Cytaty :)

Ktokolwiek
18.04.2015
Tutaj piszcie swoje ulubione cytaty np. Z książek lub filmów, a nawet z opowiadań z tego portalu :)
Ktokolwiek
18.04.2015
Ja lubię : pieniądze nie mogą kupić szczęścia, ale ma kupić nutellę, a to to samo" to nawet nie jest z żadnej książki, przeczytałam to gdzieś w internecie :)
Ktokolwiek
18.04.2015
Albo cytat Jack'a Sparrowa " Problemem nie jest problem. Problemem jest twoje nastawienie do problemu."
NataliaO
18.04.2015
Jeszcze bardziej mnie boli wyobrażanie sobie, że jesteś z kimś innym i zostawiasz za sobą moją obecność, a może nieobecność, którą ukryliśmy w naszych ramionach.
LinOleUm
18.04.2015
- Dobranoc wam...
- Huh?! Jakie dobranoc?
- Takie do spania.
~
- No ale do cholery, zniknął... Nie widzę go!
- Mamusiu, cemu ten pan robi pfe pfe w ksakach?
- Nie patrzy, synku. To zły pan, który robi brzydkie rzeczy paniom. Zaraz zadzwonię na policję.
~
- Nie lubię cię, Lavish.
- Wiem, rozmawialiśmy o tym...
- Na siwych włosach nie widać łupieżu. Podstępna Bestia!
lemon16
18.04.2015
,,Słowa znaczą tyle, ile wart jest ten, który je wypowiada".
,, Jeśli masz zamiar w coś zwątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia"
,, Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki".
,, Jeśli życie ci daje 100 powodów do smutku, ty pokaż, że masz 1000 powodow doa radości"
Ktokolwiek
18.04.2015
"Możesz mnie zabić, ale nie możesz mnie obrażać"
"Świat nie dzieli ie na dobrych i złych ludzi. Każdy z nas ma w sobie tyle samo dobra o zla"
Neli
18.04.2015
,, Gdyby Bóg posłał cie do piekła tylko za to, że kogoś kochasz to nie chciałbym spędzić z nim wieczności." ~ Hopeless " - A to mój pokój - mówię, szczerząc się niczym panienka z telewizji. - Możesz się rozejrzeć, ale trzymaj sie z dala od łóżka, ponieważ nie mamy jeszcze osiemnastu lat. W ten weekend nie mogę jeszcze zajść w ciążę." ~ Hopeless <3
Jolly Joke
18.04.2015
"Wiesz, co jest największą tragedią tego świata? Ludzie, którzy nigdy nie odkryli, co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności. Synowie, którzy zostali kowalami, bo ich ojcowie byli kowalami. Ludzie, którzy mogliby fantastycznie grać na flecie, ale starzeją się i umierają, nie widząc żadnego instrumentu muzycznego, więc zostają oraczami. Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć." ~ Terry Pratchett
Majeczuunia
18.04.2015
"To, co powiedziałam, nie było głebokie. Ty jesteś po prostu płytki"-Nibutani Shinka
"-Znalazłeś już Jezusa, Forrest?
-Nie wiedziałem, że miałem go szukać."- Forrest Gump
"Jako ci, którzy przeżyli, my nosimy życia tych, którzy odeszli na naszych ramionach.- Akame
"Jestem po prostu... diabelsko dobrym lokajem"- Sebastian Michaelis
"Świadomość obecności zegara, który powoli, ale szybciej niz zwykle odliczał czas do mojej śmierci, przeszkadzała mi we wszsytkim. Dlatego postanowiłam: przebiegne przez moje życie, zanim się skończy!- ***** *******
-Savvy?- Jack Sparrow
Ktokolwiek
18.04.2015
Tak, Jacka Sparrowa są naaaaaaaj ::) kocham wszystko, co on mówi np :
Elizabeth: Kapitanie Sparrow!
Jack: Przykro mi synu, ale mam pełna załogę.
E: kapitanie szukam ukochanego!
J: shlebiasz mi synu ale moja jedyna miłością jest morze
E: jack, to ja!
J: Elizabeth? ? I do gibbsa: schowaj rum!
wolfie
18.04.2015
"Okazuje się, że to, co ma w życiu największą wartość, nie ma ceny" - Guillaume Musso.

"Nawet w tłumie można być samotnym” - Sherrilyn Kenyon.

"Moja córeczka. Zaledwie osiemnastolatka, a już została oskarżona o popełnienie morderstwa, pomagała kryminalistom i ma na koncie więcej ofiar niż większość strażników przez całe życie. Nie mógłbym być bardziej dumny" - Richelle Mead :) ;)
Linka
18.04.2015
" Musisz żyć dla innych jeśli chcesz żyć z pożytkiem dla siebie" Seneka
"Tylko kobieta potrafi zrobić z mężczyzny milionera, pod warunkiem że wcześniej był miliarderem"
" Jeśli problem da się rozwiązać to nie ma się czym martwić, jeśli problemu rozwiązać się nie da to martwić się nie ma po co"
Ktokolwiek
19.04.2015
"Nie zmieniaj się dla innych, bądź sobą, bo kiedy ci inni odejdą, nie będziesz miała ani ich ani siebie"
"Mimo krzywd, mimo bólu.
Mimo cierpienia.
Wciąż żyję mój królu
I mimo tego, że zgrzeszyłem, wybaczyłeś.
Dałeś pokutę, nie zwątpiłeś.
I chociaż krętą drogą idę.
Ty talent we mnie odkryłeś.
Dałeś mi wolną rękę panie.
Wykorzystam w pełni to co mi dałeś..."

AK-47 - Epilog
Sky300
10.05.2015
"To w porządku kochać bez wzajemności dopóki ten ktoś jest wart miłości. Dopóki na nią zasługuje." ~Cassandra Clare

"Piekło jest puste, wszystkie diabły są tu.'' ~William Shakespeare, wykorzystane też w serii ,,Dotyk Julii''
Drassen Prime
10.05.2015
COOOO??? Ja nie wstawiłem żadnego cytata? Osz ty
"Prawda to potężna rzecz, dlatego należy obchodzić się z nią ostrożnie" ~ Dumbledore bodajże
"W każdej historii jest morał, o ile potrafisz go odnaleźć" ~ "FarCry 3" XD
"Pieprzyć przeciwnika, to ty masz być tym wygranym!" ~ Polleck "Myśliwi - Czarny Most"
Drassen Prime
10.05.2015
"Pisarz to ktoś, kto nakłonił swój umysł do nieposłuszeństwa" ~ Stephen King
"Chwałą jednych jest, że piszą dobrze, a innych, że się do tego nie zabierają." ~ Jean de La Bruyére
Ekler
10.05.2015
,,Macice w głowach dziewczyn'' ~ xNBPx
Drassen Prime
10.05.2015
"Albo ta gra jest jakaś niedorobiona, albo ja jestem niedorobiony" Klocuch12 o "Dying Light"

Część postów została ukryta (3245)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

wikindzy
4 dni temu
IgaIga 20 min. temu
"Pracowałam w różnych środowiskach. Ale Was to nawet nie da się nazwać. Bo nie można o Was powiedzieć patologia. To by obrażało przedstawicieli patologii."
wikindzy
4 dni temu
"Agnes udało się wyrwać i na czworakach zaczęła uciekała, ale ja dopadł i okładał pięściami po głowie.

Potem dłonie zacisnął na kobiety gardle i zaciskał rąk długo, aż nie przestała się ruszać"

Margerita
wikindzy
4 dni temu
"Lechosław_Kerner 7 godz. temu
Fanatycy własnych poglądów łączcie się!
Będzie łatwiej was wyłapać jak znajdziecie się w jednym miejscu.

Lechosław_Kerner 7 godz. temu
To nie są wygłupy, to jest misja. Postanowiłe fanatycznie bronić swojego braku fanatyzmu na jakikolwiek temat. Staram się wtopić w otoczenie.

Lechosław_Kerner 6 godz. temu
W sumie podoba mi się tutaj. Mówię, dam coś od siebie tym (w większości, bo są wyjątki) zadufanym w swojej wielkości i talencie frustratom. Niespełnionym życiowo, uzależnionym od łechtania swego ego, lub na siłe wymyślonego swoje alterego - bo wypada je mieć, piewców narodu.

Lechosław_Kerner 6 godz. temu
Grafomanka sama stawiasz siebie wśród nich, miałem inne zdanie. No ale jak mowia Chińczycy. Gdy kamień spada ze szczytu i trąci psa w połowie drogi to znaczy, że pies przeżyje. Ale gdy trąci na samym dole to zabije.

Lechosław_Kerner 6 godz. temu
Kilka uwag było bardzo dobrych. Dlatego usunąłem teksty do poprawy. Ale juz nie bede ich wrzucal bo nie mozna zmuszac ludzi do czytania w kolo tego samego. Bez przesady ja jestem powaznym czlowiekiem to moje (oczywiscie sztucznie wykreowane) alterego jest pojebane, chamskie i... i w sumie nie wiem jakie, dopiero je wymyślam.

Lechosław_Kerner 6 godz. temu
Zauważyłe, że wszystko jest dla was nudne gdy nie jesteście wy sami lub wasza tfurczość tematem tej dyskusji. No jeszcze jakis fanatycznu wątek typu Kaczyński to religijna zakłamana gnida albo Tusk to niemiecki pochłaniacz polskości.

Lechosław_Kerner 5 godz. temu
Akurat jeśli chodzi o kulturę to tu jest na tym portalu wszystko. Tolerujecie jakichś Adinow Dwa Tri, szalejow, zenzy jakies... To i mnie wytrzymacie. Propagujecie, nie bezposrednio oczywiscie, pedofilie, nienawisc rasowa, gardzicie mniejszosciami... To sorry ale mnie to z pocalowaniem reki powinniscie wrecz szanowac.

Lechosław_Kerner 5 godz. temu
Jakies konta widna pierdolą farmazony o ruchaniu w dupe, gwaltach... Kultura? Jaka kultura. Prosze mnie nie rozsmieszac bo mam zajady.

Lechosław_Kerner 5 godz. temu
W granicach waszych norm? Czyli mozna robic co sie chce? Fajnie.
Moderacja ma na mnie oko, uuuu co teraz bedzie. Najpierw straszysz ze juz od razu daje bana bo ty to administracja, teraz administracja to ktos i nawet ma ok... Nie żartujmu. Jakby ktos zglosil ten caly portal ze skrinshot'ami wpisow to by to wywalili z netu w moment.

A piza tym, jak to jest, ze z innego konta bywasz milszy a tu od razu sie nie lubimy?

Lechosław_Kerner 5 godz. temu
Awansowałem widze. Kolejne dusze zwyklych ludzi. Czyim alter ego jestescie... Dam do wyboru.

-czlowieka na poziomie, duplom, pozycja spoleczna i w zwiazku z tym lepszy od innych wiadomo

-przegryw życiowy, wesz szczekajacy w necie

-nieszczesliwa jednostka bita kijem życia kazdego dnia mszczaca sie na innych za swoje krzywdy

- (inny) tu mozna podstawic swoje

Lechosław_Kerner 5 godz. temu
Łukaszenkow jakby cie gowno obchodzilo to bys tu nie przytargal swojego ciekawskiego cielska...
Ja zwyczajnie chcialem sie przedstawic i zagadac, poznac.

Uwielbiam irytowac nadete ego samozwanczych artystow. To nadyma moje ego.

Lechosław_Kerner 5 godz. temu
Ja właśnie, w odróżnieniu od was, jestem nikim. A was zawsze boli jak nikt was przez kraty kłuje patykiem w ego.

A poza tym sami ustaliliście zasady fightclub, ósma? To była? Ósma chyba tak?

Lechosław_Kerner 4 godz. temu
Jauszę zostać nikim. Od nikogo was bardziej boli, was i wasze multi konta. Także moj los to być nikim. Zniżacie w poczuciu wyzszosci aby mi odpisac... Cierpicie katusze duszy wlasnej pełnej wszysykich natchnien swiata. Moze cos nawet napiszecie znowu...

Lechosław_Kerner 2 godz. temu
Oczy to bolą jak jakiś typ albo typiara, bo mozna sie podac za cokolwiek... Wpada pod tekst i zaczyna pisac o tym zeby spierdalac ruchac swoich kumpli pedalow, albo zeby robic laske psu... No tego typu scierwo-teksty. Ja sobie poradze, odpowiem, dostosuje jezyk ale sa tu ludzie wrazliwi a dla wielu slaby ma spierdalac i won. No ludzie kochani. Ja tez nie rozumiem tej nadwrazliwosci i delikatnosci ludzi bo taki nie jestem ale biore pod uwage, ze tacy tez żyja. A tu wpada jakis Adin Dwa Tri, gwiazda bydgoskiego Fordonu i se robi gownotrip w komentach. Mozna ale po co. Debilne zalozenia ludzi wątpliwego talentu z mylnym pojeciem o jego wielkosci.

Lechosław_Kerner 2 godz. temu
Zgadzam się z tobą, natomiast aby przekonac sie czy ktos zartuje czy faktycznie fanatycznym ciagu chce cie jebac. Czasem trzeba wejsc miedzy wrony czy tam w czyjes buty. Tak zgadzam sie, niecenzuralnych slow nalezy unikac, pojazd inteligentny jest 100 razy lepszy ale jest taka taktyka, ze sie gra jak przeciwnik pozwala. Takze tez jak mowie, czasem to rozpoznanie bojem. Po trzech zdaniasz widac czy ktos robi jaja i przyjal taka poze i tez mozna ja przyjac, czemu nie, bawmy sie. I ja chetnie pojde na wojne na fajne teksty. Ale jak ktos zaczyna, ssij kutasa pedale czy podobnie to ja sie nastawiam na wulgar bitwe.

Lechosław_Kerner 2 godz. temu
Ja nie płaczę. Tylko, że to szambo ktoś wnosi, ja tylko wskakuje i plywam razem z nim. Wtedy łatwiej go siegnac i wsadzic palec w oko... Z czystego brzegu nie sięgam. I nie mowie, ze mi odpowiada, poswiecam sie dla innych, slabszych tych maluczkich... A ty ogolnie jestes jaka? Czemu ze mna dyskutujesz? Tez weszlas do mojego błotka, nie patrzysz z boku. Czemu, nie latwiej olac idiote?

Lechosław_Kerner 2 godz. temu
Jest i Fordoński intelektualista, witamy witamy Pana Kapitana. Bedziesz nam tu pawełkował. Dobrze.

Lechosław_Kerner 2 godz. temu
Znosicie smród takich Adinow to i moj wytrzymacie. Ale ok, postaram sie...

Lechosław_Kerner godzinę temu
Wikindzy no ale mnie przekonaliscie aby zostac. Takie zoo i to za darmo.

Lechosław_Kerner godzinę temu
Masz spermę proboszcza w kącikach ust.

Lechosław_Kerner godzinę temu
Adin ten co ma życie udane takie... Ele by sie uśmiała. Co za prostak... Ja ide bo napisze za duzo i będzie ból.

Lechosław_Kerner 2 godz. temu
Grafomanka nie bądź sfrustrowaną cipą, wiemy jak jest ale to nie powód.

Lechosław_Kerner 2 godz. temu
Apel do patologii... Bo mi sie nie chce szukac. Dajcie cos o pedofili albo napiszcie cos co mozna pod terroryzm podciagnac... Nie chce mi sie szukac. Potrzebuje.

Lechosław_Kerner 2 godz. temu
No, podludzie dalej.

Lechosław_Kerner 2 godz. temu
No gamonie! Bo nawoływanie do zabicia urzednikow panstwowych juz znalazlem sobie. Potrzebuje miec komplet.

Lechosław_Kerner 2 godz. temu
Dobra. Ide se. Do zobaczenia. Yankorzercy Antonówki... Banda bezmózgów... Ja pierdole."
wikindzy
4 dni temu
zsrrknight godzinę temu

"przeciętność to bardziej dostosowywanie się do ogółu społeczeństwa, szarej masy bez własnego zdania i poglądów, a ta oryginalność (choć indywidualność to lepsze słowo) to rzecz przeciwna. Przynajmniej ja tak myślę. Z drugiej strony można się spierać, że każdy człowiek jest inny i jest to zapewne prawda, ale potem wszystko się rozbija o to, że nic z tej indywidualności, skoro za przeciętnego Kowalskiego myśli kto inny - czy jest to jakaś zbiorowość, czy jakiś guru, którego czci. Można też podejść do tego wszystkiego tak, że jest to po prostu gdybanie i tak charakterystyczne dla ludzkiej natury poddawania własnego "ja" w wątpliwość, by dostosować się do środowiska (społecznego i nie tylko), które nas otacza.
A moda na wyjątkowość to bardziej sprawa powierzchowna, bo nawet jeśli dzieciaki robią z siebie kolorowych ludzików o poglądach i zrachowaniach odwrotnych do tradycyjnych, należących do starszych pokoleń, to i tak pozostają tą szarą masą bez własnego zdania. I wilki być może są też dwa, choć to bardziej dwie strony tej samej monety i kwestia tego, jak kto postrzega swoje miejsce w świecie i to jak ten świat się układa."
wikindzy
4 dni temu
Lechosław_Kerner wczoraj o 22:45
"SzaIej. Ale bym cię katował. Wyciąłbym ci powieki nacinał gałki oczne. Obrzezałbym cię i kazał żuć ten naplet ustami z obciętymi wargami... W ucho wbijałbym ci ostry szpikulec, tak aby nie zabić ale uszkodzić mózg... to samo w nos aż by się te szpikulce spotkały w twoim mózgu. Potem, wyciąłbym ci jądra i zaszył w odbycie. Takiego bym wypuścił w centrum miasta. Żyłbyś, wykonywał dziwne rychy, kwiczał... Tak bym ci zrobił... Chcesz, bardzo chcę."
il cuore
4 dni temu
Martwię się, że pewni ludzie będą się do mnie wrogo odnosić. Ale wydaje się, że nie da się przejść przez życie, nie wzbudziwszy czyjejś nieżyczliwości: nie można zadowolić wszystkich, bo ludzie pragną wielu różnych rzeczy. Dogadzając jednemu, robi się przykrość drugiemu.

Philip K. Dick, Ubik
wikindzy
4 dni temu
"Zenza 7 godz. temu
Nic nie rozumiem i właśnie dlatego mi się podoba.

Piotr Tomasz Tabisz 7 godz. temu
Dziękuję za taką opinię.

AdamH 7 godz. temu
Pogubiłem się w toku myślowym: kto, kogo i czym.

Piotr Tomasz Tabisz 6 godz. temu
Szczerze, to sam nawet do końca nie mam pojęcia o co mi chodziło pisząc to.

AdamH 5 godz. temu
Piotr Tomasz Tabisz Rozumiem, warto jednak przez pismo kształtować prawdę, dlatego każdy taki wiersz pomaga, nawet ten niespójny."
Zenza
4 dni temu
ig:dychaszef
4 dni temu
"A ulice będą puste, gdy ludzie się ostatecznie zranią."
Bettina
4 dni temu
,,diable dolewaj oliwy do ognia
ogniu pal siẹ we mnie"
Bettina
4 dni temu
Krzyk w interpretacji Anny Świrszczyńskiej
Bettina
4 dni temu
Diable, co dolewasz mi smoły
Diabeł leje smoła
Nic nie rozumiesz
To nie za winy, diable, to z nadmiaru.
To jest niebo,
majwyższe z siedmiu nieb.
Bettina
4 dni temu
Korrekt najwyższe

Śpiew Szalonego, Świrszczynska
Bez drugiego wersu- dopisalam
Bettina
3 dni temu
Czasem trzeba doglądać bydła.
Bettina
3 dni temu
Związek frazeologiczny?
bydełka doglądać na wygonie
wikindzy
3 dni temu
Orgazm?
droga_we_mgle
3 dni temu
🐧"Za stwierdzanie oczywistości medali nie przyznajemy" - Skipper (Pingwiny z Madagaskaru)🐧
Rubinowy
3 dni temu
"Pamiętacie, czym Manfredi i Johnson przypłacili swoje zauroczenie tymi pielęgniarkami? Stracili głowę, płuco i siedem metrów jelita cienkiego!" - Skipper również
Mela
3 dni temu
,,Rosół gotuje się tyle samo, czy się martwisz, czy nie." - cytat z nowego filmu "Kung-fu Panda". Pozornie błahy, ale jak się zastanowić, jest cudowny :)
Zenza
2 dni temu
spillo (szpilka II) 8 min. temu
Był czas na edukację i czytanie takich książek, dziś mam inne zainteresowania np. zdrowe odżywianie, afirmacja a spokój ducha, jak unikać toksycznych ludzi ¬‿¬

wikindzy 3 min. temu
spillo (szpilka II), "jak unikać toksycznych ludzi"

To masz raczej jeszcze niedopracowane, chyba że idziesz w neutralizację.
Zenza
wczoraj o 13:16
Grafomanka 42 min. temu
Dobrze, że piszesz na temat wiary, dzięki temu długo jeszcze potrwa.
Grunt, to świadomość istnienia Boga...

ireneo 30 min. temu
Zawsze wspieram eklezjestyzującego tu mohera (dwa levele nizej). Gdybyś czasem spojrzala pod nogi miast stale zadzierać dostrzegłabyś. Nawet z grzesznymi w powonię myślami. I tak ci dopomósz buk.

ireneo 19 min. temu
Wcześniej, na żarty, teraz poważnie. Zapewne jak trzeźwy, to rozumnie czytający osądzi, iż esej ireneo traktuje o religii, a nie o wierze. Aby w zaczepnym pustostanie nie robić zamętu nie dodam iż religijny nie musi być wierzacy gdy odwrotnie musi.
No cóż, czytanie to nie zabawa w ukladanie literek w szereg.

Grafomanka 8 min. temu
ireneo, esej, powiadasz. No cóż, w takiej sytuacji powinieneś chyba zapoznać się z tą formą, bo wiedza kuleje mocno... subiektywizm, poetycka funkcja języka i masa innych rzeczy.

No, ale jak ten pług nie chce się oderwać, to można te wypociny esejem nazwać, kto nie zna, ten i uwierzy...

ireneo 2 min. temu
Grafomanka
Powiadam, koronko. I podkreśł wężykiem.

Grafomanka 21 min. temu
Jedyne zastrzeżenia mam do dosłowności. Piszesz trochę, a nawet dużo, jak chłop od pługa oderwany. Żadnej finezji, zero poezji... no, ale rozumiem, że musisz, inaczej się udusisz... trudno, jakoś damy radę może tolerować Twój brak talentu.

ireneo 5 min. temu
dacie radę, bo w kupie nie tylko smród, ale jak to w tlumie - po rozumie dlatego cham z chamem trzymają sztamę.
Niech wam ziemia lekka będzie - to.na wypadek, gdybyście w niemocy tolerowania braku talentu, postanowili się pochlastać.

Grafomanka 3 min. temu
ireneo, z takiego powodu jak Twój brak talentu i wiedzy nikt nie zrobi sobie krzywdy... fakt, dobrze się tego nie czyta, ale ani Ty pierwszy, ani zapewne ostatni, który częstuje nas popłuczynami...
Trzymaj się ciepło!
Grafomanka
wczoraj o 15:47
'Nie minęła mała chwilka,
przyszła chwalić głąba Szpilka.
Nie gra roli, że to głupiec,
lubi klepać wszy po... zadzie.'

Conie
Conie
wczoraj o 16:09
Mądra kobieta nie używa tabletki PO. Używa rozumu PRZED.

A głupie głosują na rudego szkopskiego frędzla.
Conie
wczoraj o 16:11
Макс Отто фон Штирлиц dzisiaj 15:48
O chorowitym i wątłego zdrowia Donaldzie Dyzmie byłym Cysorzu Europy słów kilka. I otóż drodzy towarzysze czytelnicy jak powszechnie wiadomo nasze Słoneczko Peru zmaga się z chorobą leńgotropii. I choć wiemy, że choroba nie wybiera to jednak jeżeli Towarzysz Szmaciak nie domaga to niech lepiej poda się z całym tym swoim gabinetem do dymisji. Bowiem pożytek z jego rządów jest mizerny. I jak pisał jeden z naszych towarzyszy filozofów ,,Nie rozumiesz, że wszechświat jest męski? Zniewiesciale cywilizacje, takie jak wasza, kruche i delikatne, są chorą anomalia w małym zakątku wszechświata". Cóż za głęboka myśl strategiczna tego naszego towarzysza. My proletariusze możemy się tylko zgodzić z tym, że cale te zniewiesciale społeczeństwo Geyropy pod wodzą m.in takich przywódców jak Cynik z Sopotu wcześniej czy później w zderzeniu z cywilizacją wschodu rozpadnie się jak domek z kart. A tak poza tym ,,Mordor musi upaść". Ale wiecej o tym opowiemy już jednak w następnym odcinku koniec części 577 KMWTW Cdn 🙈🙉🙊
Alienator
wczoraj o 16:17
Макс Отто фон Штирлиц сегодня 15:48
Несколько слов о Дональде Дизме, бывшем Сайсоре Европы, который болен и имеет слабое здоровье. И вот, дорогие коллеги-читатели, как всем известно, наше Солнышко Перу борется с заболеванием ленготропией. И хотя мы знаем, что болезнь не выбирает, но если этого не потребует товарищ Шмацяк, ему лучше уйти в отставку со всем своим кабинетом. Потому что польза от его правления мизерна. И как писал один из наших товарищей-философов: «Разве вы не понимаете, что Вселенная мужская? Женоподобные цивилизации, подобные вашей, хрупкие и нежные, представляют собой больную аномалию в маленьком уголке вселенной». Какая глубокая стратегическая мысль этого нашего товарища. Мы, пролетарии, можем только согласиться с тем, что все это женоподобное общество Гейропы, возглавляемое, среди прочих такие лидеры, как Циник из Сопота, рано или поздно рухнут, как карточный домик, при столкновении с восточной цивилизацией. И кроме того, «Мордор должен пасть». Но об этом мы расскажем подробнее в следующем выпуске, в конце части 577 KMWTW Cdn 🙈🙉🙊
Alienator
wczoraj o 16:17
Poprawiłem. Nie dziękuj...
Conie
wczoraj o 16:22
No tak, zapomniałem, że w innym nie kumasz.
Alienator
wczoraj o 16:25
Ja nie czytałem, ale Twoi odbiorcy będą mieć łatwiej... BTW. Pozdrów oficera prowadzącego.
Bettina
wczoraj o 16:28
Przecież to chodzi o rzecz trywialną.
Bettina
wczoraj o 16:29
A o jaką? Wystarczy wiedzieć jak cokolwiek o sylabizacji.
Conie
wczoraj o 16:29
To, że Ty masz, to nie znaczy, że inni też. Więc pozdrów swojego szkopa, czy tam ruska.
Conie
wczoraj o 16:31
Abo jedno i drugie.
Bettina
wczoraj o 16:32
O radio.
Alienator
wczoraj o 16:32
To przecież nie ja tu wrzucam posty zaczynające się cyrylicą. Ja tylko zadbałem o to, żeby kończyły się tak samo, jak zaczynają. Rozumiesz? A sorry, Вы понимаете?
Bettina
wczoraj o 16:33
No ja tak, egzaminy na uniwerek lubelski w Ruskim obroniłam, jeszcze koledze napisalam.
Bettina
wczoraj o 16:41
A poważnie nie pamiẹtam, ale jakby to zapisać w paśmie nośności to rosyjski ma pojemność. Umie to ktoś na jẹzyk fachowy?
Bettina
wczoraj o 16:43
A po co Alienator pakujesz coś, co jest rozpakowane? Żeby zrozumieć?
Zenza
wczoraj o 16:56
ireneo 4 min. temu
spillo (szpilka II)
Dobrze się bawisz😀 Dla życzliwych ci swiadczy o dobrze poukladanej doczesności z boską łaskawoscią. I tak trzymać :)))
Conie
wczoraj o 17:43
Tia, tak się teraz tłumacz, w cyrylicy jesteś biegły.
Bettina
wczoraj o 20:44
Nasz mozg jest ograniczony zmyslami.
Zenza
wczoraj o 20:51
"Proza poetycka to zdolność uchwycenia wolności lotu ptaka."
Sufjen
Conie
4 godz. temu
Wkrótce więzienia na całym świecie zapełnią się sprawcami „zbrodni przeciwko ludzkości”, którzy ośmielą się twierdzić, że Bóg stworzył człowieka kobietą i mężczyzną.
Conie
4 godz. temu
Ze wszystkich programów socjalnych w Polsce załapię się jedynie na zasiłek pogrzebowy, o ile rudy szkopski kundel nie zdąży go do tego czasu zlikwidować.
Noico1
4 godz. temu
Bo Bóg stworzył również pederastów, pefofilów, zoofilów, nekrofilów i oni również mają prawo do manifestowania swojej dumy.
Conie
4 godz. temu
A więc dopóty, dopóki jeszcze nie uznano tego za mowę nienawiści napiszę dziesieć razy:
Bóg stworzył człowieka kobietą i mężczyzną.
Conie
4 godz. temu
Bóg stworzył człowieka kobietą i mężczyzną.
Conie
4 godz. temu
Bóg stworzył człowieka kobietą i mężczyzną..
Conie
4 godz. temu
Bóg stworzył człowieka kobietą i mężczyzną...
Conie
4 godz. temu
Bóg stworzył człowieka kobietą i mężczyzną.....
Alienator
Skoro tworzył ich na swój obraz i podobieństwo, to Bóg był kobietą, czy mężczyzną? A może miał jedne i drugie narządy płciowe? No i którego człowieka stworzył? Australopiteka, neandertalczyka, czy tylko człowieka współczesnego?

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji