Poprzednie częściNigdy.

Nigdy nie żałuj.

Nigdy nie żałuj tego, co było.

Bo to coś mogło gorsze być.

I z nieba mogła nie spaść gwiazda.

By wskazać ci drogę na życia rozjazdach.

Nigdy nie żałuj tego, co się nie stało.

Bo gdyby nie to coś innego miejsca by nie miało.

I wciąż by grał wiatr.

 

Piosenkę o nocy letniej, co jesienną stała się.

O dziewczynie co białą sukienkę.

Zakłada tylko w śnie.

Bo żałowała tego, co było.

I nie było.

Lecz grunt to wiara by to coś nie skończyło nigdy się.

 

Nigdy nie żałuj tego, co masz.

Bo los mógł dać gorszą talię kart.

Mógł wybrać innego reżyseria.

I inny mógł kręcić film.

Nigdy nie żałuj tego, co będzie.

Choćby to miało wywołać płacz.

Bo ludzie płaczą wszędzie, bo życie to wytrawny gracz.

I wiatr znów mógłby grać.

 

Piosenkę o nocy letniej, co jesienną stała się.

O dziewczynie co białą sukienkę.

Zakłada tylko w śnie.

Bo żałowała tego, co było.

I nie było.

Lecz grunt to wiara by to coś nie skończyło nigdy się.

 

I choć dziś masz.

U stóp cały świat.

To skarciłam.

Magiczną wiarę w nas

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Szalokapel 02.09.2016

    Piękny, robi wrażenie. Przemówił do mnie. Moment z talia kart jest rewelacyjny. Zostawiam zasłużoną 5.

  • Tina12 02.09.2016

    Dzięki za odwiedziny.

  • KarolWes 02.09.2016

    Świetne! 5

  • Tina12 02.09.2016

    Dzięki

  • Zozole 02.09.2016

    Jej *_* 5

  • Tina12 02.09.2016

    Bez przesady.

  • Margerita 02.09.2016

    Tina12
    dodałam przyszłą wojowniczkę część 12 i powiedź czy mam dobrze napisane

  • Zozole 02.09.2016

    Nie przeeeesadzam :D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania