Poprzednie części: Życzenia
Życzenia
Piszącym, czytającym oraz zarządzającym Portalem życzę Błogosławionych Świąt!
Wtuleni w białą szatę naszego Pana Zmartwychwstałego
blisko przy jego sercu
świętujmy w spokoju i zdrowiu
pełni dobrej nadziei!
Piszącym, czytającym oraz zarządzającym Portalem życzę Błogosławionych Świąt!
Wtuleni w białą szatę naszego Pana Zmartwychwstałego
blisko przy jego sercu
świętujmy w spokoju i zdrowiu
pełni dobrej nadziei!
Komentarze (9)
no, spoko, nawzajem
A harem nie podziękuje?
Dla Pani Autorki, pani Marii Bodnar, dla Pani Najbliższych Zdrowych, Spokojnych, Umiłowanych Świąt Wielkiejnocy.
Pozdrawiam z uśmiechem
Dziękuję za życzenia pani Mario.
Dziękuję, nawzajem.
dziękuję i wzajemnie
Dziękuję i wzajemnie ? ? ?
Dziękuję i Spokojnych Świąt Wielkanocy!
Maria Bodnar→Dzięki za życzenia i nawzajem:)↔Pozdrawiam:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania