Poprzednie części: Życzenia
Zyczenia
Wszystkim Piszącym, Czytającym, oraz Zarządzającym Portalem
Życzę, aby te najpiękniejsze ze Świąt
przyniosły w sercu radość,
w ciele zdrowie,
w rodzinie miłość;
a we wszystkim - płynącą z nieba Łaskę Bożą!
Wszystkim Piszącym, Czytającym, oraz Zarządzającym Portalem
Życzę, aby te najpiękniejsze ze Świąt
przyniosły w sercu radość,
w ciele zdrowie,
w rodzinie miłość;
a we wszystkim - płynącą z nieba Łaskę Bożą!
Komentarze (3)
Dzięks Dziełcha😃 Wzajemnie😃
Dziękuję! Tobie również wspaniałych świąt życzę :)
Dziękuję za miłe słowa i również życzę ciepłych, szczęśliwych💗 świąt przy choince🎄 i kolędach❄️, a przede wszystkim wytrwałości w pisaniu. 🪶🎅
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania