Ritha nie wiem, po prostu je lubiłem i szanowałem, mimo że były groźne. Pani doktor z GO chyba nigdy nie podniosła głosu... A ostra była jak cysterna pełna zatopionych w galarecie żyletek.
Taa, po prostu ciągnie okropny do okropnego xP
Okey, ja od matmy też miałam groźną i to bardzo i ją lubiłam, ale ta od fizyki była lekko nawiedzona. :I
Komentarze (14)
I teraz sama możesz odpowiedzieć sobie na pytanie: Czy warto się przejmować? Kolejna świetna część, 5 :)
Dzięki Karola :)
"Jak w liceum na fizyce" "jak na uniwerku na gramatyce opisowej" :)
No widzisz, wszędzie można trafić na taką flądre:/
Ritha ale ja uwielbiałem obie te panie
Okropny serio? Ale to tak z wyglądu, czy dlatego, że ryczały na całą salę? :)
Ritha nie wiem, po prostu je lubiłem i szanowałem, mimo że były groźne. Pani doktor z GO chyba nigdy nie podniosła głosu... A ostra była jak cysterna pełna zatopionych w galarecie żyletek.
Taa, po prostu ciągnie okropny do okropnego xP
Okey, ja od matmy też miałam groźną i to bardzo i ją lubiłam, ale ta od fizyki była lekko nawiedzona. :I
Ritha ta z fizy w lo rzucała w nas różnymi przedmiotami.
Okropny serio? xD Czym oberwałeś?
Ritha kolega dostał oprawnym w skórę terminarzem, ale standardowo to kreda latała i inne pierdolety.
Okropny xD
Kiedy zorientowałam się o co chodziło w tytule rozdziału omal nie padłam. Ładna mi dama : ) 5
Polecam #7 ;) Tam jest więcej o białej damie :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania