaniu.
##
Jeszcze tylko kilka chwil. Tak usłyszał od Samuela, który zniknął.
Nie rozumiał krzyków, spojrzeń i sensu tej wędrówki.
Tak miało być.
##
Gratulujemy i życzymy wielu twórczych chwil.
Podziękowania dla wszystkich tzw. Piszących – niech wena dodaje wam skrzydeł podczas ciężkiej, rzemieślniczej pracy jaką jest zgłębianie arkanów pisarstwa, wierszoklectwa i innych sztuk wszelakich…
Wspominajmy i pamiętajmy też o magicznym słowie "Dyplom", co wyśrodkowuje teksty, dzięki czemu dyplomy wyglądają zgrabnie i powabnie...
Podpisano: zsrrknight
Pełne podium można zobaczyć w wątku do głosowania:
https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/#reply
Komentarze (14)
Geatulacyje
Kurde, pod światło pisałem. Gratulujacje!!!
Dobra, wale ten słownik pieprzony. Ostatni raz.
Gratuluję serdecznie :)))
Dziękuję!
Gratulacje. Owacje.👏
Kolacje. Libacje.👏
Sensacje. Relacje.👏
To był niski poziom, jejku
Dziękuję!
il cuore Niski poziom reprezentujesz Ty, przyjacielu, wstawiając taki komentarz.
il cuore
Dlaczegi tak piszesz?
Weź udział i pokaż wysoki poziom🤷♀️
Chrum, chciałem zrobić coś dla wartości ocen, jestem słabym pisakiem, bucowatość nie jest koniecznością, sam wiesz, że potrafię...
il cuore
Chrum nie oznacza płci męskiej, dziewczynko.
Uwielbiam chrum🥰, więc fajnie, że tak do mnie piszesz :]
Jeszcze te pierwsze głosowanie, kurwa mać, taki burdel
zupełnie jak w sejmie
il cuore Melissy sobie zaparz, il 😂
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania