„— Cześć, Eryk!
— ŁAA!!
Podskoczyłem z przerażenia” :D
Ale wiesz co, narracja jest płynniejsza niż w poprzednich częściach. Co do fabuły – dużo bohaterów epizodycznych, brakuje mi sedna, jednej, wyraźnie zarysowanej linii fabularnej (tzn. niby jest – wątek z Eweliną, ale gdzieś to ginie w tym wszystkim). Fajnie natomiast opisane spotkanie rodzinne, w ogóle klimat sielankowy, przyjemny w tym opku.
Biedna Lara:( Polubiłam ją :)
No, właśnie miałem wrażenie, że trochę za mało się skupiam na wątku głównym. Tak czy siak, w pewnym momencie akcja raczej przyspieszy, więc jakoś to wyjdzie.
Dzięki za przeczytanie :)
"No, właśnie miałem wrażenie, że trochę za mało się skupiam na wątku głównym" - taaa, dokładnie, dobre wrażenie miałeś :D Okejo, będę to śledzić :)
Pozdro
Komentarze (12)
W porząsiu się czyta.
Dzięki
Można to czytać nie po kolei? Czy to seria jakaś?
Seria z fabułą ciągłą. Czytanie po kolei wskazane
Pan Buczybór okejo, zaznaczam - wrócę
Ritha spoko
„— Cześć, Eryk!
— ŁAA!!
Podskoczyłem z przerażenia” :D
Ale wiesz co, narracja jest płynniejsza niż w poprzednich częściach. Co do fabuły – dużo bohaterów epizodycznych, brakuje mi sedna, jednej, wyraźnie zarysowanej linii fabularnej (tzn. niby jest – wątek z Eweliną, ale gdzieś to ginie w tym wszystkim). Fajnie natomiast opisane spotkanie rodzinne, w ogóle klimat sielankowy, przyjemny w tym opku.
Biedna Lara:( Polubiłam ją :)
No, właśnie miałem wrażenie, że trochę za mało się skupiam na wątku głównym. Tak czy siak, w pewnym momencie akcja raczej przyspieszy, więc jakoś to wyjdzie.
Dzięki za przeczytanie :)
"No, właśnie miałem wrażenie, że trochę za mało się skupiam na wątku głównym" - taaa, dokładnie, dobre wrażenie miałeś :D Okejo, będę to śledzić :)
Pozdro
Tak się zastanawiam co napisać... w sumie mogę to olać, ale będę szczera. Tekst ma jajo. :D
Bogumił = ległam na łopatach. Brawo.
"— Mi też jakąś zrób, Eryk — powiedziała mama, łapiąc się za głowę." - Mnie
Świetny opis spotkania rodzinnego. Jest klimacik.
Dzięki za czytanie
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania