Nigdy.
Nigdy nie idź drogą prostą.
Bo jej przeszkody cię przerosną.
Idź raczej drogą krętą.
Jej przeszkody cię mniej zmęczą.
Nigdy nie mów, że ci szkoda.
Bo to słowo to przeszkoda.
Mów raczej nie żałuje.
Wtedy się człowiek dobrze czuje.
Nigdy nie słuchaj rad zbyt dobrych ludzi.
Bo z problem się obudzisz.
Raczej słuchaj głosu serca.
Wtedy droga jest łatwejsza.
Nigdy nie mów nie potrafię.
Bo to jak podbita twierdza na mapie.
Raczej wmawiaj sobie, że zrobić coś musze.
Wtedy dusza ma mniejsze katusze
Komentarze (10)
Pięć
Dzięki wielkie
Bardzo ładnie :) 5 ^^
Dzięki
Bardzo pięknie i mądrze, 5
Dzięki
Przyszła wojowniczka część 4
Oki zajrze
Ładny wiersz:)
Dzięki
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania