Gazetka Opowi

Onyx
24.01.2021
Hello!
Wychodzę z, mam nadzieję, fajną inicjatywą - gazetką opowijską. Raz w miesiącu, ekipa redakcyjna będzie wydawała na łamach portalu Opowi gazetkę. Znajdziemy tam wywiady z użytkownikami, recenzje tekstów na Opowi, oraz wiele innych, ciekawych rubryk. I teraz pytanie. Czy ktoś ma pomysł dotyczący danej rubryki i będzie starał się ją co miesiąc, sumiennie prowadzić?
A, i jeśli macie jakiś drobny artykuł, który chcielibyście, żeby pojawił się w gazetce, wyślijcie mi go na maila. Jeśli będzie się nadawał, pojawi się w gazetce.
Jak pisałem na pitoleniu, spróbuję się wstrzelić konstruktywnie lub nie, to już jak mi wyjdzie.
Ant
24.01.2021
Raz na miesiąc można coś skrobnąć. To nie jest jakieś wielkie wyzwanie. Myślę, że każdy może coś swojego dorzucić
laura123
24.01.2021
Poroniony pomysł z tą gazetką. Będzie powielanie tego, co już ktoś napisał. Nudy!
Mess
24.01.2021
Najpierw zróbmy test aby później ocenić jak wyszło, nie ma co dokonywać aborcji na zarodku tego "dziecka" twórców ?
laura123
24.01.2021
Bądź poważny, Mess.
Mess
24.01.2021
Staram się, ale uważam, że warto dam szansę się wykazać A jak wyjdzie to się zobaczy?‍♂️
Mess
24.01.2021
Dać*
laura123
24.01.2021
no, niech się dzieci wykazują... trzeba czymś nadrobić brak talentu.
Angela
24.01.2021
Laurka vel Betti, szkoda że twojego podłego charakteru nie da się jakoś czymś nadrobić?
Onyx
24.01.2021
Betti, daj nam szansę. Wypali czy nie, spróbować zawsze warto ?
Mess
24.01.2021
Juz wszyscy uzgodnilismy, spróbujcie i zobaczymy co i jak ?
laura123
24.01.2021
Angela, to samo można o tobie powiedzieć...

Ox, przecież nie odbieram Wam szansy, śmieję sie tylko z ''projektu''
Onyx
24.01.2021
Się śmiej. Nie obchodzi mnie to.
Laura będzie na rozkładówkach.
Pan Buczybór
24.01.2021
Może o Laurze też się napisze jakiś artykulik... Pamflet albo hymn pochwalny...
O! I będzie na rozkładówkach.
Mess
24.01.2021
?‍♂️?
Ellie Victoriano
24.01.2021
Ano dajcie jej się śmiać z tego, a my się pośmiejemy z jej głupoty i wyrywania innym skrzydeł, bo tylko to jej w życiu wychodzi ?
Mess
24.01.2021
Yanko.. Ty się zdecyduj czy Ty za tą swoją Hall jesteś czy jednak na Laurę się przerzuciłes ?

Część postów została ukryta (332)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Czeba, to zrobi, jak zechce, ma wolną wolę - niestety
Celina
07.03.2021
Opalony nie podpalaj się.,wyszło ostatnio NATO, że gazetkę czytają tylko jej twórcy.
Celina
07.03.2021
Ale jak chcesz, to zyskają czytelnika.
Tak, Celina ma racje, te specyficzne indywidua, robią tak właśnie, bierom i czytajom jak już gotowa, jak by kto nie chciał, to też musi.
Onyx, przeczytaj mail z 12:26, jak nie za późno było by, jak podano
Onyx
22.03.2021
Odczytane
Bukietkwiatow
22.03.2021
A cóż to piszecie w tej gazecie i gdzie ją można znaleźć?
A. Hope.S
22.03.2021
Wiosna
Trochę treści o zieleni.
Co ona wszystko zmieni.
Ktotka wzmianka - zima znika
Ot i koniec wierszyka
A. Hope.S
22.03.2021
Krótka*
Dzięki, Hope, Jeno yanko zakimał i zawalił to i owo przed składem, jak to yanko...
A. Hope.S
23.03.2021
Jasiu- ten wierszyk to żart.
Ale że yanko najpierw dni pomylił, a potem zaspał, to już niedołęstwo - także umysłowe
Onyx, zalukaj na mail, bo mam wątpliwości budzące - taki głupi pomysł i z tej przyczyny
No coś tam tego... mogło wykiełkować w skrzynce.
Chyba jeszcze raz do skrzyny trzeba.
Onyx
02.04.2021
Odpisane przecie
Tak, tylko się nie zajrzało na czas - yanko nie zajrzało i nie wiedząco - pisząc, albo wtedy jeszcze nie było?
No to czaskajmy, może coś tam - no, obiwszy kato-patrio dzioby malkontentom i tego...
Jared
25.09.2021
A meila jakiegoś mamy rozruchowego? XD No to jak, kto chce niechaj krzyczy, co ma - artykuł, komentarz, opko i jakie życzenia odnośnie (np. dodanie grafik), a sklejamy pdfek, nie? :P
Jared
25.09.2021
O rany... Sorry za błędy - piszę ze smartfona z epoki napoleońskiej. Zbieramy w każdym razie materiał, a jak będzie, to zobaczymy, jak to posklejać ładnie xD
Onyx ma mego, to jak masz Onyx - tzn jej maila - no nie wnikam w sprawy intymne, ale zasadniczo idzie o maila, to weź od niej, zaś który ma być centralny, to podajcie
Ja kładę się trochu, niestety, cieniem dyslektyka - głównie przecinkowego - czyli z interpunkcji
Jared
25.09.2021
Poprawimy - to nie Rzeczpospolita przecież ani inna Wyborcza :P
Ale będą czytać prawdziwi Polacy, więc - no własnie, poprawianie to słuszna koncepcja
PS, Pomysł na pierwszą grafikę - takie trochę foto, zasugerowałem Onyx, ale trza dogadać z nią
Ellie Victoriano
25.09.2021
Ja tam bym chciała przede wszystkim relacje z pitolenia, o ile yanko będzie chciał się w to jeszcze bawić
Jared
25.09.2021
Ludzie, LUDZISKA - dajta coś do gazety! XD Opka, wiersze, rozkminy - bieremy wsio, jak leci!

Yanko, chodzi o okładkę? Planowałem robić w Canvie, więc nie ma żadnego problemu - to bardzo elastyczny program xD
Ellie Victoriano, Chyba będzie musiał, bo na innym polu dyletant
Jared, No coś jak pierwsza strona - czyli element okładki albo i cała
Memy Onyx też można by odszukać, nie wiem jak by się wkomponowały, ale były niezłe
Jared
25.09.2021
Damy radę, chociaż kontakt fejsbukowy też by ułatwił sprawę :P
Częściej sprawdzam maila, niż fejsa, ale czasem (bardzo rzadko) włażę
Niemniej inni mają nawyk bycia tam na bieżąco, ja tylko trochą odstający
Pan Buczybór
25.09.2021
o, właśnie - okładka. Jak bym miał pomysła, to mogę coś nabazgrolić xd
Qniecznie!
JamCi
25.09.2021
Mam pomysła.
Ellie Victoriano
25.09.2021
Jakiego?
Dajcie znać, co na kiedy i gdzie
Jak już będzie ustalone
Jared
25.09.2021
na razie to tę grafikę na okładkę ustalcie, to ją wmontuje :P
To trzeba porozumień i więcej propozycji a chyba śpią, popili bo sobota
Czaśnijcie grupę gazetki na fejsie, z możliwością dodawania treści dla zweryfikowanych członków
Proponuję numer na listopad, bo póki ciepło do ludzie żerują w terenie - jak zwierzęta, napiszę coś i przygotuję parę fot.

Jared, mój zapasowy mail możesz mieć w bazie NSzO, choć nie wiem czy to Ty masz klucz do bazy. Ten mail na tutanota jest mój
Coś ludowego ma we nazwie.
Spadam do listopada
A tu pogadacie z Jezusem: https://albicla.com/JezusChrystus
Dobra, sytuacja nie głaszcze ludzi po głowach, bije ich po mordach a oni dodatkowo, już leżąc, kopią się po bebechach. Ludzie są źli, nienawiść szaleje jak front burzowy. W takich realiach, gdy nic nie jest pewne, rozwiązaniem czasowym będzie nabór ochotników do jednego numeru.

Zgłaszać się może każdy, zły i dobry, konto założy się gmailu do słania materiałów (boją się ludzie na bezpieczne maile o podwyższonej prywatności pisać, a to gmail jest wszytko czytający).

Zgłasza się kto chce, skonfliktowani w różnych konfiguracjach, też. Jeśli zbierze się powyżej trzech osób, wtedy numer będzie może sensowny, inaczej go być może nie będzie
Obserwator Opowi
15.10.2021
Wszyscy lubią gmail, więc gmail, który wszytko czyta. Materiały ślijcie zatem na adres: obserwatoropowi997@gmail.com

Tematyka: publicystyka związana z opowi, mocno lub tylko trochę, ciekawe przemyślenia własne, recenzje książek, płyt, prasy i filmów, ale tych mniej znanych, czyli nie to, o czym huczy tv i internety, aż słuch boli, coś, co wg. was ciekawe jest a mało znane.
Poza tym: ciekawe fotki, rysunki itp. grafiki.
Z uwagi na brak możliwości zamieszczenia plików dźwiękowych, możecie słać linki do takich w serwisach zewnętrznych, jeśli są dostępne za darmo i dostęp nie wymaga instalowania żadnych apek.
Wszystko ma być własnego autorstwa, to jedyny twardy warunek, reszta do negocjacji.

Czuwaj
Obserwator Opowi
15.10.2021
PS

Jest miesiąc na przysyłanie materiałów
Jeszcze siedemnaście dniów na słanie

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji