.

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • KarolaKorman 08.08.2016

    Ode mnie kolejna :) Wesoło macie w tym korpo :) Te ogórki ze smalcem, pogaduchy, a choroba jak sama przyszła, to sama sobie pójdzie :)

  • Ritha 08.08.2016

    Mieliśmy, czas przeszły:) Dzięki Karola:)

  • KarolaKorman 09.08.2016

    Ritha, wiem, że dawno już tam nie pracujesz, czas przeszły, tak mi się jakoś napisało :)

  • Ritha 09.08.2016

    A wiesz, to dobrze :) Nie chciałam, żeby były niejasności xD

  • Ritha 08.08.2016

    Abonimkom też dzięki:)

  • dainty 09.08.2016

    Ale ja lubie czytac serie Korpo :D to jest takie realistyczne :)

  • Ritha 09.08.2016

    Bo to prawdziwe, lol :) Dzięki dainty ;)

  • dainty 09.08.2016

    Ritha no wlasnie, dlatego tak to uwielbiam :D

  • Ritha 09.08.2016

    dainty no to cieszę się bardzo :)

  • Angela 16.09.2016

    Prawdziwe i realne od pierwszej, po ostatnią literkę. Kocham tą historię : ) 5

  • Ritha 16.09.2016

    Jeej! Miło słyszeć :> Dzięki Angela :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania