Niby takie zwyczajne przemyślenia o niczym a jednak o wszystkim. Myśle ze prawie każdy miał w życiu okres który może sobie odnieść do tego tekstu. Napisane w zabawnym lekkim stylu mimo ciężkich przeżyć stanowiących temat. 5 :)
Lubię Ciebie w takim nastroju :) Lubię lekkość z jaką przedstawiasz trudne/dołujące (?) tematy, i zapewne dlatego one w ostatecznym rozrachunku takie nie są... To moja anonimka :)
,,dostanę pracę z palcem w d... '' - przy takim szczęściu bohaterki, gdyby nie tytuł, to pomyślałabym, że pozostanie jej tylko takiej pracy szukać :) Żart oczywiście :) Ubawiłam się czytając, co napisałaś. Tak Ci to lekko i zgrabnie poszło, a parasole? Tak, one gubią się same i inne rzeczy też :) 5
Komentarze (17)
Niby takie zwyczajne przemyślenia o niczym a jednak o wszystkim. Myśle ze prawie każdy miał w życiu okres który może sobie odnieść do tego tekstu. Napisane w zabawnym lekkim stylu mimo ciężkich przeżyć stanowiących temat. 5 :)
Naz to były naprawdę lżejsze z moich przeżyć ;))) Miło, że zajrzałeś i dzięki :)
Pomimo dołującej tematyki, za sprawą lekkiego, odrobinę autoironicznego stylu, czytało się przyjemnie : ) 5
A lubię takie dołujące tematy. Na codzień jestem wesoła, w miarę ;) Dzieki:)
Za 5 anonimowe, dzięks
Lubię Ciebie w takim nastroju :) Lubię lekkość z jaką przedstawiasz trudne/dołujące (?) tematy, i zapewne dlatego one w ostatecznym rozrachunku takie nie są... To moja anonimka :)
Dzięki xxECxx :) Będzie ciąg dalszy tej historii :)
Ritha ja wieeem :) jak zobaczyłam tę jedynkę to ucieszyłam się, bo wiedziałam, że będą kolejne części :)
Nie oderwałem wzroku od tekstu nawet na moment. Ciekawe opowiadańie 5 :) Pozdro
Dzięki :)
,,dostanę pracę z palcem w d... '' - przy takim szczęściu bohaterki, gdyby nie tytuł, to pomyślałabym, że pozostanie jej tylko takiej pracy szukać :) Żart oczywiście :) Ubawiłam się czytając, co napisałaś. Tak Ci to lekko i zgrabnie poszło, a parasole? Tak, one gubią się same i inne rzeczy też :) 5
Dziękuję Karola :)
z autopsji?
Owszem, jak większość u mnie :)
Z zaznaczeniem, że to taka, raczej odległa przeszłość
Ritha czyhli jest ok, bo już chciałem sięmartwić :)
Ahahaaa, spokojna głowa, Ritha całkiem nieźle ogarnia lajfa :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania