Z optymizmem na ból zęba
Nie płacz, gdy ząb rwie.
Spójrz z dobrej strony –
znaczy masz zdrowe
nerwy czuciowe.
Więc lepiej ciesz się…
Następne części: Z optymizmem na garb lat Z optymizmem na garb lat (2)
Nie płacz, gdy ząb rwie.
Spójrz z dobrej strony –
znaczy masz zdrowe
nerwy czuciowe.
Więc lepiej ciesz się…
Komentarze (5)
Niejeden zjadł zęby na zębach...
...zwłaszcza dentysta ;)
szklanka to połowy pełna - to jest dobre podejście
Zawsze lepsza nawet mikra nadzieja niż mikry ból bez nadziei. A przecież wtedy nadzieją jest, iż ten ból minie ;)
Dziadostwo od starego komucha.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania