LBnDrabble nr 53 Pożądanie
Pożądam wszystkiego, co obce, pożądam wszystkiego, co czyjeś. Z pragnienia oczy mi ciemnieją, z pragnienia tlenu mi brakuje. Łaknę wszystkiego, co staje na mojej drodze: żony sąsiada, samochodu przyjaciela, willi prominenta, ekskluzywnych wakacji największego wroga…
Dlaczego ja tego nie mam?! Dlaczego?! To wszystko mi się należy! Dajcie mi teraz! Dajcie mi więcej!
Mordercze pożądanie zaciska mi gardło, wykrwawia moje rozdygotane serce, zatruwa obolałą duszę, zamyka w ciemnej szafie, gdzie z poczucia braku aż siwieję.
Ludzie, ja cierpię!
Ludzie, pomóżcie!
Zaraz zwariuję!
Przed rozległym zawałem ratuje mnie tylko jedno. Są na tym świecie ludzie, którzy pożądają tego, co do mnie należy…
Komentarze (23)
Zajefajnie o zawistnikach 👍🙂
Dziękuję za komentarz. Bardzo mi miło :)
Super! Witamy w Bitwie i życzymy powodzenia!
Zapraszamy do Prozy i Rymów
Literkowa
Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie :)
Ale fajne... uśmiałam się👏
Dziękuję i cieszę się, że sprawiłam Ci radość. Miłego dzionka :)
i tak się napędzają wzajemnie... No, całkiem niezłe
Dziękuję za komentarz. Wszystkiego dobrego 🙂
Nazbyt pożądanie bywa uciążliwe dla zdrowia psychicznego. Po, co się tak katować?
Pozdrawiam
Tego i ja nie wiem, ale skoro inni ludzie tak lubią... Dziękuję za komentarz. Pozdrawiam serdecznie :)
Urszula Pieńkowska↔Ano właśnie. Jeżeli inni pożądają i by wyzwolili ją, od tego, co na początku,
a szczególnie później, to krzyż im na drogę. Spokojniejsze życie, bez zazdrości, a tym bardziej zawiści.
Tak jakoś pomyślałem:)→Pozdrawiam🙂
Uczcijmy spokój, minutą spokoju! Dziękuję za komentarz i życzę wszelkiej pomyślności :)
Rozpoczynamy głosowanie. Zapraszamy na Forum:
https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/
Głosujemy według zasady: 3 - 2 - 1 - plus uzasadniamy dlaczego? Komentujemy i zostawiamy ślad.
Czas do soboty /23.59/
Literkowa życzy przyjemnej lektury
Dziękuję 🙂
Hehe przewrotnie😃 jak to mówia: "nie bądź taki do przodu bo ci z tyłu zabraknie" a "strzeżonego pan Bóg strzeże"
Fakt, trochę przewrotnie. Dwie strony medalu. Dziękuję za komentarz. Pozdrawiam serdecznie 🙂
Trudno mi się odnieść, zbyt nie żądam, trochę fizycznie pożądam, ale kształtowane ewolucyjnie to takie. Trudno mi zrozumieć zawiść, ale rozumiem nienawiść, nie rozumiem zazdrości, ale ja jestem wycofany społecznie, nie będę rozumiał więcej jeszcze.
A ja myślę, że Ty rozumiesz bardzo wiele... Dziękuję za komentarz. Pozdrawiam serdecznie 🙂
Urszula Pieńkowska, E, nie miałbym odwagi tak myśleć.
Smutne, że w pędzącym świecie ludzie czasami zapominają, co jest naprawdę ważne. Dzięki za sposób ujęcia tematu. Pozdrawiam serdecznie. :)
Smutne, bardzo smutne... Dziękuję za komentarz. Pozdrawiam serdecznie 🙂
Zapraszamy do wzięcia udziału w LBnDrabble!
Tematy do wyboru:
1. Iluzja wiedzy (pewności).
2. Diament w popiele.
W tekście można zamieścić obydwa tematy, albo jeden z dwóch. Do wiadomości! Piszemy jedno drabble.
Piszemy do 22 października, do północy. Zatem do dzieła!
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania:
https://www.opowi.pl/konkursy/
https://www.opowi.pl/profil/lbndrabble/opis
Liczymy na Ciebie!
Literkowa
Zapraszamy do wzięcia udziału w LBnDrabble!
Tematy do wyboru:
1. SAMOTNY POWIEW
2. NADZIEJA GRZECHU
W tekście można zamieścić obydwa tematy, albo jeden z dwóch. Do wiadomości! Piszemy jedno drabble.
Piszemy do 13 listopada, do północy. Zatem do dzieła!
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania:
https://www.opowi.pl/konkursy/
https://www.opowi.pl/profil/lbndrabble/opis
Liczymy na Ciebie!
Literkowa
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania