Szczerze? Inicjatywa super - takie pomysły aktywizują ludzi, tworzą grupę oraz pozwalają poczuć się przynależnym do czegoś "większego" - moim zdaniem wiele osób szuka czegoś takiego w sieci. Jestem tutaj nowa, nie wiem za wiele o waszej grupie, mam jednak przeczucie, że może Wam się udać :D Będę śledziła Wasze poczynania i mam nadzieję, że jak szybko pojawiły się sceptyczne głosy, tak szybko umilkną - łatwiej nic nie robić i komentować niż postarać się zrobić coś fajnego :) trzymam kciuki
Tak, inicjatywa najbardziej. Lubimy przynależeć, by dać odpór alienacji.
"wiele osób szuka czegoś takiego w sieci" - to niesamowite, że wychodzimy naprzeciw potrzebom, miło że szuka.
"Jestem tutaj nowa" - szybko się zasymilujesz.
Nasza grupa też jest niwa i też mało o niej wiemy, tyle na razie wystarcza.
Dzięki za dobre słowo i wiarę w nas, jesteśmy zaszczyceni :)
Pomijając treść, interesującą z resztą, to masz czytelny niemal krystalicznie prasowy styl tutaj.
Ps Takie inicjatywy bardzo scalają portalowe społeczności
Komentarze (24)
No!
I to nie jest ostatnie słowo!
:)))
:)
Brzmi jak wiadomość propagandowa, ale nie będę kłamać - jestem ciekaw tego czegoś
Propaganda dźwignią sukcesu.
Jestem za !
"Maszerujmy ramię w ramię ku słońcu świata nowego..."
W sumie chętnie przeczytam chociaż pierwszy numer.
Pierwszy zawsze jest ciekawy, dzięki za deklarację.
O! Czekam z niecierpliwością ?
O! To świetnie, aczkolwiek troszeczkę jeszcze jej trzeba, potem do czytania też.
Powodzenia!
Dzięki, możesz sie dołączyć, jak każdy, ewentualnie tytuł rubryki coś będzie prostował rzadkich przypadkach :)
Też bym przeczytał.
Niebawem zapewne już. Nie yanko jest naczelnym, ale fajnie zbierać laury.
Szczerze? Inicjatywa super - takie pomysły aktywizują ludzi, tworzą grupę oraz pozwalają poczuć się przynależnym do czegoś "większego" - moim zdaniem wiele osób szuka czegoś takiego w sieci. Jestem tutaj nowa, nie wiem za wiele o waszej grupie, mam jednak przeczucie, że może Wam się udać :D Będę śledziła Wasze poczynania i mam nadzieję, że jak szybko pojawiły się sceptyczne głosy, tak szybko umilkną - łatwiej nic nie robić i komentować niż postarać się zrobić coś fajnego :) trzymam kciuki
Nowa... - powiadasz...
Akwadar powiadam różne rzeczy, zależy kto pyta XD
Tak, inicjatywa najbardziej. Lubimy przynależeć, by dać odpór alienacji.
"wiele osób szuka czegoś takiego w sieci" - to niesamowite, że wychodzimy naprzeciw potrzebom, miło że szuka.
"Jestem tutaj nowa" - szybko się zasymilujesz.
Nasza grupa też jest niwa i też mało o niej wiemy, tyle na razie wystarcza.
Dzięki za dobre słowo i wiarę w nas, jesteśmy zaszczyceni :)
P.A.M, ten nie błądzi.
Pomijając treść, interesującą z resztą, to masz czytelny niemal krystalicznie prasowy styl tutaj.
Ps Takie inicjatywy bardzo scalają portalowe społeczności
Propagandowy, ale styl :)
Numer sobie zaistniał https://www.opowi.pl/obserwator-opowi-12021-a66379/ , może będzie też drugi.
nop
był chłop
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania