Przemyślenia "Nałóg"

Leży półżywy na ziemi, jego pot i krew spływają po policzku. Jego myśli się biją, wszystko zaczynało się tak pięknie. Ładna kobieta i dwójka dzieci, dobra praca, piękny dom. Potem zaczynają się problemy finansowe, przegrywa pieniądze na maszynach, wpada w nałóg alkoholowy, dzieci i żona się odwracają i odchodzą. Zaczynają się narkotyki i ucieczka przed pożyczkodawcami. Nałóg się nie kończy gra na maszynach, wygrywa duże pieniądze i zaczyna pić w barze. Rozsławił się jako szczęściarz, stawia wszystkim piwo. Pożyczkodawcy dowiadują się, gdzie jest i wysyłają kolegów. On zapiera się prosi i błaga, niestety jest za późno, umiera w jakimś liściastym lesie jako zwykły śmieć.

Średnia ocena: 3.9  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (19)

  • Oia 19.01.2017

    Króciutkie ;-; Weź pisz coś dłuższego... no ale skoro już napisałeś, to miałeś fany pomysł. Ale mogłeś to lepiej rozpisać. Tym razem ode mnie 4

  • Oia 19.01.2017

    *fajny

  • Krystian244 19.01.2017

    Oia Dzięki Wielkie.

  • KarolaKorman 19.01.2017

    Szybko, zwięźle i na temat, fajnie, 5 :)

  • KarolaKorman 19.01.2017

    Sorki, kliknęło się 4, ale opinię znasz :)

  • Krystian244 19.01.2017

    Nie gniewam się, dzieki za opinie.

  • Tanaris 19.01.2017

    Jak to bywa z nałogiem ;/ Dla mnie 4.

  • Krystian244 19.01.2017

    Dziękuję.

  • Emi Ayo 19.01.2017

    Mogłoby być dłuższe,ale podoba mi się. Dam takie 4,ale blisko 5 ;)

  • Emi Ayo 19.01.2017

    To już niech będzie 5,bo i tak mi się kliknęło ;)

  • Krystian244 19.01.2017

    Dziękuję.

  • Pasja 19.01.2017

    Gdy jest hossa to masz przyjaciół, a bessa ciągnie cię na dno i nikt nie poda ręki.5.:-)

  • Krystian244 19.01.2017

    Dziękuję

  • Pan Buczybór 19.01.2017

    Dobry biznes. Do czasu...

  • Krystian244 19.01.2017

    Tak bywa, znam kilka przypadków co nałóg zrobił z ludźmi.

  • Nazareth 19.01.2017

    Widzę u ciebie znaczny postęp. Historia króciutka i nieskaplikowana ale w tejże strukturze solidna i dopracowana. Dobra robota.

  • Krystian244 19.01.2017

    Dziękuję, staram się jak mogę i czytam wasze komentarze które mnie nakierowują.

  • motomrówka 19.01.2017

    Jeśli już nie oneshot, to drabble. Dribble ma 50 słów. Z tego. co pamiętam a, i, z, tez się liczy jako słowo, więc u ciebie będzie mniej więcej 103. 4

  • Krystian244 19.01.2017

    Okej.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania