Cytaty :)

Ktokolwiek
18.04.2015
Tutaj piszcie swoje ulubione cytaty np. Z książek lub filmów, a nawet z opowiadań z tego portalu :)
Ktokolwiek
18.04.2015
Ja lubię : pieniądze nie mogą kupić szczęścia, ale ma kupić nutellę, a to to samo" to nawet nie jest z żadnej książki, przeczytałam to gdzieś w internecie :)
Ktokolwiek
18.04.2015
Albo cytat Jack'a Sparrowa " Problemem nie jest problem. Problemem jest twoje nastawienie do problemu."
NataliaO
18.04.2015
Jeszcze bardziej mnie boli wyobrażanie sobie, że jesteś z kimś innym i zostawiasz za sobą moją obecność, a może nieobecność, którą ukryliśmy w naszych ramionach.
LinOleUm
18.04.2015
- Dobranoc wam...
- Huh?! Jakie dobranoc?
- Takie do spania.
~
- No ale do cholery, zniknął... Nie widzę go!
- Mamusiu, cemu ten pan robi pfe pfe w ksakach?
- Nie patrzy, synku. To zły pan, który robi brzydkie rzeczy paniom. Zaraz zadzwonię na policję.
~
- Nie lubię cię, Lavish.
- Wiem, rozmawialiśmy o tym...
- Na siwych włosach nie widać łupieżu. Podstępna Bestia!
lemon16
18.04.2015
,,Słowa znaczą tyle, ile wart jest ten, który je wypowiada".
,, Jeśli masz zamiar w coś zwątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia"
,, Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki".
,, Jeśli życie ci daje 100 powodów do smutku, ty pokaż, że masz 1000 powodow doa radości"
Ktokolwiek
18.04.2015
"Możesz mnie zabić, ale nie możesz mnie obrażać"
"Świat nie dzieli ie na dobrych i złych ludzi. Każdy z nas ma w sobie tyle samo dobra o zla"
Neli
18.04.2015
,, Gdyby Bóg posłał cie do piekła tylko za to, że kogoś kochasz to nie chciałbym spędzić z nim wieczności." ~ Hopeless " - A to mój pokój - mówię, szczerząc się niczym panienka z telewizji. - Możesz się rozejrzeć, ale trzymaj sie z dala od łóżka, ponieważ nie mamy jeszcze osiemnastu lat. W ten weekend nie mogę jeszcze zajść w ciążę." ~ Hopeless <3
Jolly Joke
18.04.2015
"Wiesz, co jest największą tragedią tego świata? Ludzie, którzy nigdy nie odkryli, co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności. Synowie, którzy zostali kowalami, bo ich ojcowie byli kowalami. Ludzie, którzy mogliby fantastycznie grać na flecie, ale starzeją się i umierają, nie widząc żadnego instrumentu muzycznego, więc zostają oraczami. Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć." ~ Terry Pratchett
Majeczuunia
18.04.2015
"To, co powiedziałam, nie było głebokie. Ty jesteś po prostu płytki"-Nibutani Shinka
"-Znalazłeś już Jezusa, Forrest?
-Nie wiedziałem, że miałem go szukać."- Forrest Gump
"Jako ci, którzy przeżyli, my nosimy życia tych, którzy odeszli na naszych ramionach.- Akame
"Jestem po prostu... diabelsko dobrym lokajem"- Sebastian Michaelis
"Świadomość obecności zegara, który powoli, ale szybciej niz zwykle odliczał czas do mojej śmierci, przeszkadzała mi we wszsytkim. Dlatego postanowiłam: przebiegne przez moje życie, zanim się skończy!- ***** *******
-Savvy?- Jack Sparrow
Ktokolwiek
18.04.2015
Tak, Jacka Sparrowa są naaaaaaaj ::) kocham wszystko, co on mówi np :
Elizabeth: Kapitanie Sparrow!
Jack: Przykro mi synu, ale mam pełna załogę.
E: kapitanie szukam ukochanego!
J: shlebiasz mi synu ale moja jedyna miłością jest morze
E: jack, to ja!
J: Elizabeth? ? I do gibbsa: schowaj rum!
wolfie
18.04.2015
"Okazuje się, że to, co ma w życiu największą wartość, nie ma ceny" - Guillaume Musso.

"Nawet w tłumie można być samotnym” - Sherrilyn Kenyon.

"Moja córeczka. Zaledwie osiemnastolatka, a już została oskarżona o popełnienie morderstwa, pomagała kryminalistom i ma na koncie więcej ofiar niż większość strażników przez całe życie. Nie mógłbym być bardziej dumny" - Richelle Mead :) ;)
Linka
18.04.2015
" Musisz żyć dla innych jeśli chcesz żyć z pożytkiem dla siebie" Seneka
"Tylko kobieta potrafi zrobić z mężczyzny milionera, pod warunkiem że wcześniej był miliarderem"
" Jeśli problem da się rozwiązać to nie ma się czym martwić, jeśli problemu rozwiązać się nie da to martwić się nie ma po co"
Ktokolwiek
19.04.2015
"Nie zmieniaj się dla innych, bądź sobą, bo kiedy ci inni odejdą, nie będziesz miała ani ich ani siebie"
"Mimo krzywd, mimo bólu.
Mimo cierpienia.
Wciąż żyję mój królu
I mimo tego, że zgrzeszyłem, wybaczyłeś.
Dałeś pokutę, nie zwątpiłeś.
I chociaż krętą drogą idę.
Ty talent we mnie odkryłeś.
Dałeś mi wolną rękę panie.
Wykorzystam w pełni to co mi dałeś..."

AK-47 - Epilog
Sky300
10.05.2015
"To w porządku kochać bez wzajemności dopóki ten ktoś jest wart miłości. Dopóki na nią zasługuje." ~Cassandra Clare

"Piekło jest puste, wszystkie diabły są tu.'' ~William Shakespeare, wykorzystane też w serii ,,Dotyk Julii''
Drassen Prime
10.05.2015
COOOO??? Ja nie wstawiłem żadnego cytata? Osz ty
"Prawda to potężna rzecz, dlatego należy obchodzić się z nią ostrożnie" ~ Dumbledore bodajże
"W każdej historii jest morał, o ile potrafisz go odnaleźć" ~ "FarCry 3" XD
"Pieprzyć przeciwnika, to ty masz być tym wygranym!" ~ Polleck "Myśliwi - Czarny Most"
Drassen Prime
10.05.2015
"Pisarz to ktoś, kto nakłonił swój umysł do nieposłuszeństwa" ~ Stephen King
"Chwałą jednych jest, że piszą dobrze, a innych, że się do tego nie zabierają." ~ Jean de La Bruyére
Ekler
10.05.2015
,,Macice w głowach dziewczyn'' ~ xNBPx
Drassen Prime
10.05.2015
"Albo ta gra jest jakaś niedorobiona, albo ja jestem niedorobiony" Klocuch12 o "Dying Light"

Część postów została ukryta (3195)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Bettina
tydzień temu
W ogole cytowanie w taki sposob jest komiczne. Powinienes utrzymac - trzy minuty
wikindzy
tydzień temu
Bettina
tydzień temu
Prezydent Biden, to rozsądny gracz polityczny. Dobrze, że - póki co - nie ma Trumpa.

Uzytkowniczka Internetu
Bettina
tydzień temu
WIERSZYK KÓZKA

PUDEŁECZKO.... , 4 NÓŻKI. SZYJA, ŁEBEK I DWA RÓŻKI. OKO, OGON, BRÓDKA... TERAZ WIECIE, ŻE TO- KÓZKA!
Conie
tydzień temu
"Ministra Nowacka podjęła decyzję, by polskie dzieci były tak samo głupie, jak ona".
il cuore
tydzień temu
„Sztuka jest niczym, jeśli nie jest oparta na rzeczywistości; ale rzeczywistość jest bez znaczenia bez artyzmu.”

A. Camus
wikindzy
tydzień temu
Odyn 4 godz. temu

"Super cytat. Coś dla osób co piszą wiersze tak proste, że inni tego nie mogą zrozumieć."
wikindzy
tydzień temu
"Lud - w rozumieniu powszechnym grupa ludzki, mieszkańców, zbitek płci i wyznań, ogólnie rzecz biorąc dużo ludzi, czasami z widłami.

Lud w rozumieniu systemu Opowi - Sejm i Senat, dwie izby
Sejm - Ten typ znad morza
Senat - Ten drugi typ co lubi kuraki

Ewentualnie izba pomocnicza Opowinat w postaci sympatyzującej, bądź ulegającej złym emocjom Grafomanki vel MartynyM vel Betti vel Poetki wszechwiedzącej"

Kieślor
droga_we_mgle
tydzień temu
"Rób notatki, Młoda. Rób notatki." - mój ojciec dający mi jedną z najlepszych rad w życiu ❁
wikindzy
tydzień temu
Virginia minutę temu
"Byliście mili. Znajdę sposób usunięcia konta.
Z serdecznością Virginia."
il cuore
tydzień temu
„Nie obchodzi mnie to, co o mnie piszą, dopóki nie jest to prawda” – Katherine Hepburn

„Uważaj, za kogo się podajesz, bo jesteś tym, za kogo się podajesz” – Kurt Vonnegut

„Tygrys polować musi
I latać musi ptak,
A człowiek musi się głowić: czemu? dlaczego? jak?
Aż kiedyś tygrys zaśnie
I ptak na gałąź sfrunie,
A człowiek wmówi sobie, że wszystko już rozumie” – Kocia kołyska – K. Vonnegut
Conie
tydzień temu
Aborcja nie powoduje, że przestajesz być matką.
Od tej pory jesteś matką martwego dziecka.
Conie
tydzień temu
Nie byłoby świń przy korycie,
gdyby nie barany przy urnach.
Szpilka
tydzień temu
Lamentacja

Czemuż Kartoflu sądziłeś głupio,
że Tusek z kliką cię nie upupią?
Przecież krzyczały kobity z dala,
precz, ty Kartoflu, stąd wypier*alaj!!! ◉‿◉
il cuore
6 dni temu
„Jesteśmy być może wyjątkowymi
stworzeniami na tej Ziemi:
zatroskanymi zwierzętami” – Lewis Thomas

„Gwałt nad własną osobowością jest podstawowym warunkiem życia. W jakimś momencie musi to zrobić każda istota”.

Philip K. Dick; Blade Runner – Czy androidy marzą o elektrycznych owcach?
Conie
5 dni temu
– Co Pani widzi na plakacie?
– No, to jest zakończona ciąża.
– Czyli co?
– No szczątki.
– Ale szczątki czego?
– …???
wikindzy
5 dni temu
Conie, Nie szpanuj zawartością umysłu...
wikindzy
5 dni temu
"– Ale szczątki czego?"

Tym właśnie
droga_we_mgle
5 dni temu
"Śmierta przyjdzie i powie <Tej nie bierzemy.>"
- starsza pacjentka na oddziale neurologicznym (zrobiła mi tym dzień💗)
Conie
5 dni temu
Nazwanie obecnego gówna rządzącego Polską "elitami", to tak jak nazwanie psiej kupy marcepanem.
Bettina
4 dni temu
Podnieśli mi wiek emerytalny.
Bettina
4 dni temu
Polską ,,elitami"
PSIEJ KUPY!
marcepowNiem
Bettina
4 dni temu
Marcepowaniem - krycie marcepanem*
To jak tak zwanej kupy - kupą marcepanem.
Bettina
4 dni temu
Bettina, Conie musi mieć zajęcie, bo demolował oddział, rwał pasy i niszczył kaftany, teraz to skuteczna terapia, tzn. zaoszczędzają na naprawach, prądzie i personel ma lzej

Rany!
Bettina
4 dni temu
Masz personel.
Bettina
4 dni temu
A co ja z Wami Tu bẹdẹ?
Jak ja dlugo pod tym niebem...
Za co z resztą miałbym...
I po co komu ja taki duży w m
Wlaściwie jest drożyzna

...

Bettina
wikindzy
4 dni temu
Kieślor 2 godz. temu
"Remedium na bolączki portalu są wyraźnie wymalowane na dłoniach sprawców tego zamieszania.
Wyjścia widzę niejako w liczbie mnogiej.
Po pierwsze: eksterminacja prawa wolnościowego i relokacja pod przymusem elementu wolnościowego.
Po drugie: dopłaty dla ludu poetyckiego, profity pieniężne na produkty spożywcze i bony wakacyjne dla poetów piszących wyłącznie z udziałem AI.
Tertio voto: Ograniczenia dla ludzi talentowych, prześladowania, jedynkowanie, nieprzychylne komentarze

Skutki: Świeże powietrze, niższy ślad węglowy, brak wolności i zakłamania rasowego"
Bettina
4 dni temu
Ojej.
Bettina
4 dni temu
Forma poprawna duzo bardziej wyprac pranie, niz uprac .
wikindzy
4 dni temu
Zasadniczo i tak idzie o naprać.
wikindzy
3 dni temu
Lechosław_Kerner 17 min. temu
"Adin dwa tri ale tylko jak mi potem opierdolisz mi gałę z połykiem. A jak nie wiesz jak to zapytaj swoją starą, dobra w tym jest."
wikindzy
3 dni temu
Lechosław_Kerner 3 min. temu
"Adin dwa tri na takiego parobka jak ty wszystko zadziała... Kolorowy kamyk, słomka taka w paski plastikowa, kawałek przezroczystej kolorowej folii żebyś sobie popatrzył przez nią... Prąd, woda, toaleta w mieszkaniu... Są takie dziwy na świecie! Serio."
zsrrknight
3 dni temu
Yanko kronikarz... Ale dobrze w sumie, bo potem mądrości giną w odmętach internetu xd
Zenza
3 dni temu
Lechosław_Kerner 44 min. temu
Adin dwa tri Stary pojebie? To my się znamy? A, ok spotkałem twoją córkę raz czy dwa... Małomówna ale to podobno trauma po tym jak co rano bierzesz ją od tyłu. Nauczyłeś ją sporo rzeczy ale, stary to jest twoja córka.

Lechosław_Kerner 55 min. temu
Adin dwa tri Twoja matka też też takie wierszyki mówiła. Nie bardzo rozumiałem, bo akurat srałem jej do ryja, ale coś w tym stylu to było.

Lechosław_Kerner godzinę temu
Adin dwa tri ale tylko jak mi potem opierdolisz mi gałę z połykiem. A jak nie wiesz jak to zapytaj swoją starą, dobra w tym jest.
wikindzy
3 dni temu
zsrrknight 8 godz. temu
"Lechosław_Kerner
panie, my to jesteśmy jeszcze mili i cywilizowani. Jeszcze tu na portalu nie spotkałeś prawdziwych poetów i przyszłych noblistów..."
wikindzy
3 dni temu
Conie 2 godz. temu
"Plugawi siewcy moralnego gnoju::"
Bettina
3 dni temu
Nieskomplementowany ,
Faktycznie.
droga_we_mgle
3 dni temu
[cytat może być niedokładny, bo czytałam to wieki temu]

"Książę, naprawdę musiałeś potrząsać tym kotem aż trzydzieści trzy razy?
- Z tym kotem to był... eksperyment!
- Ciekawe, jak ja ten eksperyment wytłumaczę mojej siostrze Annie? Karmiła go codziennie rano...
[...]
- [kot] Miał pecha!
- Oh, miał! Miau, miau! - urwała, gdyż spojrzał na nią wzrokiem błagającym o litość"

- Małgorzata Nawrocka, "Anhar. Powieść antymagiczna"
wikindzy
wczoraj o 19:14
Szalej. 10 min. temu
"Ki chuj. Na konto mi się włamali?

wikindzy ale jak żeście taki sam nick zrobili?

wikindzy co za pojeby"
wikindzy
wczoraj o 19:19
Szalej. 10 min. temu
"Grafomanka a co ty znowu do mnie masz? :p

Grafomanka ciebie nikt nie obchodzi, zawsze o tym wspominasz. Tak czy inaczej, ja czy nie ja - skoro myślałaś o mnie - sama jesteś tępak 😂 pomyśl czasem, naprawdę... To nic nie boli. Przecież to było widać, że to nie ja"
wikindzy
wczoraj o 21:54
Nieśmiały Pan na M godzinę temu

"Ale tu syf, kiła i mogiła"
Disciple
wczoraj o 22:26
"Portal znajduje się w rękach wulgarnego bydlęcia". Sguś
wikindzy
dzisiaj o 0:00
Lechosław_Kerner 8 min. temu
"bo jesteście wszyscy siebie wartym ludzkim badziewiem i ścierwem. W dodatku z talentem też średnio. Macie nieuda związki, marne życia, i śmierdzi wam z ryjów."
wikindzy
dzisiaj o 0:37
Szalej. 10 min. temu
"Lechosław_Kerner ja chciałem tylko powiedzieć, że jakiś zjebek się pode mnie podszywa i robi burdel. Także proszę brać poprawkę. Bo widać jest nas dwóch 🤷🏽"
Napalona siksa
dzisiaj o 0:40
Szalej. 2 min. temu
Napalona siksa ja nikogo podejrzewać nie muszę, bo po pierwsze - mam w to wyjebane - po drugie, przecież wiadomo kto to 😂 co za cymbał
Napalona siksa
dzisiaj o 0:44
Szalej. 3 min. temu
Napalona siksa przemawia przeze mnie jedynie rozbawienie. Szczególnie z ludzi, którzy się na to łapią. Nawet Martyna, wielka demaskatorka, dała się złapać 😂 bez odbioru
Bettina
dzisiaj o 0:51
Zlodziej.
Zenza
8 godz. temu
Jak minęła niedziela? Grzecznie się bawiliście?
wikindzy
8 godz. temu
Nie robili tego, ale i tak było względnie raczej zajebiście
Zenza
8 godz. temu
Ups, myślałem, że to pitolo. Zmieniam dział.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji