Poprzednie części: wiersz hermetyczny. dla ciebie.
wiersz, że
miałam powiedzieć ci wszystko,
ale słów mi brakuje. że
za nimi tęsknię. że umiem jedynie
z końców języka,
na końcach języka i w końcu, kiedyś,
poczekaj. wiersz, że
pełnię słów role poczuciami, więc w wierszu się daję, trzymam
... a gdy łamię wiersz,
że.
Następne części: wiersz cudzołożny
Komentarze (15)
https://www.youtube.com/watch?v=4cgSqCyoj1A
Dawno nie słuchałam, dzięki.
Uwielbiam!
Fajnie, że się spodobał. Dziękuję.
Gdy rozmowa to za mało, więc wiersz.
Że poezja to też mało...
Niewypowiedziane jest.
Tym.
Niby prozaik, a komentarze takie jakby poetyckie :)
Bardzo mi się podoba to co i jak tutaj napisałeś, dziękuję.
Roma popłynęło jakoś, nic na siłę najwidoczniej 🙂
."pełnię słów role poczuciami" ----> czytam: w pełni słów jestem poczuciami. Rola zawsze zahacza o grę, stąd propozycja. Słowa mają zadania, a nie role do odegrania, chociaż bywa, że użytkownicy wykorzystują je rozmaitych gierek. Ale Ty słowo szanujesz, czego dowodzi tęsknota wyboru najadekwatniejszych do tych poczuć, emocji.
Wiesz, "że" to dwuliterowe słówko spaja?
Wiersz też.
Twoje myśl, emocje ze słowem. I adresatem.
Pozdro.
Wybacz ewentualne pobłądzenia, to mądry, głęboki wiersz. Nie chcę go dalej łamać.
Ładnie mi ten fragment gra w głowie, ale masz rację, to spełnianie roli kojarzy się z czymś sztucznym. Zmienię, jeszcze nie jestem pewna czy akurat na "w pełni słów jestem poczuciami" (bo nie wiem czemu, ale "jestem" mi jakoś w tym wierszu nie gra)... coś pokombinuję.
Wiem, stąd ten wiersz.
I nie mam czego wybaczać, ale dziękuję za zwrócenie uwagi i za to jak czytasz te moje pisania :)
Dobrego :)
Patelnia dla ramy.
Yhym
Roma
Mialo byc
Pitolenie u Romy.
Bettina i słowa ciałem się stały.
Dzięki, że jesteś.
O ile początek uważam za znakomity, o tyle nie umiem odnaleźć się w końcówce... ale może (dla mnie) zbyt wielkie skróty myślowe i stąd zatrzymanie... Czytam, że inni bez trudu się odnajdują, więc ewidentnie ze mną coś nie tak.
Niemniej za początek najwyższa nota...
Czy bez trudu? Wątpię, bo jest hermetyczna i zdaje sobie z tego sprawę. Może to kwestia zbliżonej wrażliwości...
Dzięki, że spróbowałaś przez nią przebrnąć i za docenienie początku. Mi też się podoba.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania