.

 

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (12)

  • Freya 09.09.2016

    Bardzo specyficzna robota, w pierwszej chwili można pomyśleć, że to "dom wariatów". Pracownicy firmy windykacyjnej są w równym stopniu maltretowani jak dłużnicy. Nie wiadomo kto jest wart większego współczucia, może żadna ze stron tego konfliktu interesów. Wygranym jest jakiś system finansowy, a cała resztą uczestników to jego narzędzia i marionetki. Trochę smutnawy kawałek i wymaga cofnięcia się do części pierwszej, ale i tak lubię te twoje bazgroły. Pokazują treści ukryte i pracownicy tych firm także pewnie starają się wepchnąć je z pamięci. Pozdrawiam

  • Ritha 10.09.2016

    Wszystko się zgadza, dziękuję za wizytę :) Pozdrawiam :)

  • KarolaKorman 09.09.2016

    Kolejna świetna część :) Choć nie bardzo jest się z czego śmiać, czytałam z uśmiechem i wyczytałam, że z jednej strony cieszysz się, że to przeszłość, a z drugiej fajnie powspominać, 5 :)

  • Ritha 10.09.2016

    Ja pisałam z uśmiechem ;) Trzeba mieć dystans, nie? Dzięki Karola, miło, że zaglądasz :)

  • Okropny 10.09.2016

    Jedna piątka jest moja!

  • Ritha 10.09.2016

    Zostawiłeś ją pod moim tekstem, więc ta piątka już jest moja!

  • Okropny 10.09.2016

    Ritha trudno się kłócić z taką logiką

  • Ritha 10.09.2016

    Okropny prawda :> Tak czy siak dzięki ;)

  • Ritha 10.09.2016

    Innym anonimkusom też dzięks:) jesteście zajebiści xP

  • Ritha 10.09.2016

    Ależ mnie kręcą te jedynki, mrau... Jeszcze jedną poproszę :>

  • Angela 18.09.2016

    Zostawiam 5 i nic od siebie nie dodam. Może tylko wielgachny uśmiech : D

  • Ritha 18.09.2016

    Dzięki :D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania