.

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (22)

  • Okropny 17.07.2016

    Ja pierdolę

  • Ritha 17.07.2016

    Ja też, a o co chodzi? :)

  • KarolaKorman 17.07.2016

    Czyli FB przydaje się wszędzie :) Rozbawiłaś mnie tą częścią i zrobiłam się głodna, 5 :)

  • Ritha 17.07.2016

    Ej, true story - szukaliśmy dłużników na fb i na naszej klasie (!) xD Dzięks Karola :)

  • Ritha 17.07.2016

    Dzięki anonimku:)

  • xxECxx 17.07.2016

    'Pewnego dnia koleżanka zasłabła w drodze do pracy. Szpital, komplet badań i co? Przyczyna – skrajne wypłukanie potasu z organizmu. Rokowania – powinna żyć. Zalecenia – banany. Przestraszyliśmy się wszyscy i odpuściliśmy zupki chińskie. Na tydzień. ' - no uśmiechnęłam się :)

    Sam tekst raczej nie jest optymistyczny, ale jak go czytałam - uśmiechałam się. Potrafisz w taki lekki sposób napisać historię, że płynie sie przez nią i w ogólnym rozrachunku, nie czuję się tego przygnębienia. Za krótkie opowiadania piszesz :(

  • Ritha 17.07.2016

    Dziękuję xxECxx :) Wiesz, ta "historia" to... moje życie :) Wyobraźni mi nie brakuje, ale po co mam coś wymyślać, skoro jak to mówią, życie pisze najlepsze scenariusze, a mnie o dziwo kręci relacjonowanie rzeczywistych zdarzeń. Za krótkie? O lol, miło mi bardzo, serio, bo ja je czytam z poczuciem "takie se", no ale widać tyle jestem w stanie w tym momencie z siebie wycisnąć :)

  • xxECxx 17.07.2016

    Ritha mam nadzieję, że kiedyś napiszesz o czymś bardzo pozytywnym. Czuję, że poprawisz mi tym humor :)

  • Ritha 17.07.2016

    xxECxx ok, kiedyś popłynę w wyobraźnię, promise ;)

  • xxECxx 17.07.2016

    Ritha ej... ja chce na faktach autentycznych :)

  • Ritha 17.07.2016

    xxECxx omg, poszperam we wspomnianiach, może coś się znajdzie xD :P

  • xxECxx 17.07.2016

    Ritha :( aż tak źle?

  • Ritha 17.07.2016

    xxECxx po prostu ciężkie tematy mnie nastrajają do pisania, poza tym z perspektywy czasu, mimo wszystko miło wspominam tą pracę. :) Ale nie wróciłabym tam teraz:)

  • xxECxx 17.07.2016

    Ritha myślę, że w realu jesteś bardzo pozytywna osobą :)

  • Ritha 17.07.2016

    xxECxx nie mnie to oceniać:) Ale ogólnie humor dopisuje xD

  • Ritha 17.07.2016

    Kolejna część zacznie się od mojej "fazy" gooorąco polecam XDDD

  • xxECxx 17.07.2016

    Ritha hahaha :) Ja czeeeekam :)

  • Ritha 17.07.2016

    xxECxx. xD

  • dainty 17.07.2016

    Bardzo mi się podoba twój styl pisania :) daję 5 ;)

  • Ritha 17.07.2016

    Dziękuję:)))

  • Angela 29.07.2016

    Przez tekst po prostu się płynie : ) 5

  • Ritha 29.07.2016

    Dziękuję:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania