Nigdy nie płacz.
Nigdy nie zrozumiesz
Czemu jutro o północy to już dziś?
Nigdy nie zrozumiesz,
Czemu wiosna musi po ziemie przyjść?
Nigdy nie zrozumiesz
Czemu nawet Wieli Wóz, ma swoje odbicie?
Bo nawet najsławniejszy z gwiazdozbiorów
Nie chce być pustelnikiem.
Więc jeśli chcesz, to idź!
I nadal żyj jak cień,
A jeśli chcesz zacząć nowy lepszy dzień
To...
Nigdy nie płacz, gdy ktoś patrzy,
Ale śmiej się głośno w tłumie!
Nigdy nie mów, nie potrafię
Zawsze mów ja chcę i umiem.
Cofnąć czas i odwrócić tok zeszłych zdarzeń
Zachłysnąć się pięknym życia pejzażem!
I zamiast żałobnej szaty
Założyć koronę i zobaczycz jak
Nowe życie budzi się.
Komentarze (4)
Ładne, ciekawe, z przekazem- pozytywnym. Życiowe. "Łykasz " literki, ale to bez znaczenia- to komputer, a nie kartka. 5 za szczerość i fajne pisanie, zaciekawienie co kryje się w Twojej duszy...
Coraz lepsze wiersze piszesz. Cudnie dobierasz słowa. 5.
Dzięki
Zakochałam się w tym wierszu i w twoim stylu pisania ♡
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania