.

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • KarolaKorman 15.08.2016

    I teraz sama możesz odpowiedzieć sobie na pytanie: Czy warto się przejmować? Kolejna świetna część, 5 :)

  • Ritha 16.08.2016

    Dzięki Karola :)

  • Okropny 16.08.2016

    "Jak w liceum na fizyce" "jak na uniwerku na gramatyce opisowej" :)

  • Ritha 16.08.2016

    No widzisz, wszędzie można trafić na taką flądre:/

  • Okropny 16.08.2016

    Ritha ale ja uwielbiałem obie te panie

  • Ritha 16.08.2016

    Okropny serio? Ale to tak z wyglądu, czy dlatego, że ryczały na całą salę? :)

  • Okropny 16.08.2016

    Ritha nie wiem, po prostu je lubiłem i szanowałem, mimo że były groźne. Pani doktor z GO chyba nigdy nie podniosła głosu... A ostra była jak cysterna pełna zatopionych w galarecie żyletek.

  • Ritha 16.08.2016

    Taa, po prostu ciągnie okropny do okropnego xP
    Okey, ja od matmy też miałam groźną i to bardzo i ją lubiłam, ale ta od fizyki była lekko nawiedzona. :I

  • Okropny 16.08.2016

    Ritha ta z fizy w lo rzucała w nas różnymi przedmiotami.

  • Ritha 16.08.2016

    Okropny serio? xD Czym oberwałeś?

  • Okropny 16.08.2016

    Ritha kolega dostał oprawnym w skórę terminarzem, ale standardowo to kreda latała i inne pierdolety.

  • Ritha 16.08.2016

    Okropny xD

  • Angela 16.09.2016

    Kiedy zorientowałam się o co chodziło w tytule rozdziału omal nie padłam. Ładna mi dama : ) 5

  • Ritha 16.09.2016

    Polecam #7 ;) Tam jest więcej o białej damie :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania