Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!
Loczki
Nie wiedziała jak żyć, ani gdzie wsadzić głowę, żeby znikły wszystkie obrazy z przeciążonej, rozgrzanej do białości czaszki. To już nie było przedszkole, a poważny problem emocjonalny, który rozpierdalał ją od środka na drobne kawałki.
Dlatego szalała i śniła co dzień swój sen wariata. Niezmienny od lat.
Oto on wraca, mówi, że kocha. Będą znowu razem, już teraz do końca, bez względu na wszystkie okoliczności, bo on zrozumie, że to przez niego i dla niego straciła rozum, traciła siebie, stając się maszynką do zadawania bólu. Chociaż czy krzywdziła kogoś? Przecież tak naprawdę ją tylko kurewsko wszystko bolało, a najbardziej jego odrzucenie.
Czy można wszak, z dnia na dzień, ot tak po prostu odejść, jakby nigdy nic ich nie łączyło? Nie można, dlatego będzie mu przypominać, chodzić za nim i rzucać w twarz przeszłość. Każdy wspólny dzień. I będzie to robić dopóki on nie ogarnie, że tylko ona jest w stanie dać mu szczęście.
A te wszystkie kurwy, które gdzieś się przy nim kręcą, załatwi perfekcyjnie. Ona wie jak sobie z takimi radzić, głupków nie brak, zawsze ktoś pomoże, wystarczy dobrze rozegrać akt dramatu, zrobić z siebie ofiarę. Ona to umie, później będzie się śmiała, może nawet razem z nim, bo trzeba, żeby docenił jej spryt i przebiegłość.
Tak, tak właśnie zrobi. I choćby miała wleźć do piekła, postawi na swoim.
Przecież ona to potrafi...
Komentarze (221)
http://www.opowi.pl/masakra-opluwajaca-polakow-pisarka-a55116/#comment-510798
https://www.youtube.com/watch?v=IT_lXvSB83A&list=LL3KY5q6AWzWj59CCUeL-SeA&index=27
http://www.opowi.pl/masakra-opluwajaca-polakow-pisarka-a55116/#comment-510753
http://www.opowi.pl/zapalniczka-a55126/#comment-510792
https://www.youtube.com/watch?v=ASdNX8QbfM8
https://www.youtube.com/watch?v=n7fXVp9YNQw
http://www.opowi.pl/masakra-opluwajaca-polakow-pisarka-a55116/#comment-510703
Długo myślałam o tym, jak do Ciebie napisać, tak abyś nie poczuła się urażona, ale jednocześnie byśmy się dobrze zrozumiały.
Nie jestem Twoją terapeutką, ale to nie kwestia wyboru - terapeuta pracuje nawet, gdy ma wolne. A ja mam, z powodów osobistych, zdrowotnych. O czym wspominałam, więc nowość żadna.
Nie mam zamiaru Cię prostować, spokojnie. Bądź sobie taką jaka jesteś, po świecie wielu Borderów chodzi bez żadnej diagnozy i terapii, żyją sobie, tako i Ty żyj.
Nie mam zamiaru Cię przekonywać, że świat cały nie jest przeciw Tobie i że nie każdy knuje, zastawia na Ciebie pułapki.
Nie mam zamiaru też Cię przekonywać, że cały świat wirtualny, portale, są stworzone nie po to, by knuć spiski przeciwko Tobie.
O jednym tylko pomyśl. I to też moja prośba. Nie bierz do siebie, bo lubię Cię na swój sposób. Ale z powodu zdrowia, potrzebuję spokoju.
Dlatego, nie wnikając w powody i przyczyny mojej prośby - po prostu zostaw mnie i Janka w spokoju.
Janka wyglupy podniosłaś do rangi tragedii, spisku i napaści - niepotrzebnie. Janek chciał tylko, żebym się trochę wyluzowala. A wie, że lubię wyglupy. Zły kierunek wybrał, prosiłam, by tego nie robił Twoim kosztem.
Ale... I tu już Ci się opowiadać nie muszę, bo wkraczamy na mocno prywatne tematy.
Tak więc, wstrzymaj swe rumaki.
Życie nie toczy się wokół portali.
Tuż obok jest zwykłe życie, czasem bardzo paskudne.
Trzymaj się ciepło Elu.
Tak, wszyscy wokół robią źle, chociaż prosisz ich by tego nie robili, bo ty dobra przecież jesteś. Przyłożyć do rany i ... gangrena murowana.
Twoje gierki są prymitywne, a ty przewidywalna do bólu. Ty terapeutką? Dobre! Nie wystarczy patrzeć jak pracują terapeuci, to wymaga nauki i wiedzy, czyli czegoś o czym bladego pojęcia nie masz.
Yanko, niedobry nie posłuchał swojej mistrzyni... kogo ty chcesz oszukać? Zagrzewałaś go do boju niczym ranna lwica, bo żeś sobie ubzdurała, że jestem twoją rywalką...
Ale płacz, Halmar, może ktoś ci uwierzy, głupich nie brak...
Elu, ja znam Twój stan od podszewki. Nie ma o co kruszyć kopii. Kochana Ty na swój sposób. Jak każdy z pogranicznym zaburzeniem osobowości.
I nie twierdzę, żem dobra. W sensie - jako człowiek. Myślę, że brakuje mi wiele do doskonałości. Ale staram się. Otwieram na nowe, na inne... Mam swoje słabości i nie kryję się z nimi.
Nie ubzdurałam sobie, żeś rywalką. Wiem, że nie - od samego początku. Twój typ osobowości odrzuca, nie przyciąga. To nie żaden zarzut, ni kalumnie. Stwierdzenie faktu jeno.
Dobry człowiek się pozna. Nie podejdzie ku Tobie, boś agresywna strasznie. A kto chciałby podejść do takiego wściekłego psa? Wybacz, że tak otwarcie piszę, tu, na forum. Ale gdy pisałam Ci prywatnie, odpisywałaś "spierdalaj idiotko".
Ja się nie zrażam, ale zauważyłam, że komunikacja prywatna nie ma na Ciebie żadnego oddziaływania. A ja jestem elastyczna jako terapeuta. W dzisiejszych czasach potrzeby ludzi są inne niż wtedy, gdy studia kończyłam i zaczynałam pracę... Trzeba z duchem czasu iść, Elu.
Klasa... Ładnie powiadasz... A przecież doskonale wiesz, boś niegłupia - anonimowość kusi, by głupoty wyczyniać. Nie tylko Twoja to jest domena... Mnie się udzieliło troszkę. Ale tylko tu, na opowi.
Pięknie kłamiesz, ale nikogo to już nie dziwi, ani podejrzewam rusza... pokaż te wiadomości, gdzie ci pisałam ''spierdalaj idiotko''... gdybyś takowe miała już dawno być się nimi pochwaliła.
Owszem zaczęłaś się tłumaczyć na pw jaka ty dobra, a yanko niedobry - odpisałam ci, żebyś pocałowała mnie w cztery litery...
Do telefonu zaufania wystarczy przejść szybkie przeszkolenie, o czym ty świergotasz?
Elu, naprawdę chcesz, bym ujawniła naszą prywatną korespondencję?
Niestety, nie mogę, bo kodeks terapeuty zabrania. Ale Ty możesz.
Elu, ja naprawdę nie chcę dla Ciebie źle. Ty nie jesteś zła, o czym Ci od początku mówiłam. Także i innym. Twoje rzuty chorobowe nie są mi obce. Mam praktykę przebogatą.
Dlatego proszę, nie denerwuj się. Ja już Cię nie niańczę. Masz wolną rękę.
Na opowi jej się udzieliło, a na innych nie... można skonać ze śmiechu. ty naprawdę myślisz, że ludzi z opowi nie ma na innych portalach, gdzie wyczyniałaś to samo co tu? Marzysz Halmar...
Kodeks terapeuty... hahaha
Nie można pokazać czegoś, czego się nie ma, ot ból...
Elku, Tyś kochana, jak się złościsz, nic nie poradzę, ze kocham dewiantów. Nie byłabym dobra w zawodzie, gdybym takich jak Ty dewiantów nie kochała.
Ano, krzykaj sobie - to Ci ulgę przynosi, Wiem,
Ty się zacznij modlić, żebym ja ''rzutem chorobowym'' nie wniosła ci sprawy do sądu, bo ja nie Tjeri... i mnie twoje ''rzuty chorobowe'' nie będą obchodziły...
Elu... Jak byś wiedziała, ilu moich podopiecznych straszyło mnie sądem... Kochana Ty. Pisz pozwy już teraz. Jak masz ryzę A4 papieru, leć, drukuj ile wlezie.
Czyż ja nigdy już spokoju nie zaznam? Ano nie... Moje Kochane ciągle rzuty chorobowe majo :) Cudne to je, z drugiej strony patrząc.
Masz, Elu, se posłuchaj tego https://www.youtube.com/watch?v=IArlt0S7Dx4
No cóż, adwokaci też muszą żyć... a przy nich może i ty się nauczysz.
Ze znalezieniem świadków też problemu nie będzie, są dowody tutaj i są ludzie, których gnębiłaś... Taka to anonimowość w sieci...
Elu, adwokaty na moje nazwisko mrużą tylko oczy i krzywią wargi w uśmiechu.
Pisz se, Kochana, pisz.
Słodkie Ty dziecię, chocia się uważasz za młode, jednakże nieco zębem starości naruszone... Ano, nie moja brocha i nie moja argumentacja.
Dla mnie Ty kochane dziecię. Bym Cię do serducha przytuliła, aż byś się roztopiła jak wosk.
Tak, na twój widok każdy pada na twarz... ano sprawdzimy.
Baw się dobrze.
Elku, sprawdzaj se :) Gdybyś wiedziała, że w informatyce także niegłupia jestem, nawet byś nie podnosiła argumentu wyszukiwania :) Ano, w tem sektorze jeno z Jankiem możem se pogadać.
Słońce, nie szalej. Dla własnego zdrowia - zalecam spokój. I życzę Ci słoneczka, moje Ty Kochane.
angelika czekała A ja mam do ciebie takie pytanie: czy to ty stworzyłaś fikcyjne konto alchemika na fb?
Ano, rozbawiłaś mnie znów i spaćkać mnie się nie chce :))) Niegupia Ty, ale strasznie mało na ludziach się znasz. I na informatyce - to już wcale :) Okej, będę Ci szczerością sypać w oczy, jako i piaskiem jakim... Dziecino, w trakcie naszej rozmowy 9 razy zmieniłam adres IP. Wiesz, co to IP?
No dobra, bo ze śmiechu padam. Tako i spaćkać se pójdę zaraz.
refluks Dobrze kąbinujesz, Dobrosławo. Ale nie, akurat tem się pochwalic nie mogu. Sama myślałam, że to Alchemik dostał szajby jakiekejś.
Ale twierdzi, że nie un.
Siem podublowało, bo pijanam troszku.
IP możesz sobie zmieniać... znaleźć ciebie można chociażby przez Piotrka... i takie podam namiary. Reszta nie do mnie należy.
angelika czekała Jak już tak ślipisz w mój profil na fb z zainteresowania mną, to ci mogę przesłać zdjęcia obsranej przez koty kuwety. Internetowy ścierwojadzie.
Elku, Tyś gupia jak wiadro ze sikami, co my se z Jankiem czymamy pode drzwiami.
Piotrek i namierzanie... Śmiszna Ty.
Do namierzania potrza pozwu na milicyję, po IP się nie pozna jakis admin portalowy.
A milicyja takie zgłoszenia spuszcza w kibel.
betti Oj, betitina. Jak mówią we lubelskiem, gówno wisz, bo w nogach śpisz. Ona taka dobra we komputerystyce, że się biją o nią wszelkie firmy z branży zabezpieczeń na świecie, a może nawet i w Bangladeszu.
refluks ano, podglądam Cię, bo kociara jestem. W tem złego nie ma nic.
Kupy kociąbrów wrzucaj, popaczam se.
refluks Tyś moja idol. Elku, była se taka, zwała sie Miriam. Una miała kutasika między nogamy. Może by Ci przypasowała.
angelika czekała Wiesz, Halmar, podziwiałam cię. Bo świetnie piszesz. Rozmieniłaś się na drobne. Już zapomniałam twoje utwory, a pamiętam tylko dym z niedawna i teraz mizianie się z jasiem. Skoro tak chcesz być zapamiętana. Twój wybór.
refluks a co Tobie przeszkadza me mizianie się z Jankiem? Un taki sam Słowianin, w Bohu un, jako i ja.
Zobaczymy, co szkodzi się przekonać...
Elku, lataj se sprawdzać. W momęcie naszej rozmowy 15 razy zmieniłam IP :))
Ni wim po co, ale Janek mówił że trza.
A ja Janka słucham.
Chocia ja nic do ukrycia nie mam :)))
Lataj Elku ku posterunkowi milicyi.
angelika czekała Dodaj jeszcze włamy na konto fb i portalowe (piszemy.pl) - choć to ostatnie nie mnie.
Ja? Od czego adwokaci? Bez przesady...
Nazbiera się niemało, kiedy jeszcze inni pokrzywdzeni się odezwą...
Tjeri Głupia dziewucho, To akurat nie ja, Ale żałuję. Se teraz myślę, że jak bym ci pizdko zrobiła śmigło na fb, to byś nawt nie zaskamlała tu.
Umiem takie rzeczy, ale mam pewne wartości. Gówna nie ruszam, jak spadło z tyłka kogoś, kogo kochałam.
Więc zawrzyj gębę, pókim dobra - wiesz skund cytat. cipko? Ano i se odleć gdzieś.
angelika czekała Jasne że nie Ty :)))
Tjeri Ty cipko naprawdę myślisz, że ja? Dżizas... Niech mię Boh zmieni w tęczę :) Oj, głupiaś Ty. I po chuj na mnie wysyłasz swoich oszołomów? A ten tam Jakub to nie Ty czasem? Wariatka. Ja się nie bawię w takie coś.
Tjeri Uuu, to takie rzeczy robiła pani terapeutka?
refluks to w ramach terapii...
refluks gupia jesteś, jako i but albo skarpeta z dziurką :)))
Ano i słuchaj se, karma dla gupich leci :)))
refluks to jest pikuś. A kilka dni temu nękała mnie na fb podszywając pod Marsjasza z tego forum.
betti Zjebany dekiel równo
refluks no... aż zgroza.
Tjeri Ty dziewko odleciałaś juz całkiem Jako i Twój Miruś, vel Jakub.
Tjeri se gadamy, to mów, o chuj se do mnie Jakuba jakiegośtam wysłałaś i skund chwast miał link do mojego profilu?????
refluks A przed pojawieniem się jako Angelika zaistniała na parę nocnych godzin jako 77halmar77 tutaj. Ale jak zaczęła znowu kurwami chujami i groźbami jechać,.admin wywalił ją razem z kontem. Co swoją drogą mnie zdziwiło, bo do tej pory ograniczał się do wykasowywania jej bluzgów.
Tjeri Skrinować i do psycholika z czubem.
Takich rzeczy się nie robi!!! Jakim prawem do ciula żeś wysłała link o mojego profilu?
Jeździ na mnie teraz pizda jakaś, nie znam gościa!!!!
Tjeri refluks srefluks. Święta się znalazła! A na mnie swoich chójuw wysyła.
Tjeri pewnie mu pisała, że pokrzywdzona i jej współczuł... ale zmienił zdanie, gdy zobaczył, z kim ma do czynienia.
Tjeri piczo zabierz se tego swojego Jakuba,
angelika czekała Masz na to dowód? Bo jak nie, to pomawiasz.
betti Gupiego Jasia teraz do dramy wzięłła, paczcie paczcie jakie mom branie.
refluks nie pomawiam. Tjeri-sreri nasłała mi jakiegoś chuja. Jakuba Otoomarza. Kutas jeden.
refluks myślę, że Yaśko się przestraszy, kiedy poczyta...
Zasrał mi całe fb jakimiś gównami.
Dzięki, Tjeri, cudnaś ty, Pizdo jedna.
betti zamknij się idiotko. Mie tu twoja "przyjaciółka" trolla podesłała na konto fb, a teraz musze chuja stąd pousuwać.
angelika czekała Acha, acha.
może cię kocha, przecież wszyscy ciebie kochają...
refluks Wolę pomijać milczeniem gówno. Nie ruszam, nie kontaktuję się, nie komentuję. Teraz mi się przelało. Jedyne czego drugi raz nie zdzierżę to groźby wobec mnie i bliskich. Na wszystko inne leję.
betti Toż on gupi jaś. Dopiero zajarzy, gdy się nagonka na niego halmarowa zacznie.
refluks ty tak samo głupia jak twoja przyjaciółka. Spierdalam, bo mam zapierdolone syfem konto i chuja trza ujebać.
Cudna Tjeri, pierdolona dziwka internetów.
Ja ci jeszcze kurwo pokażę.
Tjeri Od gróźb jest policja i prokurator. Ja bym nie pozwoliła, żeby jakiś zjeb mi życie niszczył.
To też się przyda...
angelika czekała Tjeri, skrinuj. Groźby karalne i obrażanie.
Elka, zawrzyj gębę, idiotko.
Refluks a świr o jakim mówi, to właśnie angelika jako Marsjasz. I nie ja ją prześladowałam. Betti jak się zdecydujesz założyć sprawę, udostępnię grozby sprzed dwóch lat oraz ostatnie trollowanie.
Pisz dalej ''rzutem chorobowym'' - Yanko zrozumie...
Tjeri myślałam o tym, może i Mirek się dołączy...
refluks w przeciwieństwie do was, umiem zadbać o zabezpieczenie dowodów,
tak że więc - gadajta se. Adresy IP i wasze gówna z automatu się zapisują. A ja se ide, kurwy,
Prawdziwa twarz ''dobrej kobiety'' i ''terapeutki'' Koń by się uśmiał...
Tjeri tyś pierwsza kurwa internetów, noż, takiego kuresywa nie widziałam jeszcze. Miałam się nie odzywać, ale takie coś, to ja nie zniese. Ty kurwo, wysyłasz mi swojego gacha żeby mi konto rypał, a teraz udajesz niewiniątko?
Zabieraje se swojego Jakuba. bo naprawde zadzwonie na policje, słyszysz piczo? Zjeżdżaj se z nim!!!!!!!!!!!
angelika czekała Myślisz sobie, że admin przyleci z mietłą i wyrzuci gnój po tobie i koniec?
Grozisz i ubliżasz.
Tak nie będzie.
refluks twoja przyjaciółka rozpierdala mi konto - ciebie to bawi jakoś? głupia pizdo, Zabieraj swoje psy ode mnie.
pipa sobie stworzyła jakiegoś jakuba otomarza i leci jak trza, Nie ma mojej zgody na to. Słyszysz? Nie pozwalam kurwo internetów na grzebanie w moim koncie, Tako i robię co trza. Policja będzie miała zabawę,
Zeskrinować to i do jej miejsca pracy nadać. Gówno mnie obchodzi czy najebana czy nie, terapeutka.
Skończyło się babci sranie, nie pozwolę na ingerowanie w moje osobiste sprawy.
Tak więc, Tjeri, masz przerąbane.
refluks a ty się zamnkij, jak nie chesz ze swoją "przyjaciółką" siedzieć.
refluks to świetna myśl...
refluks gówno wiesz w tej sprawie, a japę drzesz na całe gardło, Cicho siedź.
betti Elko, a ty też się zamnkij, jak nie chesz ze swoją "przyjaciółką" siedzieć.
W dobrym towarzystwie mogę siedzieć...
Beeti, jednak Ty tłuk jesteś. yanek se Ciebie postrzega, jak mu się wykreowałaś w objawieniach, zanim wiedział, że Angelika istnieje. U Ciebie musi być amnezja. Poza opowi, jak pisałem - obrabiane masz cztery litery, tu Cie traktują jednak dobrze, ja nie, ja po prostu nie udaję.
yanko wojownik ty idź poprawiać błędy w swoich ''książkach''. Jakim trzeba być gupim, żeby bez korekty książki wydawać... Takie coś to tylko ty...
betti, Oryginalność, wiedziałem że to jakieś prekursorstwo... Jakbyś została moja żoną, to takie rzeczy byśmy w rodzinie załatwili i nikt by nie wiedział, że coś w ogóle było do korekty.
yanko wojownik ty z Mar i Hope chyba poprawiałeś i wyszło ''arcy - działo'' Zero logiki. ja pitolę.
betti "znaleźć ciebie można chociażby przez Piotrka.." e-mail, nicki i awatary - tyndy jej nie ścigniesz, jak nie chce być ścignięta - prawda obiektywna to tylko.
betti ja cię proszę daj mi w końcu spokój i przestań mój nick wymieniać na każdym kroku
refluks , "gówno wisz, bo w nogach śpisz" Tak mówią tyżem słyszoł...
yanko wojownik nie martw się, poradzę sobie...
yanko wojownik Uciekaj chłopie, a chyżo od tej osobniczki. Popatrz, co wyprawiała tu i wyprawia nadal z Mirkiem. Nie żebym się przesadnie o cię troszczyła. Aby sumienie chce mieć czyste, że ostrzegłam.
refluks, Nie wycieraj se lica Jasim, bo łon se Tobą nie wyciera.
refluks "betti Toż on gupi jaś." Już mie ganiali a potem się dziwili Refluksjo Droga, daj się lubi:) , po co chcesz mieć we mnie wroga, ja Cię lubię, ja nawet sowe toleruje, bo to chuligan zwykły, ino nie chcę żeby mi we droge wchodził i nie wchodzi i Peace je, a Ty musisz drunżyć.Betti i Bogumił, to insze kalosze.
refluks, Sumienie Twoje je łza, ale z Betti na przyjaźniniu nie zyskujesz, ale to je Twoja sprawa.
betti, Jak założysz sprawę Betti komukolwiek, to bedziesz konfidenka przodowa, jak tam chcesz, ale tego gatunku nikt nie dzierży. Za wezwanie w mojej skrzynce, to Ci dołożę od siebie dwa cinżkie grosze
. Od tego na portalu jest administracja i moderacja, żeby żale wylać. Je przyzwolenie, to je jak, je, pisać gdzie pisać.
yanko wojownik Bacz na swój wizerunek prowadzając się z wariatką degeneratką.
angelika czekała "Zabieraje se swojego Jakuba. bo naprawde zadzwonie na policje" I Ty tez? Nie przystoi... POlicja nie je dobry to gatunek ludzi:(
yanko wojownik wiem, Jasiu. Ale pijana byłam, gdy pisałam to :(
angelika czekała "Tako i robię co trza. Policja będzie miała zabawę,Anuluj" Weź Ty tez panuj.
yanko wojownik przepraszam...
yanko wojownik niedobra czasem jestem, strasznie zła :(
yanko wojownik nie będę więcej. Zapanuje. Obiecuję Ci.
yanko wojownik dla Ciebie, Janku.
angelika czekała, Aha, czy Acha? bom zdurniał. Aha top jakiś rów geodezyjny czy coś... - to nie wiem.
yanko wojownik przepraszam. Poniosło mnie strasznie.
angelika czekała,Łojoj...
yanko wojownik "aha" Jasiu.
angelika czekała, Aha:)
yanko wojownik Jasiu nie gniewaj się. Tego nie zaniosę :(
Przytul, wybacz.
angelika czekała A na VA byście tak nie pomyziali?
refluks no skąd, tam jest miranda, angelika to zupełnie inna osoba... pewnie ktoś się pod nią poszywa.
podszywa - kor
Jasiu, będę panować nad sobą.
angelika czekała, Ja się nie gniewam ino trza opanowanie wdrożyć na etapach, policje na posterunkach zostawić, w budach:)
betti Aaa, ja gupia.
yanko wojownik jasiu, jak tam u ciebie? Obiadek zjadłeś?
yanko wojownik wiem, Jasiu. Gadałam co mię slinanna język przyniesla..
*ślina
angelika czekała Się jasiu przekonasz co jej ślina na język przyniesie, gdy kopniesz gupie w dupę.
Ukryć to raczej się nie da, gdyż jak na dłoni, a raczej na każdym portalu pokazałaś ''klasę''
Terapeutka... od siedmiu boleści. Żenada!
Żenada to mało powiedziane. Trzeba mieć naprawdę dobrze zryty beret, żeby apelować o zostawienie janka, gdy się wcześniej z jankiem nakręciło aferkę pod tytułem "Popodrywajbetti". Swoją drogą niech jasiu se popatrzy co wyprawia jego Andżedzylina i ucieka, gdzie pieprz rośnie, bo spokoju mu nie da. Będziem jeszcze świadkami łażenia za jasiem.
Terapeutka, zaraz zdechnę ze śmiechu. Co pisze o innych, to projekcja.
A co do tekstu, to hehehehe, dobre.
Sudkie Wy obie dwie. Tylko różnica je - Refluks inteligentna chamka, Ty głupia (nawet nie chamka, bo mię śmieszysz jeno)...
refluks a se zdychaj, któś broni?
Mnie cieszy, kak se człek ze serducha pobrechta :)
Sama lubie - poczemu innym se odmawiać mam?
Każde wasze kolejne gęby sranie jest zapisywane. Lojalnie ostrzegam.
Byście się potem nie obudziły z ręką w nocniku,
A pizda Tjeri za hakowanie mojego konta za pomocą Jakuba Otomarza leci se w niebyt.
angelika czekała dziękujemy, że nas poinformowałaś...
betti Ano, to przecież Twa kąpela, co nie? Se idź do niej.
Niechaj Cię Tjeri niańczy teraz. Ja wysiadam.
Elka, głupoto ty, tyle razy ci pomagałam - nie doceniłaś nic! W dupie cię mam. Ja też mam swoję wytrzymałość. Na Boha - dałabym ci czterdziestą szansę, ale jak na Janka jedziesz - mię się nóż otwiera, zostaw nas w spokoju. Proszę ostatni raz.
angelika czekała ale w czym mi pomagałaś?
refluks "gdy się wcześniej z jankiem"
Jasiu taki skłonny do nakręceń, jakby Betti myślała a Tobie się wydawało...
angelika czekała, Janko z Betti ze prywatnie powojuje, Ty w demobil, Ty już nawojowała, już masz kombatanturę:)
yanko wojownik Jasiu... Już nie będę nic a nic. Obiecuję.
yanko wojownik tylko się nie gniewaj. Proszę.
yanko wojownik strasznie mi głupio.
angelika czekała, A ja nie gniewam, ale Elka się cieszy, a to smutno:(
yanko wojownik wiem. Ale każdemu radość się czasem należy.
Najwaznjesze że nie gniewasz się.
yanko wojownik Ty najważniejszy dla mnie.
yanko wojownik nie było Cię i zglupialam z samotności :(
yanko wojownik nie chciałam Cię budzić, bo nie wolno Ci zakłócać senkow...
yanko wojownik z czego się cieszyć? Z bezczelności, chamstwa? Na to są paragrafy, niech się uczy...
angelika czekała, Łoj dziś to mnie koszmary gryzły, dobrze że komary już zdechły i szparami nie nalazło, bo by jeszcze i one.
yanko wojownik niechaj pozdychajo. Nie bedo mi Janka kasac...
yanko wojownik a mnie ładne sny się przydarzaly... Piękne.
yanko wojownik idź już Kochany do kumpla. Potem do mnie wpadnij.
Sie to do bettiny Elku tyczyło :) Ty refluks równa baba- po kiego grzyba ze staro wariatko trzymasz sie? Śluby Ci na łepetyne padły czy kociambrów nadmiar? Ty se słuchaj, ja od Ciebie kociambra przygarne, bo sirściuchy kochamy z Jankiem.
Tylko ciii... Janek śpi jeszcze, nie wie nic o projekcie powiększenia rodziny :))))
A kocham wariata jak diabli. Nie chcem, by się zdenerwował, jak popacza tu i zobaczy deklaracje o przysposobieniu kociambrów. Ten, tego, tam...
angelika czekała oj oj ale może przeczytać
Z zakochaną kobietą lepiej nie zaczynać. Bardzo podoba mi się twój utwór.
Masz rację, wścieklizna jest straszna...
Dzięki, Jarku.
Keraj, jak jesteś mądry, to spierdalaj stąd jak najdalej, bo tu syfy się piero.
angelika czekała
Czy ty jesteś normalna?
Pytam, albowiem mam wątpliwości...
Aisak kocieł garnkowi... Idź se, bo cię lubię, po chuj se masz się gównem utarzać.
Halmar odstaw już te narkotyki i weź się za pisanie, gamoniu :/
Keraj, A Ty wiesz czego utwór tyczy, a nie mogłeś usteczek nie otwierać tutaj, Betti Cie poklepie.
Bżytkim wyrazom mówie, kóva, STOP!!!
Jak morzna urzywać bżytkich wyrazuw, kóva?
To sie normalnie w pale nie mieści!
:/
Kóva!
Spierdalaj, Aisak. Ciebie to nie dotyczy, Jak nie chesz siedzieć se z lesbijami, co ci bedo wkładać szczotke od kibla w dupe, to spadówa. Zrozumiano?
angelika czekała
Rze co będom mnie robić?
Ja w pupę nie lubię :(
Ty lubisz, więc se siedź zaKAŁo czeKAŁo w pupę dawało :(
Idem, bo tu bżytko bardzo i dziwne ludzie wokuł :/
Aisak no to se spierdalaj, Ino szybko, bo tu nie la ciebie są sprawy.
angelika czekała
Dobże, jusz dobże :/
Ty narkomanie, ty :/
Aisak kurde, Ty nie masz umiaru, co nie? Se idź do Tjeri - stwórczyni Jakóbów Otomarzy.
A skąd te wątpliwości? Nie widać...
Aaaa, bo to o tobie Hal!!!
Przeczytałam właśnie.
Rozumiem spinę o hrabinę..
Dobra, to walcz.
Papatki kasztany :]
Ty se lepiej stąd ić, bo Cię zgarną przy okazji, niewinnie zupełnie :))
angelika czekała, I na dołek.
:)
yanko wojownik Jasiu, Ty moje słońce. Napisałam coś Tobie, pacz na protona :)
Aisak Spękała pierwsza sprawiedliwa na tem forum. I przed kim? Przed gupielcem.
angelika czekała, Na protona później, bo coś mam do zajęcia, kumpel u mnie jest. ma sprawę, to rozdwojony jestem.
yanko wojownik Jasiu, wiem, że jak nie możesz, to nie. Kochany jesteś. Strasznie mi, że widziałeś mnie taką...
angelika czekała Jasiu gupi, to dopiero zaczyn. Poczekaj jak rozkiśnie..
refluks to jest pic na wodę, fotomontaż. Ona myśli, że Mirka tym przyciągnie, jako że takie branie ma...
refluks bo Aisak je mądra. Nie to co wy.
refluks
Spękała, bo została zastraszona szczotką do klopa!
&
Przestraszyłam się niemożebnie i uciekłam za granice wszechświata...
Chlip Chlip Chlip
:(
Piszeta se.
Betti, Widze że ni może o mnie nie wspominać... - toje miłość.
oczywiście przecież ona cię kocha nad życie
Margerita :) Nadrabiam czytanie, ale muszę coś tam zrobić, boje się że mi zniknie potem jednak.:)
yanko wojownik spokojnie rób co musisz jak zniknie to się znajdzie
Margerita, A dzięki, to bede wiedział gdzie jest:)
jak zniknie, to na pewno się znajdzie... można skonać.
Tu jest nowe Pitolenie?
W sumie, czemu nie
Podobo Yachty podrożały
*podobno
Jutro mam fuche. Gościu płaci stówę za w sumie godzine roboty. A nie chce mi się wchuj
Chyba już za stary na to jestem
Nuncjusz A nie pobrandzlowalbyś się na swoim forum? I zabierz tę parę ze sobą.
Nun to jak z tym czytaniem?
refluks przecież tam ale pierdolić głupoty lepuej tu
Kurwa spadaj bordo. Przez ciebie byków narobiłem
Chujowe to pitolenie
Nuncjusz betti sadziła kupy od jakimś twym utworem? Jeśli nie, to zachowaj się jak gentelman i oddal się.
Tom Bordo, Ni ma jak wyczucie chwili:)
refluks a ty pusałas tylko merytoryczne komentsrze na temat utworu? Sama wypierdalah. Zrobiliście tu se pitolenie więc korzystam
Poza tym, niech se sra gdzie chce
Nuncjusz A masz rację, Nuncjuszu. Po kiego wafla mi to. Że ktoś ma zryty beret - niech ma. Trza się brać za certyfikat z niemieckiego. Idę w piździec.
Baj
Nuncjusz ponawiam pytanie
yanko wojownik a ty czytałeś Szkołę?
Tom Bordo skoczysz wreszcie wszystkich pytać czy czytali jak będą chcieli to przeczytają
Tom Bordo mam ostrzeżenie, to nie bardzo mogę coś... To grzecznie sproboje zas: ić sobie.
Tom Bordo NIE! DOTARŁO?
Tom Bordo daj se sianka,bo nie zdzierze.
Tom Bordo, Z zaciekawieniem zrobię to później, nara z kimś rozmawiam i nie mógłbym uczynić tego w odpowiednim skupieniu.
yanko wojownik U.M.A.R.Ł.A.M. :)))
Nuncjusz pewnie byłeś jednym z tych kilku co dali jeden bez czytania
Tom Bordo tak. Za namolną reklamę ba forum
Dałem ci jedynke jak miałeś ich już kilkanaście
Nuncjusz ile te jachty zdrożały? sprzedawać czy kupować?
akwamen, Pilnować rowerów, bo zawsze w takij sytuacji kradną, ja już ni mam.
akwamen spytaj sensola. On jest najlepiej zorientowany
Nuncjusz no widzisz a z 5 czy 6 osób dało bez czytania, pewnie nawet więcej. Przeszkadza im samo to, że mam prawicowe poglądy.
Nuncjusz i to nie była żadna namolna reklama
Tom Bordo też daję jedynkę.
yanko wojownik kufa, a ja jeszcze nie mam.
akwamen, i tak Ci ukradną, potem nawet nie kupisz, bo wszędzie kradną.
yanko wojownik przeczytałeś już Szkołę?
Czyli trzeba ukraść
Betti
Yanko
angelika
Wszystkim wam się przyda jakiś terapeuta. Albo odwyk od internetu.
Czy ja kogoś obraziłam albo wyzywałam?
Se przeczytałem. Nooo, tekst, no...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania