opowi.pl to miejsce dla pseudokatolików, kundli, ujadaczy, którzy pragną niszczyć twórczą pasję

Jak sie okazuje opowi.pl nie jest miejscem dla twórczych osób, które wolą realizować się poprzez zabawę w słowa, niż przez produkcję multikont i setek agresywnych komentarzy. Po to tylko, żeby splugawić, zniszczyć i zdeptać w kimś pasję i miłość do słowa pisanego.

To miejsce zostało stworzone dla ludzi, którzy uwielbiają zadymy, plugawe komentarze, tylko po to żeby mogli dać upust swojej frustracji i nienawiści do drugiego człowieka. Nie dajcie im wiary, że to osoby kroczące jezusową ścieżką, bo to wierutne kłamstwo! Takie okazy, jak na opowi nie mają prawa bytu na żadnym innym portalu, bo agresja, mowa nienawiści i nietolerancja jest dławiona w zarodku. Na każdym innym portalu, ALE NIE NA OPOWI!

 

https://www.opowi.pl/liryczny-lipiec-2-a70258/#comment-668570

 

***

Merytoryczna wypowiedź użytkownika[]:

 

laura123 dzisiaj o 0:48

Ty myśl lepiej, jak to gówno jeszcze inaczej zapisać, może kamyczków weź więcej i cię olśni...

 

laura123 4 godz. temu

kigja ty pierdzielisz, jakbyś była po usunięciu mózgu, czy jego części, bo jakiś idiotyzm wymyśliłaś i udajesz, a z tobą inni, że to jest coś cudownego, a to kicz niesamowity... dzieciom byłoby wstyd pod czymś takim się podpisać, a stare baby się zabawiają... jak kretynki.

_______________________________

 

[b]Riposta[]:

[b]Trzy Cztery 50 min. temu

laura123, każdy bawi się tak, jak lubi. Stare baby i starzy dziadowie też mogą się bawić. Albo z zabawą skończyć.

Zobacz, jak bawi się stary dziad, David Gilmour. Stary, siwy, brzuchaty Gilmour.

Gilmour, który już ma słabe struny głosowe zamiast kłócić się z sąsiadami, wymachując jakimś kosturem, co podobno bardziej przystoi staruchom, postanowił zaśpiewać w języku francuskim arię z opery "Poławiacze pereł" Bizeta! Co za kretyn! A jak on musi się bawić ze swoja gitarą w domu, jak nikt go nie ogląda! Co on tam wygrywa, wyśpiewuje! Po co mu zabawa?

 

DAVID GILMOUR - JE CROIS ENTENDRE ENCORE:

 

https://www.youtube.com/watch?v=lKKLqnN8iVU

 

Zanim wyszedł na scenę i zaśpiewał dla tych, co przyszli posłuchać, na pewno ćwiczył ten kawałek, trudził się przy tym, próbował, a wszystko to sprawiało mu przyjemność i radość. Czy powinien przestać?

 

Ja nie jestem Gilmourem, nie jestem genialna, ale jak czytam Twoje słowa, lauro123, że "stare baby się zabawiają... jak kretynki", to nie pozostaje mi powiedzieć nic innego, jak - tak. Z przyjemnością.

 

Trzy Cztery 47 min. temu

A to jeszcze jeden stary kretyn:

 

https://www.wprost.pl/swiat/10290879/amerykanski-muzyk-zmarl-na-scenie-zdazyl-powiedziec-przepraszam.html

 

Przecież mógł umrzeć przed telewizorem, na kanapie, a nie na jakimś stołku, z gitarą w ręce.

 

Trzy Cztery 46 min. temu

71 lat i jeszcze wdrapywał się na scenę?... Kretyn, prawda, lauro123?

 

Sporo jest takich starych kretynów i kretynek na tym świecie...

 

______

Średnia ocena: 4.1  Głosów: 17

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (224)

 • laura123 3 miesiące temu
  Bawić się też trzeba umieć z głową, a nie napisać kilka durnych słów i nazywać to zabawą. To tyle tylko potrafią ludzie pióra? To z czym do ludzi, tyle to i analfabeta potrafi...

  ''Twórcza pasja'' pod kigji ''lirycznym lipcem'' - może trzeba sobie wcześniej odpowiedzieć na pytanie czym jest liryka, bo na pewno nie stekiem bzdur.
  To już chyba Lenin lepiej się ''zabawiał'' na starość.

  Rozumiem bronić czegoś z sensem, ale jaki sens w tych bzdurnych słówkach? Ktoś wie?
 • laura123 3 miesiące temu
  I jeszcze, co to za najazd na katolików?

  Co ma czyjeś umysłowe ograniczenie do wiary innych ludzi? ''Twórcza pasja'', no nie mogę. Zapoznaj się z tym terminem, bo jedno wiadomo, że nie wiesz co znaczy ''twórczy''. I czy ten ''twórczy'' znaczy pozbawiony sensu i logiki.
 • laura123 3 miesiące temu
  ''leżak landrynki
  laber listków lipowych
  luz''

  To jest przykład myśli twórczej XXI wieku, jeśli dalej tak pójdzie, to w XXII będą już tylko szczekać.
 • Grain 3 miesiące temu
  To prawie jak kiedyś na letnim poligonie, Łącznościowiec z poboru podsłuchał rozmowę:
  - Przyślijcie szybko patrol WSW, do Kliczkowa, bo my oficerowie się bawimy, a pijani żołnierze przeszkadzają.
  - A kto mówi?
  - Plutonowy Bardel.
 • Grain 3 miesiące temu
  Płonąca literatka z bólu dupy i jedynego piszącego palca.
 • laura123 3 miesiące temu
  Dokładnie.
 • Grain 3 miesiące temu
  Mocny towar, lepiej brać po pół działki.
 • laura123 3 miesiące temu
  Też tak myślę.
 • Marek Adam Grabowski 3 miesiące temu
  Cóż mogę napisać? Już dawno zauważyłem, że poziom komentarzy na opowi jest poniżej wszelkiego możliwego poziomu. Kiedyś bardzo mnie te uwierało, teraz jakoś się do tego przyzwyczaiłem. Dla jasności za agresję odpowiadają różne strony sporu. Pozdrawiam bez oceny
 • kigja 3 miesiące temu
  Pozdrawiam.
 • Dekaos Dondi 3 miesiące temu
  Kigja↔Jest tu też wielu, co cenią "wszelkie nowinki i kombinowanki"
  Albo "ściana odbija kulkę" bo lubi wzajemne "przekamarzankowe stukanie" ↔tak jak lubi "bombardier",
  albo się rozbiera do gołego gruzu i kulka, nie mając o co się odbijać, odkulkowuje się.
  Takie zdanie me:))
 • kigja 3 miesiące temu
  Czy oni tej kulki nie mogą wystrzelić sobie w czoło xd
  hahahahahaha ?

  Dzięki Dekoś!
 • Pontàrú 3 miesiące temu
  Nie przejmuj się tymi opiniami. Ja jak widzę takich kretynów co piszą same niemiłe rzeczy to po prostu olewam taki komentarz. Przez ostatnie lata bardzo dobrze wykształciłem umiejętność ignorowania ludzi którzy nie zaslugują na mój czas. Gdybym miał przejmować się wszystkimi to nie starczyło by mi nerwów i posiwiałbym już z 5 lat temu. A tak to zwyczajnie olewam każdy niekonstruktywny komentarz i jestem szczęśliwy. Co innego natomias jak ktoś podaje sensowne argumenty. Wypowiedzi typu "nie podoba mi się to ponieważ..." i tu następuje wymiana elementów, są w porządku, bo pokazują faktyczne błędy i pomagają mi się poprawić. Także po pierwsze nie karm idioty, po drugie nie kłóć się z idiotą bo ktoś patrzący z boku mógłby was pomylic oraz nie karm idioty. Niech se pisze co chce a najlepsze co możesz zrobić to zwyczajnie mieć go w głębokim poważaniu.
  Trzymaj się!
 • laura123 3 miesiące temu
  Pontaru, ale zapomniałeś napisać, co w tym bełkocie jest dobrego, czyli nie odniosłeś się do ''wybitnego dzieła'', tylko do komentarzy, od których radzisz uciekać. Weź no oświeć nas maluczkich i uzasadnij dlaczego ten ''lipcowy bełkot'' jest, twoim zdaniem, godny uwagi. Potrafisz tak ściemniać? Pokaż klasę!
 • Pontàrú 3 miesiące temu
  A ja nigdzie nie powiedziałem że jest godny uwagi. Widzisz to gdzieś w mojej wypowiedzi? Ja jedynie się czepiam, że miast napisać co jest nie tak i uzasadnić swoje zdanie, ludzie, w tym ty, wypisujecie jedynie coś co ma obrazić. No jaki w tym sens?
 • kigja 3 miesiące temu
  Każdy ma prawo do opinii, ale nikomu nie wolno obrażać.
  Dziękuję bardzo!
 • laura123 3 miesiące temu
  Pontàrú a gdzie ja obrażam? Mamy bełkot, niby twórczy, ale to nie zmienia faktu, że to bełkot. Ktos, kto wspiera, to gówno, bo niczym innym to nie jest, ma takie samo wyobrażenie o poezji, a to już niedobrze, bo to jednak portal literacki.

  Kigja obraża lepiej od innych, wyszkolona nad podziw, bo od lat walą na wszystkich portalach po łbie za kicz, który wstawia i nie tylko się uodporniła ale też wie z kim trzymać, żeby utrzymać się na wodzie. Tak samo tutaj. Tylko to nie sprawi, że kit zamieni się w złoto.
 • DEMONul1234 3 miesiące temu
  Cóż, na Opowi sporo jest kretynów/kretynek atakujących innych za coś, czego nie lubią. Autor napisze opowiadanie o religii? Rzuci się na niego stado pseudo katoliczków i powyzywa od "debili". Opowiadania związane z LGBT? To samo. Mam wrażenie, że niektórzy na Opowi nie wyszli ze średniowiecza.
 • Patriota 3 miesiące temu
  Ha, ha, ha. któż ci tu zabrania pisać. Skoro nie masz innych pomysłów, tylko pisanie o syfilisie, kile i podobnych przypadłościach, to pisz. Tylko dobrze by było, żebyś pisał prawdę.
 • DEMONul1234 3 miesiące temu
  Patriota Czemu tak się do mnie kleisz? Chcesz buzi? :)))))
 • Patriota 3 miesiące temu
  DEMONul1234 ty pewnie po cichu marzysz o takiej ilości komentarzy, prawda?
 • kigja 3 miesiące temu
  To prawda...
 • DEMONul1234 3 miesiące temu
  Patriota *cmok* *cmok* Dostałeś buzi :3
 • kigja 3 miesiące temu
  Portale:
  poezja-polska.pl
  portal-pisarski.pl
  poezja.org
  Mają wybitnie aktywnych administratorów, którzy czuwają nad spokojem publikującej tam społeczności.

  Portale:
  poetyckie-zacisze.pl
  poemax.pl
  Wyposażyły użytkowników w akcesoria, dzięki którym można pozbyć się natrętów.

  Portal:
  opowi.pl
  Nie ma ani aktywnego administratora ani nie zdołał wspomóc odpowiednimi narzędziami użytkowników, którzy chcieliby publikować w spokoju, nie narażając się na utratę kontroli.

  Gospodarz, który zaprasza pewną społeczność do domu i zostawia ich bez opieki jest fatalnym gospodarzem, któremu nie warto powierzyć pod opiekę nawet karaluchy, a cóż dopiero ludzi. A człowiek, jak wiadomo potrzebuje bezwględnej kurateli, bo okoliczność swobody potrafi uczynić z niego bestię pozbawionego wszelkich zasad moralnych.

  Czemu ma służyć to miejsce? Czy każdy może znaleźć tutaj komfortowy azyl i spokojnie poddać się procesowi tworzenia? Czy jednak głównym atutem tego miejsca jest swobodna i nieustanna przepychanka z innymi użytkownikami, bo admin daje taką możliwość? Może właśnie nie chodzi o literacką stronę tego miejsca, a o ciągłe przepychanki...
 • Grain 3 miesiące temu
  Kaliglia ty jesteś odporna jak Kali, co krowy innych doić.
 • inspekcjapracy 3 miesiące temu
  kigja, a kto ci każe tutaj siedzieć, skoro jest tyle innych portali? Też nie przebierasz polszczyzną. Skoro gospodarz ci nie odpowiada, to won stąd.
 • kigja 3 miesiące temu
  inspekcjapracy
  Gdyby każdy pracownik odchodził z pracy tylko dlatego, że ma pretensje do szefa, to musiałbyś cieżko pracować na zasiłki dla większej połowy społeczeństwa...
 • inspekcjapracy 3 miesiące temu
  kigja kigja pieprzysz jak potłuczona. Pracownica roku ha,ha,ha. Porównanie jest na poziomie przedszkola. Pracują, ale szukają i odchodzą. Nikt nie daje się poniżać. A tak dla przypomnienia, które to już twoje konto na tym Portalu? Odchodzisz i wracasz, aby sobie ulać troszkę.
 • kigja 3 miesiące temu
  inspekcjapracy
  l123 jest cały czas poniżana a mimo wszystko nie odchodzi, dlaczego?
  Informacja o moich kontach jest w zakładce o mnie - trzeba się zapoznać. opowi ma swoje plusy, ale ma również rażące minusy, jak ty, klon klona, troll z trolla.
  Nie ulewa mi się, albowiem nie cierpię na refluks, a bystrzy zauważą, że NIGDY PIERWSZA NIE ZACZEPIAM. Ale trzeba mieć mózg, żeby się orientować...
 • laura123 3 miesiące temu
  kigja jak, kużwa, nigdy pierwsza nie zaczepiasz? Zawsze zaczepiasz!!!
 • laura123 3 miesiące temu
  Nawet publikując to gówno, zaczepiłaś pierwsza, co widać, słychać i czuć!!!
 • kigja 3 miesiące temu
  hahahahahahahahaha
 • laura123 3 miesiące temu
  No, to sobie wąchaj teraz... hahaha
 • inspekcjapracy 3 miesiące temu
  kigja a rozumiem. Brak mózgu u ciebie skutkuje takim zachowaniem
 • kigja 3 miesiące temu
  inspekcjapracy

  Nie pisz do mnie, bo cie zgłoszę i pójdziesz z płaczem.
 • Grain 3 miesiące temu
  kaliglia ma tamtych portalach za sam tytuł dostałabyś bana i musiałbyś powściągać gorąc w sobie.
  To jest miejsce dla Kaligli i innych.
 • kigja 3 miesiące temu
  Ta publikacja nie powstałaby na innych portalach, ale trzeba mieć mózg, żeby o tym wiedzieć...
 • Grain 3 miesiące temu
  i dwa boczne pod pachami
 • Grain 3 miesiące temu
  kobieto, tam byś była delikatnie obśmiana niemal za każdą publikację. Tutaj możesz poczyszczyć sama za sobą, i zawsze się znajdą bliscy ideowo wspieracze, równie wulgarni jak ty.
 • Grain 3 miesiące temu
  i takie same beztalencia
 • kigja 3 miesiące temu
  hahahahahahahahahahaha
  ??????
 • befana_di_campi 3 miesiące temu
  Niestety "kigjo", czyli "imio" vel: "alaoloulu", dodatkowo i efemerycznie "kurkumo" [innych nicków chwilowo nie pamiętam] dałaś wobec autorki niniejszego postu taki popis wylewanych nań pomyj, gdzie nawet odór "Czajki" to przy twoich inwektywach typu: "stara, złośliwa, baba", która parokrotnie według twojego złorzeczenia-życzenia ma "gnić w piekle", ponieważ twoim zdaniem "ateistki" - jest ona "katoliczką" jest nie innym [oczywiście "Czajka" - nie "kigja"] niż źródlanym oddechem wypływającej spod Baraniej Góry, Wisły.

  Twoich produktów raczej nie komentuję, a mogłabym na "poezji-polskiej" wytknąć na przykład, że zamiast rzekomo zaprezentowanego wiersza mam do czynienia - takie odnoszę przynajmniej wrażenie - z nudzącą się emerytowaną nauczycielką-filolożką [czy nie aby języka rosyjskiego, stąd nick "imia"] - oraz jej wymyślaniem czegoś, co owa autorka uprzednio wynotowała ze Słownika Języka Polskiego wszystkie odpowiadające słowa na literę "L", po czym je - jak krzyżówkę - ułożyła, dopasowała, co miała dopasować, po czym wyszła na wirtualną scenę, aby (za)deklamować...

  Nie podpieraj się "poezją-polską", z której - twoim plotkarskim zdaniem - rzekomo zostałam "wygnana" [?] bo tam za tego rodzaju, co tu prezentacje już dawno wyleciałabyś na nos oraz na zawsze. Tylko tutaj, wciąż zachowując stare konta, kropisz wszystkim tobie niewygodnym pały; jak leci...

  Dla mnie, "katoliczki" lecz równocześnie i obywatelki ogólnoludzkiej społeczności jesteś...
 • kigja 3 miesiące temu
  befanko!

  Dziękuję ci za komplement!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Doprawdy to miłe i chwalebne, że tak o mnie myślisz. Bardzo mi miło i dziękuję po stokroć!

  Uparłaś się na jakąś kurkumę, a ja ani razu nie widziałam takiego nicku, na jakim portalu jest owa kurkuma, pójdę i zapytam, dlaczego dokucza tak wspaniałej osobie, jaką jesteś...

  Dałam popis, bo nie chciałm być tobie dłużna, po prostu :)
  I przysięgam, że nic (teraz) nie wiem o twoim wygnaniu z poezji polskiej, czy kiedyś tak napisałam, bo wogle tego nie pamiętam...

  Moje konta są nieaktywne, zapytaj admina, jeśli mi nie wierzysz...
 • kigja 3 miesiące temu
  hahahahaha, o matko padłam, hahahaha

  Wpadnę później i odpowiem, teraz jestem zajeta.

  Dzięki wam mam wyśmietankowany humor ?
 • befana_di_campi 3 miesiące temu
  I nie waż się powstać. Poleż tak sobie do - powiedzmy - utatanej śmierci :-D :-D :-D
 • pansowa 3 miesiące temu
  Widzę, że cię banda dopadła.
  Ostatnio jest bardzo aktywna, stąd taka atmosfera,
  Nawet oszołom na twoją cześć wcielił się w kolejny stary/nowy nick.
 • kigja 3 miesiące temu
  Zdarza się.
  Oni mają tylko mnie tak naprawdę ???
 • pansowa 3 miesiące temu
  kigja Nie bądź taka skromna.
  A Ja? :)
 • kigja 3 miesiące temu
  pansowa No dobra, ciebie też mają xd
 • Angela 3 miesiące temu
  Kigia taka rada ode mnie: Lej na nich, z góry do dołu i rób swoje.
 • laura123 3 miesiące temu
  A jak jej wody zabraknie? Bo pary, to nie ma, cienka w uszach z tą ''liryką''
 • Angela 3 miesiące temu
  laura123 zesrałaś się już? To wciągaj majtki i wypad.
  I tak, celowo jestem wulgarna?
 • laura123 3 miesiące temu
  Angela i tak trzymaj, do twarzy ci z tym.?
 • Angela 3 miesiące temu
  laura123 cóż, ładnemu ze wszystkim ładnie?, ale skupmy się na pierwszej części wiadomości: majtki w garść i wynocha
 • kigja 3 miesiące temu
  Angela, czasami sił brakuje, żeby olać nawet śmieci.
  Dziękuję za wsparcie!
 • pansowa 3 miesiące temu
  Angela Nawet nie wiesz jak ciężko tego upierdliwego parcha się pozbyć.
 • Angela 3 miesiące temu
  kigja to nie wsparcie, to sprawiedliwość.
 • Angela 3 miesiące temu
  pansowa moźe maść, taka z antybiotykiem?. Dowożona cysterną?
 • pansowa 3 miesiące temu
  Angela Jeszcze tak silnego antybiotyku nie wynaleźli.
 • piliery 3 miesiące temu
  1.Tytuł obraża wszystkich którzy tu publikują. 2. W treści wybrane zostały wypowiedzi tylko dwóch osób ( wyrwane z kontekstu i pozbawione zjadliwych wypowiedzi osoby która to zamieściła). Kigja czy pytałaś 3/4 czy mozesz posłużyć się jej wypowiedziami?
 • kigja 3 miesiące temu
  Jeśli postępujesz, jak osoby z tytułu i utożsamiasz się z nimi, to czy naprawdę masz prawo do poczucia krzywdy?
  ~~~
  W treści zostały wyodrębnione wypowiedzi, które zasługują na wyodrębnienie.
  Pierwsza osoba atakuje, druga ripostuje.
  Boli cię to?
  Nie widzisz krzywd, jakie doznała autorka?
  Więc odejdź ślepcze i krocz dalej w ciemności.
 • laura123 3 miesiące temu
  kigja ciebie nikt nie atakuje, tylko prawdę ci pisze, żeś beztalencie całkowite, dlatego nie wiem, skąd to poczucie krzywdy, kiedy taką opinię masz na każdym portalu?

  Jak się nudzisz, wklej tu może swoje chamskie komentarze, coś taka skromna?
 • kigja 3 miesiące temu
  l123,

  Czy ja komentuję twoje teksty?
  Nie
  Czy piszę pod twoimi tekstami chamskie komentarze?
  Nie
  Czy narzucam się tobie swoją obecnością?
  Nie

  W przeszłości pisałam wulgarne komentarze, ale nawet święty by nie wyrzymał, twojego/waszego NĘKANIA i NAPASTOWANIA.

  Obecnie SZKODA MI CZASU.

  Jesteś ohydnym człowiekiem, który dożywotnio powinien mieć zakaz na internet.
 • laura123 3 miesiące temu
  kigja spójrz w lustro, wtedy nie będziesz musiała mnie szukać, bo takiej ohydy, jak ty, nie znajdziesz. To są wyjątki.
 • kigja 3 miesiące temu
  laura123

  Wypad!
 • laura123 3 miesiące temu
  kigja nie bój się spojrzeć, może nawet przejrzysz na oczy. Zawsze to jakiś zysk!
 • kigja 3 miesiące temu
  laura123
  PŁYŃ OHYDO!
 • piliery 3 miesiące temu
  kigja Prawo do poczucia krzywdy mają wszyscy opowicze, Pominęłas w tej akcji swoją rolę i swój agresywny język. Nie mam zwyczaju brać udziału w pyskówkach więc na tym kończę.
 • kigja 3 miesiące temu
  piliery

  ZNAJDŹ, POMIJAJĄC TĘ PUBLIKACJĘ, MOJE AGRESYWNE KOMENTARZE.
 • Grain 3 miesiące temu
  kigja pod wierszem Eli Kwiecińskiej, sprzed dwóch dni - łatwo sobie przypomnieć. Wątpię.
 • Patriota 3 miesiące temu
  kigja a to tylko jeden, który podał Grain, z wielu przykładów. Choć na Twoją obronę muszę powiedzieć, że od jakiegoś czasu jednak jesteś bardzo łagodna, co cenię, oby nie obudził się w Tobie znowu diabeł (odpukać w niemalowane), i nawet te Twoje agresywne komentarze, są i tak stosunkowo łagodne i stonowane. Niestety natura ciągnie cię do knura, bo nie potrafisz go potępić, nawet za tak wulgarne wypowiedzi wobec kobiety, jakich się dopuścił, a wchodzisz do jego chlewu i mizdrzysz się. Plusa masz u mnie za ładny, patriotyczny wiersz o Romku Strzałkowskim i ogólne zainteresowanie historią.
 • piliery 3 miesiące temu
  kigja w tym komentarzu piszę o TEJ publikacji. Szanujmy się wszyscy. Tym bardziej jeśli mamy odmienne poglądy
 • kigja 3 miesiące temu
  Patriota
  Którą kobietę masz na myśli? Czy tę, która na oczach innych publikuje sprawy z życia prywatnego panasowy? To nazywasz kobietą?

  To jak nazwiesz inne panie, które tutaj publikują i sldogadują się z panemsową?

  Kiedy ktoś mi dokucza, nęka, wyśmiewa i używa wobec mnie inwektyw, wówczas staję się agresywna. To jest twoim zdaniem dziwne?

  Sowa ma dobre pióro, które cenię, a jedyną ciągotą, jaka nas łączy, to antypatia do WAS.
 • kigja 3 miesiące temu
  piliery

  Ty to nigdy nie widzisz winy u swojej pupilki, zawsze zrzucasz winę na innych, bo ona jest święta.

  Słuchaj człowieku przejrzyj na oczy i nie pisz do mnie więcej!
  IGNOR!
 • piliery 3 miesiące temu
  kigja Piszę do Ciebie nie do kogo innego i w Twojej sprawie. Jak mam uwagi do innych osób piszę do nich.
 • Pan Buczybór 3 miesiące temu
  opowi to nie miejsce dla takich czy innych osób, tylko tak się składa, że takie czy inne osoby mają powód by tego miejsca się kurczowo trzymać... Ech, brzydzą mnie takie teksty, brzydzą komentarze, które przytoczyłaś i inne podobne zachowania. Jednakże ja tu jestem dla pisarstwa, tak przynajmniej myślę, a jak nie jestem dla pisarstwa, to przynajmniej nic mnie już nie obchodzą te głupie słowne utarczki...
 • pansowa 3 miesiące temu
  Wystarczy, aby dobrze ludzie nic nie robili i zatriumfuje zło.
 • Angela 3 miesiące temu
  Buczyborze, tu nie o to chodzi, bardziej o to, że każdy ma prawo pisać i nikt nie powinien go z tego powodu atakować.

  Mnie broniliście, kiedy z bykami pisałam, bo może się poprawi, kiedy styl był do bani, bo może się wyrobi. Gdyby nie to, lata temu bym się zawinęła.
  Tu inna sprawa, ale jednak...
  Nie ma przyzwolenia.
 • kigja 3 miesiące temu
  JA NIKOGO NIE NĘKAM I NIE ZAMĘCZAM SWOIMI CHAMSKIMI KOMENTARZAMI.

  Taka różnica.
 • laura123 3 miesiące temu
  kigja TY MASZ TAKI PROBLEM, ŻE DLA CIEBIE, KRYTKA, BYLE CZEGO, JEST NĘKANIEM. A TO JEDYNIE OPINIA NA TEMAT KICZU, KTÓRY WSTAWIASZ.
 • kigja 3 miesiące temu
  laura123

  MOŻNA NAPISAĆ JEDEN MERYTORYCZNY KOMENTARZ, ALE NIE DWADZIEŚCIA!!!

  Taka różnica.
 • pansowa 3 miesiące temu
  kigja Jak wiadomo, u mnie spełniała się tylko w merytorycznych komentarzach.
  Jest blokada, to próbuje pisać mitomańskie paszkwile.
  Schodzi na psy.
 • laura123 3 miesiące temu
  kigja ALE TY ODPOWIADASZ, DLATEGO ''ROZMAWIAMY'' W KILKUNASTU KOMENTARZACH.
 • kigja 3 miesiące temu
  laura123

  BĄDŹ PEWNA, ŻE NIGDY WIĘCEJ CI NIE ODPISZĘ.
  Chciałam być kukturalna, a ciebie trzeba potraktować zgoła inaczej.
  IGNOR.
 • kigja 3 miesiące temu
  pansowa
  Pal ją licho.
 • pansowa 3 miesiące temu
  kigja Pal owszem
 • laura123 3 miesiące temu
  ZNAM TWOJĄ ''KULTURĘ'' I JAK MYŚLĘ, WSZYSCY INNI TEŻ JĄ ZNAJĄ. WYBITNA!

  hahahaha
 • pansowa 3 miesiące temu
  Odezwała się kulturalna kobyła :)
 • Szpilka 3 miesiące temu
  Zamiast pytlować po próżnicy, może by tak wystosować prośbę do admina o zainstalowanie funkcji blokowania natrętnego i niekulturalnego komentatora?

  Powiadam Wam, zapanuje błogi spokój ?
 • Patriota 3 miesiące temu
  I nuda jak większości portali.
 • pansowa 3 miesiące temu
  Patriota No tak.
  Grunt to oborę robić przez oszołomstwo, aby nudno nie było.
 • Patriota 3 miesiące temu
  Dlatego dobrzy ludzie muszą takie oszołomstwo zwalczać. Wciąż to robię z dobrym skutkiem.
 • pansowa 3 miesiące temu
  Patriota I ja mam od was spokój, ale nerwów mnie to kosztowało.
  Więc róbcie oborę u innych bo to wasze życie.
  Literatura jest tylko uzasadnieniem i dodatkiem dla oszołomstwa.
 • Angela 3 miesiące temu
  Patriota "Wciąż to robię z dobrym skutkiem" - masz rację, ROBISZ OBORĘ?
 • pansowa 3 miesiące temu
  Angela Piszą tylko po to, aby uzasadnić swoje istnienie na portalu.
  Celem są zadymy i gównoburze.
 • Angela 3 miesiące temu
  Wiem, biedni ludkowie.
 • pansowa 3 miesiące temu
  Angela Widzę, że Larwie juz się całkiem pierdoli pod stropem.
  Ciekawe co jeszcze wymyśli :)
 • SwanSong 3 miesiące temu
  Patriota
  Wymień te dobre skutki, megalomanie.
 • Patriota 3 miesiące temu
  Angela dlaczego ty z knurami trzymasz, chwalą twoje wypociny, krzywdę ci robią, to stoisz z chamstwem w jednym szeregu.
 • Angela 3 miesiące temu
  Patriota zawsze będę stała przy tych, którzy bronią słabszych przed wami i przemocą jaką czynicie. Tak bo takie napastliwe, chamskie czepianie się innych, to forma przemocy. Taki szereg mi odpowiada.
  Co do chawlenia zaś, znowu chybiłeś, bo pansowa mnie nie chwali, bo nic nie wstawiam?
 • Grain 3 miesiące temu
  Angela a może byś tak wreszcie stanęła po stronie słabszych, katolików - najbardziej prześladowaną grupę wyznaniową we współczesnym świecie. Za trudne, czy mało trendy?
  Jedno i drugie.
 • Angela 3 miesiące temu
  Grain do czyjejś wiary się nie wcinam, nie ma dla mnie znaczenia kto w co wierzy, a jakim jest człowiekiem. Czy katolik, protestant czy pastafarianin, jeśli jest dobrym człowiekiem, może liczyć na moje wsparcie. Tylko tyle i aż tyle.
 • Agnes07 3 miesiące temu
  pansowa państwa bardzo cie lubie :)
 • Grain 3 miesiące temu
  Angela ale ty chcesz za...ć wszystkich męczeństwem, ze strony katolików.
 • Angela 3 miesiące temu
  Grain bredzisz, albo słonko przypiekło. Idź do cienia i pij wodę.
 • inspekcjapracy 3 miesiące temu
  Angela on w ramach integracji opowijskiej tak dba o swoje dziedzictwo
 • Grain 3 miesiące temu
  Angela powalająca argumentacja, czasem lepiej napić się zimnej wody, co potwierdza twój wpis.
 • laura123 3 miesiące temu
  Grain nie dokuczaj, Angeli, ona tu robi za świętą... to i katoliczka, i ateista, wszystko w jednym, czyli wyjątkowa istota. Doceń!
 • laura123 3 miesiące temu
  A jeszcze, w wolnych chwilach, odznacza się wybitną inteligencją... cud natury po prostu.
 • Grain 3 miesiące temu
  laura123 tylko odpowiadam, a co się tyczy tej wody, to po wypowiedziach, nie powierzyłbym jej nawet saturatora
 • Agnes07 3 miesiące temu
  laura123 ja Ciebie nie poznaję ostatnio. Moje poczatki tutaj kojarzą mi się z osobą ciepła kulturalna wierzącą szczerze a to co tutaj ostatnio wyczyniasz ... w głowie się nie mieści. Przykro mi ze tak wyszło. Nie chce cie oczerniać bo zwykle oceniając innych tak naprawdę mówimy po sobie. Lauro Lauro gdzieżes ty???
 • laura123 3 miesiące temu
  Grain, nie pisz tak, tu, co niektórzy, mocno wierzą w jej boską moc... ściągniesz na siebie klątwy. Hahaha
 • pansowa 3 miesiące temu
  Angela Wali im. Nie mogą zrobić u mnie obory.
  To jak wyrwać kawałek ich chorego mózgu.
 • laura123 3 miesiące temu
  Agnes07 jam ci tu... bliziutko!
 • laura123 3 miesiące temu
  Grain Tobie brakuje wpisów u jakichś ptaków?
 • Agnes07 3 miesiące temu
  laura123 proszę Cię juz się nie odzywaj ja wiem jak to z netem bywa. On źle ostatnio na Ciebie działa. Wszystkiego najlepszego Ci życzę.
 • laura123 3 miesiące temu
  Agnes07 ja tobie też, rośnij w siłę i moc!
 • Angela 3 miesiące temu
  pansowa widzę, są zabawni? nie wiem jak Ty, ale ja mam polew i głęboko w d... co o mnie piszą. Nie są w stanie mnie dotknąć
 • pansowa 3 miesiące temu
  Angela W moim wypadku to nie takie proste, dlatego dam zawsze odpór.
 • Grain 3 miesiące temu
  laura123 ikarowi się zdaje, że produkuje kurzak granulowany.
 • Angela 3 miesiące temu
  pansowa wiem i kibicuję, tylko zdrowia szkoda.
 • pansowa 3 miesiące temu
  Angela No pasaran
 • laura123 3 miesiące temu
  Grain, mnie najbardziej śmiesz, że jaki by temat nie był, choćby o dupie Maryny, to Ikar leci tekstem, że o nim się myśli... mania prześladowcza jak nic.
 • Grain 3 miesiące temu
  laura123 są mity greckie i kieleckie
 • laura123 3 miesiące temu
  Najpierw ubolewał, że admin nie blokuje osób mu nieprzychylnych, jak to zrobił, to będzie ubolewał, że u niego nie piszą... i dziwić się, że to w wariatkowie siedzi.
 • laura123 3 miesiące temu
  Co ja piszę... przecież nikt się nie dziwi...
 • pansowa 3 miesiące temu
  laura123 Ładnie powiedziane... nieprzychylnych...
  Mówisz o idiotach i idiotkach uprawiających hejt, spam i stalkig i wpierdalających się w cudze życie?
 • pansowa 3 miesiące temu
  Grain Luzuj majty bo znowu gumka...
 • laura123 3 miesiące temu
  pansowa nie, mówię o skurwielach bijących kobiety, o męskich kurwach nie mających żadnych hamulców. O takich śmieciach, których ziemia nosi nie wiadomo po co, i z jakich powodów, bo to pasożyty żyjące z kobiet.
 • pansowa 3 miesiące temu
  laura123 Udowodnij, bo jeśli nie to znowu pójdzie oszczerstwo i naruszenie dóbr osobistych.
  Czy znalazłaś już ten wiersz w starych treściach?
  I mam nareszcie z tobą spokój kobyło.
  I powiedziałem głośno to, co inni o tobie myślą.
  Oczywiście poza bandą.
  A tera się produkuj. U mnie już tego nie zrobisz. I siej kłamstwa dalej. Zobaczymy.
 • laura123 3 miesiące temu
  pansowa to teraz wiesz, co o tobie inni myślą, śmieciu!
 • laura123 3 miesiące temu
  Zobaczymy, jak policja wkroczy do tego ośrodka i zapyta o pacjenta i jego hobby. Zobaczymy...
 • pansowa 3 miesiące temu
  laura123 hahahaha
 • Nadleśniczy Nuncescu 3 miesiące temu
  laura123 "śmieciu!"
  Że takiej damie chce się takim od rana dowieczora zajmować...
  Zdumiewające...
  Jakby nie było na świecie dżentelmenów.
 • pansowa 3 miesiące temu
  Wiem co ty wymyślasz idiotko, a nie co ludzie myślą.
 • pansowa 3 miesiące temu
  Nadleśniczy Nuncescu To świr w ostrej fazie.
 • laura123 3 miesiące temu
  Ty myślisz, że będziesz mnie wyzywał, jak żonę kiedyś, chyba cię pogięło... co ty masz do mnie ofiaro losu? Myślałeś, że będę utrzymywać takiego nieroba, co miesiąc w niemczech i trzy miesiące w ośrodku? Na pewno.
 • Angela 3 miesiące temu
  pansowa ? ??Tia, zdecydowanie no pasaran.
 • pansowa 3 miesiące temu
  laura123 Udowodnij szantrapo, albo bekniesz za zniesławienia.
 • pansowa 3 miesiące temu
  Angela Sama widzisz.
  Jej kompletnie wali na dekiel, a taka idiotka nie będzie nas terroryzować.
 • laura123 3 miesiące temu
  O, Angela chętna... tylko nie wiem czy nie bardziej dla tych gwiazdeczek przy publikacjach, dla nich niektóre ''damy'' gotowe tu na wszystko.

  Zniesławienia? Toż sam mi się chwaliłeś, że synowie znać ciebie nie chcą, zapomniałeś już?
 • pansowa 3 miesiące temu
  laura123 Mówiłem coś o katowaniu rodziny?
  Głupia cipo, nie będziesz tu zmyślać i zniesławiać.
 • laura123 3 miesiące temu
  Dzieci nie chcą ciebie znać, bo byłeś za dobry? Hahaha
 • Nadleśniczy Nuncescu 3 miesiące temu
  pansowa Zrób skriny i zgłos to i toto na policję.
  To już nie jest kwestia przytyków czy drwin, tylko zniesławienia.
 • laura123 3 miesiące temu
  Policja już to czyta, nie pękaj, Refluksja.
 • Angela 3 miesiące temu
  laura123 co ty pierdolisz, że tak nienachalnie zapytam? Jakich gwoazdeczek, od kiedy to pansowa mnie gwiazdkuje?
  Ty to robisz i nawet o tym nie wiesz?
 • pansowa 3 miesiące temu
  laura123 Pytam wyraźnie: Czy masz dowody na to, że katowałem rodzinę i wyzywałem żonę?
  Bo jeśli nie masz, to oszczerstwo i naruszenie dóbr osobistych.
  I tym się zajmiemy.
 • pansowa 3 miesiące temu
  Nadleśniczy Nuncescu Zrób to, bo ja ztymi skrinami...
  Oczywiście, że zgłoszę. Dość pobłażania dla idiotki.
 • laura123 3 miesiące temu
  pansowa zawsze można twoją żonę wezwać na świadka, po co strzępić darmo ryja? Proste!
 • pansowa 3 miesiące temu
  laura123 No właśnie o to chodzi.
  Wezwą ją na pewno.
  I wtedy zobaczymy co wiesz, skoro publicznie mi stawiasz takie zarzuty.
  Bo skoro tutaj piszesz takie rzeczy to pewnie z nią rozmawiałaś.
 • laura123 3 miesiące temu
  pansowa nie, ale chętnie porozmawiam. Zapytam, jak to się stało, że takiego dobrego ojca synowie nie chcą znać, bo mi się żalił.
  Jakim trzeba być ojcem, żeby dzieci się odwróciły? Gdy to usłyszałam, wbiło mnie w fotel... nie dosyć, że takiego już znałam, to jeszcze jeden taki do mnie startuje... masakra!
 • Abbie Faria 3 miesiące temu
  pansowa Nie lubię się wtrącać... ale chyba laura123 wprost nie dała do zrozumienia, że jest Pan oprawcą rodzinnym i "patolem" bijącym żonę. Policja jeżeli podejmie działania to pewnie nie znajdzie takiego miejsca w opowi gdzie to jest jasno napisane o Panu. Ale co prawda może uprzykrzyć Pani Laurze życie - wezwanie na komendę/ komisariat, wyjaśnienia, jasna deklaracja o braku takich treści. Parę dni wyjętych z życia.
 • pansowa 3 miesiące temu
  laura123 Chuj cię obchodzi dlaczego, ale tu publicznie oskarżyłaś mnie o molestowanie rodziny.
  Albo przedstawisz dowody, albo sąd i policja zweryfikują te oszczerstwa na podstawie choćby zeznań mojej byłej żony.
  I będziesz miała ciepło w gaciach.
 • pansowa 3 miesiące temu
  Abbie Faria Ano tutaj właśnie dała do zrozumienia wprost. I daje cały czas.
  I o to mi chodziło, aby to wyszło od niej, kto jest bohaterem jej gniota.
  Przeczytaj tutaj wymianę z nią od początku.
 • laura123 3 miesiące temu
  pansowa w którym miejscu?
 • pansowa 3 miesiące temu
  laura123 Wskażę komu trzeba.
  Cały czas rozmawiasz o tym nie negując, że chodzi o mnie, a wprost potwierdzając.
 • Nadleśniczy Nuncescu 3 miesiące temu
  laura123 Po raz enty przypominam ci o precedensie "Nocnika" Żuławskiego.
 • laura123 3 miesiące temu
  pansowa jakby to ci powiedzieć... nie jesteś pępkiem świata, nie jesteś jedynym facetem na ziemi... nie jesteś też jedynym, którego dzieci nie chcą znać. Wiem, to trudne do zrozumienia, bo taki narcyz tylko siebie widzi... i jeszcze myśli, że każda kobieta, a już na pewno ja - myśli o nim na tym portalu.

  A jedyną, która tak naprawdę myśli tutaj o tobie, jest Refluksja. Reszta raczej ma ciebie w czterech literach. Przetraw powolutku i długo, może coś dotrze, choć wątpię, boś tępy i zapatrzony w sieboe, dupku!
 • Abbie Faria 3 miesiące temu
  pansowa Nie umiem tego znaleźć, bo to pranie brudów lasuje umysł. Jeżeli jest Pan pewien, że Laura BEZPODSTAWNIE imputuje Panu przemoc rodzinną, to jak najbardziej - Imię nazwisko w mailu do administratora portalu z prośbą o udostępnienie numeru IP osoby posługującej się nickiem laura123 organom ścigania wraz ze screenami tych komentarzy. Drugi mail - list do organów ścigania z imieniem i nazwiskiem o możliwości popełnienia przestępstwa, ale ściganego prywatnie - z pozwu prywatnego. Sęk w tym, że aby taki pozew był zasadny potrzeba znać adres zameldowania Pani Laury. Ponieważ jest RODO, dostawca internetu nie może podać klienta IP i adresu, bez wezwania prokuratora. Więc sprawa musi zahaczyć o prokuraturę. Słowem "grubo". Ale jak ma Pan jakieś znajomości w prokuraturze, sprawa może przejść dość szybko.
 • pansowa 3 miesiące temu
  laura123 Do zobaczenia :)
  Zbieraj dowody, na zarzuty, które tu postawiłaś.
 • Nadleśniczy Nuncescu 3 miesiące temu
  Abbie Faria Admin nie może udostępniać IP każdemu, kto sobie tego zażyczy.
  Udostępnić go może policji lub prokuraturze.
 • laura123 3 miesiące temu
  Abbie Faria nie, nie tak. Ja najpierw wystąpiłam do policji i dopiero policja występuje do admina o udostępnienie danych. Admin na prywatne prośby użytkowników nie może udostępnić danych, radzę się zapoznać.
 • Abbie Faria 3 miesiące temu
  Nadleśniczy Nuncescu Przeczytaj mój post jeszcze raz! " z prośbą o udostępnienie numeru IP osoby posługującej się nickiem laura123 organom ścigania wraz ze screenami tych komentarzy"
 • pansowa 3 miesiące temu
  Abbie Faria Gdyby tu było PW to bym ci wskazał to miejsce.
  A poza tym, czy zauważyłeś tu gdziekolwiek wpis: O czym my rozmawiamy? To opko nie dotyczy ciebie.
  Ale nie będę wskazywał miejsca publicznie.
 • Abbie Faria 3 miesiące temu
  pansowa Ok, dalej się już nie wtrącam, bo to nie moja sprawa. Pozdrawiam was i życzę polubownego załatwienia sprawy.
 • pansowa 3 miesiące temu
  Abbie Faria Jak tylko udowodni swój zarzut, który sformułowała publicznie to owszem.
  A to bardzo poważny zarzut.
 • laura123 3 miesiące temu
  pansowa jaki publiczny zarzut? No przecież wczoraj jeden wierszyk znalazłam ci ze zmienionym tytułem, drugiego nie mogę, ale te frazy gdzieś czytałam, może sobie przypomnę...
 • pansowa 3 miesiące temu
  laura123 Nie zamierzam więcej z tobą gadać. I nie rżnij idiotki bo i tak nią jesteś.
  Dobrze wiesz o co chodzi, a wpisy tutaj nie znikną na szczęście.
 • laura123 3 miesiące temu
  pansowa niby o co?
 • pansowa 3 miesiące temu
  laura123 Piękny jest ten strach :)
  Pogadamy inaczej.
 • laura123 3 miesiące temu
  Że dzieci nie chcą z tobą gadać? Chwaliłeś się, sam. Zapomniałeś?

  Jaki strach, że mnie pobijesz czy zabijesz, jak znajdziesz wykonawcę, który to zrobi za kasę?
 • laura123 3 miesiące temu
  Fakt, przestraszyłam się tego i czuję się zagrożona.
 • Akwadar 3 miesiące temu
  Żałosne... co kogo obchodzi, że dzieci nie chcą rozmawiać. Uczepiła się tego jak pijana płotu.
 • laura123 3 miesiące temu
  Akwadar gówno prawda, ja wiem, co to znaczy, jak dzieci to przeżywają. Ty nie wiesz, to milcz!
 • Akwadar 3 miesiące temu
  laura123 a skąd wiesz? Odrzucona byłaś?
 • Akwadar 3 miesiące temu
  pansowa odrzucane kobity są mega upierdliwe.
 • pansowa 3 miesiące temu
  Akwadar To pół biedy.
  Ważne, że publicznie zarzuciła mi molestowanie rodziny.
 • Akwadar 3 miesiące temu
  pansowa poważne...
 • pansowa 3 miesiące temu
  Akwadar Nie zostawię tego.
  To bardzo poważny zarzut i wpływa na mój wizerunek.
 • laura123 3 miesiące temu
  Akwadar jaka odrzucona, co ty pleciesz?
  Jaka kobieta chce żyć z gnojem, którego własne dzieci nie chcą znać? Myślisz ty trochę?
 • pansowa 3 miesiące temu
  laura123 Ano zobaczymy kto i z kim zechce żyć.
  Bo sąd chuj będzie obchodzić dlaczego, jeśli to nie będzie molestowanie, które tu zarzuciłaś.
 • laura123 3 miesiące temu
  pansowa ja wiem jedno, ja z tobą żyć nie chcę i nie będę, choćbyś był ostatnim facetem na ziemi, boś dla mnie jedno wielkie gówno.
  Rozumiem, że miałeś jakieś plany i nadzieje, ale nie obchodzi mnie to. To twój problem!

  Jakie molestowanie? Sowy odlatują... hahahaha
 • pansowa 3 miesiące temu
  laura123 Mam w dupie z kim chcesz żyć. Kto chce się męczyć z wariatką to jego sprawa.
  A jakie molestowanie? Za późno udajesz Greka.
  Cały ten wątek, (a szczególnie początek) wyraźnie wskazuje, komu i co zarzuciłaś.
  I o to mi chodziło, abyś to powiedziała o kim piszesz.
 • laura123 3 miesiące temu
  pansowa niech ci leki zmienią... może jeszcze jakieś resztki da się uratować...
 • laura123 3 miesiące temu
  No, kużwa, będzie pisał do mnie cały dzień. ŻŁÓB WYZYWA, GROZI, CHCE PŁACIĆ ZA MOJĄ ŚMIERĆ i jeszcze takie gówno ma coś do powiedzenia, jeszcze grozi, że ja zobaczę, bo zniesławiłam śmiecia, którego własne dzieci nie chcą znać. Ot, menda.
 • pansowa 3 miesiące temu
  laura123 Do zobaczenia :)))
  A zobaczymy się.
 • laura123 3 miesiące temu
  Niekoniecznie, wystarczy adwokat na sprawie. Ja się czuję zagrożona i nie narażę swojego życia.
 • pansowa 3 miesiące temu
  laura123 :)))
 • laura123 3 miesiące temu
  pansowa na spotkanie liczyłeś? A broń już masz, czy znalazłeś kogoś, to mnie sprzątnie?
 • Angela 3 miesiące temu
  pansowa może jak ją w prokuraturze przemaglują, czegoś się wreszcie nauczy. Za damę chce toto uchodzić, ale naturu straganowej przekupy ukryć nie zdoła
 • Angela 3 miesiące temu
  Natury*
 • Akwadar 3 miesiące temu
  laura123 to kiego za nim latasz i się pultasz do niego tyle czasu? Myślisz trochę, czy już z tego nawiedzenia wygniła ci ostatnia szara komórka?
 • laura123 3 miesiące temu
  Akwadar jak za nim latam? To on ciągle pisze i pisze, i pisze... aż wytrzymać nie idzie i trzeba wiązankę puścić.
  Widziałeś jakiś jeden jego komentarz bez odniesienia do mnie? Staram się, jak mogę nie reagować, ale ta menda dotąd będzie ględzić aż nie wytrzyma człowiek... ciekawe jak ty byś się czuł, jakby tak ciebie ktoś cały czas molestował?

  Raz ci Refluksja za skórę zalazła, to pocisnąłeś mocno, a ja to mam codziennie i w każdym jego komentarzu... myśl trochę!
 • pansowa 3 miesiące temu
  Angela Wątpię. To nieuleczalny przypadek, ale zostawić nie można.
  Jeszcze planowane morderstwo w tle :)))
  Kabaret.
 • pansowa 3 miesiące temu
  Akwadar Nie, nie lata. Dziesiątki wpisów bez sensu pod moimi wierszami, i ani jednego mojego u niej :)))
  Nie lata :)
 • Angela 3 miesiące temu
  pansowa ;)))
 • pansowa 3 miesiące temu
  Angela To głupie już nie wie co pisze.
  Nic u niej nie piszę, a ją molestuję :)))
  Za to u mnie dostaje pierdolca.
 • Akwadar 3 miesiące temu
  laura123 to ty myśl. Nie odzywaj się i będzie po sprawie. W odnoszeniu się w komentarzach idziecie łeb w łeb. A te puszczanie wiązanek jest śmieszne i żałosne, szmacenie się osiągnęło niewyobrażalny szczyt. Lubisz to czy inny uj?
  Dobra, nie będę już z tobą gadać, bo obciach.
 • Akwadar 3 miesiące temu
  pansowa każdy chłop ją tu molestuje, taka z niej dżaga... Coś jej się porypało. Szkoda gadać.
 • laura123 3 miesiące temu
  Akwadar dobra, nie będę się odzywać i reagować. Wytrzymam, a ty czytaj i patrz, czy będzie chociaż jeden komentarz nie na mój temat... nie, nie każdy mnie molestuje i to widać, ale ten cały czas. Pochwal go jeszcze za to. Takiś uczciwy!
 • Angela 3 miesiące temu
  pansowa kocha Cię, miłością szczerą i toksyczną XD
 • pansowa 3 miesiące temu
  Akwadar To już trwałe upośledzenie.
  Ubytek.
 • pansowa 3 miesiące temu
  Angela Wypluj!
  Nie jestem odporny na ten rodzaj jadu.
 • Akwadar 3 miesiące temu
  laura123 nie mam czasu na wasze przepychanki. Jesteś dorosła (chyba) i jak się sama nie uszanujesz, to inni też cię nie uszanują, tyle w temacie.
 • Akwadar 3 miesiące temu
  Angela witam Cię, Pani :)
 • Akwadar 3 miesiące temu
  pansowa dlatego trzeba odpuścić. Nic nie zrobisz, szkoda nerw.
 • pansowa 3 miesiące temu
  Akwadar To oznacza, że może pisać wszystko, obrzucać błotem, oszczerstwami, grzebać mi w dupie i w łóżku?
  No nie żartuj.
  Jest jakaś granica dobroci dla zwierząt.
 • Angela 3 miesiące temu
  Akwadar witam Cię, Panie! :)
 • Akwadar 3 miesiące temu
  Angela dawno się nie widzieliśmy... :)
 • Akwadar 3 miesiące temu
  pansowa weź to miękko na klatę, nic innego nie możesz zrobić, oprócz przepychania się. Z mułem nie warto się kopać.
 • Angela 3 miesiące temu
  Akwadar oj tak, jakoś się nie złożyło. Czasu brak, a jak już zaglądnę, to Ciebie już nie ma.
 • Akwadar 3 miesiące temu
  Angela kto kradnie ten czas? ;)
 • Angela 3 miesiące temu
  Akwadar przykro mi, nie wiem, ale lepiej niech odda :)
 • pansowa 3 miesiące temu
  Akwadar Może.
  I faktycznie ma się czego bać przy spotkaniu ze mną.
  W gębę bym napluł.
 • Akwadar 3 miesiące temu
  pansowa założę się, że nie ty jeden by chciał, ale nie warto już o tym gadać.
 • Patriota 3 miesiące temu
  Angela nie musisz tego pisać tak wyraźnie, zawsze będziesz stała tam, gdzie stało ZOMO, i jeszcze po stronie największych chamów, różnej szumowiny. I bez Twojego oświadczenia to wiedziałem. I oczywiście po stronie tych, którzy chwalą Twoje wypociny. A że są to jedni i ci sami ludzie, to mnie nie dziwi.
 • Angela 3 miesiące temu
  Patriota odstawiłeś leki?
  To źle. Pan doktor kazał brać, to warto, bo on wie lepiej.
  Ty znowu o tych publikacjach, których obecnie brak...
  Pisz sobie co chcesz, znaczy to dla mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg. Ns zawsze pozostaniesz pajacem?
 • Angela 3 miesiące temu
  Na*
 • Szpilka 3 miesiące temu
  Patriota

  A teraz nudą nie wieje? Dla mnie to strasznie nudne, gdy ludzie na siebie wiadra pomyj wylewają ?
 • Agnes07 3 miesiące temu
  I Angele też lubię. :)
 • Angela 3 miesiące temu
  Dzięki Agnes ?
 • fanthomas 3 miesiące temu
  140 komentarzy. Czyli opowi jeszcze żyje.
 • kigja 3 miesiące temu
  ZNAMY TWOJĄ PSYCHOZĘ I MIŁOŚĆ DO WYWLEKANIA SPRAW OSOBISTYCH.

  SOWA W KOŃCU POWINIEN ZGŁOSIĆ CIĘ WŁADZOM. SZKODA, ŻE JEST NIESŁOWNY I BAWI SIĘ Z TOBĄ W KOTKA I MYSZKĘ, ALE WIDOCZNIE TO LUBI.
 • poco 3 miesiące temu
  kigja ma muzo
  kitko mi kitkowa

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania