Średnia ocena: 4.7  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (25)

  • Ćwiartka 08.01.2017

    Cóż mogę powiedzieć o takim wierszu wspaniały? Dający do myślenia nie wiem.. więc powiem 5 i tyle:)

  • Karawan 08.01.2017

    Dziękuję. Tak jakoś wyszło - jak to zwykle u mnie- przylatuje Greczynka i każe pisać. :).

  • KarolaKorman 08.01.2017

    Ta, ciężko znaleźć wszystkie odpowiedzi, 5 :)

  • Karawan 08.01.2017

    Żeby choć połowę... ;(

  • Karawan 08.01.2017

    Dziękuję!

  • KarolaKorman 08.01.2017

    Ale nie smućmy się, czasem lepiej żyć w błogiej niewiedzy :)

  • Karawan 08.01.2017

    Tak twierdził Pan Lem, ale on był fantastą ;))

  • illibro 08.01.2017

    Karawan Ha, ha ;)

  • KarolaKorman 08.01.2017

    Nie wiedziałam, że on tak powiadał :) czyli ja też jestem fantastka albo fantastyczna ha, ha, bo też czasem tak mówię :)

  • Karawan 08.01.2017

    Co do tego, że fantastyczna, nie mam cienia wątpliwości! Wszak pisujesz! A to jest naprawdę fantastyczne, bo nie każdy pisze!

  • KarolaKorman 08.01.2017

    Ha, ha :)

  • illibro 08.01.2017

    Nie widziałem tego, lecę od góry. żeby nie było, że kopiuję ;-)

  • motomrówka 08.01.2017

    Propozycja - drugi wers lepiej zabrzmi tak - Jak zatonąć we wspmnieniach. W wspomnieniach nie jest za bardzo po naszemu.

  • Karawan 08.01.2017

    Dzięki. Gdybym był bezbłędny - wydawałbym tomy wierszy i nie patrzył w kalendarz "kiedy będzie pierwszy?"

  • motomrówka 08.01.2017

    Acha, w sumie 5.

  • Violet 08.01.2017

    No i nie wiem, chyba mocne 4.
    Pozdrawiam.

  • Karawan 08.01.2017

    Dziękuję. Za pozdrowienia oddzielnie!

  • illibro 08.01.2017

    Powiało fajną filozofią :) Często zadaję takie pytania ;-) 5

  • Karawan 08.01.2017

    Mnie zdarza się zapominać i dlatego zapisałem ;)) Dzięki.

  • Pan Buczybór 08.01.2017

    Sens życia... 5

  • Jan Potfforny 11.01.2017

    Nie boję się, bo piszę!
    Pozdrawiam!
    JP
    (przeczytałem i dałem: 5, a moja rada, to może lepiej bardziej barwnie i trochę akcji?)
    "Scio me nihil scire!" - Sokrates

  • Karawan 12.01.2017

    To akurat (Sokrates) ani z akcją, ani z barwnością nie wiele wnosi. Ale rada słuszna - dziękuję. Na razie tyle umiem i mam nadzieję, że na razie.

  • Pasja 14.01.2017

    Kto pyta nie błądzi. Nikt nie wie wszystkiego.Jak istniejemy oto jest pytanie.Duża piątka.

  • Karawan 15.01.2017

    Dziękuję.

  • Marcelina123 19.01.2017

    Taki krótki a oddaje więcej niż tysiąc słów.. 5 ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania