Cytaty :)

Ktokolwiek
18.04.2015
Tutaj piszcie swoje ulubione cytaty np. Z książek lub filmów, a nawet z opowiadań z tego portalu :)
Ktokolwiek
18.04.2015
Ja lubię : pieniądze nie mogą kupić szczęścia, ale ma kupić nutellę, a to to samo" to nawet nie jest z żadnej książki, przeczytałam to gdzieś w internecie :)
Ktokolwiek
18.04.2015
Albo cytat Jack'a Sparrowa " Problemem nie jest problem. Problemem jest twoje nastawienie do problemu."
NataliaO
18.04.2015
Jeszcze bardziej mnie boli wyobrażanie sobie, że jesteś z kimś innym i zostawiasz za sobą moją obecność, a może nieobecność, którą ukryliśmy w naszych ramionach.
LinOleUm
18.04.2015
- Dobranoc wam...
- Huh?! Jakie dobranoc?
- Takie do spania.
~
- No ale do cholery, zniknął... Nie widzę go!
- Mamusiu, cemu ten pan robi pfe pfe w ksakach?
- Nie patrzy, synku. To zły pan, który robi brzydkie rzeczy paniom. Zaraz zadzwonię na policję.
~
- Nie lubię cię, Lavish.
- Wiem, rozmawialiśmy o tym...
- Na siwych włosach nie widać łupieżu. Podstępna Bestia!
lemon16
18.04.2015
,,Słowa znaczą tyle, ile wart jest ten, który je wypowiada".
,, Jeśli masz zamiar w coś zwątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia"
,, Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki".
,, Jeśli życie ci daje 100 powodów do smutku, ty pokaż, że masz 1000 powodow doa radości"
Ktokolwiek
18.04.2015
"Możesz mnie zabić, ale nie możesz mnie obrażać"
"Świat nie dzieli ie na dobrych i złych ludzi. Każdy z nas ma w sobie tyle samo dobra o zla"
Neli
18.04.2015
,, Gdyby Bóg posłał cie do piekła tylko za to, że kogoś kochasz to nie chciałbym spędzić z nim wieczności." ~ Hopeless " - A to mój pokój - mówię, szczerząc się niczym panienka z telewizji. - Możesz się rozejrzeć, ale trzymaj sie z dala od łóżka, ponieważ nie mamy jeszcze osiemnastu lat. W ten weekend nie mogę jeszcze zajść w ciążę." ~ Hopeless <3
Jolly Joke
18.04.2015
"Wiesz, co jest największą tragedią tego świata? Ludzie, którzy nigdy nie odkryli, co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności. Synowie, którzy zostali kowalami, bo ich ojcowie byli kowalami. Ludzie, którzy mogliby fantastycznie grać na flecie, ale starzeją się i umierają, nie widząc żadnego instrumentu muzycznego, więc zostają oraczami. Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć." ~ Terry Pratchett
Majeczuunia
18.04.2015
"To, co powiedziałam, nie było głebokie. Ty jesteś po prostu płytki"-Nibutani Shinka
"-Znalazłeś już Jezusa, Forrest?
-Nie wiedziałem, że miałem go szukać."- Forrest Gump
"Jako ci, którzy przeżyli, my nosimy życia tych, którzy odeszli na naszych ramionach.- Akame
"Jestem po prostu... diabelsko dobrym lokajem"- Sebastian Michaelis
"Świadomość obecności zegara, który powoli, ale szybciej niz zwykle odliczał czas do mojej śmierci, przeszkadzała mi we wszsytkim. Dlatego postanowiłam: przebiegne przez moje życie, zanim się skończy!- ***** *******
-Savvy?- Jack Sparrow
Ktokolwiek
18.04.2015
Tak, Jacka Sparrowa są naaaaaaaj ::) kocham wszystko, co on mówi np :
Elizabeth: Kapitanie Sparrow!
Jack: Przykro mi synu, ale mam pełna załogę.
E: kapitanie szukam ukochanego!
J: shlebiasz mi synu ale moja jedyna miłością jest morze
E: jack, to ja!
J: Elizabeth? ? I do gibbsa: schowaj rum!
wolfie
18.04.2015
"Okazuje się, że to, co ma w życiu największą wartość, nie ma ceny" - Guillaume Musso.

"Nawet w tłumie można być samotnym” - Sherrilyn Kenyon.

"Moja córeczka. Zaledwie osiemnastolatka, a już została oskarżona o popełnienie morderstwa, pomagała kryminalistom i ma na koncie więcej ofiar niż większość strażników przez całe życie. Nie mógłbym być bardziej dumny" - Richelle Mead :) ;)
Linka
18.04.2015
" Musisz żyć dla innych jeśli chcesz żyć z pożytkiem dla siebie" Seneka
"Tylko kobieta potrafi zrobić z mężczyzny milionera, pod warunkiem że wcześniej był miliarderem"
" Jeśli problem da się rozwiązać to nie ma się czym martwić, jeśli problemu rozwiązać się nie da to martwić się nie ma po co"
Ktokolwiek
19.04.2015
"Nie zmieniaj się dla innych, bądź sobą, bo kiedy ci inni odejdą, nie będziesz miała ani ich ani siebie"
"Mimo krzywd, mimo bólu.
Mimo cierpienia.
Wciąż żyję mój królu
I mimo tego, że zgrzeszyłem, wybaczyłeś.
Dałeś pokutę, nie zwątpiłeś.
I chociaż krętą drogą idę.
Ty talent we mnie odkryłeś.
Dałeś mi wolną rękę panie.
Wykorzystam w pełni to co mi dałeś..."

AK-47 - Epilog
Sky300
10.05.2015
"To w porządku kochać bez wzajemności dopóki ten ktoś jest wart miłości. Dopóki na nią zasługuje." ~Cassandra Clare

"Piekło jest puste, wszystkie diabły są tu.'' ~William Shakespeare, wykorzystane też w serii ,,Dotyk Julii''
Drassen Prime
10.05.2015
COOOO??? Ja nie wstawiłem żadnego cytata? Osz ty
"Prawda to potężna rzecz, dlatego należy obchodzić się z nią ostrożnie" ~ Dumbledore bodajże
"W każdej historii jest morał, o ile potrafisz go odnaleźć" ~ "FarCry 3" XD
"Pieprzyć przeciwnika, to ty masz być tym wygranym!" ~ Polleck "Myśliwi - Czarny Most"
Drassen Prime
10.05.2015
"Pisarz to ktoś, kto nakłonił swój umysł do nieposłuszeństwa" ~ Stephen King
"Chwałą jednych jest, że piszą dobrze, a innych, że się do tego nie zabierają." ~ Jean de La Bruyére
Ekler
10.05.2015
,,Macice w głowach dziewczyn'' ~ xNBPx
Drassen Prime
10.05.2015
"Albo ta gra jest jakaś niedorobiona, albo ja jestem niedorobiony" Klocuch12 o "Dying Light"

Część postów została ukryta (1458)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Ant
3 miesiące temu
Zabić wszystkich dorosłych!
Onyx
3 miesiące temu
Tak! I noworodki także
Onyx
3 miesiące temu
Przesadziłam chyba...
Onyx
3 miesiące temu
Zaraz będzie ostra dyskusja
Za trzy...
Celina
3 miesiące temu
Nyksiu, dawaj.
Ant
3 miesiące temu
Młodzi to w ogóle lewacko-żydowsko-homoseksualn-wegańsko-szatanistyczne lobby o niemiecko-rosyjskich korzeniach
Onyx
3 miesiące temu
Bogumił - ale co?
Anti - nie zapominaj, że to osoby nie szanujące w ogóle mowy polskiej, wiary i symbolów narodowych... Tylko prostesty im w głowach!
Celina
3 miesiące temu
Och.
Celina
3 miesiące temu
Mało coś na tych protestach ludzi. Coraz mniej.
Ant
3 miesiące temu
Wiadomo. Mało tego. Oni chcą te wszystkie symbole zniszczyć, żeby nic nie zostało. Tak bardzo są zezwierzęceni i zbydlęceni nienawiścią do Polski.
Onyx
3 miesiące temu
Anti - fakt. A trzeba przecież pomagać PiSowi, bo to najlepsza partia polityczna! Tylko ona chce dla Polski dobrze...
Ant
3 miesiące temu
To oczywiste. Wszyscy co mają inne poglądy, są wrogami ojczyzny.
Celina
3 miesiące temu
Ant, wyrabiasz się:)))
laura123
3 miesiące temu
Dzisiaj jakaś para rozebrala się do naga przed Pałacem Prezydenckim, niby w formie protestu. Dupki na pewno im zmarzly i kataru dostaną... coraz większy debilizm.
Celina
3 miesiące temu
Mało ich, to eventy urządzają, żeby przyciągnąć uwagę, który głupszy, tym większy ma poklask. Wczoraj jakaś k. opowiadała jaka jest zadowolona z aborcji. A Boni, ten co od JKM dostał po pysku za kłamstwa, podobno wygryzł związek prostytutek we władzach nowej partii kurek.
Celina
3 miesiące temu
Już partię zakładają na plecach gimbusów.
pasja
3 miesiące temu
Ktokolwiek 18.04.2015
Tutaj piszcie swoje ulubione cytaty np. Z książek lub filmów, a nawet z opowiadań z tego portalu :)
laura123
3 miesiące temu
Kwiat młodzieży... wszyscy po 60' tce. I Boni z nimi. KOD się odrodzil... a małolaty dali się nabic w butelkę... a tak głośno krzyczeli... ?
Pan Buczybór
3 miesiące temu
to nie jest wątek do spamu. Proszę się rozejść albo przenieść "dyskusję" gdzie indziej
laura123
3 miesiące temu
Tak jest!
Tjeri
3 miesiące temu
– A ty jak się masz? – spytał Puchatek.
– Nie bardzo się mam – odpowiedział Kłapouchy. – Już nie pamiętam czasów, żebym jakoś się miał.
~ Kłapouchy ?
Shogun
3 miesiące temu
?
Celina
3 miesiące temu
"A teraz co do panny Lempartówny. No cóż... jestem łasy na wdzięki pań i nieczęsto się opieram, ale na pannę Martę bym się nie dał nabrać oj nie. Emanuje typowym urokiem chłopa przebranego za babę, coś jak niezapomniana Anna Grodzka. Przypomina mi Czarzastego w peruce z doprawionymi cyckami. Może dobre jako drag queen w klubach nocnych ale do seksu to nie nie nie, uszanuję!"

Komentarz pod jednym z blogów Frondy
Ant
3 miesiące temu
Prawdziwy dżentelmen
Bajkopisarz
3 miesiące temu
Ja jestem gorącym zwolennikiem prawicy, moje serce jest po prawej stronie.
Zbigniew Nowak, poseł na sejm IV kadencji
Tjeri
3 miesiące temu
"– Jaki dziś dzień? – zapytał Puchatek.
– Dziś – odpowiedział Prosiaczek. Na to Puchatek:
– To mój ulubiony dzień."

~ Puchatek i Prosiaczek ?
Florian Konrad
2 miesiące temu
"Nie chcieliśmy męczyć męża po śmierci sekcją zwłok itd."- wdowa po Szyszce
Celina
2 miesiące temu
„Gdyby natura chciała, żeby tam był przekop, to by sama te mierzeję przekopała”. - najlepsza kandydatka PO, Kidawa - Błońska o przekopie Mierzei Wiślanej.
Florian Konrad
2 miesiące temu
"Przyjmując, że jabłecznik zawiera około 5% alkoholu, może go pić nasz robotnik rolny 2 do 3 litrów dziennie, robotnik fabryczny 1,5 do 2,5 litra, robotnik umysłowy 1 do 1,5 litra dziennie, kobieta pracująca w domu 3/4 do 1 litra dziennie."
Ludwik Spiss
Ellie Victoriano
2 miesiące temu
„- Sam wiesz, co ludzie mówią. Przedstawienie trwa, dopóki kosogłos nie zaśpiewa.
- Kosogłos? Serio, moim zdaniem sama wymyślasz te wszystkie historie.
- Akurat tej nie. Kosogłos to prawdziwy ptak.
- I on śpiewa w twoim przedstawieniu?
- Nie w moim, skarbie. W twoim. A w każdym razie w przedstawieniu Kapitolu".
~ Ballada ptaków i węży, Susan Collins
Antoni Grycuk
2 miesiące temu
"Jakiekolwiek byłoby źródło mej głupoty, jeszcze się nie wyczerpało."
Kurt Vonnegut.
Florian Konrad
2 miesiące temu
"Masłem nie można dokonać apostazji"- Florian Konrad
Celina
2 miesiące temu
„Mam nadzieję, że została w pani resztka przyzwoitości, dlatego zwracam się jako szef <<Solidarności>>, były szef Śląsko-Dąbrowskiej <<Solidarności>>, a także Ślązak mający górników nie tylko w rodzinie, ale i wśród wielu przyjaciół, że znajdzie pani w sobie resztki przyzwoitości i przeprosi za te haniebne i niedopuszczalne słowa”.

Zdaniem Dudy, słowa Nowackiej to typowy przejaw „tolerancji i szacunku” środowiska, jakie posłanka reprezentuje. Stwierdził, że dla polityk ludzie pracujący i walczący o miejsca pracy są gorszą kategorią społeczeństwa „której pałowanie jest oczywistością”.

Stwierdził:

„Teraz już nie dziwi, że gdy w 2015 roku strzelano do górników z JSW, pani Nowacka milczała. Wstyd!”.

Zdaniem lidera „Solidarności” ludzie tacy jak Nowacka czasem zapominają się i pokazują, kim są naprawdę:

„ A są pełni frazesów o tolerancji, szacunku i empatii, a w istocie, to źli ludzie, pełni pogardy i zakłamania”.

dam/tysol.pl,Fronda.pl
Celina
2 miesiące temu
"Tzw. ale-katolicyzm. Z doktryny katolickiej wybieram sobie to, co DLA MNIE wygodne. I głoszę, np.: "Jestem wolna, więc nikt nie będzie mi mówił co mam robić". "Wierzę w Boga, ale nie wierzę w Kościół". "Aborcja to wybór kobiety". itp., itd. Że to sprzeczne z wiarą, a także z logiką? "To nie ja mam zmienić poglądy. To Kościół ma zrezygnować z tego, czego nie chcą ludzie. No i Pan Bóg też niech nie przesadza".
Ellie Victoriano
2 miesiące temu
"Jedź do Watykanu i daj reszcie społeczeństwa żyć tak jak chcą."
~ Ja
Celina
2 miesiące temu
"Farbowani ale - katolicy niech jadą ale do .... Brukseli".
~ Moje;)
Antoni Grycuk
2 miesiące temu
"Palenie ludzi na stosie nie jest widokiem dla dzieci, a to szlachetnie urodzone dziewczęta. Choć wiedzą, czym jest herezja, nie raduje ich cierpienie bliźnich. Nie jesteśmy tu z własnej woli, po prostu nie zdołamy przedrzeć się przez tłum."
Alison Weir
Całość tu:
https://astrahistoria.pl/spalenie-na-stosie-anny-askew/
Celina
2 miesiące temu
„Tylko dwaj Platerowie i Rypiński, mieli szczęśliwsze spotkanie z jedną osobą, która co ich od razu zrozumieć
i zapałem bez miary odpowiedzieć im była zdolna. W Kurlandyi zjechali się w pewnym domu
z Emilią Platerówną wracającą od krewnych z Inflant do Litwy. Szczególniejsza zaszła scena między tymi figurami powstania. Młoda panienka niemająca prawa rządzić sama sobą, uroczyście przyrzekła kazać kilku tysiącom ludzi rzucić się na Dyneburg; trzej uczniowie szkoły wojskowej, mniej możni od najniższego oficera, obiecali wydać twierdzę, która jeśli nie czem więcej to przynajmniej dla nich była mocnem więzieniem. Te krótkie i treściwe układy zakończyła ceremonia również znacząca. Podchorążowie starożytnym obyczajem pasowali nową towarzyszkę spisku na „Rycerza Pannę”, i jakby dla tego właśnie, że ten rycerz miał być powstańcem litewskim, zamiast przypasać miecz do boku, darowali mu małą strzelbę myśliwską. Fantazje imaginacyi romansowej! Któżby patrząc na nie z ustronia nie wzruszył ramionami?
A przecież za dni kilkadziesiąt nie godziło się już nazwać ich dzieciństwem. Emilia Platerówna została bohaterką, podchorążowie dyneburscy zjednali sobie piękną pamięć w dziejach narodowej walki. Czy ich zamiary względem twierdzy były szaleństwem? (…) Są chwile
w których szał jest największym rozumem, bo on może tylko coś zdziałać. (…) Bogdaj lepiej nam było, gdyby wszyscy rozważni w narodzie, jak dzieci, jak młodzież oszaleliby z patriotyzmu”
Florian Konrad
2 miesiące temu
"Bez zabierania głosu proszę się nie odzywać"- Kononowicz Krzysztof. Genialny cytat.
Tomasz Dk
miesiąc temu
"Books are a uniquely portable magic."
"Książki są wyjątkową przenośną magią "
- Stephen King
Florian Konrad
miesiąc temu
Anielnik powinien być obszerny, widny, skierowany frontem na wschód lub południowy wschód. Najlepiej zbudować go z drewna – ceglane anielniki bywają zbyt wilgotne, a wilgoć nie służy anielskim skrzydłom. Wilgotne – czy wręcz mokre – pióra tracą właściwości lotne. Mówiąc prościej, anioł z mokrymi skrzydłami daleko nie poleci. Poza tym w mokrych piórach mogą zalęgnąć się insekty, a te, jak wiadomo, są niebezpieczne, bo przyczyniają się do rozwoju wielu chorób”.
„Poradnik hodowcy aniołów” Grzegorz Kasdepke
Antoni Grycuk
miesiąc temu
"Zmiana wydarza się wtedy, kiedy stajesz się tym, kim jesteś". Anonimowa pisarka.
Shogun
miesiąc temu
"Ludzie są głupi, uwierzą w kłamstwo, albo dlatego, że chcą, by to była prawda, albo też dlatego, że boją się, iż to może być prawda. " - Terry Goodkind "Pierwsze prawo magii"
Antoni Grycuk
miesiąc temu
"Kobiety są jak sytuacje podbramkowe w piłce nożnej. Te niewykorzystane się mszczą." Nieznany autor.
Celina
miesiąc temu
"Słuchajcie, młodziaki, szanujcie swój język, bo za rozmawianie po polsku kiedyś szło się do piachu i tysiące ludzi za to zamordowano, a kalecząc tą mowę - to jakbyście sikali na ich groby".

https://www.youtube.com/channel/UC0aJ1Big5zpkfhVQSWqALMw
Pan Buczybór
miesiąc temu
*tę mowę :)
Celina
miesiąc temu
Tak.
Florian Konrad
3 tygodnie temu
"Sruba sabadana nie nie ryszczyby sryburst."- KMN "Krzyżówka"
Antoni Grycuk
5 dni temu
" Śni mi się przeszkód wszystkich treść,
i strumień - stróż ukrytych przejść,
i wielka zalesiona góra,
i źródło gdzieś ukryte w chmurach."
Jacek Kleyff
Narrator
4 dni temu
„Razem z ubraniem, kobieta pozbywa się wstydu” — N.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji