*
wierszydełko numer egzystencjalnyAutor: KarawanCzytano 579 razyData dodania: 08.01.2017
Średnia ocena: 4.7 Głosów: 11
Zaloguj się, aby ocenić52
Cóż mogę powiedzieć o takim wierszu wspaniały? Dający do myślenia nie wiem.. więc powiem 5 i tyle:)
Dziękuję. Tak jakoś wyszło - jak to zwykle u mnie- przylatuje Greczynka i każe pisać. :).
Ta, ciężko znaleźć wszystkie odpowiedzi, 5 :)
Żeby choć połowę... ;(
Dziękuję!
Ale nie smućmy się, czasem lepiej żyć w błogiej niewiedzy :)
Tak twierdził Pan Lem, ale on był fantastą ;))
Karawan Ha, ha ;)
Nie wiedziałam, że on tak powiadał :) czyli ja też jestem fantastka albo fantastyczna ha, ha, bo też czasem tak mówię :)
Co do tego, że fantastyczna, nie mam cienia wątpliwości! Wszak pisujesz! A to jest naprawdę fantastyczne, bo nie każdy pisze!
Ha, ha :)
Nie widziałem tego, lecę od góry. żeby nie było, że kopiuję ;-)
Propozycja - drugi wers lepiej zabrzmi tak - Jak zatonąć we wspmnieniach. W wspomnieniach nie jest za bardzo po naszemu.
Dzięki. Gdybym był bezbłędny - wydawałbym tomy wierszy i nie patrzył w kalendarz "kiedy będzie pierwszy?"
Acha, w sumie 5.
No i nie wiem, chyba mocne 4. Pozdrawiam.
Dziękuję. Za pozdrowienia oddzielnie!
Powiało fajną filozofią :) Często zadaję takie pytania ;-) 5
Mnie zdarza się zapominać i dlatego zapisałem ;)) Dzięki.
Sens życia... 5
Nie boję się, bo piszę! Pozdrawiam! JP (przeczytałem i dałem: 5, a moja rada, to może lepiej bardziej barwnie i trochę akcji?) "Scio me nihil scire!" - Sokrates
To akurat (Sokrates) ani z akcją, ani z barwnością nie wiele wnosi. Ale rada słuszna - dziękuję. Na razie tyle umiem i mam nadzieję, że na razie.
Kto pyta nie błądzi. Nikt nie wie wszystkiego.Jak istniejemy oto jest pytanie.Duża piątka.
Dziękuję.
Taki krótki a oddaje więcej niż tysiąc słów.. 5 ;)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (25)
Cóż mogę powiedzieć o takim wierszu wspaniały? Dający do myślenia nie wiem.. więc powiem 5 i tyle:)
Dziękuję. Tak jakoś wyszło - jak to zwykle u mnie- przylatuje Greczynka i każe pisać. :).
Ta, ciężko znaleźć wszystkie odpowiedzi, 5 :)
Żeby choć połowę... ;(
Dziękuję!
Ale nie smućmy się, czasem lepiej żyć w błogiej niewiedzy :)
Tak twierdził Pan Lem, ale on był fantastą ;))
Karawan Ha, ha ;)
Nie wiedziałam, że on tak powiadał :) czyli ja też jestem fantastka albo fantastyczna ha, ha, bo też czasem tak mówię :)
Co do tego, że fantastyczna, nie mam cienia wątpliwości! Wszak pisujesz! A to jest naprawdę fantastyczne, bo nie każdy pisze!
Ha, ha :)
Nie widziałem tego, lecę od góry. żeby nie było, że kopiuję ;-)
Propozycja - drugi wers lepiej zabrzmi tak - Jak zatonąć we wspmnieniach. W wspomnieniach nie jest za bardzo po naszemu.
Dzięki. Gdybym był bezbłędny - wydawałbym tomy wierszy i nie patrzył w kalendarz "kiedy będzie pierwszy?"
Acha, w sumie 5.
No i nie wiem, chyba mocne 4.
Pozdrawiam.
Dziękuję. Za pozdrowienia oddzielnie!
Powiało fajną filozofią :) Często zadaję takie pytania ;-) 5
Mnie zdarza się zapominać i dlatego zapisałem ;)) Dzięki.
Sens życia... 5
Nie boję się, bo piszę!
Pozdrawiam!
JP
(przeczytałem i dałem: 5, a moja rada, to może lepiej bardziej barwnie i trochę akcji?)
"Scio me nihil scire!" - Sokrates
To akurat (Sokrates) ani z akcją, ani z barwnością nie wiele wnosi. Ale rada słuszna - dziękuję. Na razie tyle umiem i mam nadzieję, że na razie.
Kto pyta nie błądzi. Nikt nie wie wszystkiego.Jak istniejemy oto jest pytanie.Duża piątka.
Dziękuję.
Taki krótki a oddaje więcej niż tysiąc słów.. 5 ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania