Poprzednie częściŻyczenia

Życzenia

Zrodzony na sianie, w półmroku stajenki,

Śpi w ramionach Maryi Jezus malusieńki,

Świętą noc złocista gwiazda opromienia,

Gromadzą się wokół przyjazne stworzenia.

Lulajże Jazuniu snem cichym, szczęśliwym,

Obdarz nas radością i szczęściem prawdziwym!

 

Piszącym , czytającym i zarządzającym Portalem życzę Świąt pobłogosławionych przez Boże Dzieciątko, oraz samych dobrych dni w Nowym Roku!

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Ant 23.12.2020

    Dziękuję i wzajemnie!! :)

  • kigja 23.12.2020

    Dziękuję Mario za Twoje życzenia, które uprzejmie odwzajemniam :)))

  • Józef Kemilk 24.12.2020

    Dziękuję i wzajemnie

  • Dekaos Dondi 24.12.2020

    Maria Bodnar↔?Dzięki i Wzajemnie:)?

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania