LBnR -8 Zaproszenie!
Do Wszystkich!
Tym razem proponuję tematy, w których będzie można się zgubić, odnaleźć albo utknąć gdzieś pomiędzy.
„Nie ma mnie w tym zdaniu”
„Między piętrami życia”
„Nie wiem, kim jestem i to się nie zmienia”
„Nienawiść przewlekła”
Tekst wrzuć do północy 12.07.2026
https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-rymy-10-linki-do-w422/
Głosowanie potrwa do 19.07.2026.
Jeśli odnajdziesz się w tej edycji, zachowaj spokój. Jeśli nie – tym bardziej :)
Życzę Wam powodzenia i obfitej weny!
A przy okazji chciałabym się również pożegnać z Opowi.
Spędziłam tutaj wiele wartościowych chwil, poznałam kilka naprawdę wrażliwych, utalentowanych i inspirujących osób, za co jestem bardzo wdzięczna.
Jednak coraz częściej mam poczucie, że nie jest to już miejsce dla mnie. Coraz rzadziej odnajduję się w atmosferze części dyskusji i sposobie komunikacji, jaki bywa tu obecny. Cenię rozmowę opartą na wzajemnym szacunku, uważności i życzliwości, a tego zaczęło mi brakować.
Nie chcę nikogo oceniać ani uogólniać. Na portalu są osoby, których teksty czytam z przyjemnością i które darzę sympatią. To właśnie dzięki nim będę wspominać ten czas dobrze.
Dziękuję za wspólne czytanie, komentowanie, inspiracje i wszystkie literackie spotkania.
Życzę Wam wielu dobrych tekstów i czytelników, którzy potrafią je usłyszeć.
Dusza_boli
Komentarze (2)
Moja dusza boli i serce pochlipuje.
Trzymaj się zdrowo.
NO!
''Jednak coraz częściej mam poczucie, że nie jest to już miejsce dla mnie.''
Tutaj jeszcze, w miarę, normalne komentarze, pomijając wulgarne wypowiedzi, na które nie ma co patrzeć, bo wynikają z frustracji albo braku szacunku. Trzeba robić swoje i tyle... na innych portalach jedyne co znajdziesz, to poklepywanie się po pleckach, a to nie rozwija, tylko cofa... nawet tutaj widać, ile poklepywanych osób stanęło w miejscu...
Ale to Twoja decyzja. Ja uważam, że jesteś potrzebna na tym portalu, bardzo dużo wnosisz swoimi publikacjami i dużo zabierzesz - odchodząc.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania