Nowy wątek polityczny - kontynuacja. Wybierz sobie prawdę

Anonim
pół roku temu
Anonim
pół roku temu
Szpilka
pół roku temu
W Polsce zawsze była (w)ujnia z mieszkaniami, dlatego ponikąd nie ma przyrostu. Nie wierzę, że ów stan kiedyś się zmieni na lepsze.

'Berlin ostro potępił ostatnie wypowiedzi Dmitrija Miedwiediewa, w których zasugerował on, że kanclerz Niemiec Friedrich Merz powinien zostać porwany podobnie jak przywódca Wenezueli - Nicolas Maduro.'

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-miedwiediew-chcialby-porwac-merza-neonaziste-berlin-odpowiad,nId,8055525

Hahahahah, ale dowcipas z tego Miedwiediewa :)
Anonim
4 miesiące temu
Anonim
4 miesiące temu
Anonim
4 miesiące temu
Anonim
4 miesiące temu
Anonim
4 miesiące temu
I selfie o Kant
Anonim
4 miesiące temu
albo z...
Anonim
4 miesiące temu
Cejrowski przyznał wreszcie, że ziemia jest płaska i przyniósł do Żurnalisty swój mini różaniec bojowy, ten mini, bo ten właściwy omija ekonomię, wysokie koszty produkcji
Anonim
4 miesiące temu
A ktoś pisał, że w Kaliningradzie to już nic nie majo i z zimna padajo, Wiernikowska pojechała - jeszcze majo w chuj, nawet z Holandii i zewsząd

A ktoś pisał, że w Kaliningradzie to już nic nie majo i z zimna padajo, Wiernikowska pojechała - jeszcze majo w chuj, nawet z Holandii i zewsząd

Anonim
4 miesiące temu
A to sie przekleiło nie to, jak Bogumiłowi często
Anonim
4 miesiące temu
Anonim
4 miesiące temu
Anonim
4 miesiące temu
To boli jeszcze teraz kogoś uczucie od obrazy?
Anonim
4 miesiące temu
Pakistan podobno bombarduje Afganistan (może epizodycznie, myślałem, że raczej się lubią), kilka tygodni temu wymienili trochę kul z luf do siebie na granicy Kambodży i Tajlandii, a w Afryce to trzeba by zliczać, a i tak by szło pominąć
Anonim
4 miesiące temu
Anonim
4 miesiące temu
A, w Polish land, można ponownie używać min przeciwpiechotnych, więc, jeśli macie, to już znowu można, jak coś
Anonim
4 miesiące temu
Ukrów biorą Brytole, by pomogli im walczyć z dronami Irańskimi. Oberwał Dubaj (jest sprawiedliwość na tym świecie? - tylko namiastka, bo bardzo lekko). Rąbnęło obok Omanu. Ukrów biorą, bo oberwał Cypr (bez przesady - baza Brytolów i to symbolicznie). Kilka tysięcy bidnych polaków utknęła w raju, dalsze kilka tysi ma gorzej, bo mieszka tam na stałe albo nawet z dziesięć tysi mieszka.
Z tymi Brytolami, to mi ciężko wierzyć, ale z drugiej strony - ilu to potomoków Galicjan Waffen Grenadieren SS, to tego, to współpraca, czemu nie? Kwestia, czy na pewno się angażują - raczej pewnie tak.

Co zyskujemy - no to wzrost cen ropy i gazu na początek.

Dziwują się ludzie, oj dziwują, że kraj je atakowany, to zamiast dać się rozpierdolić, to odpowiada atakami w ramach obrony
Anonim
4 miesiące temu
PS

A dawajta nogie z Meksyku, bo kartele się bardzo piero - tak radzo ci od porad, ja tam bym nie dawał, jakbym był

Część postów została ukryta (479)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Dobranocka
3 miesiące temu
Zasuszony mastodont.
Aisak
3 miesiące temu
Dobranocka
3 miesiące temu
Chyba siebie:))))))))))))))
Dobranocka
3 miesiące temu
Nowe kontrowersje wokół sprawy z Kłodzka wywołało ujawnienie zdjęcia przedstawiającego Donalda Tuska w towarzystwie Kamili L. – byłej działaczki Koalicji Obywatelskiej, skazanej w związku z głośną aferą pedofilsko-zoofilską. Fotografia, jak twierdzą dziennikarze, pochodzi z usuniętego profilu w mediach społecznościowych.
Aisak
3 miesiące temu
ty ludzki wychodku❗️
Aisak
3 miesiące temu
W końcu spłynął.
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
głupoty, nikt nie wie, co ludzie robią w domach. ty też dobranocka możesz mieć taką fotkę z ks Henrykiem Jankowskim i co ? skleiłbyś czasami.

napisz jakie masz pomysły na co zrobić z państwowa kasą jak zarobimy na zbrojeniówce w co inwestować
- sztuczna inteligencja
- misjonarze w afryce
- robotyka
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
- muzeum JP2 w ziemi świętej
- polskie języki komputerowe, używane globalnie
- kuktura i sztuka, monumentalne rzeźby ba podstawach z marmuru lub granitu
- ... !
Dobranocka
3 miesiące temu
Co stare bezrobotne ropuchy muszą mieć we łbie, żeby śledzić i obserwować innych ludzi. Dawniej by wisiałą na oknie, dziś na portalach. Nowoczesność w domu i zagrodzie, postęp.
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
- caritas wielka orkiestra bożonarodzeniowa
- caritas wielki festiwal powstania warszawskiego
- mega caritas wielkanocny
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
ty jak na katolika, masz jakieś złe zdanie o ludziach, przypominam stworzeniach Bożych
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
czy ty w ogóle rozumiesz idee Boga ?
co na to twój spowiednik ?
czy wiesz, że możesz nie dostać rozgrzeszenia ?
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
czy chcesz żebym, przypomniała o obowiązkach nężczyzny wobec kobiety wg kościoła katolickiego, dosłownie kilka słów z katechizmu ?
Dobranocka
3 miesiące temu
Esbeckie pluskwy lubiły się włóczyć po kościołach i nagrywać.
Dobranocka
3 miesiące temu
Tusk przywrócił im gigantyczne emerytury, więc teraz realizują się na portalach:)))
Dobranocka
3 miesiące temu
Może społecznie? Nie sądzę.
Dobranocka
3 miesiące temu
Nigdy nie mieli swojej Norymbergi za służbę sowietom, za zbrodnie, za niszczenie Polski. Dlatego jak ognia boją się Sądu Ostatecznego. Bo tam nie oszukają już nikogo.
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
jak dalej będziesz szerzył dezinformację i wykorzystywał kościół katolicki w grze politycznej, zrobię scriny twoich wypowiedzi i wyślę najpierw do Wojciecha Polaka, a potem do papieża, niech się wreszcie wszyscy dowiedzą co tu wyrabiasz !
Dobranocka
3 miesiące temu
Więc wygodniej jest sobie wmawiać, że Boga nie ma.
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
ty też boga nie oszukasz :)
Dobranocka
3 miesiące temu
Tysiące esbeckich emerytów odpasionych przez Tuska, a miliony robotników z Solidarności na głodowych emeryturach. Ot sprawiedliwość.
Aisak
3 miesiące temu
Jest za mały ruch, wychodku ludzki, żebyś stał się niwidzialny.

A poza tym dobrze jest nowym użykownikom naświetlić coś za jeden w kilkudziesięciu odsłonach.

Chłe. Chłe. Wychodku ludzki.
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
odpowiesz z Art. 10 § kodeksu karnego

Nie będziesz brał imienia Boga nadaremno
Nie zabijaj
Nie pożądaj
...
Aisak
3 miesiące temu
Stoi pod figurą, a diabła ma za skórą
!!!
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
jak jesteś rozwiedziony , to już naprawdę fatalnie
dobranocka - jesteś ?
Aisak
3 miesiące temu
Na pewno jest.
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
podejrzewam, że jesteś. przyznaj się to potraktuję to jako okliczność łagodzącą
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
:)
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
janek prowadził śledztwo, ale wyparował 🥲
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
chciałam sprawdzić za Jankiem, jak prawdziwa uczennica Marka Lombardi, ale dokumenty wyparowały razem z Jankiem 🥲
Alienator
3 miesiące temu
Jakie śledztwo?
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
aisak, wie więcej.
Aisak
3 miesiące temu
Nie, Aisak nie wie i proszę w głupoty mnie nie mieszać!
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
ona ostatnia z nim rozmawiała i ma zapis audio.
to krąży po internecie, jako " spowiedź Janko", jeszcze nie znalazłam, ale szukam.
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
alienator, aisak się boi, to naturalne.
Alienator
3 miesiące temu
To nie pierwszy taki epizod janka.
Aisak
3 miesiące temu
Rany, jakie brednie.
Aisak
3 miesiące temu
Szukaj wiatru w gałęziach.
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
podobno, ale tym razem niewiele wiadomo. a aisak zabierze chyba tajemnicę do grobu ?
Aisak
3 miesiące temu
Przestań im wciskać kit🤣🤣🤣
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
alienator, podobno sporządziła dokument znany jako " testament aisak" notariusz ma ujawnić dokument po jej śmierci na specjalnym kanale gdzieś w internecie.
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
zaraz wszystkiego się wyprze, ale przyznaj, że to dobra sprawdzona strategia...
Aisak
3 miesiące temu
Tak, tak Alienator, wierz chłopu przebranemu za babę🤭
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
ksiega Siusiak ?
Aisak
3 miesiące temu
Dzięki za humor muchomorze😏
Diabelskie Muskuły
3 miesiące temu
🙏
Aisak
3 miesiące temu
Aisak
3 miesiące temu
https://x.com/RaportSwiatowy/status/2044344840201155002

W Hiszpanii pojawiły się słuszne plakaty:
❗️❗️❗️Hitler Netanyahu❗️❗️❗️
Szpilka
3 miesiące temu
Ulrich von Zons powiedział, że nadchodzi ekosocjalizm, już rząd planuje niepracującym współmałżonkom ubezpieczenie zdrowotne zabrać, a jedna ministra z byłego NRD zagaiła, że każdy powinien pracować, żeby mieć ubezpieczenie jak w NRD właśnie. Cały czas coś próbują społeczeństwu zabrać, ech, kiedy się ludzie w końcu obudzą?

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji