Literkowa Bitwa na Rymy 0

ciekawostka: pierwsza bitwa na rymy była na dowolny temat, a więc trzymając się umownych reguł formatu zerowego, ta bitwa również tematu głównego nie ma.

TEMAT GŁÓWNY: brak
czyli można pisać wszystko o wszystkim

a jeśli potrzeba komuś jakiegoś konkretu, to z odpowiedzią przychodzi bitwa numer 2:
TEMAT 2: Samoistność
Co można z tego zrobić - nie wiem

Czas na pisanie to... tydzień, czyli do 18 LISTOPADA, do północy. Jeśli będzie za krótko, to przedłużę.

Z kwestii organizacyjnych, zgodnie z nowoopracowywanym regulaminem:
"1. Autorzy, którzy nie wezmą udziału w głosowaniu (mimo obowiązku) będą mieli przydzielane punkty minusowe na koniec głosowania (-3) lub ich teksty będą całkowicie wykluczane z konkursu (tylko w przypadkach, gdy liczba uczestników będzie na tyle duża, żeby wyrzucać teksty).

2. Głosy bez uzasadnienie nie będą brane pod uwagę. Proszę się pilnować, ale i ja będę pilnować, więc mam nadzieję, że nie dojdzie do sytuacji, w której jakiejś głosy nie będą liczone."

A tu ciekawostka numer 2: pełna lista wszystkich zwycięzców (wiele utworów nadal wisi na stronie i da się je przeczytać)
https://docs.google.com/document/d/1kyudkZqSThRl_bmqHXiRLSMWnDbxoi77T_1fgj9XHb4/edit?usp=sharing

lista trochę nieaktualna, ale to nie szkodzi.

Tak czy siak zapraszam i zachęcam do pisania
Aisak
7 miesięcy temu
Czwarty konkus?

To miała być spokojna jesień, a będzie gorąca od palących się ZłotoPiór🪶

No i pięknie :)
Anonim
7 miesięcy temu
Bo jest szansa
Aisak
7 miesięcy temu
Napisałam "konkus", a powinnam konkułs😢
zsrrknight
7 miesięcy temu
hop
VcesdSigma
7 miesięcy temu
67
zsrrknight
7 miesięcy temu
a wyjaśnisz, co to znaczy? Podobno to jakiś śmieszny numer, ale nie wiem dlaczego
Starszy Woźny
7 miesięcy temu
Może pomylił/ła z 69.
NO!
Aisak
7 miesięcy temu
6+7=13=4
Nie używamy 4, bo jest pechowa.
Aisak
7 miesięcy temu
"67" to wiralowy trend (mem) z mediów społecznościowych, który wywodzi się z utworu rapera Skrillii "Doot Doot (6 7)". Fraza ta nie ma konkretnego znaczenia i jest używana jako okrzyk, sygnał, a czasami jako odpowiedź typu „tak sobie”. Często oznacza brak potrzeby sprecyzowania czegokolwiek, po prostu podążając za modą i energią grupową. 
zsrrknight
7 miesięcy temu
dziwny jest ten język memowo-internetowy
Aisak
7 miesięcy temu
Termin mija we wtorek i zero publikacji!😱
Tytusek
7 miesięcy temu
dodalem tekst aisaczku hihihihi
il cuore
7 miesięcy temu
Za dużo wyjebaliście tych konkursów jednocześnie.
Aisak
7 miesięcy temu
Druga próba publikacji 14.11. godz. 21
Aleks99
7 miesięcy temu
il cuore, dla podbicia ruchu, potem się unormuje terminy, jak kurz opadnie
zsrrknight
7 miesięcy temu
no jak za dużo. Zawsze były wszystkie trzy naraz
Grawitacja
7 miesięcy temu
Bez tematu, to żadna bitwa.
kasiaczek
7 miesięcy temu
Chłopaki nają parcie a na szkło. A inni, milcząca większość, szarzy wyrobnicy pióra, to gdzie mają pójść? Mają się przemieszczać opłotkami i przepraszać, że tu są?
Aleks99
7 miesięcy temu
milcząca większość klonów chyba, a przeważnie twoich xdd

Część postów została ukryta (37)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Grawitacja
7 miesięcy temu
😘
Aisak
7 miesięcy temu
🥰
Aisak
7 miesięcy temu
Trzeba przedłużyć do piątku, albo dłużej i koniecznie potrzebna jest agitka na głównej!
TseCylia
7 miesięcy temu
I nie łączyć tylu konkursów naraz.
TseCylia
7 miesięcy temu
Góra 2 w tym samym czasie
Anonim
7 miesięcy temu
Aisak, Nic nie da przedłużyć, kto ma napisać, napisze. Główna niegramotna w klocki i wcale ich nie pragnie zgłębiać
Anonim
7 miesięcy temu
Jak nie zardzewieję to jeszcze ja wstawię, niemoce jesienne mnie czynią niemrawym
Anonim
7 miesięcy temu
TseCylia, Jak jest dużo konkursów to mniej jest zadym, ale konkursy tu szybko gasną, to zjawisko falowe - okresowe
Aisak
7 miesięcy temu
Dlaczego nie można przedłużyć?
Moim zdaniem ten konkurs (po)traktowany jest po macoszemu, a nie powinien, albowiem na opowi najwięcej publikuje się wierszy, czy też "wierszy" wg niektórych.
To ten konkurs powinien mieć, co najmniej ze czternaście zgłoszonych tekstów, a jest raptem kilka.
To nie fair.
W gąszczą innych konkursów ten po prostu przepadł.
Nie wystarczająco jasno było podane zaproszenie, w złym czasie i czasu dano zbyt mało.

Postuluję:
— o przedłużenie terminu
— o rozszerzone zaproszenia z uwzględnieniem info o gatunkach poezji
— o pogodę ducha
— o wenę.

Dziękuję😇
Aisak
7 miesięcy temu
Niewystarczająco*
Anonim
7 miesięcy temu
A dlatemu, że temat jest dowolny, a dowolnych tematów tu co dnia od groma, tylko wisi tej masie (pielgrzymi) z głównej coś więcej, niż powrzucać na wszystkie możliwe portale i szukać, gdzie jeszcze można wrzucać, ale agituj, większość nie odpowiada nawet na komentarze.

A najlepiej załatwić, żeby Kniaź z profili konkursowych miał tak wolną rękę, jak Niepowtarzalny przechszczony na Stylowego - jak to się łatwi?

Postuluję, by zamiast postulować samemu coś napisać i dodać do konkursu, nic lepszą reklamą, jak kolejne prace z dopiskiem, co może skłonić niektórych., by sprawdzić, co ów znaczy.

Tradycyjnie co edycja, to mniej userów, wygaśnie to, jak zawsze na pewno z rok i potem znowu krótki zryw - dobrze, ze choć taki
Anonim
7 miesięcy temu
Kniaź miał marzenie, wie że można je zrealizować, ale potrzeba współpracy ze trzech osób w tym oka np. Wianeczka
Aisak
7 miesięcy temu
Ależ wstawiłam! Tylko admin nie puścił dalej!
Aisak
7 miesięcy temu
Postuluję:
— o przedłużenie terminu
— o rozszerzone zaproszenia z uwzględnieniem info o gatunkach poezji
— o pogodę ducha
— o wenę.

Dziękuję😇
Anonim
7 miesięcy temu
Czym podpadłaś?
Anonim
7 miesięcy temu
Z kingji?
Anonim
7 miesięcy temu
Aisak, Do kogo przemówisz? Pewnie jeszcze Ciebie ochrzanią. Grafi namów - ile się bedziecie prać?
Aisak
7 miesięcy temu
Czym? Wykasowaniem tekstów, ale staram się uzupełniać tę lukę.
No, będę musiała się posiłkować. Nie ma innej rady🤷‍♀️
Anonim
7 miesięcy temu
Kasowania nie wybacza, użyj innego nicku
Aisak
7 miesięcy temu
Konkurs prowadzi kniaź.
Jest kierownikiem, do którego można zgłaszać przemyślenia.
Anonim
7 miesięcy temu
Ja się mu nie dziwię, bo przyjdą naklną a potem teksty kasują, a zapis zadym zostaje, dużo wyrzucił akurat ciekawych zadym, bo donosili zbyt - nie rozumieli wartości kłótni ambitnej
Aisak
7 miesięcy temu
Tylko z tego konta chciałam pisać swoje ulubione głupotki..
Anonim
7 miesięcy temu
Adminowi
Anonim
7 miesięcy temu
Też miałem ulubione i się nie obrażam
Aisak
7 miesięcy temu
Nie byłoby zadym, gdyby były gaszone w zarodku.
Widocznie admin to lubi, kibicuje i nic z tym nie robi. Nadal i wciąż nieustannie.
Anonim
7 miesięcy temu
A nawet kniaź nie pisze z dwóch ulubionych - tu trzeba ten wariant dumy zakopać
Anonim
7 miesięcy temu
Szło przywyknąć
Aisak
7 miesięcy temu
Idem.
Anonim
7 miesięcy temu
Ja też
Królowa Tautogramów
7 miesięcy temu
Dodałam.
Cekawe, czy puści...
Aisak
7 miesięcy temu
Przydałaby się robinia akacjowa do powróżenia...
Anonim
7 miesięcy temu
Jeszce ma zielone liście, ale część żółtych, niemniej sporo zielonych, które opadają i jako zielone, ale jeszcze są
zsrrknight
7 miesięcy temu
też coś napisałem - niedługo powinno wejść
zsrrknight
7 miesięcy temu
przepraszam za chwilową nieobecność. Wierszyków trochę się nazbierało, więc teoretycznie możemy kończyć, ale może ktoś coś jeszcze... Tak czy owak pozostawiam sprawę otwartą i proszę o sugestie. Jeśli będzie wola, to można przedłużyć do 25 listopada, a jak nie - to kończymy dziś i odpalam głosowanie
kigja
7 miesięcy temu
Nikt niczego nie napisze.
Roma
7 miesięcy temu
Ale to czas jest dzisiaj do północy, tak?
zsrrknight
7 miesięcy temu
no jak chcesz coś napisać to pisz. Jeszcze dzisiaj nie zamykamy
JagVetInte
7 miesięcy temu
Acha.
Aleks99
7 miesięcy temu
A-ha
JagVetInte
7 miesięcy temu
Take on me?
kigja
7 miesięcy temu
Jaka łatwa motywacja.
Aleks99
7 miesięcy temu
Take me on
TseCylia
7 miesięcy temu
No to niepotrzebnie się spieszyłam:)))
Roma
7 miesięcy temu
Aaa, no to ja też niepotrzebnie. Ale przynajmniej mnie to zmotywowało :)
JagVetInte
7 miesięcy temu
Ta motywacja to taki kubeł zimnej głowy.
Roma
7 miesięcy temu
Ano. Ale warto było. Jakoś mnie to pozytywnie pobudziło :)
TseCylia
7 miesięcy temu
I koło w szprychy
JagVetInte
7 miesięcy temu
I but w kamyku.
TseCylia
7 miesięcy temu
I w ogóle... :)
Aleks99
7 miesięcy temu
i w szczególe

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji