Cytaty :)

Ktokolwiek
18.04.2015
Tutaj piszcie swoje ulubione cytaty np. Z książek lub filmów, a nawet z opowiadań z tego portalu :)
Ktokolwiek
18.04.2015
Ja lubię : pieniądze nie mogą kupić szczęścia, ale ma kupić nutellę, a to to samo" to nawet nie jest z żadnej książki, przeczytałam to gdzieś w internecie :)
Ktokolwiek
18.04.2015
Albo cytat Jack'a Sparrowa " Problemem nie jest problem. Problemem jest twoje nastawienie do problemu."
NataliaO
18.04.2015
Jeszcze bardziej mnie boli wyobrażanie sobie, że jesteś z kimś innym i zostawiasz za sobą moją obecność, a może nieobecność, którą ukryliśmy w naszych ramionach.
LinOleUm
18.04.2015
- Dobranoc wam...
- Huh?! Jakie dobranoc?
- Takie do spania.
~
- No ale do cholery, zniknął... Nie widzę go!
- Mamusiu, cemu ten pan robi pfe pfe w ksakach?
- Nie patrzy, synku. To zły pan, który robi brzydkie rzeczy paniom. Zaraz zadzwonię na policję.
~
- Nie lubię cię, Lavish.
- Wiem, rozmawialiśmy o tym...
- Na siwych włosach nie widać łupieżu. Podstępna Bestia!
lemon16
18.04.2015
,,Słowa znaczą tyle, ile wart jest ten, który je wypowiada".
,, Jeśli masz zamiar w coś zwątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia"
,, Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki".
,, Jeśli życie ci daje 100 powodów do smutku, ty pokaż, że masz 1000 powodow doa radości"
Ktokolwiek
18.04.2015
"Możesz mnie zabić, ale nie możesz mnie obrażać"
"Świat nie dzieli ie na dobrych i złych ludzi. Każdy z nas ma w sobie tyle samo dobra o zla"
Neli
18.04.2015
,, Gdyby Bóg posłał cie do piekła tylko za to, że kogoś kochasz to nie chciałbym spędzić z nim wieczności." ~ Hopeless " - A to mój pokój - mówię, szczerząc się niczym panienka z telewizji. - Możesz się rozejrzeć, ale trzymaj sie z dala od łóżka, ponieważ nie mamy jeszcze osiemnastu lat. W ten weekend nie mogę jeszcze zajść w ciążę." ~ Hopeless <3
Jolly Joke
18.04.2015
"Wiesz, co jest największą tragedią tego świata? Ludzie, którzy nigdy nie odkryli, co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności. Synowie, którzy zostali kowalami, bo ich ojcowie byli kowalami. Ludzie, którzy mogliby fantastycznie grać na flecie, ale starzeją się i umierają, nie widząc żadnego instrumentu muzycznego, więc zostają oraczami. Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć." ~ Terry Pratchett
Majeczuunia
18.04.2015
"To, co powiedziałam, nie było głebokie. Ty jesteś po prostu płytki"-Nibutani Shinka
"-Znalazłeś już Jezusa, Forrest?
-Nie wiedziałem, że miałem go szukać."- Forrest Gump
"Jako ci, którzy przeżyli, my nosimy życia tych, którzy odeszli na naszych ramionach.- Akame
"Jestem po prostu... diabelsko dobrym lokajem"- Sebastian Michaelis
"Świadomość obecności zegara, który powoli, ale szybciej niz zwykle odliczał czas do mojej śmierci, przeszkadzała mi we wszsytkim. Dlatego postanowiłam: przebiegne przez moje życie, zanim się skończy!- ***** *******
-Savvy?- Jack Sparrow
Ktokolwiek
18.04.2015
Tak, Jacka Sparrowa są naaaaaaaj ::) kocham wszystko, co on mówi np :
Elizabeth: Kapitanie Sparrow!
Jack: Przykro mi synu, ale mam pełna załogę.
E: kapitanie szukam ukochanego!
J: shlebiasz mi synu ale moja jedyna miłością jest morze
E: jack, to ja!
J: Elizabeth? ? I do gibbsa: schowaj rum!
wolfie
18.04.2015
"Okazuje się, że to, co ma w życiu największą wartość, nie ma ceny" - Guillaume Musso.

"Nawet w tłumie można być samotnym” - Sherrilyn Kenyon.

"Moja córeczka. Zaledwie osiemnastolatka, a już została oskarżona o popełnienie morderstwa, pomagała kryminalistom i ma na koncie więcej ofiar niż większość strażników przez całe życie. Nie mógłbym być bardziej dumny" - Richelle Mead :) ;)
Linka
18.04.2015
" Musisz żyć dla innych jeśli chcesz żyć z pożytkiem dla siebie" Seneka
"Tylko kobieta potrafi zrobić z mężczyzny milionera, pod warunkiem że wcześniej był miliarderem"
" Jeśli problem da się rozwiązać to nie ma się czym martwić, jeśli problemu rozwiązać się nie da to martwić się nie ma po co"
Ktokolwiek
19.04.2015
"Nie zmieniaj się dla innych, bądź sobą, bo kiedy ci inni odejdą, nie będziesz miała ani ich ani siebie"
"Mimo krzywd, mimo bólu.
Mimo cierpienia.
Wciąż żyję mój królu
I mimo tego, że zgrzeszyłem, wybaczyłeś.
Dałeś pokutę, nie zwątpiłeś.
I chociaż krętą drogą idę.
Ty talent we mnie odkryłeś.
Dałeś mi wolną rękę panie.
Wykorzystam w pełni to co mi dałeś..."

AK-47 - Epilog
Sky300
10.05.2015
"To w porządku kochać bez wzajemności dopóki ten ktoś jest wart miłości. Dopóki na nią zasługuje." ~Cassandra Clare

"Piekło jest puste, wszystkie diabły są tu.'' ~William Shakespeare, wykorzystane też w serii ,,Dotyk Julii''
Drassen Prime
10.05.2015
COOOO??? Ja nie wstawiłem żadnego cytata? Osz ty
"Prawda to potężna rzecz, dlatego należy obchodzić się z nią ostrożnie" ~ Dumbledore bodajże
"W każdej historii jest morał, o ile potrafisz go odnaleźć" ~ "FarCry 3" XD
"Pieprzyć przeciwnika, to ty masz być tym wygranym!" ~ Polleck "Myśliwi - Czarny Most"
Drassen Prime
10.05.2015
"Pisarz to ktoś, kto nakłonił swój umysł do nieposłuszeństwa" ~ Stephen King
"Chwałą jednych jest, że piszą dobrze, a innych, że się do tego nie zabierają." ~ Jean de La Bruyére
Ekler
10.05.2015
,,Macice w głowach dziewczyn'' ~ xNBPx
Drassen Prime
10.05.2015
"Albo ta gra jest jakaś niedorobiona, albo ja jestem niedorobiony" Klocuch12 o "Dying Light"

Część postów została ukryta (1502)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Celina
4 miesiące temu
"Słuchajcie, młodziaki, szanujcie swój język, bo za rozmawianie po polsku kiedyś szło się do piachu i tysiące ludzi za to zamordowano, a kalecząc tą mowę - to jakbyście sikali na ich groby".

https://www.youtube.com/channel/UC0aJ1Big5zpkfhVQSWqALMw
Pan Buczybór
4 miesiące temu
*tę mowę :)
Celina
4 miesiące temu
Tak.
Florian Konrad
4 miesiące temu
"Sruba sabadana nie nie ryszczyby sryburst."- KMN "Krzyżówka"
Antoni Grycuk
3 miesiące temu
" Śni mi się przeszkód wszystkich treść,
i strumień - stróż ukrytych przejść,
i wielka zalesiona góra,
i źródło gdzieś ukryte w chmurach."
Jacek Kleyff
Narrator
3 miesiące temu
„Razem z ubraniem, kobieta pozbywa się wstydu” — N.
Florian Konrad
3 miesiące temu
"Wiersz jest jak spacer. Powieść jak podróż."- Agnieszka Miodowska
Florian Konrad
3 miesiące temu
Targówek
3 miesiące temu
Brakiem odwagi jest wiedzieć, co prawe, lecz tego nie czynić.
- Konfucjusz
Florian Konrad
3 miesiące temu
Dziewczyna wciąż jeszcze nie doszła do siebie po ciosie kastetem; jej głowa opadała na bok, jakby nie była połączona z ciałem. Ale mieli za to co oglądać, kiedy Scott zaczął ściągać z niej brudne szmaty. Miała niezłe ciałko, konkretną parę cyców, które były lekko obwisłe, ale całkiem spore jak na kogoś tak chudego, skołtunione czarne włosy oraz...
- Jezu! - wrzasnął Mały Scott.
Bebech też to zobaczył. Z dziewczyną było coś nie tak. Nie miała pępka. U
lewej dłoni miała sześć palców, a u prawej - jedynie trzy. Tam, gdzie
spodziewali się zobaczyć trójkącik, nie było ani jednego włosa. Ale nie to sprowokowało Scotta do krzyku. Chodziło o jej twarz.
- Święty Pietrze. Dasz w to wiarę, Bebech?
Twarz dziewczyny wydawała się jakaś krzywa. Lekko zdeformowany nos,
jedno ucho umieszczone niżej od drugiego i te czarne kołtuny, brudne jak
psia sierść, wiszące nad jej niepokojąco okrągłym czołem. Ale jeszcze bardziej niepokojące były jej oczy...
- Obczaj te oczy - wyszeptał Mały Scott.
Oba były naprawdę duże, ale jedno z nich okazało się zauważalnie większe i znajdowało się wyżej niż drugie. Poza tym tęczówki miały naprawdę dziwaczny, czerwony kolor. Prawie jak krew. Bebech nigdy wcześniej nie widział oczu w takim kolorze.
- Bebech, nigdym w życiu nie widział babki, co by wyglondała tak pojebanie - zauważył Mały Scott.
- Kozirództwo.
- Że co?
- Kozirództwo. Jakem wcześniej mówił. To Bagnowa.
Na twarzy Scotta zagościł wyraz głębokiej fascynacji.
- Wisz, nigdym nie widział żadnego z tak bliska. Jakim sposobem ich tak pokurwiło?
- Karmosomy - odparł Bebech. -Tatko mi raz wszystko opowiedział.
Mamy wszyscy te karmosomy i gony…
- Ogony? Jak świnie?
- Nie, Mały, gony, nie ogony, takie malutkie, i one som bardzo wrażliwe. I
to jest tak, że te obdartuchy żyjom po lasach, dużymi rodzinami, i robiom to wszystkie ze wszystkimi, ojcowie dupcą córki, jakby nigdy nic, bracia zadajom sie z siostrami, synowie robiom brzuchy swoim matkom, i tak cały czas, z dziada pradziada. I to jest tak, że w tych gonach i karmosomach się wszystko jebie i sie rodzom pokurwione dzieci, jak ta tutej. I mówi się na nich Bagnowi.

Edward Lee "Ludzie z bagien"
Florian Konrad
3 miesiące temu
Bagnowy to ktoś zrobiony z pierników ojca albo brata mamy. I jest coś takiego,
nie wiem dokładnie co, że jak ojciec włoży siusiaka swojej córce i natryska jej pierników w dziurkę do siusiania, to wtedy dziecko wychodzi popsute. I tak samo się dzieje, jak matka zrobi to ze swoim synem. Wujek Frank mówił, że to dlatego, że tak nie wolno robić, i Bóg jest za to zły, i robi tak, że dziecko jest popsute

j.w.
Florian Konrad
3 miesiące temu
i ostatni fragment:

Chociaż ciało zdawało się mieć męską posturę, oczywisty brak genitaliów pozostawiał
kwestię jego płci nierozstrzygniętą. Nie było też włosów - czaszka została oskalpowana. To, co zostało z głowy,
szczerzyło się do nich spomiędzy surowych, krwistych połci mięsa pozbawionym warg uśmiechem.
yanko wojownik 1125
3 miesiące temu
"Gdy wy tu tak piszecie o seksualności, dziwnie się czuję. Takie jakieś dziwne ciśnienie, nie wiem jak to nazwać. Gdy później myślę o jakichś kobietach w kontekście nie - seksualnym, czuję błogość."

Targówek, wczoraj w wątku politycznym.
Targówek
3 miesiące temu
...
Antoni Grycuk
3 miesiące temu
"Gdyby wszyscy ludzie byli braćmi... to by nie było sióstr!"
Nie tylko dla orłów, PR III PR.
Narrator
2 miesiące temu
„Taki tu tłok, że gdyby nie kobiety, nie byłoby gdzie palca włożyć” — N.
Ellie Victoriano
2 miesiące temu
"Chcesz decydować o życiu innych? To kup sobie kurwa SIMSy." ~ Anonimowy Internauta.
Florian Konrad
2 miesiące temu
"Cierpliwością będzie książę ubłagane, a język miękki złamie zatwardzenie."- Biblia ks. Wujka
Florian Konrad
2 miesiące temu
to był wers- Księga Przysłów 25:15
Florian Konrad
2 miesiące temu
współcześnie tłumaczy się go: " Cierpliwością można przekonać sędziego, a łagodny język skruszy nawet kość".
Celina
2 miesiące temu
Bardzo mądry cytat.
Florian Konrad
2 miesiące temu
A pewnie. W Biblii nie są same bzdury. Tylko jakieś 99,9999999999 procent :)
Florian Konrad
2 miesiące temu
O - jest i cytat o patocelebrtytach, Kardashiankach, etc. "ako śnieg lecie, a deszcz we żniwa, tak nie przystoi głupiemu chwała."
Florian Konrad
2 miesiące temu
*Jako
Antoni Grycuk
2 miesiące temu
"Słuchajcie każdego, albowiem i głupi ma swoją opowieść"
Florian Konrad
2 miesiące temu
"głupi to i palcami się pobawi"- KMN
Targówek
2 miesiące temu
To co nas nie zabije, uczyni nas silniejszymi.
- Nietzsche
Ellie Victoriano
2 miesiące temu
Try not to look down on people who had to choose between death and disgrace.

~ Tigris "The ballad od songbirds and snakes" by Suzanne Collins
Florian Konrad
2 miesiące temu
Jeżeli nie chcesz ruchania poezją
napisz. Spotkamy się. Napierdolimy się w małej, taniej knajpie. Ścisnę Ci parę razy pizdę pod stołem i opowiem przy kilku drinach, co mój kutas zrobi z Twojej dziury. Pojedziemy do Ciebie i zapewniam, że już w taksówce Twoje wary zamienią się w ślinotok. Pochędożymy soczyście. Wypierdolę Cię konkretnie. Będziesz wrzeszczeć tak, że pobudzisz sąsiadów. Jeżeli nosisz okulary, to dobrze, bo lubię się na nie spuszczać. Uwielbiam widzieć, jak oglądasz moją spermę z tak bliska. Potem możesz ją zlizać albo powycierać. Zależy, co lubisz. Czekam.
Jeżeli chcesz ruchania poezją
napisz. Spotkamy się. Pójdziemy na kolację do Belle Epoque. Skosztujemy bordeaux z 1995. Całkiem dobry rocznik i na moją kieszeń. Obiecuję wyprasować kołnierzyk. Z kieszeni marynarki będzie mi wystawać wyświechtana okładka tomiku wierszy. Będziesz się dobrze czuć. Z wyglądu sprawiam wrażenie intelektualisty. Nie przeklinam. Mam dobre maniery. Jestem uczuciowy i dyskretny. Trochę nieśmiały. Gondolę nocy przycumujemy u stóp Twego łoża. skropionego dzikimi perfumami. Dozę nieśmiałości strzepnę zaklęciem romantyka. Nasze uniesienie będzie mieć kolor obrazu impresjonisty. Czekam.

Krystian Bala "Amok"
matix1256
2 miesiące temu
"Mickiewicz to chuj!" - Juliusz Słowacki
Targówek
2 miesiące temu
Kto rzeczy zbyteczne kupuje, sprzedać na koniec będzie musiał niezbędne.
- Benjamin Franklin
Celina
2 miesiące temu
Dawnych olbrzymów przed wami postawię
I z nimi wskrzeszę stary świat zamarły.
Może choć wtenczas przy waszej niesławie
Z wstydem wyznacie, że jesteście karły.

Kornel Ujejski
Targówek
2 miesiące temu
Zły początek zły koniec przynosi.
- Eurypides
Celina
2 miesiące temu
"Nikt normalny nie bierze syropu na kaszek, jeśli nie ma kaszlu".
Rabin jakiś tam.
Celina
2 miesiące temu
tribia
2 miesiące temu
Z prochu powstales, proch przyjmowales, w proch się obrocisz.
nagarnuszkusiostry
miesiąc temu
Żeby nie zaginął - Celina
Lem mógł być wizjonerem, na takiej samej zasadzie, jak Baba Jaga dla mieszkańców Kości Wielkich. Pierwszą książkę napisał w 1951 roku, a już wówczas istniały komputery, co prawda nie w Polsce, ale on musiał o tym wiedzieć i wiedział. W 1947 roku wynaleziono tranzystor opierający się na półprzewodnikach, i było już wtedy wiadomo, że wszystko będzie zmierzało ku miniaturyzacji i zapisowi elektronicznemu. Tak też wkrótce się stało, tranzystor i inne zminiaturyzowane elementy elektroniczne zaczęły zastępować olbrzymie lampy elektronowe w starego typu radiach, czy późńiej telewizorach. To była tylko kwestia czasu i opanowania technologii. Lem o tym wiedział. w przeciwieństwie ciemniaków znad Wisły. Oni o tym nie wiedzieli, oczywiście nie z własnej winy, ale systemu w którym żyli. On miał tę przewagę, że o pewnych rzeczach, wynalazkach dowiadywał się wcześniej. Dlatego robił wrażenie wizjonera na ciemnym ludzie, który czytał tylko to, co mu komunistyczne księgarnie udostępniły.

A to, że uznany na całym świecie. Drukują się plemiennie na całym świecie, mają opanowane większość mediów, wiele znaczących wydawnictw. Więc ciemniaki myślą, że skoro drukują na całym świecie, i dalej to już się samonkręca, jak ktoś nie korzysta z własnego rozumu, tylko czyta, bo drukują na całym świecie. Żaden to argument.
Znam wiele polskich powieści, które poza Polską nie były drukowane, a Lema kładą na łopatki. Choćby Nadberezyńcy. Każdy Polak powinien to znać. No ale wam lepiej czytać wypierdki Lema.
Pan Buczybór
miesiąc temu
A dajcie spokój. Tu powinno się raczej wstawiać sensowne cytaty, a nie takie coś
Bukietkwiatow
miesiąc temu
"Whenever you're scared and alone, remember that you are your own hero" - Masterless Knight z Salt and Sanctuary.

Szybkie tłumaczenie: Ilekroć jesteś samotny i zlękniony, pamiętaj, jesteś swoim własnym bohaterem.
Onyx
miesiąc temu
"Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co Ci się trafi"
Forest Gump
Onyx
2 tygodnie temu
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa. Żeby pójść inną drogą i jeszcze raz spróbować."
Krzysztof Krawczyk
Morus
2 tygodnie temu
Miłość to tylko przyobleczona w ładunek z opóźnionym zapłonem nienawiść. Prędzej czy później eksploduje.

MORUS
Szpilka
ponad tydzień temu
Nom, czyli przykazanie miłości to pic na wodę fotomontaż 😁
Bukietkwiatow
ponad tydzień temu
Kocham was wszystkich! :D
Shogun
ponad tydzień temu
To cytat?
Morus
ponad tydzień temu
Z Dalajlamy.
Shogun
ponad tydzień temu
A to można swoje własne wstawiać?
Targówek
ponad tydzień temu
Tylko samolotem - zabawką leci się naprawdę
-Zofia Kopytlanka
Morus
ponad tydzień temu
Można, czemu nie.
Morus
ponad tydzień temu
Dożyliśmy czasów, że lekarz nas nie przyjmie, bo możemy być chorzy.

MORUS

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji