brak

 

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (24)

  • Anonim 24.01.2021

    No!

  • Anonim 24.01.2021

    I to nie jest ostatnie słowo!

  • Onyx 24.01.2021

    :)))

  • Anonim 24.01.2021

    :)

  • Pan Buczybór 24.01.2021

    Brzmi jak wiadomość propagandowa, ale nie będę kłamać - jestem ciekaw tego czegoś

  • Anonim 24.01.2021

    Propaganda dźwignią sukcesu.

  • Ant 24.01.2021

    Jestem za !

  • Anonim 30.01.2021

    "Maszerujmy ramię w ramię ku słońcu świata nowego..."

  • K6-2440 24.01.2021

    W sumie chętnie przeczytam chociaż pierwszy numer.

  • Anonim 30.01.2021

    Pierwszy zawsze jest ciekawy, dzięki za deklarację.

  • Szpilka 25.01.2021

    O! Czekam z niecierpliwością ?

  • Anonim 30.01.2021

    O! To świetnie, aczkolwiek troszeczkę jeszcze jej trzeba, potem do czytania też.

  • Ellie Victoriano 25.01.2021

    Powodzenia!

  • Anonim 30.01.2021

    Dzięki, możesz sie dołączyć, jak każdy, ewentualnie tytuł rubryki coś będzie prostował rzadkich przypadkach :)

  • Józef Kemilk 25.01.2021

    Też bym przeczytał.

  • Anonim 30.01.2021

    Niebawem zapewne już. Nie yanko jest naczelnym, ale fajnie zbierać laury.

  • P.A.M 29.01.2021

    Szczerze? Inicjatywa super - takie pomysły aktywizują ludzi, tworzą grupę oraz pozwalają poczuć się przynależnym do czegoś "większego" - moim zdaniem wiele osób szuka czegoś takiego w sieci. Jestem tutaj nowa, nie wiem za wiele o waszej grupie, mam jednak przeczucie, że może Wam się udać :D Będę śledziła Wasze poczynania i mam nadzieję, że jak szybko pojawiły się sceptyczne głosy, tak szybko umilkną - łatwiej nic nie robić i komentować niż postarać się zrobić coś fajnego :) trzymam kciuki

  • Akwadar 29.01.2021

    Nowa... - powiadasz...

  • P.A.M 29.01.2021

    Akwadar powiadam różne rzeczy, zależy kto pyta XD

  • Anonim 30.01.2021

    Tak, inicjatywa najbardziej. Lubimy przynależeć, by dać odpór alienacji.
    "wiele osób szuka czegoś takiego w sieci" - to niesamowite, że wychodzimy naprzeciw potrzebom, miło że szuka.
    "Jestem tutaj nowa" - szybko się zasymilujesz.
    Nasza grupa też jest niwa i też mało o niej wiemy, tyle na razie wystarcza.
    Dzięki za dobre słowo i wiarę w nas, jesteśmy zaszczyceni :)

  • Anonim 30.01.2021

    P.A.M, ten nie błądzi.

  • Pomijając treść, interesującą z resztą, to masz czytelny niemal krystalicznie prasowy styl tutaj.
    Ps Takie inicjatywy bardzo scalają portalowe społeczności

  • Anonim 11.02.2021

    Propagandowy, ale styl :)

    Numer sobie zaistniał https://www.opowi.pl/obserwator-opowi-12021-a66379/ , może będzie też drugi.

  • poco 10.02.2022

    nop
    był chłop

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania