Poprzednie części: Życzenia
Życzenia
Zrodzony na sianie, w półmroku stajenki,
Śpi w ramionach Maryi Jezus malusieńki,
Świętą noc złocista gwiazda opromienia,
Gromadzą się wokół przyjazne stworzenia.
Lulajże Jazuniu snem cichym, szczęśliwym,
Obdarz nas radością i szczęściem prawdziwym!
Piszącym , czytającym i zarządzającym Portalem życzę Świąt pobłogosławionych przez Boże Dzieciątko, oraz samych dobrych dni w Nowym Roku!
Komentarze (4)
Dziękuję i wzajemnie!! :)
Dziękuję Mario za Twoje życzenia, które uprzejmie odwzajemniam :)))
Dziękuję i wzajemnie
Maria Bodnar↔?Dzięki i Wzajemnie:)?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania