Poprzednie częściŻyczenia

Życzenia

Piszącym, czytającym oraz zarządzającym Portalem życzę Błogosławionych Świąt!

Wtuleni w białą szatę naszego Pana Zmartwychwstałego

blisko przy jego sercu

świętujmy w spokoju i zdrowiu

pełni dobrej nadziei!

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • Pan Buczybór 09.04.2020

    no, spoko, nawzajem

  • bogumil1 09.04.2020

    A harem nie podziękuje?

  • kigja 09.04.2020

    Dla Pani Autorki, pani Marii Bodnar, dla Pani Najbliższych Zdrowych, Spokojnych, Umiłowanych Świąt Wielkiejnocy.
    Pozdrawiam z uśmiechem

  • kigja 09.04.2020

    Dziękuję za życzenia pani Mario.

  • bogumil1 09.04.2020

    Dziękuję, nawzajem.

  • Magda1906 09.04.2020

    dziękuję i wzajemnie

  • Ant 10.04.2020

    Dziękuję i wzajemnie ? ? ?

  • Bożena Joanna 10.04.2020

    Dziękuję i Spokojnych Świąt Wielkanocy!

  • Dekaos Dondi 10.04.2020

    Maria Bodnar→Dzięki za życzenia i nawzajem:)↔Pozdrawiam:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania