Poprzednie częściJestem

jestem z wyobraźni

rozbierał nie mnie, rozbierał ze mnie swoje fantazje.

każdego dnia starał się wejść głębiej,

powoli i do końca.

 

obnażał fragment piersi. w dłoniach ważył dopasowanie.

zostawiał, by za chwilę wrócić po więcej,

zaznaczyć na skórze własne terytorium. a usta miał głodne.

 

patrzyłam.

patrzyłam, jak się patrzy na rozkapryszone dziecko.

pragnie zabawkę, ale szybciej niszczy.

 

więc rozbierał,

rozkładał na czynniki pierwsze każde słowo, lub szept.

nawet śmiech przyjmował niczym rozkołysanie.

 

z czasem wiedział o mnie więcej niż ja o sobie.

 

nie przeszkadzało mi to, byłam przecież

wymyślona.

Średnia ocena: 3.6  Głosów: 14

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (62)

  • infelia ponad tydzień temu

    Grafomanka - Tytuł warto zmienić, puenta domyka myśl.

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    albo puentę... muszę pomyśleć.

    Dzięki, infelia, za sugestię...

  • NinjaC ponad tydzień temu

    🎯

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    NinjaC, nie wiem, co napisać...

  • NinjaC ponad tydzień temu

    Graf, bo to nie do tekstu, tylko do riposty 😅 sory.

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    NinjaC, no masz, a ja już myślałam, że wreszcie coś dobrego napisałam... xD

  • NinjaC ponad tydzień temu

    głupio wyszło🙄ale śmiesznie.

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    NinjaC, no, tak śmiesznie, że nie będę mogła zasnąć z zażenowania... ale cóż, wszystkiego ponoć trzeba spróbować... xD

  • NinjaC ponad tydzień temu

    Graf, nie śpij - zażenowanie buduje charakter.

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    NinjaC, to idę czuwać... i budować

  • Diabelskie Muskuły ponad tydzień temu

    Grafi, ty jesteś jednak zboczona - xd, czy powinnam wstawić dywisa, gdzieś w tym zdaniu ?

  • Diabelskie Muskuły ponad tydzień temu

    uwaga wstawiam, rzeczywisty dywis

    https://zapodaj.net/plik-SBbYYMhmY7

  • Diabelskie Muskuły ponad tydzień temu

    :)

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    Diabelskie Muskuły 27 min. temu
    Grafi, ty jesteś jednak zboczona - w czyjejś wyobraźni może i tak xD

  • Diabelskie Muskuły ponad tydzień temu

    fikcyjni :)

  • Diabelskie Muskuły ponad tydzień temu

    👋👋👋

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    odkrywasz się... może jeszcze to przemyśl, tak ładnie w damskich ciuszkach wyglądasz xD

  • NinjaC ponad tydzień temu

    Graf, i te papiloty.

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    NinjaC, dokładnie... xD

  • il cuore ponad tydzień temu

    Ale po co te znaki interpunkcyjne?
    Szczególnie gdy tekst jest nagością bezwstydny🐎

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    A co jest w nim bezwstydnego?

  • il cuore ponad tydzień temu

    Jest erotyzujacy więc niekatolickich w postrzeganiu🐝

  • il cuore ponad tydzień temu

    * niekatolicki

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    il cuore, tutaj nie ma erotyki... jest coś więcej, ale trochę przysłonięte i trzeba głębiej czytać

  • il cuore ponad tydzień temu

    sugerujesz że mam krótkie ręce i brak latarki?🦥

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    il cuore, sugeruję, że ludzie nie wchodzą pod literki, tylko po łebkach czytają...

  • il cuore ponad tydzień temu

    To po chuj tak piszesz aby były wątpliwości?
    Przecież można śmietnik przewrócić i wysypać wszystko🐫

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    il cuore, tutaj nie ma wątpliwości... a jeśli ktoś zobaczył kawałek piersi i to przesłoniło mu resztę, ja za to nie odpowiadam... poza tym wyrażaj się kulturalnie, po co chamem jechać?

  • il cuore ponad tydzień temu

    Tak ze dwa dni temu zrobiłem dwie awantury i bardzo byłem dumny: to było w sklepach i to nie ja byłem chamem.
    Chujowa sprawa bo bardziej by mnie imponowało gdybym zrobił awanturę w urzędzie lub kościele💥

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    il cuore, nie bardzo rozumiem z jakiego powodu mi się zwierzasz

  • il cuore ponad tydzień temu

    w sklepach miałem widownię, więc może błędnie myślę, bo w gabinecie czy kościele? Boga nigdy nie będzie🚒

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    il cuore, przyszedłeś porozmawiać ze mną o Bogu?

  • il cuore ponad tydzień temu

    E, no nie: jesteś uwarunkowana w tych głupotach, więc odmeldowuję się 🛵

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    il cuore, to dobrze, bo zawsze uważałam, że prawdziwi ateiści nie rozmawiają o Bogu, którego w ich ''wierze'' nie ma...

  • Sokrates ponad tydzień temu

    Popieram pomysł Infelii, aby tytuł nie sugerował zakończenia. Byłoby ciekawiej. W grze nie odkrywa się kart na początku. Wiersz ciekawy i obnażający tory ludzkiego myślenia (sądzę po komentarzach).

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    W grze nie odkrywa się kart, na szczęście wiersze, to nie gra... dziękuję, Sokrates, za przeczytanie i komentarz

  • Dusza_boli ponad tydzień temu

    Mpcno poruszajacy tekst.
    Najbardziej chyba porusza mnie to, że on dotykał bardziej swoich wyobrażeń niż prawdziwego człowieka. A ta narratorka jest w tym wszystkim taka cicha, spokojna, jakby widziała więcej od samego początku.
    I ta końcówka… „byłam przecież wymyślona”.
    Bardzo dobry wiersz, bez tłumaczenia emocji.

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    Bardzo Ci dziękuję, Duszo, właśnie o taki odbiór mi chodziło i bardzo się cieszę, że jesteś osobą, która wchodzi pod literki, i widzi więcej... raz jeszcze dziękuję

  • Grisza ponad tydzień temu

    Powtórzę: maj jest Twój! Tylko piątka z braku dalszej skali...

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    Nie pisz tak Grisza, bo mnie to krępuje, wbrew pozorom jestem skromną osobą... fajnie, że Ci się podoba wiersz, to mi wystarczy i za to dziękuję...

  • Grisza ponad tydzień temu

    Rzecz w tym, że nie zawsze podoba mi się to, co piszesz. Nie wszystko rozumiem. Ale Twoje ostatnie wiersze są cudne. Chcesz, czy nie - po prostu wymiatasz! I uwierz - czytam nie tylko Ciebie... Pozdrawiam.

  • NinjaC ponad tydzień temu

    Bardzo fajny pomysł z tym byciem "z wyobraźni". Podoba mi się, że tekst idzie w stronę osoby wymyślonej przez czyjeś pragnienia.

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    Dziękuję, NinjaC, za docenienie tekstu

  • NinjaC ponad tydzień temu

    Graf, trochę byłem winien ;)

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    NinjaC, oj tam, ważne, ze się pośmiałeś...

  • NinjaC ponad tydzień temu

    Graf, dziś jak przeglądam główną to jest więcej powodów do śmiechu. 🤫

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    NinjaC, gdzie?

  • C₁₂H₂₂O₁₁ ponad tydzień temu

    Rzygam wyobrażeniami, jakby ludzie oślepli.

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    Nie oślepli, tylko łatwiej narysować sobie kogoś, dopisać biografię... i trzymać się tego jak pijany płotu, poznać kogoś dużo trudniejsze...

  • Starszy Woźny ponad tydzień temu

    "dopisać biografię"
    dałbym jedynkę, ale jestem skrępowany.
    Nie oceniam.
    NO!

  • Diabelskie Muskuły ponad tydzień temu

    ja też, u Grafi wszystko jest takie brutalne, wg niej to jest pewnie, ta szczera prawda ? która boli, ale trudno. właściwa diagnoza, terapia, lekarstwa. zdrowienie i koniec choroby. człowiek uleczony.
    fajnie, przemyślenia z jej świata, nie pasują do moiego, nie jesteśmy jedynymi konstruktorami rzeczywistości. warto czasem o tym pamiętać, wg mnie.

  • Diabelskie Muskuły ponad tydzień temu

    jak się nazywają tacy bezkompromisowi ludzie ? Il, będzie wiedział. chodzi mi o takich, jtórzy wszystko wiedzą najlepiej, nie nają wątpliwości, bo:
    - i tu cała lista praw, znaków, myśli, kierunków
    zawsze tych właściwych, najwłaściwszych ...

    * **
    największa sportowczyni XXI wieku, mistrzyni prawdziwa, orawdziwa gwiazda światowa i naprawdę fajna dziewczyna, we własnym kraju nie ma odpowiedniego wsparcia, zmaga się z hejtem, dobre słowo pid hej adresem, to raczej rzadkość, jak to możliwe w ogóle ??
    skąd się wzieła ta wiara, w to że wszystko wiem najlepiej i czuję właściwie ??

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    No i przyszli starsi panowie dwaj, i snują... rozwijają się... jak papier toaletowy xD

  • Diabelskie Muskuły ponad tydzień temu

    nie prawda. bo istnieje jeszcze delikatność, a ja jej ostatnio doświadczyłam. i prawdomówność i prawdziwe zwierzenia. i bardzo misie to podoba. i się ucieszyłam, że mam z kimś takim kontakt ... ..

    anie, tylko szydera, brutalne porównania, ostry ton
    jak u ciebie. grafi, w moim odczuciu jesteś przemocówą i brutalistką. naprawdę :/

    popraw się Łukaszenko !!

  • Diabelskie Muskuły ponad tydzień temu

    i to ciągłe wciskanie mnie w ten stary męski garnitur. eh.
    tyle czasu już mnie znasz, dałam ci się poznać na wiele sposobów. jestem dziewczyną, nie nastolatką , starszą kobietą, mam już 41 lat :)
    aty swoje,
    >> ...tylko łatwiej narysować sobie kogoś, dopisać biografię... i trzymać się tego jak pijany płotu, poznać kogoś dużo trudniejsze... <<

  • Diabelskie Muskuły ponad tydzień temu

    😉

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    Taki cwaniaczek, a babskie ciuchy nosi... ot, kabaret xD

  • Diabelskie Muskuły ponad tydzień temu

    ♥️

  • Jimmy tydzień temu

    i tak się piszę wiersze 💪👏👏👏👏

  • Grafomanka tydzień temu

    tak albo inaczej... xD

  • Jimmy tydzień temu

    Grafomanka - oj tak 👏

  • Jimmy 6 dni temu

    Czytam i czytam ❤️

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania