teksty piramid
daj umrzeć w jakimś celu
zabić wroga
być w panteonie i historii moich Ramzesów
choćby anonimowo
ale tak
bez idei
w polskim szpitalu
piekle niczyich dusz potępionych
z demonami w białym krochmalu
chociaż za ciebie
ojczyznę
lub świat Matki Teresy
ale tak za nic jak koniec pustynnego samumu
w ciszy
chwytam połę płaszcza
Tutanchamona
bez księgi umarłych
na dalekiej północy
Komentarze (105)
Szybkie te sępy :)
bo nie puchacze hi, hi
A gdzież im do puchaczy?
To tylko konieczność ewolucyjna powstała w celu sprzątania.
Prawie ścierwo też żyć musi z czegoś.
a jakie potrzebne dla ekosystemu hi, hi ścierwo na kilkanascie kilometrow poczują hi, hi
akwamen Wyczuły cię?
No to uważaj. Może dlatego tutaj dolatują.
puchacz ale pohukiwałeś ze do ciebie przylatują....... kilka komentarzy wyżej o hu, hu, hu ty naprawde sie już rozkładasz , jakie masz OB sprawdzalęś? hu, hu, hu
To tak jak u mnie. Popularność.
Masz dar do sklejania plastycznych obrazów, przy dobrej technice. Lubię, jak coś zostaję mi w głowie i karze pomyśleć.
Tak jak u ciebie?! daj spokoj! hi, hi
Biedne my zdolnachy, no nie, Som? :)))
puchacz dobra biedni tacy jesteście hi, hi już sie lituję nad wami hi, hi, hi
Jest dobrze, akwa.
Tempo przydzielania jedynek i ich ilość utwierdza mnie w przekonaniu, że jestem najlepszy :)
jak wszyscy ze wsi wyjadą hi, hi
akwamen A ty jesteś, to wieś ma się dobrze i nie wyjechała :)
puszczyk ja nie utwierdzam ani nie komentuję hi, hi na chwilę tylko z bagienka sie wychylę hi, hi
akwamen Ruchodupki Górne?
Możek byk :)
puszczyk a to tu mieszkasz? ok to już wiem gdzie sie do ciebie udaję ha, ha, ha
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego to ma tyle jedynek?
bo go nie lubią hi, hi
akwamen ja przeczytałem i mi się podoba i dałem wysoką ocenę
Ant nie o tekst chodzi hi, hi
akwamen Bo czegoś zazdroszczą.
Ant To błą, Ant.
Jak mnie chcesz docenić, to mi daj jeden.
To paradoks tego miejsca.
puchacz napewno hi, hi
puszczyk ciekawe
Ant Bardzo tu osobowości nie lubią.
A już kompletną dla nich tragedią i nierozwiązywalnym dylematem jest, kiedy osobowość pisać potrafi.
puchacz dawaj jeszcze! no. dawaj chwal sie jeszcze hi, hi fajnie to wygląda ha, ha dawaj nie żałuj sobie hu, hu
puszczyk to ja nie w temacie chyba
akwamen A co tu się chwalić?
Mam zdrowe poczucie własnej wartości w przeciwieństwie do takich frustratów jak ty, co to sam nie napisze, komentarza rzeczowego nie da, tylko chodzi i perdoli w cały świat głupkowato się śmiejąc.
Ty się tylko gołą dupą możesz pochwalić i żal? Trzymaj gacie, bo spadną...
betti To do mnie? :)
Ant Przykro mi, że normalnie pogadać nie możemy, ale sam widzisz...
puszczyk nie do tego debila - akwamena. Wali mu na łeb, aż dymi...
betti Wiem, ale upewnić się trzeba :)))
puszczyk bardzo śmieszne...
betti to nie miejsce na takie wypowiedzi
betti Powinienem zarżeć jak ten sfrustrowany biedak?
Ant przepraszam.
Ant Jeśli spodziewasz się u mnie fajnych rozmów o literaturze, to źle trafiłeś.
Sępy, zawistnicy i oszołomy dbają, aby zaśmiecić moje podwórko.
puszczyk a do kogo, ona wie wszystko najlepiej hi, hi
betti też tak uważam, że śmieszny jest hi, hi
akwamen Idź już do tego bagienka i nie śmieć tutaj.
puszczyk nawet nie próbuj, nie mogę już patrzeć na te hi, hi tego idioty. Skąd to uciekło?
betta droga złośnico aferzystko tak jak tobie kurzy ze łba pustego, to całemu opowi nigdy bardziej nie dymiło hi, hi wali ci w jajniki i swędzi dupa , bo tylko o niej gadasz wkkoło aż jest wesoło ha, ha a to przez tych zombiaków , one zimne i ty taka ryba zimna hi, ha, hu, hu
betta z bagienka hi, hi a zauważylaś że puszczyk też zaczął używać hi, hi
akwamen Betti, on nas zwyczajnie kocha, tylko tak to objawia.
Mała terapia będzie git.
puszczyk a rty umisz rżeć?! nie tylko hu, hu, hu, hu?
akwamen A ty potrafsz bul, bul?
No to do roboty gościu.
puszczyk no kocham was bardzo, rozstać siez wami nie chce za żadne skarby hi, hi, hi
puszczyk nie ja tylko hi, hi, z takich puchaczy tylko hu, hu i hi, hi
akwamen Trudno, no to sobie posiedź biedaku.
Jakiś folklor intelektualny też się przyda dla urozmaicenia.
akwamen Chyba się kończy działanie leków...
puszczyk u betty na pewno hi, hi
puszczyk Ty wiesz, że jemu padło coś na głowę, prawda? On jest chory. To straszne.
Chodzi i powtarza ''betti'', ''puszczyk'', ''betti'', ''puszczyk'' i tak przez cały dzień.
puchaczu taki mam zamiar, jestem tu od zawsze a u ciebie i betty na zawsze hi, hi, hi
akwamen Dobja, kończymy kochany frustraciku, bo mi się zsyp pod wierszem robi.
Głównie z twoich fragmentów.
betti No przecież o tym pisałem, ale już go karmić nie będę.
Aż tak jego miłości nie odwzajemniam.
betta a ty: "dupa, dupy, goła dupa, gołe dupy, chce jej sie , stara, pruchno" i tak od pół roku hi, hi
sam sie wykarmię hi, hi a jest z czego brać hi, hi
puszczyk no mogło paść jak nic. Tyle czasu walczy jak Don Kichot. Został więc chichot.
puszczyk jak ładnie do mnie mówisz, jednak można cie ładnych słów nauczyć hi, hi
betti hi, hi, hi zawsze ;)
akwamen naprawdę warto robić z siebie idiotę? Myślisz, że podziękują ci za to? Pogłaszczą po łebku, kiedy wrócisz obity?
Ot misja...
betti Daj spokój.
Niech bulgota. Może to terapia?
akwamen Próchno przez "ó".
puszczyk on myśli, że jest bohaterem... że te hi, hi działa na kogoś poza nim. Mar go pochwali i jej podobne, a to ważne.
betti To jego problem.
Moim jest, że mi śmieci.
I nie sądzę, aby robił z siebie idiotę.
On nim jest.
puszczyk nie mow hi, hi
pucgacz to zupełnie takja ty hi, hi
betta niebój żaby, dam se rade hi, hi
nie przemawia to do mnie, dałem do przeczytania swoim pacjentom
jeden, całkiem na trzeźwo, bez leków, nie naćpany stworzył takie arcydzieło:
daj żyć wódo
nie zabijaj szybko
niech na Parnasie u boku Polmosa
nie pozostanę anonimowy
Jak widzę zaciekawiony1, to mi się od razu magazyn klonów otwiera.
Nie sil się, robaczku.
lubię posłuchać
krzyku sowy
lubię posłuchać
wspomnień dziadka
tam gdzie stał kiedyś płot dębowy
dziś jest siatka
lubię puszczyki
obserwować
lubię pojechać
za Warszawę
to co dawniej dobre było
dziś jest słabe.
To ja Cię nie doceniam i pińć zostawiam. Fajny plastyczny obraz.
Angela witam Cię, Piękna :)
akwamen pstryk
akwamen doberek : ) jak widzę, Szanowny Pan hasa po opowi od rana.
Angela pogłasiaj, bo się utrudził mocno, żeby dogodzić co niektórym...
Angela Byłbym Ci wdzięczny Angela, gdybyś przeniosła wymianę uprzejmości z pacjentem gdzie indziej.
Tu gostek wystarczająco mi naśmiecił i właśnie go wyłączyłem.
puszczyk hi, hi
puszczyk przepraszam : / tylko się przywitałam.
betta mało wisz, hi, hi
ludzie wy tak od rana nadajecie?
Angela I wystarczy mu, bo leki już przestały chłoptasiowi działać.
Gregory Niestety, wrzód mi się do dupy przyczepił i nijak się pozbyć.
puchacz bo leki odstawiłeś to sie i przyczepił hi, hi
puszczyk najlepiej go z buta
Gregory oni to od kilku dni , ja chwilę wolnego złapałem to się do burdella przyłączyłem ;) ty wejdź na konwersacje miejscowej inteligencji uchodźców z ósmego to se poczytasz jak pięknie poezją sie possługują z bogumiłem jednym takim hi, hi coś u puchacza było i u betti :) :)
akwamen masz wolne to idź w pole wieśniaku jeden a nie na ósme piętro się pchasz
Gregory Sprzedaj patent.
Lgną do mnie oszołomy i grafomany zawistne ze specyficzną ortografią.
Toż z rozkoszą bym sflekował.
Gregory co ty ja tam absolutnie nie pcham, z ósmego już wszystkie szczury uciekły hi, hi
Gregory Nie nakręcaj głupa.
Wyłączyłem, a to działa jak chińskie badziewie.
puszczyk aleś ty naiwny hi, hi
akwamen Titanic tonie
Gregory ee tam łajba taka byle jaka hi, hi
ty sie nadajesz , spaść z gałezi hi, hi
akwamen Robert jeszcze pcha ten wózek
Gregory ano pcha , diabli wiedzą po co :)
Podziękował Angela.
Nie wiem, czy siebie czy ludzi próbujesz wykiwać.
Pokazywałeś ten wiersz 31.05.2018.
Wprowadziłeś wprawdzie niewielkie zmiany, ale nieznaczące:
www.opowi.pl/ksiegi-piramid-a42744/
A ja w łeb zachodziłam, gdzie go wcześniej czytałam. Na pewno nie było to ze strony Puszczyka celowe.
Nikogo nie kiwam.
Po prostu widziałem tu parokrotnie powtórki u innych z uzasadnieniem, że jest dużo nowych osób na portalu, więc przypominają.
Co ja tym wierszem zrobiłem.
A więc celowe Tjeri, ale bez intencji kiwania kogokolwiek.
A ja pamiętałam że gdzieś komentowałam i męczyło mnie, bo nie mogłam skojarzyć...
Na ile znam n-tyketę naganne i karalne jest plagiatowanie tekstów, a nie przypominanie po roku swoich, to niektórzy powinni nieco zluzować majty.
Ten wiersz był też na naszym portalu.
Ni ma co afery robić. Ja się cieszę, że mózg mnie przestał swędzieć. :D
W każdym razie ja nie zamierzam.
Przypomniałem tu po roku swój własny wiersz i tyle.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania