Los na loterii

Dzieci mam najwspanialsze na świecie

Grzeczne, pomocne, pracowite,wierzące i stronią od jakichkolwiek nałogów, zero alkoholu, papierosów czy czegokolwiek innego. Szanują mnie, kochają .

Nie ma dnia bez ,,mamo kocham Cię ""

Syn codziennie mnie odwiedza , robi zakupy ,córka pisze i dzwoni ,też robi zakupy ,obaj robią pranie, gotują Nawet mąż który przed chwilą wrócił zza granicy, tyle się mną nie interesuje co dzieci. Syn ciągle coś działa przy domu...wysypuje i równa drogę i parking,remontuje i naprawia a ponadto pracuje w garażu. Właśnie wyremontował mi rower, zaszczepił psa ojcu i naszego też. Myśli o wszystkim Od początku marca jest codziennie u mnie ...zresztą córka też mimo że ma niemowlę w domu na piersi. Moj wnusio to moja kolejna pociecha. Taki słodziak malutki.

Powiem to bez żadnej przesady - Wygrałam los na loterii, mam za co być wdzięczna.

Boże Dziękuję!

 

https://youtu.be/4SYGz6gxzXQ?is=bqED66bBgVzVbZ30

Średnia ocena: 2.7  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (17)

  • il cuore 3 tygodnie temu

    Znaczy się; wzięłaś już wszystkie medykamenty nakazane przez lekarzy.
    Twoi najbliżsi są po prostu Pastafarianami: dlatego tak się zachowują, odnoszą do ciebie, tak żyją: są normalni wobec siebie i wszystkiego🦓🌺🦖

  • najmniejsza 3 tygodnie temu

    Jakie medykamenty? Mam tylko jedną małą tabletkę od nadciśnienia ale najpierw byłam na śniadaniu potem dostałam tabletkę do pokoju ,wcześniej widocznie skąd czyli mi ciśnienie i poszła krew z nosa.Poszlam do pielęgniarek,parametry są w normie.

  • il cuore 3 tygodnie temu

    Ale Jezus w szpitalu się nie pokazał?
    Podobno nie lubi szpitali.
    Nie lubi także koncentracyjnych obozów ⛽💥

  • najmniejsza 3 tygodnie temu

    il cuore przyśnił mi się Pan Jezus w szpitalu ,powiedział mi że ,,wystarczy tylko On":-)

  • ireneo 3 tygodnie temu

    Najmn....
    zawsze najmnjejszym dają małe tabletki A w ogóle wywal to świństwo i wiej ze szpitala. Bóg jest wielki i wie wszystko, nawet że do ciebie PISzę. Zna się na wszystkich chorobach i kiedy uzna, że trzeba to uzdrawia a jak nie uzna to olewa klepanie paciorków i przez cała parafię.
    On może nawet wskrzesić nieboszczyków i nieboszczki więc ciebie też, w dodatku darmo. Tylko po co, jak i tak trzeba przejść agonię...

  • najmniejsza 3 tygodnie temu

    Moje dzieci są przekochane ,kiedy obserwuje młodych w tym wieku to zauważam że mało kto jest taki.

  • realista 3 tygodnie temu

    najmniejsza Gratuluję miłości rodzinnej. Jeden wnusio to radości początek
    Niech ci 17 wnucząt i prawnucząt będzie przykładem, jak pojawią si razem
    Doliczając ich współmałżonków. Trudno wymienić z pamięci po ich imieniu
    Tym bardziej że mieszkają w krajach wielu.

  • najmniejsza 3 tygodnie temu

    Super Dziękuję!:-)

  • Grisza 3 tygodnie temu

    A te zakupy, to oni jakoś uzgadniają? Bo jak każde przyniesie kurę, a żadne włoszczyznę, to... klops!

  • najmniejsza 3 tygodnie temu

    To dzieci się dzieje dogaduja między sobą, Oboje mają świetny kontakt.

  • najmniejsza 3 tygodnie temu

    Świetnie się dogadują* słownik zmienia sens zdania

  • il cuore 3 tygodnie temu

    Wszyscy ciebie rozumiemy; możesz wychodzić samodzielnie z pokoju?
    Gdy będzie kilka kur to będzie kurnik z kurkami 🚒

  • najmniejsza 3 tygodnie temu

    il cuore już mogę

  • najmniejsza 3 tygodnie temu

    il cuore dzisiaj syn przyjechał z pieskiem i posiedzieliśmy w parku przy budynku.

  • Sucre 3 tygodnie temu

    To fajnie, tylko pogratulować, niech wam się szczęści.

  • najmniejsza 3 tygodnie temu

    Dziękuję .

  • najmniejsza ponad tydzień temu

    Dziękuję 🙂

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania