```

`

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (31)

  • Akwadar 02.10.2023

    Tekst nie zasługuje na jedynkę... czemu więc?
    " To był dzień, w którym wiosna siada na kołnierzach zimowych kurtek, tuląc do twarzy. " - jakieś niezrozumiałe to zdanie, kogo lub co tuląc?

  • Grafomanka 02.10.2023

    ''tuląc się do twarzy''

  • Akwadar 02.10.2023

    Grafomanka skąd wiesz, że "się", a może "je" tuląc, znaczy te kołnierze?
    Wolałbym, aby autor wyjaśnił... albo autorka ;)

  • Grafomanka 02.10.2023

    Akwadar, niech więc wyjaśnia, kim by nie był/a...

  • Zenza 02.10.2023

    Grafomanka się.

  • Zenza 03.10.2023

    Akwadar wiadomo, że oceny są tutaj wyrazem uczuć dla autora, nie tekstu. Piszę dla własnej przyjemności, a jeśli jeszcze komuś się spodoba i da temu wyraz w komentarzu, to jestem zachwycony.
    "Się" mi nie zmieściło, bo było 101. Pomyślałem, idąc za radami Dekaosa, że "się" nie jest w tym miejscu istotne, można je sobie dopowiedzieć. Wiem, poszedłem na łatwiznę.

  • Akwadar 03.10.2023

    Zenza ano poszedłeś... "się" wcale nie jest takie złe, jak próbują o nim mówić ;)

  • Grafomanka 02.10.2023

    A tekst dobry, jak zawsze...

  • Zenza 03.10.2023

    Pięknie dziękuję :)

  • LBnDrabble 02.10.2023

    Witamy w Bitwie i dziękuję za odzew. Powodzenia!

    Literkowa

  • W trakcie czytania zakładałem, że będę mógł podsumować, jako że treść w formie się niespecjalnie mieści, gdyby nie ostatnie zdanie. Potem jakbym miał déjà vu, jakbym już to kiedyś czytał, ale jeśli, to gdzie?

  • Zenza 03.10.2023

    Stereo nie myśl o tym, bo cię głowa rozboli. Wszystko już zostało napisane, a my wciąż na nowo odtwarzamy te same role.

  • Zenza, Wiem, bo wszystko jest wydarzone, przeszłość, przyszłość i teraźniejszość, możemy wskakiwać do bliskich światów równoległych, nieznacznie różniących się miedzy sobą, zupełnie nieświadomie.

  • Zenza 03.10.2023

    stereo_dream-dolby-C a co do drabble to moje pierwsze w życiu i zgadzam się, że forma odstaje. Ale tak sobie pomyślałem, że nie ma się co przejmować. Trzeba pisać co w sercu gra, nie przejmując formą. Mogłem tego nie nazywać drabble, ale wiesz - konkurs. Żal nie wziąć udziału. Następnym razem bardziej się postaram. Omm.

  • Zenza, To jest drabble, ale się wydaje, że treść się na pewno nie pomieściła, a ileś sekund później, zaskoczenie, że jednak, czyli ciekawy zabieg.

  • Konkursy, tak, ja już brałem w nich udział, kiedyś.

  • Dekaos Dondi 03.10.2023

    Zenza↔Zapewne owa rękawiczka, nie mogła tego dnia, uznać za stracony. Przeczytawszy ów tekst, mam podobne odczucia, że tak rzekłem dziwnie. I znowu nieco magią trąci:)
    To szczególnie→"Gdy patrzyliśmy w słońce, palce stały się horyzontem, poza który nie sięgał wzrok"
    Pozdrawiam😀:)

  • Pasja 06.10.2023

    Kiedyś dziecko powkładało mi w paluchy rękawiczki biżuterię. Pogodziłam się z losem i jaka radość, kiedy w jesieni je odnalazłam. U ciebie szuflady zamykają i otwierają chwile. Rękawiczka nigdy nie pozostawia odcisków palców, może dlatego jest ważna.

    Miłego dnia

  • LBnDrabble 09.10.2023

    Rozpoczynamy głosowanie. Zapraszamy na Forum:
    https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/

    Głosujemy według zasady: 3 - 2 - 1 - plus uzasadniamy dlaczego? Komentujemy i zostawiamy ślad.
    Czas do soboty /23.59/

    Literkowa życzy przyjemnej lektury

  • Margerita 10.10.2023

    Fajne

  • Poncki 10.10.2023

    Swojski w moim odczuciu obraz namalowałeś mimo, że całość wyobrażam sobie, że dzieje się przy bramie głównej Wawelu.

  • Margerita 10.10.2023

    dzięki

  • Poncki 10.10.2023

    Margerita za co Marg mi dziękujesz?

  • Margerita 11.10.2023

    Poncki za nic myślałam, że to do mnie

  • Poncki 11.10.2023

    Margerita acha, to miłe😃

  • Ciekawe, bardzo ciekawe. Nieprzewidywalne i nieoczywiste. Gratuluję i pozdrawiam serdecznie 🙂

  • Zenza 13.10.2023

    Dzięki :)

  • LBnDrabble 14.10.2023

    Jeszcze zdążysz do północy, aby zagłosować!!! Zapraszamy na Forum:
    https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/#reply

    Literkowa

  • Ocalić Myśl 14.10.2023

    Ciekawe ujęcie tematu! Pozdrawiam serdecznie. :)

  • Zenza 14.10.2023

    Pozdrawiam równie serdecznie :)

  • LBnDrabble 20.10.2023

    Zapraszamy do wzięcia udziału w LBnDrabble!
    Tematy do wyboru:
    1. Iluzja wiedzy (pewności).
    2. Diament w popiele.
    W tekście można zamieścić obydwa tematy, albo jeden z dwóch. Do wiadomości! Piszemy jedno drabble.
    Piszemy do 22 października, do północy. Zatem do dzieła!
    Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania:
    https://www.opowi.pl/konkursy/
    https://www.opowi.pl/profil/lbndrabble/opis
    Liczymy na Ciebie!
    Literkowa

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania