dziesięć lat po maturze

Sprzęgły się dziś przeciwności

Chuje, dupy, kurwy, ości

Sprzągły się też powinności

Zdam maturę z płetwowości

 

Jadłem larwy, muchy, bąki

Karaluchy, żuki, stonki

Czasem nawet i biedronki

Z ich nóżek plotłem postronki

 

Zapodziałem wieloryba!

W morzu! Da się zgubić, chyba

Ostatnio też wredna ryba

Skok! I zbita w aucie szyba!

 

Płetwy, gąbki na maturze

Rozmnażanie z jajek - kurze

Zdziwisz się, że w tej naturze

Seksem wabią pszczoły róże

 

A, w nosie mam powinności

Nikt nie chce tajemniczości

Powiem wam też, nie po złości

Czości Bości Penis z Kości

 

Pozłacany penis boga

Religijna pierdzinoga

Urwę jaja swego wroga

I wpakuję do pieroga

 

Wiedza z wosu, biologiczna

Antropopolologiczna

Rymowanka wyszła śliczna

Jak się wczytasz - jest logiczna

 

Słowa tworzę, tworzyć tworzę

Sprzedam na targu Pomorze

Patyk znajdę gdzieś na dworze

I go w dupę, w oko, włożę

 

Tobięę

Tak zrobięę

Tres bien

Już idęę.

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (123)

  • Miesiąc przed maturą... ehhh :D

  • Okropny 22.03.2016

    HŁEHŁEHŁEHŁE

  • Okropny jesteś okropny...

  • Okropny 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz no co? Pamiętam, jak to było.

  • Okropny no nic nic :D Mam nadzieję, że za 10 lat będę mógł napisać podobny tekst :D

  • Okropny 22.03.2016

    Szymon obyś za 10 lat pisał ambitne i górnolotne utwory, a nie trujące wyziewy z dupy jak ja ;)

  • Okropny aj tam! Dziękuję bardzo, ale w końcu u tak wszyscy gorzkniejemy i piszemy trujący wyziewy z dupy...

  • Okropny 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz SUGERUJESZ, ŻE JESTEM ZGORZKNIAŁY, GÓWNIARZU? ;)

  • Okropny Naturalnie że jesteś. W przeciwnym razie nie kisiłbyś się tutaj i nie memłał razem z nami tej papki :D

  • Okropny 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz i tak coraz rzadziej tu ostatnio bywam, a bywam głównie dla taniej rozrywki.

  • Okropny poszukiwanie taniej rozrywki... czy to nie jest jeden z objawów zgorzknienia?

  • Okropny 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz raczej kwestia inspiracji, papki, distraction

  • Okropny można i tak, ale szukanie inspiracji tutaj też jest jakimś przejawem zgorzknienia! :D

  • Okropny 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz serio?

  • Okropny to znaczy ja, żałosny psycholog, mógłbym się dopatrzeć w tym pierwszych objawów... ale nie łam się. Mógłbym u każdego z jakiegoś powodu :D

  • Okropny 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz a, tam. Ty się nie dopatruj w starych prykach zaczątków niczego, bo - jak to zwykłem mawiać - I hate being bipolar, it's awesome.

  • Okropny Nie dopatruję się zaczątków, a szczątków! :D

  • Okropny 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz amonity same, żadnych łupków roponośnych

  • Okropny może chociaż jakiś trylobicik? Malutki nawet...

  • Okropny 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz trylobity, panie, to tym interesem kręcą.

  • Nazareth 22.03.2016

    Szymon Matura to mały... penis. Czekaj pan aż na studia pójdziesz tam się będzie działo!

  • Okropny a co z otwornicami? Mają swoje miejsce?

  • Okropny 22.03.2016

    Szymon Szczechowic jakimi otwornicami?

  • Okropny no otwornice no. Nawet nie mów, że są dyskryminowane! Co?! To że pochodzą z kambru to znaczy, że są gorsze?! No wiesz?!

  • Okropny 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz Ty mi tu do dupy nie zaglądaj, ino ładuj węgiel do taczki i spierdalaj z hołdy ;)

  • Okropny ale panie kierowniku no... fajrant no...

  • Nazareth 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz Pacz go Okropny. Fajrantu mu się zachciewa. To nie studia tu się robi!

  • Neurotyk 22.03.2016

    Nazareth, w za oceanem, a u nas głęboki socjalizm, czy się siedzi czy się leży pięć tysięcy się należy XD

  • Nazareth et te Brute contra me?! *upada, raniony nożami razy dwadzieścia i trzy*

  • Okropny 22.03.2016

    Neurotyk Ty idź lepiej majstruj bliźniaki i do kolejki po 500 zł

  • Nazareth 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz Toć ci życiowej leckji udzielam tutaj! Przyda ci się, docenisz kiedyś i wspomnisz z łezką w oku... a teraz targaj taczkę!

  • Neurotyk 22.03.2016

    Okropny, skąd wiesz, czy nie soje?

  • Neurotyk 22.03.2016

    stoje

  • Neurotyk 22.03.2016

    ogonka zapomniałem

  • Nazareth ja tu prozę majstruję, a wy mi taczkę każecie targać! Śmierć sztuki! Śmierć kultury! Trzecia rewolucja z ,,Szewców" nie może się mierzyć z tym barbarzyństwem!

  • Neurotyk 22.03.2016

    oto on ","

  • Nazareth 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz Dopiero gdy sięgniesz dna i poznasz ból prawdziwego istnienia pisać mógł będziesz o raju.

  • Nazareth ale ja nie chcę... ja nie muszę o raju... Piekło mi wystarczy, ja nie Dante!

  • Nazareth 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz
    Bo słuchajcie i zważcie u siebie,
    Że według Bożego rozkazu:
    Kto nie doznał goryczy ni razu,
    Ten nie dozna słodyczy w niebie.
    Toż o duszę twą nieśmiertelną tu idzie! Czyś tego jecze nie pojął?

  • Neurotyk 22.03.2016

    Nazareth dajesz ten tekst, jak chcesz ruchać laskę ?:)

  • Nazareth Ale ja wolę być jak Gustaw z części IV! Wtedy będę mógł rzec: ,,Kobietu puchu marny/Ty wietrzna istoto!" Poza tym... Naz i poezja?! Co ja widzę?! :D

  • Okropny 22.03.2016

    Neurotyk nie prowokuj go

  • Okropny 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz za Gustawa daję w ryja bez pytania. Tak samo za nieboską

  • Okropny ale Gustawa to Ty szanuj! Może i wywłok, ale sympatyczny! No i Hrabia Henryk, mimo swojej sztywnoty też coś tam w sobie ma, jak biega za dziewicami :D

  • Nazareth 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz Przyjaciół trzymaj blisko ale wrogów jeszcze bliżej.
    Neuro W zależności od laski, dobrze sprawdza się monolog Merkucja, z Romea i Juli, czasem któryś z tekstów Wysockiego nie raz nawet cytat z Bibli potrafi dokonać tej sztuki, ale prawdziwa przygoda to laska co lecie na Baudelaire. Z nią przeżycia będą niezapomniane, gwarantuję. Była taka jedna, pół kwiatów zła jej wyrecytowałem z pamięci jak żeśmy... a zresztą nie ważne. Stare dzieje :)

  • Nazareth na Baudelaira to i ja bym poleciał! :D

  • Okropny 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz ale będę w ryja ładował...

  • Neurotyk 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz poleciał? przeleciał chyba

  • O-Ren Ishii 22.03.2016

    Nazareth, kurwa mać, Baudelaire... XD
    Dziś mówiłam Szymonowi, że to mój idol xD

  • Nazareth 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz to znaczy jak jakaś niewiasta by go recytowała czy ja? Bo zaczynasz mnie przerażać

  • Okropny 22.03.2016

    Neurotyk ty to musisz tak ordynarnie od razu...

  • Okropny 22.03.2016

    Nazareth błagam cię, takie coś cię przeraża?

  • Nazareth 22.03.2016

    Ran ja też go lubię, zawdzięczam temu martwemu żabojadowi, parę naprawdę niezwykłych przygód :D

  • Okropny 22.03.2016

    Nazareth wymiękasz za oceanem.

  • Nazareth no ba, że niewiasta, zwyrodnialce starce... zgorzkniałe, brodzące w kupie starce...

  • Nazareth 22.03.2016

    Okropny cóż mam rzec? Bojaźliwy się robię na starość. Albo mi słownik ubożeje po pijaku. Wybierz sobie.

  • Okropny 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz grozisz mi?

  • Okropny Gdzie? :D

  • Nazareth 22.03.2016

    Szymon e, e, e... chmuj bo wdupisz! Żadnej kupie.

  • Nazareth znów kierujesz...? :D

  • O-Ren Ishii 22.03.2016

    Nazareth, przygody dzięki niemu? No ładnie!
    Szymon jest krypotogejem. :>

  • Ren... dziecko, dziecko... kto Cię uczy takiego słownictwa... Ehh, będę musiał się wziąć za porządne Ciebie wychowanie...

  • Neurotyk 22.03.2016

    O-Ren Ishii co?!!

  • Okropny 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz koprofagią mu się tu nie paramy, bo - mówię za siebie - lepiej najpierw usunąć niepotrzebne odpady i bawić się czystym placem zabaw, aniżeli samymi odpadami.

  • Okropny a więc wracamy do teorii trylobitów? :D

  • Nazareth 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz Znów kieliszek do ust. Właściwie szklankę... kolejną...

  • O-Ren Ishii 22.03.2016

    Szymon, na mnie narzekasz?! A wychowanie mnie... Próbuj szczęścia. :3

  • Nazareth to może się trochę po(c)hamuj, żeby sprostać tej jakże merytorycznej dyskusji godnej katedr Oxfordu!

  • Okropny 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz słowo analizator składa się z anal i lizator, a jak wszyscy wiemy lizator to mały krokodyl, który wydaje dźwięki jak kameleon w rui

  • Nazareth 22.03.2016

    Okropny Nie wiedziałem że Oxford ma katedrę kryptozoologi

  • Okropny Cieszę się, że wreszcie dane mi jest trafić na filologa słowiańskiego z krwi i kości! Zapamiętam Twą naukę!

  • Okropny 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz żebyś czasem kurwa przy tablicy potrm nie pierdolił, że nie wiesz o co chodzi, bo na wykładach nie byleś

  • Neurotyk 22.03.2016

    uwaga, neuro opowiada prawdziwą anegdotę ze studiów:

    Łacina. Pani od łaciny:

    Król to po łacinie Rex, jak jest królowa? Ktoś wie?

    Neuro

    Rexona???

    Śmiech na sali XD XD XD

  • Okropny zapisałem sobie, panie profesorze... to kiedy te egzaminy są?

  • Okropny 22.03.2016

    Jak tyle przeklinam, to albo grożę w internecie, albo zasypiam.

    Neuro, suche

  • Neurotyk 22.03.2016

    Okropny ale prawdziwe

  • Okropny ach, tak a propos basenu... ja rozumiem, że "jutro" może być rozciągnięte w czasie, ale na konsultację w sprawie pozytywizmu to ja już z tydzień czekam! :D

  • Nazareth 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz Filologów chybaś pan chciał powiedzieć!

  • Nazareth Naturalnie, że filologów, jednakże pominąłem Cię, jako iż na czas pewien (krótki względnie wprawdzie) opuściłeś kilka kolejek naszej wielmożnej konwersacji!

  • Nazareth 23.03.2016

    Szymon Szczechowicz dobra wybaczam.

  • Okropny 23.03.2016

    Szymon Szczechowicz to czemu nie napisałeś, nie przypomniałeś?

  • Angela 22.03.2016

    Matura, nawet nie pamiętam kiedy to było : ) 5

  • Okropny 22.03.2016

    ANGELAAAA! nie udawaj, żeś taka staraaaa!

  • Angela 22.03.2016

    Okropny to było jakieś czternaście lat temu, a na matmie siedziałam przed samą komisją
    ( o tym wolałabym nie pamiętać : ))

  • Okropny 22.03.2016

    Angela ja na którejś pisemnej zostałem specjalnie do końca czasu, bo moja polonistka była na sali, i puszczałem jej "zajączki" w pysk :)

  • Angela 22.03.2016

    Okropny ja też zostałam, ale dlatego że na ściągę czekałam : P

  • Okropny 22.03.2016

    Angela... Smucisz me serce.

  • Angela 22.03.2016

    Okropny jakby matematyczka na lekcjach uczyła, a nie przeglądała katalogi, to bym czekać
    nie musiała : )

  • Okropny 22.03.2016

    Angela nie można polegać na belfrach.

  • O-Ren Ishii 22.03.2016

    Jeszcze rok do śmierci mi został ;-;
    Piąteczka :D

  • Okropny 22.03.2016

    Jakiej śmierci?

  • O-Ren Ishii 22.03.2016

    Okropny, do matury.

  • Okropny 22.03.2016

    O-Ren Ishii to jakiś nowomodny synonim?

  • O-Ren Ishii 22.03.2016

    Okropny, nie, właśnie pierwszy raz ją tak nazwałam. Chociaż pewnie ktoś już tak kiedyś mówił.

  • Okropny 22.03.2016

    O-Ren Ishii ktoś już kiedyś mówił nawet "bździągwa", cokolwiek by to nie teges.

  • O-Ren Ishii 22.03.2016

    Okropny, więc prawdopodobnie żadnego nowego określenia nie znajdę. Poza gradem brzydkich słów.

  • Okropny 22.03.2016

    O-Ren Ishii a tam, pierdolisz

  • O-Ren Ishii 22.03.2016

    Okropny no może, ale taki dzień. Tylko Baudelaire go uratował.

  • Okropny 22.03.2016

    O-Ren Ishii pierwsze słyszę... To jakieś francuskie ciasto?

  • O-Ren Ishii 22.03.2016

    Okropny zgrywasz się teraz czy poważnie?

  • Okropny 22.03.2016

    O-Ren Ishii coś mi się kojarzy... Taki sernik śmietanowy z malinami? Tak?

  • O-Ren Ishii 22.03.2016

    Okropny, tak. Dokładnie tak.

    Nie.

  • Okropny 22.03.2016

    O-Ren Ishii to co w końcu? Toussaint? Sprimont?

  • O-Ren Ishii 22.03.2016

    Okropny, Charles Baudelaire. Kc go mocno.

  • Okropny 22.03.2016

    O-Ren Ishii to ten młodszy brat de Gaulle'a? Jemu też było Charles

  • O-Ren Ishii 22.03.2016

    Okropny, Kc, ale mnie denerwujesz.

  • Okropny 22.03.2016

    O-Ren Ishii no co ja poradzę, że te francuskie cipy się tak samo nazywają... Jakieś Woltery, Degole, Bodlery, jak to się kurewstwo pisze, rany!

  • O-Ren Ishii 22.03.2016

    Okropny, rany.mp3 XD

  • Okropny 22.03.2016

    O-Ren Ishii ej kurwa, zycie to nie Gargantua i Pantagruel, to prawdziwa Sodoma i 120 dni chuja w dupie na rowerze *co ja pierdole* ide spać

  • Okropny teraz idziesz spać? Jak Markiza de Sade przywołałeś?! No wiesz?!

  • O-Ren Ishii 22.03.2016

    Cholera, miałam iść spać dwie godziny temu...
    Tak się martwisz tym życiem, a i tak umrzesz. ~ Ren Schopenhauer

  • Okropny 22.03.2016

    Szymon Szczechowicz jutro po basenie macie przejebane. A teraz dobranoc, fiutki.

    Szopen to ten od Żelazowej Woli, nie?

  • Okropny a co, do cholery, to ma do rzeczy?! Dobranoc Zgorzknialcze! :D

  • O-Ren Ishii 22.03.2016

    Okropny, oczywiście, że to ten.
    Dobranoc :D

  • Morelia 22.03.2016

    Okropny powtórzę po Szymonie - Okropnyś Okropny! Chociaż przyznam z niechęcią, że mnie tym rozbawiłeś :P No 5 zostawiam

  • Okropny 22.03.2016

    Czemu z niechęcią?

  • Morelia 22.03.2016

    Okropny, że muszę to przyznać po tym jak przypomniałeś mi o maturze!

  • Okropny 22.03.2016

    Morelia tytuł miał zniechęcić...

  • Morelia 22.03.2016

    Okropny ale sam tytuł już przypomniał, to stwierdziłam: "No zrobię już chłopinie przyjemność i przeczytam..." ;D

  • Okropny 22.03.2016

    Morelia z łachą, plebsowi, rzucisz

  • Morelia 22.03.2016

    Okropny kurcze i tak nie dogodzę i tak :P

  • NataliaO 28.03.2016

    Śmieszne i lekkie; 4:)

  • Ritha 12.07.2016

    "Pozłacany penis boga
    Religijna pierdzinoga
    Urwę jaja swego wroga
    I wpakuję do pieroga" - omg, to grzech chyba, że to czytam

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania