Poprzednie części: LBnR 0 - Kiepskawy wierszyczek o niczym szczególnym
LBnR -1 - Ciasto
jakby tak ulepić człowieka z mąki
nie z gliny, prochu, żebra, etc.
dodać masła, mleka, curku, etc.
i wypiec
czy byłby słodki i pulchny?
a może z kruszonką? albo z polewą?
a jeśli byłby lekkim puszkiem z rodzynkami?
może dałby się przekroić i pokazałby warstwy?
i czy zawsze wychodziłby dobry?
czy jednak robiłyby się czasem zakalce?
Następne części: LBnR -6 - „Moje ciało murem podzielone”
Komentarze (3)
Całkiem fajne 🙂
I'm baked — nabiera zupełnie innego znaczenia!
Wyszedłby Ciastek. 😆
Dzień dobry, rozpoczynamy głosowanie! https://www.opowi.pl/forum/glosowanie-literkowa-bitwa-na-rymy-bez-w478/#reply Zapraszam do oddania głosów. Przypominam również, że uczestnicy głosują obowiązkowo - w przeciwnym razie ich teksty otrzymają punkty minusowe (dokładnie -3)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania