.Autor: RithaCzytano 587 razyData dodania: 08.08.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 6
Zaloguj się, aby ocenić30
Ode mnie kolejna :) Wesoło macie w tym korpo :) Te ogórki ze smalcem, pogaduchy, a choroba jak sama przyszła, to sama sobie pójdzie :)
Mieliśmy, czas przeszły:) Dzięki Karola:)
Ritha, wiem, że dawno już tam nie pracujesz, czas przeszły, tak mi się jakoś napisało :)
A wiesz, to dobrze :) Nie chciałam, żeby były niejasności xD
Abonimkom też dzięki:)
Ale ja lubie czytac serie Korpo :D to jest takie realistyczne :)
Bo to prawdziwe, lol :) Dzięki dainty ;)
Ritha no wlasnie, dlatego tak to uwielbiam :D
dainty no to cieszę się bardzo :)
Prawdziwe i realne od pierwszej, po ostatnią literkę. Kocham tą historię : ) 5
Jeej! Miło słyszeć :> Dzięki Angela :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (11)
Ode mnie kolejna :) Wesoło macie w tym korpo :) Te ogórki ze smalcem, pogaduchy, a choroba jak sama przyszła, to sama sobie pójdzie :)
Mieliśmy, czas przeszły:) Dzięki Karola:)
Ritha, wiem, że dawno już tam nie pracujesz, czas przeszły, tak mi się jakoś napisało :)
A wiesz, to dobrze :) Nie chciałam, żeby były niejasności xD
Abonimkom też dzięki:)
Ale ja lubie czytac serie Korpo :D to jest takie realistyczne :)
Bo to prawdziwe, lol :) Dzięki dainty ;)
Ritha no wlasnie, dlatego tak to uwielbiam :D
dainty no to cieszę się bardzo :)
Prawdziwe i realne od pierwszej, po ostatnią literkę. Kocham tą historię : ) 5
Jeej! Miło słyszeć :> Dzięki Angela :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania