Poprzednie części: Proszę.
Proszę, zostań
Proszę, zostań jeszcze,
Choć chwilkę mało,
Bo kto wie, czy jutro
Kiedykolwiek nastanie,
Ale jeśli świat
Ma się dla mnie skończyć już dziś
To mam tylko jedno życzenie
Chcę z tobą w tę ciemność iść
Więc kiedy ty kochany obok mnie
Jak dziecko bezbronnie śpisz,
Ja modlę się
Ja błagam niebo
By jutro nastało już dziś...
I bym mogła, znowu
W twoich oczach się zatracić
Bym mogła, słuchać historii,
Które tylko ty opowiadać potrafisz
Bym mogła, znów obrazić się na ciebie
Za to, że nie wierzysz,
Że kiedyś znów spotkamy się niebie.
Następne części: Proszę, idź już.
Komentarze (6)
Jak zwykle zachwyciłaś 5 :)
Dzięki :)
Gdy to czytałam to zeskrobałam sobie plastelinę z biurka. Dobre to! Pięć! :3
Taki tam odpoczynek w trakcie nauki :)
"By jutro nastało dziś" nie wiem czemu, ale te słowa zapadły mi w pamięci ;D. Świetnie napisane 5. ;)
Ciesze sie że sie spodobało.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania