Cytaty :)

Ktokolwiek
18.04.2015
Tutaj piszcie swoje ulubione cytaty np. Z książek lub filmów, a nawet z opowiadań z tego portalu :)
Ktokolwiek
18.04.2015
Ja lubię : pieniądze nie mogą kupić szczęścia, ale ma kupić nutellę, a to to samo" to nawet nie jest z żadnej książki, przeczytałam to gdzieś w internecie :)
Ktokolwiek
18.04.2015
Albo cytat Jack'a Sparrowa " Problemem nie jest problem. Problemem jest twoje nastawienie do problemu."
NataliaO
18.04.2015
Jeszcze bardziej mnie boli wyobrażanie sobie, że jesteś z kimś innym i zostawiasz za sobą moją obecność, a może nieobecność, którą ukryliśmy w naszych ramionach.
LinOleUm
18.04.2015
- Dobranoc wam...
- Huh?! Jakie dobranoc?
- Takie do spania.
~
- No ale do cholery, zniknął... Nie widzę go!
- Mamusiu, cemu ten pan robi pfe pfe w ksakach?
- Nie patrzy, synku. To zły pan, który robi brzydkie rzeczy paniom. Zaraz zadzwonię na policję.
~
- Nie lubię cię, Lavish.
- Wiem, rozmawialiśmy o tym...
- Na siwych włosach nie widać łupieżu. Podstępna Bestia!
lemon16
18.04.2015
,,Słowa znaczą tyle, ile wart jest ten, który je wypowiada".
,, Jeśli masz zamiar w coś zwątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia"
,, Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki".
,, Jeśli życie ci daje 100 powodów do smutku, ty pokaż, że masz 1000 powodow doa radości"
Ktokolwiek
18.04.2015
"Możesz mnie zabić, ale nie możesz mnie obrażać"
"Świat nie dzieli ie na dobrych i złych ludzi. Każdy z nas ma w sobie tyle samo dobra o zla"
Neli
18.04.2015
,, Gdyby Bóg posłał cie do piekła tylko za to, że kogoś kochasz to nie chciałbym spędzić z nim wieczności." ~ Hopeless " - A to mój pokój - mówię, szczerząc się niczym panienka z telewizji. - Możesz się rozejrzeć, ale trzymaj sie z dala od łóżka, ponieważ nie mamy jeszcze osiemnastu lat. W ten weekend nie mogę jeszcze zajść w ciążę." ~ Hopeless <3
Jolly Joke
18.04.2015
"Wiesz, co jest największą tragedią tego świata? Ludzie, którzy nigdy nie odkryli, co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności. Synowie, którzy zostali kowalami, bo ich ojcowie byli kowalami. Ludzie, którzy mogliby fantastycznie grać na flecie, ale starzeją się i umierają, nie widząc żadnego instrumentu muzycznego, więc zostają oraczami. Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć." ~ Terry Pratchett
Majeczuunia
18.04.2015
"To, co powiedziałam, nie było głebokie. Ty jesteś po prostu płytki"-Nibutani Shinka
"-Znalazłeś już Jezusa, Forrest?
-Nie wiedziałem, że miałem go szukać."- Forrest Gump
"Jako ci, którzy przeżyli, my nosimy życia tych, którzy odeszli na naszych ramionach.- Akame
"Jestem po prostu... diabelsko dobrym lokajem"- Sebastian Michaelis
"Świadomość obecności zegara, który powoli, ale szybciej niz zwykle odliczał czas do mojej śmierci, przeszkadzała mi we wszsytkim. Dlatego postanowiłam: przebiegne przez moje życie, zanim się skończy!- ***** *******
-Savvy?- Jack Sparrow
Ktokolwiek
18.04.2015
Tak, Jacka Sparrowa są naaaaaaaj ::) kocham wszystko, co on mówi np :
Elizabeth: Kapitanie Sparrow!
Jack: Przykro mi synu, ale mam pełna załogę.
E: kapitanie szukam ukochanego!
J: shlebiasz mi synu ale moja jedyna miłością jest morze
E: jack, to ja!
J: Elizabeth? ? I do gibbsa: schowaj rum!
wolfie
18.04.2015
"Okazuje się, że to, co ma w życiu największą wartość, nie ma ceny" - Guillaume Musso.

"Nawet w tłumie można być samotnym” - Sherrilyn Kenyon.

"Moja córeczka. Zaledwie osiemnastolatka, a już została oskarżona o popełnienie morderstwa, pomagała kryminalistom i ma na koncie więcej ofiar niż większość strażników przez całe życie. Nie mógłbym być bardziej dumny" - Richelle Mead :) ;)
Linka
18.04.2015
" Musisz żyć dla innych jeśli chcesz żyć z pożytkiem dla siebie" Seneka
"Tylko kobieta potrafi zrobić z mężczyzny milionera, pod warunkiem że wcześniej był miliarderem"
" Jeśli problem da się rozwiązać to nie ma się czym martwić, jeśli problemu rozwiązać się nie da to martwić się nie ma po co"
Ktokolwiek
19.04.2015
"Nie zmieniaj się dla innych, bądź sobą, bo kiedy ci inni odejdą, nie będziesz miała ani ich ani siebie"
"Mimo krzywd, mimo bólu.
Mimo cierpienia.
Wciąż żyję mój królu
I mimo tego, że zgrzeszyłem, wybaczyłeś.
Dałeś pokutę, nie zwątpiłeś.
I chociaż krętą drogą idę.
Ty talent we mnie odkryłeś.
Dałeś mi wolną rękę panie.
Wykorzystam w pełni to co mi dałeś..."

AK-47 - Epilog
Sky300
10.05.2015
"To w porządku kochać bez wzajemności dopóki ten ktoś jest wart miłości. Dopóki na nią zasługuje." ~Cassandra Clare

"Piekło jest puste, wszystkie diabły są tu.'' ~William Shakespeare, wykorzystane też w serii ,,Dotyk Julii''
Drassen Prime
10.05.2015
COOOO??? Ja nie wstawiłem żadnego cytata? Osz ty
"Prawda to potężna rzecz, dlatego należy obchodzić się z nią ostrożnie" ~ Dumbledore bodajże
"W każdej historii jest morał, o ile potrafisz go odnaleźć" ~ "FarCry 3" XD
"Pieprzyć przeciwnika, to ty masz być tym wygranym!" ~ Polleck "Myśliwi - Czarny Most"
Drassen Prime
10.05.2015
"Pisarz to ktoś, kto nakłonił swój umysł do nieposłuszeństwa" ~ Stephen King
"Chwałą jednych jest, że piszą dobrze, a innych, że się do tego nie zabierają." ~ Jean de La Bruyére
Ekler
10.05.2015
,,Macice w głowach dziewczyn'' ~ xNBPx
Drassen Prime
10.05.2015
"Albo ta gra jest jakaś niedorobiona, albo ja jestem niedorobiony" Klocuch12 o "Dying Light"

Część postów została ukryta (4929)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Bettina
miesiąc temu
Matka I Jej natura.
Bettina
miesiąc temu
Dwóm bólom osła , jednemu ,,zreumatyzowanym
Tak t
o jest coś
Z bólem zẹba oni to pojmą
droga_we_mgle
miesiąc temu
"A 100 bad days made a 100 good stories
a 100 good stories made me interesting at parties" - AJR, "100 Bad Days"
Bettina
miesiąc temu
Fascynujące

https://youtube.com/shorts/Yqjr_TdLg-4?si=KGW3HjvAkSxYxMy5
Conie
miesiąc temu
Wiadomo jednak, że nic tak nie robi dobrze klimatowi, jak rozrost biurokracji. Na tym nieubłaganym stanowisku stanęło 215 naukowców, którzy zapewne liczą na posady w stosownych instytucjach – bo komuż w końcu je powierzać, jeśli nie płomiennym obrońcom „planety” przez zagładą?

Stały komentarz Stanisława Michalkiewicza ukazuje się w każdym numerze tygodnika „Goniec” (Toronto, Kanada).
Bettina
miesiąc temu
Z prasy niemieckiej, kościół katolicki wypłaca ofiarom gwałtu pieniądzy z poziomu instytucji. Uważa siẹ, że jest to początek długiej drogi.
Bettina
miesiąc temu
Zaczẹły sie wyplaty odszkodowań.
Bettina
miesiąc temu
Niech każdy dochodzi swojej prawdy.
Conie
miesiąc temu
Dwa cytaty z twettera na temat tatuaży;
Metropolitalne.info🇵🇱
@bemarmedia
1h
Cristiano Ronaldo ciekawie skomentował tatuaże. Cytuję z pamięci: „Czy widział ktoś naklejki na Ferrari, jak nie to po co szpecić doskonałe ciało” Ja z tym się również zgadzam

Mechanik Jerzy Kudelski
@_fullpoker
·
1h
Bazgroły, jak w kiblu w liceum za dawnych lat.
Bettina
miesiąc temu
Prezydent Andrzej Duda w sobotę rozpoczął oficjalną 5-dniową wizytę w Chinach. Jak się okazuje, ta wizyta ma szczególne znaczenie dla chińskiego biznesu. Agencja Global Times opisuje, że dzięki wizycie Dudy oba kraje mogą zacieśnić współpracę handlową i gospodarczą, w ramach inicjatywy Pasa i Szlaku.

A to o tyle ciekawe, ze Niemcy - UE w tym samym czasie.
Bettina
miesiąc temu
Nie może być tolerancji dla nietolerancyjnych.
Alienator
miesiąc temu
– Bogowie nakazali mu wyruszyć w drogę.

Jasne. Autor każe mu się szwendać, dopóki nie wyrobi wierszówki. (Dave Langford)
Bettina
miesiąc temu
Bogowie mnie nie interesują.
Bettina
miesiąc temu
Bogowie mniej mnie interesują.
Bettina
miesiąc temu
Rycerz.
Bettina
miesiąc temu
To chodzi o to, Alienator, ze piszesz cos mit Forschung (research) albo bez.
Bettina
miesiąc temu
I oto juz pokłócily sie Szkoly Pisania
Bettina
miesiąc temu
Gdybym zdał siẹ na bogów nie miałbym zbroi.
Początkujący
miesiąc temu
"Obserwatorów można spotkać jedynie na przedmieściu. Życie przedmieścia zawsze było i jest bardziej zagęszczone; na przedmieściu w każdą sobotę, kiedy jest pogoda, ludzie wynoszą krzesła przed domy; odwracają się tyłem i usiadłszy okrakiem, obserwują życie. Upór obserwatorów nosi czasem znamiona generalnego obłędu: czasem siedzą w ten sposób przez całe życie i nie widzą nic oprócz twarzy obserwatora z przeciwka. Potem umierają z głębokim żalem do świata, z przekonaniem o jego szarzyźnie i nudzie, gdyż rzadko kiedy przyjdzie im namyśl, że można podnieść się i pójść na sąsiednią ulicę. Obserwatorzy życia na starość stają się niespokojni. Miotają się, patrzą na zegarki; jest to jeden ze śmiesznych nawyków starych ludzi - pragną ratować czas. W pewnym okresie chciwość życia i wrażeń staje się u nich silniejsza niż u dwudziestolatków. Dużo gadają, dużo myślą: uczucia ich są dzikie i tępe zarazem. Potem gasną szybko i spokojnie. Umierając wmawiają wszystkim, że żyli szeroko. Impotenci chwalą się sukcesami u kobiet, tchórze - bohaterstwem, kretyni -mądrością życia."
Marek Hłasko "Pierwszy krok w chmurach".
wikindzy
miesiąc temu
"Który za was cierpiał rany 2 godz. temu
Spróbuj tego edytora
https://www.xvideos.com/video.uplkpod4a06/chupando_gostoso

Margerita 2 godz. temu
zboczeniec ty wiesz co ty mi za link dałeś"
jarrosław
miesiąc temu
Kobyłka w czarnej sukni lubiła spacerowała, po korytarzu niczym zjawa pilnująca swoich włości.

PEREŁKA!!! Margerity
droga_we_mgle
3 tygodnie temu
„Moje milczenie nie oznacza, że ​​zrezygnowałem. Oznacza to po prostu, że nie chcę kłócić się z ludźmi, którzy po prostu nie chcą zrozumieć”. – Yato [Noragami]
Conie
3 tygodnie temu
Kolejny sukces gospodarczy ryżego chooja
„Mamy najdroższy prąd w Europie”. Reutera
A ruda szmata nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Szykuje kolejne podwyżki.
Noico1
3 tygodnie temu
To prawda
https://www.dakowski.pl/kolejny-sukces-w-polsce-najdrozszy-prad-w-europie/
Bettina
3 tygodnie temu
Podwójnie?
Bettina
3 tygodnie temu
W kosztach produkcji?
Grafomanka
3 tygodnie temu
'Margerita 21 min. temu
Ulalalalala będę s**** gdzie będę chciała i kurwa nic nikomu do tego nawet na głównej stronie będzie czy dobrze'
ZielonoMi
3 tygodnie temu
I jak tu jej nie dopierdalać, skoro sama się prosi o biczowanie? Nie dość, że grafomanka, to jeszcze masochistka.😅
Poszło tobie w pięty😅😅
ZielonoMi
3 tygodnie temu
W żadnym wypadku, takie pyskóweczki Mar to za mało, żeby wyprowadzić mnie z równowagi. I ona tym straci, nie ja. Ale skoro lubi, jak ją depczą, proszę uprzejmie - już się wtrącać nie będę.
ZielonoMi
3 tygodnie temu
Hehe, czyżby Mar planowała napisać kolejnego gniota: "Czy Dobrze?" i na główną się wybrać?🤣
ZielonoMi
3 tygodnie temu
Co Ty nie powo3sz5?😆
ZielonoMi
3 tygodnie temu
Powiesz*
Udawaj że ne, nie wyjdziesz na takiego głupka
ZielonoMi
3 tygodnie temu
Przecież udaję. :)
Tak trzymaj
Napisz coś ZielonMi, rozluźnij atmosferę😆
Dosyć z ciebie łacha darłem😆
ZielonoMi
3 tygodnie temu
Mecz oglądam, nie mam czasu.
Jak już pozbierasz dumę z podłogi to daj znać😆😆
ZielonoMi
3 tygodnie temu
Niedoczekanie.
Coś przestałaś się wymądrzać😆😆
ZielonoMi
3 tygodnie temu
Bo nie mam Twojego charakteru.
W twojej sytacji też bym się dalej nie ośmieszał😆
wikindzy
3 tygodnie temu
ACHTUNG!!! Żeby nic nie stracić, potrzebny jest pilnie, już, nowy wątek na cytaty!
ZielonoMi
3 tygodnie temu
Jaki? Cuś nie ma chętnych.❤
wikindzy
3 tygodnie temu
STOP!!!! Koniec wątku! Nie niszczcie treści. Zielona! Wjeżdżaj na pitolo!
ZielonoMi
3 tygodnie temu
Mecz oglądam, nie mogę się rozpraszać.🤣
wikindzy
3 tygodnie temu
wikindzy
3 tygodnie temu
.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji