Ritha
cyt
WIADOMOŚĆ OD ADMINISTRATORA
Witaj Nuncjuszu
Zauważyłem, że często zdarza Ci się używać niecenzuralnego słownictwa w komentarzach i na forum. Użytkownikami Opowi.pl są w dużej mierze osoby młode. Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i powstrzymywanie się od używania niecenzuralnego słownictwa.
Pozdrawiam i zachęcam do dalszego korzystania z serwisu Opowi.pl
Administrator
Nuncjusz Ty "święta kurwo", poczytałam trochę tu i tam, i tylko to mi się rzuciło. Jednakowoż, nie mnie oceniać, bo, że sama klnę to widać nawet w tekstach...
Ritha odżywiam się zdrowo, moje pierdy i półpiderdy służą jeno swawoli i zdrowiu społecznemu, przeważnie są bezwonne, notabene, szczęściem, oprócz mnie, nikt tego nie wącha, aczkolwiek, nie negujmy merkaptanów, bo nic co ludzkie nie winno być nam obce, i wbrew pozorom, piszę to całkiem serio
Ritha już koniec z flirtami i zalotami, jetem zombi i niech tak zostanie
Dla Ciebie Okropnyś albo mój kumpel rówieśnik Twój
na zachętę, artysta niezmierzalny
https://www.youtube.com/watch?v=BTKGD_Iony8
Ritha jesteś młodą atrakcyjną dziewuchą, taka córcia mą, nie ma żadnego sporu, próbuje jeno przekierować Twą uwagę z mej nikczemnej postury na bardziej łakome kąski :)))
Nuncjusz za komplementy dziękuję (avatarem się nie sugeruj, rano wyglądam gorzej), aczkolwiek "ja już nie na spodobanie", co zarazem nie znaczy, że miłych i kulturalnych rozmów czynić nie mogę w jakże inteligentnym gronie opowi, niezmiennie i nieprzerwanie od dwóch miesięcy. :)
Ritha już tak na dobranoc, jedno Ci powiem, kobieta właśnie rano wygląda najpiękniej, i mówię to z autopsji :) dobranoc słoneczko i wierz, że jesteś najpiekniejsza :)
Nuncjusz uwaga ma, bądź spokojny, skierowana jest zawsze w odpowiednich kierunkach. Pragnę zaznaczyć, że to ja gościłam Ciebie pod moim tekstem, nie na odwrót :) Dobranoc Nuncjuszu, my młode kobiety, w piątki o tej porze, u progu weekendu, jeszcze nie sypiamy, gdyż noc tak jak my, jest jeszcze młoda. Baaj
Ritha wiesz...no dla mnie ta noc też jest młoda, ale nie chcę przeciągac struny
mam nadzieje, że nie była Ci moija wizyta niemiła
napisz mi juz tylko dobranoc, żebyś miała ostatnie słowo XD
Muszę Ci napisać, że miewam identycznie czarne myśli : ) Kolejny raz ubawiłam się czytając i mam pytanie: będzie kolejna
część, bo chętnie poczytałabym o pierwszej windykacji : D 5
Kochana kolejna część jest już nabazgrana, kwestia przepisać i ogarnąć wizualnie, może dziś w nocy, może jutro, jak się wyrobię:) Dzięki i bardzo mi miło, że się podobało:)
Komentarze (57)
Też Was kocham, anonimowe piąteczki. Dwa słowa choć?
Tak, nie wiem co powiedziec :3
Ren, zwykle Ci się pyszczol nie zamyka ;P xD A obstawiałam xxECxx :D
Ritha no ale teraz mi sie zamknął ;_;
Ren :***
Ritha kc :3 ;*
Też Cię kc Żabko :* :>
Jestem :) też :)
Moja była druga :)
Bingo ;)
Ritha a chciałam być incognito :)
xxECxx a czemu?
Ritha chciałam napisać coś konstruktywnego i dłuższego, ale jedyne na co mnie dzisiaj stać to na ocenę :(
xxECxx Oki :))) Dziękuję i tak :* Po prostu Was prowokuję "anonimki", bo..mogę :D :*
Czyli czerwona bluzka pomogła :) Naukowcy mieli rację :D Rozważania, co dalej stanie się na tej niecodziennej rozmowie były bezcenne. Wielkie 5 :)
Dzięki :) Zdradzę Ci sekret, w tej samej bluzce zdałam prawo jazdy i mam ją nadal na dnie szafy, jest do "zadań specjalnych" xD
Bluzka do ,,zadań specjalnych'' - świetna sprawa :) I dzięki za zaufanie z tym sekretem :)*
Spox to tak miedzy nami xP
Ok, nikomu nie powiem :D
Prawidłowo :)))
Ps. Biorac pod uwagę, że jestem tu dwa miesiące i zostawiłam prawie dziewięćset nieusuwalnych komentarzy, to ten jeden już naprawdę niewiele zmieni :D
Ritha istnieje opcja, że jak zasłużysz, to Sołtys usunie
Nuncjusz pierd..le to, chociaż to z bluzka można by cofnąć xD
Ritha Sołtys nierychliwy ale sprawiedliwy XD już ongi dostałem odeń monit/widzianke - za wulgaryzmy ;_;
Nuncjusz no i bardzo dobrze :P
Ritha
cyt
WIADOMOŚĆ OD ADMINISTRATORA
Witaj Nuncjuszu
Zauważyłem, że często zdarza Ci się używać niecenzuralnego słownictwa w komentarzach i na forum. Użytkownikami Opowi.pl są w dużej mierze osoby młode. Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i powstrzymywanie się od używania niecenzuralnego słownictwa.
Pozdrawiam i zachęcam do dalszego korzystania z serwisu Opowi.pl
Administrator
oczywiście kajam sie
Nuncjusz Ty "święta kurwo", poczytałam trochę tu i tam, i tylko to mi się rzuciło. Jednakowoż, nie mnie oceniać, bo, że sama klnę to widać nawet w tekstach...
Ritha tak, zauważyłem twe zapatrzenie okropne XD ale nie lękaj sie, Ciebie też kocham :)
Nuncjusz o jaa :) Ale fajnie :) Gdzie miłość wzajemna i dobroć... i tak dalej :)
Ritha tak, jestem jezusem, śdm itd trzeciego dnia pierdnę
Nuncjusz na zdrowie. Pierdź dowoli, wszak wstrzymywać niezdrowo, a przez internet na szczęście bezwonnie :)
Ritha odżywiam się zdrowo, moje pierdy i półpiderdy służą jeno swawoli i zdrowiu społecznemu, przeważnie są bezwonne, notabene, szczęściem, oprócz mnie, nikt tego nie wącha, aczkolwiek, nie negujmy merkaptanów, bo nic co ludzkie nie winno być nam obce, i wbrew pozorom, piszę to całkiem serio
Nuncjusz omg, mnie już nic nie zdziwi... Po bigosie by nie były bezwonne, na stówę xD Miałam jeść kolację, ale... może potem :)
Ritha oblałaś się potem, wybacz:)
na ukojenie
https://youtu.be/Bz8iEJeh26E
Nuncjusz tak, jestem permanentnie spocona, lol
Ritha już koniec z flirtami i zalotami, jetem zombi i niech tak zostanie
Dla Ciebie Okropnyś albo mój kumpel rówieśnik Twój
na zachętę, artysta niezmierzalny
https://www.youtube.com/watch?v=BTKGD_Iony8
Nuncjusz jak byś nie mówił jak Mistrz Yoda, to może by się dało więcej zrozumieć (?)
serio xddddddddddddddddddddddddddddddddd
?
Nuncjusz czy tu na górze jest napisane "Pilotenie" czy jak ? :PPPPPP
Ritha dobra ok xd
przeprazam :)
Nuncjusz zaniechajmy spory w zarodku ;)
Ritha jesteś młodą atrakcyjną dziewuchą, taka córcia mą, nie ma żadnego sporu, próbuje jeno przekierować Twą uwagę z mej nikczemnej postury na bardziej łakome kąski :)))
Nuncjusz za komplementy dziękuję (avatarem się nie sugeruj, rano wyglądam gorzej), aczkolwiek "ja już nie na spodobanie", co zarazem nie znaczy, że miłych i kulturalnych rozmów czynić nie mogę w jakże inteligentnym gronie opowi, niezmiennie i nieprzerwanie od dwóch miesięcy. :)
Ritha już tak na dobranoc, jedno Ci powiem, kobieta właśnie rano wygląda najpiękniej, i mówię to z autopsji :) dobranoc słoneczko i wierz, że jesteś najpiekniejsza :)
Nuncjusz uwaga ma, bądź spokojny, skierowana jest zawsze w odpowiednich kierunkach. Pragnę zaznaczyć, że to ja gościłam Ciebie pod moim tekstem, nie na odwrót :) Dobranoc Nuncjuszu, my młode kobiety, w piątki o tej porze, u progu weekendu, jeszcze nie sypiamy, gdyż noc tak jak my, jest jeszcze młoda. Baaj
Ritha wiesz...no dla mnie ta noc też jest młoda, ale nie chcę przeciągac struny
mam nadzieje, że nie była Ci moija wizyta niemiła
napisz mi juz tylko dobranoc, żebyś miała ostatnie słowo XD
Nuncjusz ja pierd..le xD A mówiła babcia, uważaj co tam robisz w tych Internetach, bo świrów nie brakuje O_o bez odbioru
Ritha bez odbioru?
Próbowałem cały czas byc grzeczny i kulturalny, tak, twoja babcia ma rację
Bez odbioru
Nuncjusz ostatnio powiedziałam Neuro, że jest świrem to się ucieszył.
Ritha nie jestem neurotykiem, jestem sobą :)
spoko, dobranoc
ja jestem Neuro :)
Neurotyk serio?
OKROPNY SPIERDALAJ RYJU
ŚWIĘTA KURWO
Okropny no właśnie Okropny Ty chuju!
Muszę Ci napisać, że miewam identycznie czarne myśli : ) Kolejny raz ubawiłam się czytając i mam pytanie: będzie kolejna
część, bo chętnie poczytałabym o pierwszej windykacji : D 5
Kochana kolejna część jest już nabazgrana, kwestia przepisać i ogarnąć wizualnie, może dziś w nocy, może jutro, jak się wyrobię:) Dzięki i bardzo mi miło, że się podobało:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania