Jakaś taka jestem
Jakaś taka jestem przeklęta
Nie mam pojęcia dlaczego choć szukam
A może tak po prostu bo dlaczego nie
Widziałam kiedyś jak ktoś był zmęczony rozmową
Nie musiałam czytać z jego umysłu bo
Jedyne czego mógł mnie nauczyć to budzenie się w jego koszuli
Tymczasowe rozwiązanie
Coś słyszałam że pozwól mi dotknąć swojego serca
Próbowałam kiedyś żyć jakoś ale jednak
Wolę nieżycie takie jak teraz bo spokojniej jest iść z sową na ramieniu
Niż gonić kruki sprzedające nerwicę za wiadro krzyku
Świat na mnie nie patrzył kiedyś to zachciało mi się
Hej spójrz na mnie świecie ja jestem sobie tutaj jestem
Stanęłam przed nim i krzyczałam a teraz on mnie obserwuje
Nie chcę błagam stop
Nie ten świat
Kiedyś chciałam po prostu zasypiać przy świetle świeczki o zapachu śliwki
Wszystkie moje błędy interpunkcyjne w życiu
Nie pozwoliły żeby było mnie stać na sen
Spokojny tylko
A teraz popatrz niczego nie chcę
I tak samo źle mi jak kiedys
I tak samo nie chcę jak kiedyś chciałam
Już dość
Komentarze (19)
gonić kruki sprzedające nerwicę za wiadro krzyku
Osom.
Aw, dziękuję!
Podoba mi się, czuję podobnie. Brak interpunkcji jak rozumiem jest zamierzony, trochę się czasami przez to gubiłam, ale ogólnie pozytywnie!
Prawie zawsze mam bez znaków. Dziękuję!
Dwie ostatnie zwrotki ahhh... <3
Aw, dziękuję :3
'Próbowałam kiedyś żyć jakoś ale jednak
Wolę nieżycie takie jak teraz'
*.* um, tak, w zasadzie dochodzę do podobnych wniosków, może nie bliźniaczych, ale, cóż, też próbowałam jakoś a teraz jakkolwiek, byleby się zagłuszyć.
'A teraz popatrz niczego nie chcę
I tak samo źle mi jak kiedys'
tak, mi też, może to jakaś choroba, że zawsze źle, że i tak źle i tak niedobrze.
Taaaak. Może to choroba, nie wiem. Oby tak. Albo oby nie.
Mi też podobała się ta ptasia metafora. Przecież właśnie o to chodzi w wierszach aby przedstawiać rzeczywistość w sposób przenośny, prawda? Tylko tym sposobem można dojść do serca człowieka. W pełni zasłużone 5
Bardzo dziekuje :3
Zaczynasz pisać komunikatywnie... z tą sową tylko jakoś - inspektor J. Clouseau nosił na ramieniu papugę i ciągle uciekało z niej powietrze, ale starasz się :-P
A Ty sie nie starasz :P
Świetny wiersz. W sumie mogę to pisać pod każdym twoim tekście. 5
Dzięki, Buczyborze :)
Wpadł mi w oko ten sam fragment co Okropnemu, jest nieziemski : ) 5
Cieszę się, dziękuję :3
Masz bardzo dobry styl pisania opowiadan,5
Tak, moje opowiadania sa najlepsze.
Literkowa Bitwa na Rymy, na Opowi.pl już po raz 16!
Wszystkich piszących od dziecka, od wczoraj a także dopiero skłaniających się ku pisaniu wierszy i tworzeniu szeroko pojętej poezji, zapraszamy do wzięcia udziału w jedynym takim konkursie na Opowi: Literkowej Bitwie na Rymy.
Więcej czytaj na profilu LBnR:
http://www.opowi.pl/profil/literkowa-bitwa-na-rymy/
Zgłoś chęć wzięcia udziału w 16 edycji Bitwy tutaj:
http://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-rymy-16-reaktywacja-w684/
Daj się poznać, daj się ocenić, spróbuj nowych, poetyckich wyzwań! :)
LBnR
Neurotyk
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania