Poprzednie częściLBnR -6 po obu stronach

LBnR -8 Zaproszenie!

Do Wszystkich!

 

Tym razem proponuję tematy, w których będzie można się zgubić, odnaleźć albo utknąć gdzieś pomiędzy.

 

„Nie ma mnie w tym zdaniu”

„Między piętrami życia”

„Nie wiem, kim jestem i to się nie zmienia”

„Nienawiść przewlekła”

 

Tekst wrzuć do północy 12.07.2026

https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-rymy-10-linki-do-w422/

Głosowanie potrwa do 19.07.2026.

 

Jeśli odnajdziesz się w tej edycji, zachowaj spokój. Jeśli nie – tym bardziej :)

Życzę Wam powodzenia i obfitej weny!

 

A przy okazji chciałabym się również pożegnać z Opowi.

Spędziłam tutaj wiele wartościowych chwil, poznałam kilka naprawdę wrażliwych, utalentowanych i inspirujących osób, za co jestem bardzo wdzięczna.

Jednak coraz częściej mam poczucie, że nie jest to już miejsce dla mnie. Coraz rzadziej odnajduję się w atmosferze części dyskusji i sposobie komunikacji, jaki bywa tu obecny. Cenię rozmowę opartą na wzajemnym szacunku, uważności i życzliwości, a tego zaczęło mi brakować.

Nie chcę nikogo oceniać ani uogólniać. Na portalu są osoby, których teksty czytam z przyjemnością i które darzę sympatią. To właśnie dzięki nim będę wspominać ten czas dobrze.

Dziękuję za wspólne czytanie, komentowanie, inspiracje i wszystkie literackie spotkania.

Życzę Wam wielu dobrych tekstów i czytelników, którzy potrafią je usłyszeć.

 

Dusza_boli

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (2)

  • Starszy Woźny godzinę temu

    Moja dusza boli i serce pochlipuje.
    Trzymaj się zdrowo.
    NO!

  • Grafomanka

    ''Jednak coraz częściej mam poczucie, że nie jest to już miejsce dla mnie.''

    Tutaj jeszcze, w miarę, normalne komentarze, pomijając wulgarne wypowiedzi, na które nie ma co patrzeć, bo wynikają z frustracji albo braku szacunku. Trzeba robić swoje i tyle... na innych portalach jedyne co znajdziesz, to poklepywanie się po pleckach, a to nie rozwija, tylko cofa... nawet tutaj widać, ile poklepywanych osób stanęło w miejscu...

    Ale to Twoja decyzja. Ja uważam, że jesteś potrzebna na tym portalu, bardzo dużo wnosisz swoimi publikacjami i dużo zabierzesz - odchodząc.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania