Poprzednie częściMiędzy trybem a sercem

Między rapem a poezją

Coś więcej, mniej rymów — początek

Słów nie koniec, taka moja robota

Piszę wersy nocą, zanim stracę oddech

Nie pytaj po co — mam to zapisane w oczach

 

Ona biała, format A4 — znów stawiam jej czoła

Wrzucam inspiracje w postach — dla liter postrach

Czy to rap czy poezja — nieważna jaka forma

Liczy się prawda w tych słowach

Średnia ocena: 2.5  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (16)

  • realista 2 miesiące temu

    To zadziwiające jak tubylcom nad Wisłą , udało się wmówić mit o dotacji z sejfu Eurosojuza. Zaciemnienie umysłów osiągnęło taki zatrważający poziom, że bez pół litra księżycówy tego nie rozbierzesz. My jako moherowy plebs, zrobiliśmy zrzutkę na biurokratów UE, żeby dysponowali naszymi funduszami przez 40 lat, płacąc im haracz oprocentowania za nasze pieniądze, pod zastaw 600 ton złota. Bo to są nasze składki, którymi dotujemy bogatą biurokrację, bez prawa decydowania na jaki cel mamy własne fundusz wydawać. Taki przekręt to tylko Ulka mogła wymyśleć. A gdzie zwrot wydatków za współobronę Ukrainy w imieniu Unii???

  • il cuore 2 miesiące temu

    Całe szczęście, że to nie Ikar 🐫

  • realista 2 miesiące temu

    il cuore Z panem wiewiórem, to rozmowa na innym poziomie.
    Aby wspiąć się na szczyt , musiałbyś pożyczyć drabinę od Jakuba.

  • il cuore 2 miesiące temu

    No widzisz: pisząc te wszystkie fantazje i bzdury musisz wierzyć w drabinę Jakubową,: ponieważ jest fundamentalną częścią religii a jednocześnie robiąc z niej zabawkę typu Harry Potter.
    Wszystko byłoby fajnie gdyby nie wymordowano milionów/miliardów ludzi, ponieważ trzeba brać pod uwagę kontynuację 💥

  • il cuore 2 miesiące temu

    Śmieciu

  • realista 2 miesiące temu

    il cuore Beknął osioł uła, uła
    Ja chce robić za muła
    Bo z osła każdy drwi
    A przed mułem stajnia otwiera drzwi
    Tu w wyniku odgórnej manipulacji
    Został osłomułem po inseminacji
    Wiec na niczym spełzły jego chęci nadobne
    Bo tak samce, jak i samice – są całkowicie bezpłodne.
    Na tym jego marzenie spełzło na niczym
    Zamiast muła został gównem z salami czyli niczym.

  • il cuore 2 miesiące temu

    /Bo tak samce, jak i samice – są całkowicie bezpłodne/ – masz farta idioto, że nie mam ciebie w zasięgu ręki 🐝

  • realista 2 miesiące temu

    il cuore Masz zaniki pamięci, bo twój guru buk jam sam ,
    ogłosił, że kto wyzywa innych userów sam jest cham.
    Z tym defektem oślika, przyjdzie ci bezpotomnie zejść z tego świata
    Tu nie pomoże za spamerstwo i trollowanie od irci zapłata..
    Jesteś skazany na wieczny niebyt śmieciu i idioto
    A w ogóle wyzwiska to ci po co.

  • realista 2 miesiące temu

    il cuore Drabina Jakubowa oznacza dosłownie walczącego z Bogiem. Natomiast Syn Boży dał Swoim uczniom dwa Przykazania Miłości. Więc walka z Bogiem, nie należy do Ewangelii
    Chrystusowej. „Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem” oraz „Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego”.

  • Sokrates 2 miesiące temu

    Masz rację. Nieważna w tym wypadku forma, ważniejsza jest idea. Pisz dalej i rób wśród liter postrach.

  • Sokrates 2 miesiące temu

    Osobiście wolę pisać raczej z rana.

  • Aeliora 2 miesiące temu

    Dedalu zawsze z sercem Cię czytam
    💟

  • zsrrknight 2 miesiące temu

    ojej

  • Bettina 2 miesiące temu

    Jaka Ula?

  • realista 2 miesiące temu

    Bettina. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
    Uła, uła, to beczenie osła, a salami to z niego kiełbasa.
    Natomiast samoocena il cuore 4 godz. temu *Śmieciu* ,*idioto*,
    to prezentacje tego komentatora, bez kultury,
    ale z nickiem il.cuore, co jednak nie wskazuję na 'cooltoore'.

  • Bettina 2 miesiące temu

    Aaa. Uła uła
    Rap

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania