aa

aa

Średnia ocena: 4.2  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (12)

  • JamCi 17.07.2019

    Pińć :-)

  • Pan Buczybór 17.07.2019

    Dzięki :)

  • jolka_ka 17.07.2019

    Magnolia, melisa?

    ;)

  • Pan Buczybór 17.07.2019

    ee, nie zgaduj tak szybko...

  • jolka_ka 17.07.2019

    Pan Buczybór Okej. To niech będzie, że jestem za mleczem. Zajrzę do następnej części. Fajne, lekkie.

  • Pan Buczybór 17.07.2019

    jolka_ka do końca miesiąca raczej będzie kolejny rozdział

  • Shpaque 17.07.2019

    Piąteczka ode mnie - leciutkie fajne do czytania :)

  • Pan Buczybór 17.07.2019

    Dzięks

  • Ritha 16.10.2019

    „Co jest więc trudnego w wchodzeniu po schodach” – we* wchodzeniu zdaje się

    „Niepokojąco spokojne, wyrachowane; wzrok handlowca, jak powtarza ojciec” :D Wzrok handlowca :D (zapisałabym chyba Niepokojąco-spokojne, ale głowy nie dam)

    *le rano* - to jest zabieg celowy, teraz rozumiem!

    „Ewelina póki co kojarzy mi się tylko z mocną, niesłodzoną kawą, więc takie coś musi do niej pasować” – ładne

    Malwina?

    Werter jak nic, więcej dzieje się w jego głowie niż wokół, dużo postaci się przewija, dobrze że pojawiła się znów Ewelina. Niebawem zajrzę do najnowszej :)

  • Pan Buczybór 17.10.2019

    No, główny bohater to akurat taki typ, który dużo myśli, ale na pewno jak Werter nie skończy :)
    Dzięki za przeczytanie

  • A. Hope.S 10.04.2020

    " — Ok — Założyłem rękę na rękę, spojrzałem się w jej oczy." = chyba bez tego się. - końcowy wątek Eweliną.
    Fajna opowiastka. V

  • Onyx 17.11.2020

    Poprawiłeś humor tym opowiadaniem.
    Świetne!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania