Poprzednie częściwiersz hermetyczny. dla ciebie.

wiersz, że

miałam powiedzieć ci wszystko,

ale słów mi brakuje. że

za nimi tęsknię. że umiem jedynie

z końców języka,

na końcach języka i w końcu, kiedyś,

poczekaj. wiersz, że

 

pełnię słów role poczuciami, więc w wierszu się daję, trzymam

... a gdy łamię wiersz,

że.

Następne częściwiersz cudzołożny

Średnia ocena: 3.9  Głosów: 12

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (15)

  • Starszy Woźny 3 miesiące temu

    https://www.youtube.com/watch?v=4cgSqCyoj1A

  • Roma 3 miesiące temu

    Dawno nie słuchałam, dzięki.

  • Dusza_boli 3 miesiące temu

    Uwielbiam!

  • Roma 3 miesiące temu

    Fajnie, że się spodobał. Dziękuję.

  • JagVetInte 3 miesiące temu

    Gdy rozmowa to za mało, więc wiersz.

    Że poezja to też mało...

    Niewypowiedziane jest.

    Tym.

  • Roma 3 miesiące temu

    Niby prozaik, a komentarze takie jakby poetyckie :)

    Bardzo mi się podoba to co i jak tutaj napisałeś, dziękuję.

  • JagVetInte 3 miesiące temu

    Roma popłynęło jakoś, nic na siłę najwidoczniej 🙂

  • Garść 3 miesiące temu

    ."pełnię słów role poczuciami" ----> czytam: w pełni słów jestem poczuciami. Rola zawsze zahacza o grę, stąd propozycja. Słowa mają zadania, a nie role do odegrania, chociaż bywa, że użytkownicy wykorzystują je rozmaitych gierek. Ale Ty słowo szanujesz, czego dowodzi tęsknota wyboru najadekwatniejszych do tych poczuć, emocji.

    Wiesz, "że" to dwuliterowe słówko spaja?
    Wiersz też.
    Twoje myśl, emocje ze słowem. I adresatem.
    Pozdro.

    Wybacz ewentualne pobłądzenia, to mądry, głęboki wiersz. Nie chcę go dalej łamać.

  • Roma 3 miesiące temu

    Ładnie mi ten fragment gra w głowie, ale masz rację, to spełnianie roli kojarzy się z czymś sztucznym. Zmienię, jeszcze nie jestem pewna czy akurat na "w pełni słów jestem poczuciami" (bo nie wiem czemu, ale "jestem" mi jakoś w tym wierszu nie gra)... coś pokombinuję.

    Wiem, stąd ten wiersz.

    I nie mam czego wybaczać, ale dziękuję za zwrócenie uwagi i za to jak czytasz te moje pisania :)
    Dobrego :)

  • Bettina 3 miesiące temu

    Patelnia dla ramy.

  • Roma 3 miesiące temu

    Yhym

  • Bettina 3 miesiące temu

    Roma
    Mialo byc
    Pitolenie u Romy.

  • Roma 3 miesiące temu

    Bettina i słowa ciałem się stały.
    Dzięki, że jesteś.

  • Grafomanka 3 miesiące temu

    O ile początek uważam za znakomity, o tyle nie umiem odnaleźć się w końcówce... ale może (dla mnie) zbyt wielkie skróty myślowe i stąd zatrzymanie... Czytam, że inni bez trudu się odnajdują, więc ewidentnie ze mną coś nie tak.

    Niemniej za początek najwyższa nota...

  • Roma 3 miesiące temu

    Czy bez trudu? Wątpię, bo jest hermetyczna i zdaje sobie z tego sprawę. Może to kwestia zbliżonej wrażliwości...
    Dzięki, że spróbowałaś przez nią przebrnąć i za docenienie początku. Mi też się podoba.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania