Ja preferuję brak odchudzania, szczupłą talię, odrobineczkę w biodrach i pełne, oby nie za wielkie cycki. Tą drogą idę konsekwentnie, polecając ją wszystkim paniom.
Z tyłu liceum, z przodu muzeum, ale uroda zawsze przemija, z głupotą trzeba żyć. Każda kobieta ma to coś, tylko nie zawsze umiemy to pokazać, lub zobaczyć 5
Mam kolegę, który częstując czymś mówi: niech Ci w cycki pójdzie :-) żonę ma, wie co mówi. Uśmiechnęłaś mnie z rana. No jedyną korzyscią z bycia grubą babą jest parapet :-)
Mam też koleżankę, która na komentarze a propos tuszy odpowiada: ja jeszcze schudnę, ale tobie rozumu nie przybędzie :-)
Anonim07.10.2019
Podoba się, ale zjeżdżam, bo mnie zara autorka opierdoli, za ten stan.
"Otóż, drogie panie, najprędzej chudniemy w biuście" - mit, czy chudnę czy tyle biust bez zmian, a jak dupa i bebech przytyją, a cyce nie, to dopiero jest drama, natomiast jak cyce wielkie, to za parę lat beda do pasa, bleee, to już wolę mniejsze a jędrniejsze niż takie wy-mio-na :)
Tekst dobry, prowokacyjny, przewrotny.
Pozdro, Ref :)
Komentarze (22)
Nie chciałam sobie tego wyobrażać. Zostałam zgwałcona przez oczy! :))))
Się uśmiałam, Refluksowa. Dobre :)
Ja preferuję brak odchudzania, szczupłą talię, odrobineczkę w biodrach i pełne, oby nie za wielkie cycki. Tą drogą idę konsekwentnie, polecając ją wszystkim paniom.
Fajne, pocieszające dla pań o większych rozmiarach. Pozdrowionka!
Z tyłu liceum, z przodu muzeum, ale uroda zawsze przemija, z głupotą trzeba żyć. Każda kobieta ma to coś, tylko nie zawsze umiemy to pokazać, lub zobaczyć 5
Mam kolegę, który częstując czymś mówi: niech Ci w cycki pójdzie :-) żonę ma, wie co mówi. Uśmiechnęłaś mnie z rana. No jedyną korzyscią z bycia grubą babą jest parapet :-)
Mam też koleżankę, która na komentarze a propos tuszy odpowiada: ja jeszcze schudnę, ale tobie rozumu nie przybędzie :-)
Podoba się, ale zjeżdżam, bo mnie zara autorka opierdoli, za ten stan.
Refluks, dajesz ?
Haha ha, świetne
Nie podoba mi się zapis. Każde zdanie jak w szkolnym zeszycie, jedno pod drugim przez co tekst traci.
Od zawsze tak zapisuję. Teraz ci się nagle nie podoba. Masz problem?
Problem? Nie, jedynie tekst traci, a szkoda, bo dobry.
popieram. lubię baby z dużymi cyckami.
Lubię baby z małymi.
Mężatki często mają małe, to nie zasada, ale małe kręci się częściej koło zamężnej.
obrazowe, ale bo ja wiem
Postanowiłam wziąć sobie owe mądre słowa do serca : )
Tak se to tłumaczcie, obżarciuchy :D Tak se tłumaczcie, bydzie łatwiej żreć.
"Otóż, drogie panie, najprędzej chudniemy w biuście" - mit, czy chudnę czy tyle biust bez zmian, a jak dupa i bebech przytyją, a cyce nie, to dopiero jest drama, natomiast jak cyce wielkie, to za parę lat beda do pasa, bleee, to już wolę mniejsze a jędrniejsze niż takie wy-mio-na :)
Tekst dobry, prowokacyjny, przewrotny.
Pozdro, Ref :)
:)
:D
(taka prawda)
Dziękuję wszystkim za lekturę i komentarze.
Jeśli się uśmiechliście, to raduję się.
Polak zabija Żyda i przerabia go na ciało Jezusa
polaczki polaczki
leniwe robaczki
opasłe bydlaczki
żyd haruje
żyd oszczędza
modli się gorliwie
wokół zazdrość
piętnowanie
patrzy polak chciwie
polaczki polaczki
leniwe robaczki
opasłe bydlaczki
lubią pić
lubią jeść
lubią się zabawić
szablą machną
głowę ciachną
racz nas boże zbawić
racz też żyda zabić!
24.08.2019-18:...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania