Angela↔"dziś nawet jedwab rani skórę jak ostrze"→ Tym bardziej, że może zaskoczyć takim wyczynem, gdyż w sumie, to nie jego natura. To tak, jak czule gładzić - miejsce -, papierem ściernym, gruboziarnistym. Chociaż sam wiersz, delikatnie brzmi. Pomimo.
Pół wieczności u Ciebie nie byłem↔Pozdrawiam?:)
Dekaos Dondi Witam Cię DD : ))) Wiesz, czasami człowiek ma wszystkie zakończenia nerwowe
na wierzchu, to i jedwab może zranić i nic ulgi nie przyniesie.
Fajnie Cię było gościć.
Kłaniam się i pozdrawiam : )))
To jest dobra produkcja, trzeba tylko mieć dość szarych komórek, żeby przeczytać między wierszami ? czerwone suknie działają na mnie jak wrota wymiarów, znikam myślami pod koronkowym wzorem, nawet jeśli jest gładka ?
Burton, bardzo mi miło, że zaglądnąłeś i że się podobało, tym bardziej że czołgam się dopiero
z powrotem w stronę pisania. Czerwony to dość interesujący kolor, może wyrażać i negatywne,
jak i pozytywne uczucia.
Kłaniam się : )
Angela fajnie, że jesteś, tęsknię za starą paczką z 2015, trzeba by popisać tu i ówdzie, może wróci ktoś. Gosia coś skrobie, ale nie publikuje, parę innych osób trzeba by na Facebooku odnaleźć
Burton The Scribe no, wtedy było jakoś fajniej, ale to już raczej nie wróci. Chyba ci, którzy
jeszcze coś tam skrobią, woleli przejść na t3. Fajnie, gdyby Gosia coś wstawiła, tęsknię
za jej pełnym emocji pisaniem. Nawet nie wiem kogo ze starej ekipy mam jeszcze w znajomych.
Angela Czy fajniej... Ludzie byli znajomi i jakoś tak bliżej siebie. Teraz więcej chyba osób się udziela, toteż jest trochę luźniej między ludźmi. Niestety mam mniej czasu na czytanie (męczę klasyki, Władca Pierścieni, Hobbit), przebranżawiam się, a do tego piszę... W każdym razie trzymam kciuki ??
Cieszę się, że jest ok, jednak muszę wyznać Ci szczerze, że jestem na Ciebie lekko obrażona.
Po tym jak wstawiłeś pięć Bogusiowi za wiersz mieszający mnie z błotem, obiecałam sobie
nie komentować Twoich utworów.
Kłaniam się.
Marek Adam Grabowski o jakiej równowadze Ty mówisz? Czy Yanko atakował kogoś
postronnego? Nie. Nie brałam wtedy udziału w konflikcie, więc dlaczego oberwałam?
Dla mnie takie coś, jest zwyczajnie naganne i na tym temat zakończę.
Marku, nie daj się manipulować. Już się chyba przekonałeś na przykładzie poprzedniej koleżanki i nie tylko jej, że przez włażenie w d. i kajanie nie ściągniesz nikogo pod swoje teksty. Rzekoma neutralność też nic nie zmieni, bo albo się opowiadasz po stronie dobra, albo zła. Jedna strona tak czy owak będzie ci miała za złe, a po środku obydwie i wtedy w ogóle stracisz czytelników. Po prostu opowiedz się po tej stronie jaki właśnie jesteś. I odpowiedz sobie na pytanie Marku, czy rzeczywiście podobna ci się wiersz Angeliki, czy tylko przyszedłeś w nadziei na ściągnięcie kolejnej czytelniczki? Co z tego niby wiersza rozumiesz, bo ja nic.
Noico1 to, że Ty jakoś nic nie zrozumiałeś jakoś mnie nie dziwi. To, że inni zrozumieli,
a Ty jeden nie, powinno doprowadzić cię do pewnych wniosków.
Stawiasz mnie po stronie zła, a siebie dobra? Czyżby?
Oceni to Ktoś większy od nas i nie wiem, czy wtedy będzie Ci do śmiechu.
Angela słusznie, kto inny to rozstrzygnie. Trzymasz po stronie trolli, szczerzysz do nich zęby, więc pokazałem tobie jak wygląda trolling na czyjejś osobie. Odczułaś, skoro do dzisiaj tak to wspominasz. Ale wcześniejsze zachowanie śmierdziela i ataki na niewinnego człowieka ci się podobały, wtedy jak Kali ukraść komuś krowę to się radowałaś, jak Kalemu ukraść krowę, a to wtedy to było źle. Przemyśl to.
Noico1 jaką niewinną osobę masz na myśli, bo chyba nie siebie? Wskaż mi proszę, kogo
to niby pierwsza zaatakowałam? I niby jakim trollom przyklaskuję?
Zasada jest prosta, trzymasz się ode mnie z daleka, nie zaczepiasz i ogólnie zachowujesz
się przyzwoicie, zostawiam Cię w spokoju. W przeciwnym razie, z cała pewnością
dosięgnie Cię odwet. Capisci?
Mógłbym Cię posądzić o współudział i współpracę z trollem, ale nie jestem pamiętliwy Marku. A. nawet za laika się obraża. Nie wiem tylko czemu ataki na niewinnych ludzi nazywasz konfliktem, czy ja wchodzę w interakcje, pod teksty, albo odpowiadam temu śmierdzielowi. Zobacz ile razy próbuje mnie nieudolnie gryźć po kostkach, co rozbawienie nb. budzi. Czy ja tu nieustannie wypisuję teksty o innych ludziach? Zauważyłeś to. Tutaj całe konkursy Antek organizuje, żeby wyszydzać innych, całego to towarzycho spod ciemnej gwiazdy z pasją i dekaosem na czele bryluje w tych konkursach. Śmieszne to.
Pierwszy wers do usunięcia, sugeruje gostka ubranego w jedwab.
I czemu "sukienka"? Peelka chyba dziewczynką nie jest? Suknia nada powagi decyzji.
Pozdrawiam.
NataliaO a kiedy mogę spodziewać się, że i Ty coś wstawisz? Tęsknię za Twoimi
pełnymi emocji tekstami, zwłaszcza w tematyce BL : )
Burton wspominał, że coś jest pisane.
Angela Mam Tak piszę. Skończyłam historię BL. Teraz to ogarniam. Tu wstawić? Echh... A już widzę minę Burtona jakby zobaczył tu tekst i to bl hahaaa :)
Składziki są złomowiskiem rzeczy potrzebnych i nie potrzebnych. Na skraju zawsze się wyolbrzymiają cienie i maja barwę nieokreślonego spojrzenia. Czerwień jak w kalejdoskopie zmienia sukienki, tak jak nasze sumienie.
Z przyjemnością pragnę zaprosić do Bitwy, bo warto rozwijać wyobraźnię i dzielić się z innymi słowem. Myślę, że czas obudzić w sobie zachetę na opowiedzenie historii o kimś, kto nie jest człowiekiem, ale tak jak my myśli i ma serce, i pragnie żyć, potrzebuje przyjaźni, zrozumienia i miłości. Tak po prostu!
Bohaterem naszych wyzwań ma być ktoś ze świata fauny. Może będzie to niebanalna opowieść, albo bajka, fantasy, albo prawdziwe zasłyszane zdarzenie, zadziwiające oryginalnością i zarazem chwytające czytelnika za serce.
Gorąco zapraszam i liczę na zainteresowanie. Piszemy do końca marca, do północy. Liczę na ciebie!
Komentarze (79)
Bzdety, bzdety droga Pani, słabizna. Wstyd to było wstawiać.
Szanuję opinię, ale bądź tak dobry i spłyń, bo wlazłeś i chyba zadymy szukasz.
U mnie jej nie znajdziesz.
Angela prawdę takiej napisać i obraza. Dama urażona.
Ciemna Strona Mocy XXXXXXXXXXX (cenzura) : )
Angela↔"dziś nawet jedwab rani skórę jak ostrze"→ Tym bardziej, że może zaskoczyć takim wyczynem, gdyż w sumie, to nie jego natura. To tak, jak czule gładzić - miejsce -, papierem ściernym, gruboziarnistym. Chociaż sam wiersz, delikatnie brzmi. Pomimo.
Pół wieczności u Ciebie nie byłem↔Pozdrawiam?:)
Dekaos Dondi Witam Cię DD : ))) Wiesz, czasami człowiek ma wszystkie zakończenia nerwowe
na wierzchu, to i jedwab może zranić i nic ulgi nie przyniesie.
Fajnie Cię było gościć.
Kłaniam się i pozdrawiam : )))
Angela↔Ano tak. Nie zajarzyłem:))↔Nawet nitka burzy przepływ strumienia:))
Dekaos Dondi Ładne napisane, może sobie pożyczę kiedyś to zdanie. Mogę?
Angela↔Tak!↔Poza tym jesteś współautorką:~)Bez wiersza Twego, by mnie to nie napadło?:)
Jeszcze tu zajrzałem, nie znam się, ale mnie się podobuje. Dam cztery z plusem ;)
? Dziękuję za zaglądnięcie. Cieszę się :)
Cóż za emocje?
Poncki, ale ułożyło Ci, że bez treści nieobyczajnych? ?
Angela treść to tylko treść. Mnie tam nie przeszkadza jak się pierś albo członek z literek wyłoni. Raczej do tych wstydliwych nie należę.
To jest dobra produkcja, trzeba tylko mieć dość szarych komórek, żeby przeczytać między wierszami ? czerwone suknie działają na mnie jak wrota wymiarów, znikam myślami pod koronkowym wzorem, nawet jeśli jest gładka ?
Burton, bardzo mi miło, że zaglądnąłeś i że się podobało, tym bardziej że czołgam się dopiero
z powrotem w stronę pisania. Czerwony to dość interesujący kolor, może wyrażać i negatywne,
jak i pozytywne uczucia.
Kłaniam się : )
Angela fajnie, że jesteś, tęsknię za starą paczką z 2015, trzeba by popisać tu i ówdzie, może wróci ktoś. Gosia coś skrobie, ale nie publikuje, parę innych osób trzeba by na Facebooku odnaleźć
Burton The Scribe no, wtedy było jakoś fajniej, ale to już raczej nie wróci. Chyba ci, którzy
jeszcze coś tam skrobią, woleli przejść na t3. Fajnie, gdyby Gosia coś wstawiła, tęsknię
za jej pełnym emocji pisaniem. Nawet nie wiem kogo ze starej ekipy mam jeszcze w znajomych.
Angela Czy fajniej... Ludzie byli znajomi i jakoś tak bliżej siebie. Teraz więcej chyba osób się udziela, toteż jest trochę luźniej między ludźmi. Niestety mam mniej czasu na czytanie (męczę klasyki, Władca Pierścieni, Hobbit), przebranżawiam się, a do tego piszę... W każdym razie trzymam kciuki ??
Angela Dobrze, że wróciłaś ;)
Burton The Scribe Fajniej. Wiesz wydaje mi się lepiej. Była większa... ;)
NataliaO staram się coś skrobać, zobaczymy jak będzie
Dawno żadnych wierzy nie wrzucałaś. Ten jest mocny. Przy okazji pochwalę się, moje dwa opowiadania "Życie na prowincji jest spokojne" https://www.opowi.pl/zycie-na-prowincji-jest-spokojne-a49873/ i "Pomniki w Śródmieściu" https://www.opowi.pl/pomniki-w-srodmiesciu-a47213/ zostały opublikowane w czwartej antologii Stajni Literackiej SPP "Do czytania".
Cieszę się, że jest ok, jednak muszę wyznać Ci szczerze, że jestem na Ciebie lekko obrażona.
Po tym jak wstawiłeś pięć Bogusiowi za wiersz mieszający mnie z błotem, obiecałam sobie
nie komentować Twoich utworów.
Kłaniam się.
Angela Przepraszam. Ale pamiętaj, że zrobiłem to tylko dlatego, że przedtem dałem pięć dla wiersza antyBogumił i chciałem zachować równowagę.
Marek Adam Grabowski o jakiej równowadze Ty mówisz? Czy Yanko atakował kogoś
postronnego? Nie. Nie brałam wtedy udziału w konflikcie, więc dlaczego oberwałam?
Dla mnie takie coś, jest zwyczajnie naganne i na tym temat zakończę.
Angela Przyjmuje. Popełniłem błąd, ale przeszłości nie zmienię. Tak czy owak, dobrze, że mnie poinformowałeś o swoich uczuciach. Pozdrawiam
Marku, nie daj się manipulować. Już się chyba przekonałeś na przykładzie poprzedniej koleżanki i nie tylko jej, że przez włażenie w d. i kajanie nie ściągniesz nikogo pod swoje teksty. Rzekoma neutralność też nic nie zmieni, bo albo się opowiadasz po stronie dobra, albo zła. Jedna strona tak czy owak będzie ci miała za złe, a po środku obydwie i wtedy w ogóle stracisz czytelników. Po prostu opowiedz się po tej stronie jaki właśnie jesteś. I odpowiedz sobie na pytanie Marku, czy rzeczywiście podobna ci się wiersz Angeliki, czy tylko przyszedłeś w nadziei na ściągnięcie kolejnej czytelniczki? Co z tego niby wiersza rozumiesz, bo ja nic.
Noico1 to, że Ty jakoś nic nie zrozumiałeś jakoś mnie nie dziwi. To, że inni zrozumieli,
a Ty jeden nie, powinno doprowadzić cię do pewnych wniosków.
Stawiasz mnie po stronie zła, a siebie dobra? Czyżby?
Oceni to Ktoś większy od nas i nie wiem, czy wtedy będzie Ci do śmiechu.
Noico1 Po prostu nie chcę być brany jako strona w głupich sporach. Również nie potrzebnie dałem wtedy 5 Jankowi za wiersz przeciwko topie. Pozdrawiam
Angela słusznie, kto inny to rozstrzygnie. Trzymasz po stronie trolli, szczerzysz do nich zęby, więc pokazałem tobie jak wygląda trolling na czyjejś osobie. Odczułaś, skoro do dzisiaj tak to wspominasz. Ale wcześniejsze zachowanie śmierdziela i ataki na niewinnego człowieka ci się podobały, wtedy jak Kali ukraść komuś krowę to się radowałaś, jak Kalemu ukraść krowę, a to wtedy to było źle. Przemyśl to.
Noico1 jaką niewinną osobę masz na myśli, bo chyba nie siebie? Wskaż mi proszę, kogo
to niby pierwsza zaatakowałam? I niby jakim trollom przyklaskuję?
Zasada jest prosta, trzymasz się ode mnie z daleka, nie zaczepiasz i ogólnie zachowujesz
się przyzwoicie, zostawiam Cię w spokoju. W przeciwnym razie, z cała pewnością
dosięgnie Cię odwet. Capisci?
Mógłbym Cię posądzić o współudział i współpracę z trollem, ale nie jestem pamiętliwy Marku. A. nawet za laika się obraża. Nie wiem tylko czemu ataki na niewinnych ludzi nazywasz konfliktem, czy ja wchodzę w interakcje, pod teksty, albo odpowiadam temu śmierdzielowi. Zobacz ile razy próbuje mnie nieudolnie gryźć po kostkach, co rozbawienie nb. budzi. Czy ja tu nieustannie wypisuję teksty o innych ludziach? Zauważyłeś to. Tutaj całe konkursy Antek organizuje, żeby wyszydzać innych, całego to towarzycho spod ciemnej gwiazdy z pasją i dekaosem na czele bryluje w tych konkursach. Śmieszne to.
Angela nie sadź, to nie będziesz sądzona. Ja również zostawiam ciebie w pokoju i pozdrawiam.
Czerwień jest oznaką ognia w związku, tutaj spalenie gasi... no i reszta ukazuje obraz winy i kary.
Bardzo dołująca treść. 5
Małtyna chwalidupa, Małtyna chwalidupa!
MM dziękuję za komentarz. Tak, wierszyk jest obrazem wypalonego uczucia.
Kłaniam się : )
Cygan do budy!
Cygan imbecyl!
Angela grzesznico idź sie modlić i wybaczenie grzechów błagać??????
Małtynka chorągiewka, Małtynka chorągiewka ?????????
Cygan mogę cię grzecznie poprosić, żebyś wypierdalał? Dziękuję : )
Cygan, dlaczego chorągiewka?
Cygan zaniemówił?
Małtynka szukam twoich piesków, bo sama cienko szczekasz ????
Cygan to może szukaj ich gdzie indziej, a teraz ładnie wypierdalaj? Nie mam ochoty wziąć cię na smycz i wyprowadzić, więc...
Angela możesz sobie poprowadzać Łukaszka i Pana swego ??????
Cygan dziecino, będziesz szczekać, to jeszcze kaganiec Ci dołożę : )
Prosisz się o manto
Ciekawy
Dzięki, mam nadzieję, że to dobrze : )
Kłaniam się
Angela To ja się kłaniam tobie ;)
Łukaszenkow : ))
lepiej coś przeczytaj
Masz coś konkretnego na myśli?
Angela cokolwiek z literatury
Pierwszy wers do usunięcia, sugeruje gostka ubranego w jedwab.
I czemu "sukienka"? Peelka chyba dziewczynką nie jest? Suknia nada powagi decyzji.
Pozdrawiam.
Albo kobietę, której skraju sukni dotyka niegodny mężczyzna, ale każdy widzi co chce.
Dziękuję za komentarz i pozdrawiam
Angela, jak ostrze łączy się że stalowymi oczami. Może rozbuduj opis kobiety na początku scenki. Ale oczywiście nie narzucam.
Rok jest jak być powinno. Czy powinnam Ci wytłumaczyć, o czym jest historia w wierszyku?
Angela, okey xd
Rok ok, czyli życzysz sobie, czy odpuszczasz? : )))
Angela , a czemu mam naciskać w kwestii urody nie mojego wiersza? Ściskam xd
Rok pozdrawiam :)))
Piękny wiersz i dociągnięty warsztatowo. Komentarze bardzo rozrywkowe także, poniekąd. Patronuje duch portalu i darzy.
Komentarze lepsze od wiersza, to złoto normalnie. Yanko, ja nie mam żadnego warsztatu,
wszystko na czója. Miło mi, że Ci się podobało.
Kłaniam się
Mój materiał chłonne łzy, krew i pot. Bardzo mądry wiersz. ;)
Taka rola materiału, dobrze gdyby chłonął łzy szczęścia.
Dziękuję że zajrzałaś Natalio
Pozdrawiam :)
Angela staraj się pisać masz do tego "naturalność " ;) serdecznie Pozdrawiam :*
NataliaO a kiedy mogę spodziewać się, że i Ty coś wstawisz? Tęsknię za Twoimi
pełnymi emocji tekstami, zwłaszcza w tematyce BL : )
Burton wspominał, że coś jest pisane.
Angela Mam Tak piszę. Skończyłam historię BL. Teraz to ogarniam. Tu wstawić? Echh... A już widzę minę Burtona jakby zobaczył tu tekst i to bl hahaaa :)
NataliaO ja wstawiam bl-kę i w nosie mam, co kto myśli. Czytelnicy się znajdą, nawet jeśli będą zerkać po cichu i przez palce?
Angela Ja tam lubię każdą miłość. Tak krótko tu żyjemy i czasem w nędzy, że szczęście każdemu się należy. Ja czytam :)
NataliaO fajnie że czytasz, tylko wiesz co...? Ja też bym poczytała.
Co do samej miłości, zgadzam się w stu procentach.
Angela Mamy się na fb, bo ja szczerze nie pamiętam?
NataliaO tak, mamy☺
Angela o to dobrze :)
*chłonie
Składziki są złomowiskiem rzeczy potrzebnych i nie potrzebnych. Na skraju zawsze się wyolbrzymiają cienie i maja barwę nieokreślonego spojrzenia. Czerwień jak w kalejdoskopie zmienia sukienki, tak jak nasze sumienie.
Pozdrawiam serdecznie
Z przyjemnością pragnę zaprosić do Bitwy, bo warto rozwijać wyobraźnię i dzielić się z innymi słowem. Myślę, że czas obudzić w sobie zachetę na opowiedzenie historii o kimś, kto nie jest człowiekiem, ale tak jak my myśli i ma serce, i pragnie żyć, potrzebuje przyjaźni, zrozumienia i miłości. Tak po prostu!
Bohaterem naszych wyzwań ma być ktoś ze świata fauny. Może będzie to niebanalna opowieść, albo bajka, fantasy, albo prawdziwe zasłyszane zdarzenie, zadziwiające oryginalnością i zarazem chwytające czytelnika za serce.
Gorąco zapraszam i liczę na zainteresowanie. Piszemy do końca marca, do północy. Liczę na ciebie!
Literkowa
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania